Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#149) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak egy kérdés: a szentség (katolicizmus bocsánat, kereszténység) nevében hány millió embert irtottak ki?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#152) Иван válasza Vakegérke (#149) üzenetére


Иван
őstag

"amit ma már csak mi őrzünk: az erkölcs."

Szerénység azért meg van.

És most kábé a PH! átlag korából ítélve a userek 80%-át vérig sértetted. Ennyit erről.

SZERK
De gondolom te még a Viktoriánus-kori prűdségbe élsz, és még az asztal lábát is letakarod, nehogy pajzán gondoltaiad támadjanak. Mert az ám az igazi erkölcs, a tied már nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#153) Lenry válasza Vakegérke (#149) üzenetére


Lenry
félisten

semmivel sem őrzöl több vagy kevesebb erkölcsöt, mint mi, csak másfélét. a különbség ennyi, és nem több.

és legálissá akarják tenni a házasságon kívüli khm... finomságokat.
ezzel elkéstél. ez legális.

a hozzászólásod most besértődött hiszti, de elfogadom, mert ragaszkodsz az elveidhez, ezért a győzködés és akármilyen érv csak az elveidhez való még görcsösebb "csakazértis" típusú ragaszkodást fogja eredményezni.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#154) Vakegérke válasza Mr X (#150) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem győztetek meg, de legyőztetek. Nincs mártírkodás, csak belátom, hogy bármit mondok, nem jelent súlyt a latban.

Részemről nem okozok több gondot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#155) Mr X válasza Vakegérke (#154) üzenetére


Mr X
veterán

Eddig sem okoztál gondot. Elvitatkoztunk, azt gondolom, relatíve értelmesen a nagyfokú felfogásbeli eltérés ellenére is.

(#156) Lenry válasza Vakegérke (#154) üzenetére


Lenry
félisten

bármit mondok, nem jelent súlyt a latban.

de igen: általad látjuk a múltat.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#157) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Huncutok vagytok, tudjátok? :)

Határozottan tetszik a hozzáállásotok ahhoz, ahogy megnyilatkoztam. :K

Mindegy, nincs szándékomban tovább kavarni. Amit lehetett, azt elmondtam.
Talán néhány hozzászóláshoz lesz még véleményem, de megpróbálom visszafogni magamat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#158) máyköl válasza Vakegérke (#157) üzenetére


máyköl
veterán

Azért tudd, maximálisan egyetértettem veled a végig, csak nem szerettem volna én is belefolyni a dologba. ;)

(#159) stevve


stevve
nagyúr

Azért ne menjünk el addig, hogy másokat megsértsünk. Mindenkinek joga van eldönteni, melyik utat választja. Aki nem házasodik, az pont annyira törvényesen élhet együtt bárkivel, mint az, aki igen. Pont. Erkölcs nem egyenlő törvény. Ennek a vitának most vessünk véget, mielőtt valaki tényleg magára veszi.

[ Szerkesztve ]

(#160) Vakegérke válasza máyköl (#158) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtisztelsz, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#161) forintuser válasza Vakegérke (#154) üzenetére


forintuser
őstag

Öröm számomra látni, hogy elismerted a vereségedet.Köszönöm. :R

Nem indítok vitát, flame-t, semmit.Egy vélemény, nem is szólok hozzá többet.

Holnapkészítést vállalok.

(#162) Иван válasza Vakegérke (#157) üzenetére


Иван
őstag

Nem a véleményeddel van gond, hanem hogy úgy állítod be a SAJÁT erkölcsi rendszeredet, mintha az abszolút lenne, és aki nem követi, az erkölcstelen. Számomra ez nem volt tetszetős. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#163) Mr.Csizmás válasza Иван (#162) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jóreggelt, a szakmai topicokban évek óta ez megy :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#164) máyköl válasza Mr.Csizmás (#163) üzenetére


máyköl
veterán

Nem nagyon jár az iPhone vagy az Sgs Off -ban. ;]

(#165) Mr.Csizmás válasza máyköl (#164) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

virtuell pacsi az egyetértés jeléül ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#166) Crystalheart válasza Vakegérke (#149) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Változnak, ja. De speciel ez már jó rég megváltozott, még a születésed előtt is elfogadott volt bizonyos társadalmi rétegekben. Franciaországról meg nem is szólva. :)

Valamint tegyük hozzá, hogy pl. a honfoglaló magyarok úgy házasodtak vagy gyűjtötték a feleségeket, ahogy akarták, amilyen vallást épp fölvettek. Épp annyira lehetne visszamenőlegesen "leerkölcstelenezni" a régi honfoglalókat, akiknek pl. több felesége volt, mint azokat a mai liberálisabb szemléletű fiatalokat, akik nem is akarnak házasodni.

(#167) King Unique


King Unique
titán

Hát változnak az idők,tény...és kényelmes az élettársi viszony. :D Persze van alapja a cikknek,ha vki megtálalja az ideális nőt és már jó egy-néhány éve együtt vannak,ill nem 1x-2x pár évesek,ált. "illik" nőül venni. :K Én is sok ilyen papír nélküli párt látok baráti társaságban,egyszerűen nem divat annyira manapság,első a karrier,egzisztencia felépítése,ill mai generáció el van kényelmesedve kicsit,de sokan,sok pasi tart is ettől (én is),mi van ha nem az ideális nőt veszi el :F ,mert azt se könnyű megtalálni manapság :N ,v csak nem tartja méltónak rá az ember,h elvegye,főleg a mai csajok egy részét,tisztelet a kivételnek...
Keresi az ember a tökéletes jelöltet,de azt se lehet a végtelenségig tenni, "aki a tökéletességet keresi,lehet sosem találja meg,aki az egyszerűséget keresi a tökéletességet fogja megtalálni (prof.Emeric Arus) "...

(#168) #56230144 válasza Vakegérke (#149) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha illegális is lenne,akkor,hogy ellenőriznék?József főtörzs minden alkalommal a pár mellet állna,és nézné? :DDD :W

(#169) Lenry válasza stevve (#159) üzenetére


Lenry
félisten

elkéstél
már pont vége volt a vitának :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#170) Mr.Csizmás válasza #56230144 (#168) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, ő sárga csekkel szexualizálna :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#171) #10726912


#10726912
törölt tag

Pfú :DDD
Érdekes téma, érdekes gondolatokkal...jókat vigyorogtam, ahogy végig olvastam az egészet :))

Házas ember vagyok. Volt egyházi esküvőm is. Meg szoktuk tartani a karácsony is. Télapósat is eljátszuk itthon a gyerekeknek. Elviszem a fiam locsolkodni. Sorolhatnám.
-Nem hiszek a házasság kötelékében (társadalmi nyomás volt, a nejem és az én szüleim is akarták, hogy legyen házasság, sőt a nejem is. Engem meg különösebben nem érdekelt, hogy "jogilag" hogy vagyok jegyezve). Leánykérés volt, ez megmarad szerintem egy örök gesztus, amivel jelzi a férfi a nő felé (vagy épp fordítva), s ez tökéletesen működő gesztus akkor is, ha ezt a boldog pár tudja, de hogy van, vagy épp nincs ceremónia ezek után, az már jelentéktelen apróság.
-Miért nem hiszek a házasság rendszerében? Mert folyamatos negatívumok fröcskölődnek felém: mikor két ember utálja egymást, de mégis együtt vannak, mert a gyerek, a ház, vagy épp azért, mert hát kötelesség...ugyanígy bosszant, ha valaki kimutatja, mondhatni "reklámozza": "Vele vagyok, jaj, te kis üngyümbüngyümöm-cuncimókusom-de szeretlek-smaci"...s persze ezt társaságban. Nekem ez magánügyem, tökéletesen elég, hogy a feleségem (de ritkán mondom így, inkább a Párom szót használom) mellé ülök az össze jövetelen az asztalnál, vagy mellette állok...
Ugyan akkora létjogosultsága van az együtt élésnek is, mint a házasságnak.
-Hogy miért volt esküvő, s mindemellett még egyházi is? (Emiatt keresztelkedtem meg:) ).
Ugyan azért, amiért megtartjuk a karácsonyt, a télapós őrületet, a húsvétot...s ugyan azért, amiért kimegyek Mindenszentekkor a temetőbe gyertyát és gyújtok belőle 10-et, meg mellette mécsest is és kiviszem a nagy csokor virágot,( bár már van annyi, hogy egy nagyobb komposztáló megtelne vele),(aztán haza jövök, leülök valahová, meggyújtok egy gyertyát és egyedül elgondolkozok azon, aki meghalt, néha vigyorogva, néha sóhajtva egyet),(magát a temetőt is utálom, akkor lennék ott "szívesen" emlékezni, ha olyan lenne, mint pl Amerikában, egy kereszt mindenkinek, semmi pénzverés, csillogtatás meg 5 mázsa márvány):
Egyrészt szeretem a hagyományokat és megpróbálok úgy tekinteni ezekre a dolgokra, ahogy valamikor tették az emberek (s így egész jó némelyik:) ), másrészt a családom még hisz ezen dolgok értékében (a házasságban, az egyházban, a karácsonyban), s valahol igyekszem őket megtisztelni azzal, hogy ezeket az ünnepeket, szokásokat, az egyházi szokásokat (gyerekek keresztelése, bérmálás, stb) megtartom velük együtt.
Tudom, kissé ellent mondásos lehet, mondhatják emberek erre azt is, hogy képmutatás:
Engem ebben a szeretteim nézete vezérel, s velük együtt még van értelme ezeknek a dolgoknak.
(Abba már bele sem gondolok, hogy van olyan ország, ahol azonos neműek házasodhatnak....vajon ott a szexuális élet törvényes házasság után? Meg a gyereknevelés? :U Jogilag házasok. S vajon mikor vehet el egy ember egy kutyát feleségül? Vagy férjül? Melyik országban lesz először ez elfogadott?)
Bocs mindenkitől, kissé hosszúra sikerült a hsz :R

(#172) Иван válasza Mr.Csizmás (#163) üzenetére


Иван
őstag

:DDD

Amúgy ne értsetek félre, nem vagyok házasság ellenes meg semmi, aki akarja tegye meg. Ha majd esetleg odajutok, valószínű én is fontolóra veszem. Nem ítélem el a konzervatív értékeket (sőt), de felesleges más élete felett pálcát törni, csak mert mi másképp gondoljuk.

:R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#173) Varoz


Varoz
őstag

Szép estét!

Először is köszönöm a megemlítést. :) :R

Jómagam pártolom a házasságot. Idővel én is házas ember szeretnék lenni. Jó dolog, ez is olyan, mint például egy születésnap. Itt megünnepeljük egymást, azt, hogy egymásra találtunk. :))

A vitához ami kialakult. Egyik sem jobb a másiknál. Mindenkinek saját szíve joga, hogy eldöntse mit is akar. Teljesen mindegy, hogy egy pár házas-e vagy sem. Csak az fontos, hogy megbecsülik-e egymást.

Viszont azt nem értem miért jó a másikra erőltetni a saját véleményemet egy teljesen szubjektív dologban. :F :(

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#174) Wictor


Wictor
senior tag

Művésznő, 1. lecke: örökké nem létezik... Kb. ennyit akartam.
Hihetetlen, hogy a bejegyzéseiddel mennyire képes vagy felkavarni az állóvizet.

[ Szerkesztve ]

(#175) Mr X válasza Varoz (#173) üzenetére


Mr X
veterán

Aztán melyik kecske fog neked igent mondani? ;]

[ Szerkesztve ]

(#176) Varoz válasza Mr X (#175) üzenetére


Varoz
őstag

Nincs kecském. :/

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#177) Mr X válasza Varoz (#176) üzenetére


Mr X
veterán

De miért pont úgy akarsz szerezni, hogy elveszed feleségül? :D

(#178) Varoz válasza Mr X (#177) üzenetére


Varoz
őstag

Nem írtam, hogy úgy akarok szerezni.
Arról nem beszélve, hogy tudomásom szerint Magyarországon tiltott a kecskével való házasság. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#179) Mr X válasza Varoz (#178) üzenetére


Mr X
veterán

Még... :P

(#180) Иван válasza Mr X (#179) üzenetére


Иван
őstag

Már.

Wayt... wut? :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#181) Varoz válasza Иван (#180) üzenetére


Varoz
őstag

:DDD :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#182) danih


danih
addikt

Én úgy gondolom, hogy az arra érdemes nőt "megkérik", mert van annyira Nő, hogy megérteti a férfival a maga módján, hogy márpedig itt házasság lesz - mindezt úgy, hogy a férfi azt fogja hinni, az ő ötlete volt ;)
Tehát Hölgyek, ha ezzel kapcsolatban gond van, ne csak a férfit tessék okolni, tessék saját háztájon is körülnézni! :)

(#183) Crystalheart válasza Varoz (#173) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Erről van szó. Mi nem tartunk születésnapot, névnapot, karácsonyt, húsvétot, semmi ilyet (az állami ünnepeken magamban megemlékezem, elmondok néhány verset, eldúdolom a Himnuszt, elkönnyezem magam :DDD), mégsem akarom senkire sem ráerőltetni, hogy márpedig az ünnepi mulatozás bagatell.

Másnak nem fáj. Akkor?

(#184) tildy válasza #10726912 (#171) üzenetére


tildy
nagyúr

Ket azonos nemu ember hazassaga ket felnott ember dontese...

Kutyaval kapcsolatban: ott a kutya velemenyere konkretan a kutya sem volt kivancsi. Nem emlegetheto egy lapon a szodomia es a homoszexualitas.

Vakegerke: a hazassagon kivul elok is. Szalmalang ervelessel jovok, de konkretan kb minden ember leerkolcsteleneztel ( engem is meg sok mas embert is) , aki nem az elveidet vallja. Az erkolcs nem ott kezdodik, hogy valaki halt-e lakodalom elott a kedvesevel. Sot meg az egyenes gerinc sem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#185) tildy válasza Vakegérke (#133) üzenetére


tildy
nagyúr

"Szó sincs róla. De az az általad, általatok lebecsült papír adja meg a végleges értékét annak, hogy szeretjük egymást, és egy életre összekötöttük a sorsunkat."

Nem , papir csak azt adja, hogy "hivatalosan" egy par vagyunk. Hany olyan part latni, aki vagyon miatt megy ferjhez, nosul? Hany olyan part latni, ahol folyamatos a vita, de valni nem valnak. Erkolcsosek lennenek? Hm, o dolguk, de nalam ezek rosszabb megiteles ala esnek, mintha valaki szeretetben el egyutt eddig meg el nem vett parjaval, es urambocsa tan agyba is viszi :DDD Torvenyesen...

Nem, a hazassagnak nem a papir adja a vegleges erteket. A vegleges erteket a ket ember szeretetteljes kapcsolata adja , akar papirral, akar papir nelkul

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#186) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én megkértem volna már rég a barátnőm kezét, de nem akart házasodni. pedig együtt terveztünk mindent az elmúlt 6 évben, megvan/megvolt mindenünk, csak nem házasságpárti, vagyis ezt mondta.
3 napja elköltözött.

egyébként ettől függetlenül Tildivel értek egyet.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#187) tildy válasza Magnum_ (#186) üzenetére


tildy
nagyúr

:(

Sose band, lesz jobb. Tudom rosszul jon ez ki, amit irok, de nalam 10 ev utan tortent az, amit leirsz. Persze, rettenetesen osszetorik az ember, nekem kb 1.5 ev kellett a feledesre. Szerencsere volt aki turelmes volt velem es az erzeseimmel ebben a nehez idoszakban...

Forum alapjan korrekt embernek tunsz, hidd el , elobb-utobb minden elrendezodik.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#188) Mr.Csizmás válasza Magnum_ (#186) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sajnálom :U :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#189) #10726912 válasza tildy (#184) üzenetére


#10726912
törölt tag

Nem zavar az azonos neműek házassága és az sem zavar, ha nem emberrel házasodik valaki. Ő dolguk, az ő életük.
Sajnálom, ha túl erős a két dolog egyszeri említése:) :R
Pusztán egy példa volt, hogy miért is nehéz számomra (is) komolyan venni a házasság intézményét a hagyomány szemszögéből. Vagy bármilyen szemszögből.
(#186) Saint_: Sajnálom. :(((

[ Szerkesztve ]

(#190) moha21 válasza Vakegérke (#75) üzenetére


moha21
addikt

:R Teljes mértékben egyetértek.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#191) malwy


malwy
senior tag

Szerintem ebben a keresztény nyugatias kultúrában a legnagyobb ajándék, jobban mondva örökség a házasság intézménye.
Egy nem hívő embernek is hatalmas örömet jelenthet és kitörölhetetlen élményt a házasság. Nekem elég megkérdezni a nagypapákat vagy nagymamákat (sajnos már csak 1 nagypapa él) s elhalványult emlékezetben azért a házasság életük végéig tisztán él.

Személy szerint ha én együtt leszek a tényleges igazival, ki nem hagynám az esküvőt. Miért mondjak le az egyik legnagyobb ünneplésről, amit azok között tölthetek, akiket szeretek. Persze messze nem úgy képzelem el a dolgot még, hogy xy illendő lenne meghívni, és így egy felhígult társaságban találjam magam.
Vagy kényszerítve, külső nyomásra történjen az egész dolog. Vagy ha tudnám, hogy valamilyen sérelem miatt páromat zavarná a dolog.

TL:DR: Ellenzem a külső nyomás általit, de magát a házasságot nagyra tartom. Ahogy Vakegérke is megírta a 75-ös hozzászólásában, azokkal az érvekkel én is dobálóznék.
Viszont a később előjövő vallási fanatikus stb. vitákat, s bennük az érveket megvetem.

(#192) Иван válasza malwy (#191) üzenetére


Иван
őstag

Miért lenne a nyugati kultúra legnagyobb ajándéka a házasság, amikor minden más kultúrában - bár nem állítom biztosan, de szerintem kivétel nélkül - megtalálható? :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#193) Crystalheart válasza malwy (#191) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én például ódzkodom az ünnepléstől, a vigalomtól. Egy esküvő egészen biztosan irtó rossz élmény lenne a számomra.

(#194) keIdor válasza Иван (#152) üzenetére


keIdor
titán

Van az 98% is, szerencsere nem kortol fugg ez sem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#195) malwy válasza Иван (#192) üzenetére


malwy
senior tag

Hát azért egy iszlámnak a maga 5 nőjével azért már nem ugyanaz:D

(#196) grozam


grozam
tag

A második házasságomon leszek túl hamarosan. Ez mennyivel jobb, mint nem megnősülni? Az elsőben én hibáztam a másodikban az asszony.

Különben meg harmadjára is meg fogok nősülni, mert a kapcsolatot egy új szintre emeli a házasság. És különösen nagy élmény elköteleződni mások előtt is.

(#197) Иван válasza malwy (#195) üzenetére


Иван
őstag

Egyrészt négy, másrészt a legtöbb iszlám országban már évtizedek óta nem szokás egynél több nőt tartani. Főleg nem egy bizonyos társadalmi szint felett.

Amúgy meg a nyugati monogámia sok esetben nettó képmutatás, mert az egyik vagy mindkét fél félrekefélget. Akkor meg miben jobb, mint a poligámia? :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#198) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Na neeee...:DDD
Tegnap hajnalban nyitottam ezt a topicot, erre egyetlen napig nem vagyok gépközelben és máris összegyűlik majd' 200 hozzááászólááás!!! :Y Na, nagyon kíváncsivá tettetek....;] Vissza is olvasok iziben. :D (biztosan lesznek szép sztorik benne és erős ellenállók is ;])

Köszönöm, hogy elolvastátok és további jó fórumozást, hozzászólogatást kívánok! :R

[ Szerkesztve ]

(#199) föccer válasza művésznő4 (#198) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne aggódj, nem kell az összeset elolvasni. Lett belőle törölve jó néhány ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#200) művésznő4 válasza föccer (#199) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Komolyan??? :Y De hát miért??? :F Már megint rendetlenkedtek néhányan...? :( Na, akkor viszont annál inkább kíváncsi lennék....:U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.