Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) D4ni válasza eurolac (#100) üzenetére


D4ni
őstag

Holnap lesz 14 napja hogy nyüstölöm, és semmi ISMÉTLEM SEMMI!! bajom nincs vele . Csúcskategóriás iPhone 7-ről jöttem át . A rendszer fluid, a kamera megdönti a szintet (rosszabbra számítottam ), üzemidő mintha 4000mAh akksi lenni benne , nem melegszik, látszik a kijelző verő fényes napsütésben is. Szóval bejött . 2sim +SD kártyával használom, egész nap Bluetooth kapcsolattal (headset +miband) és simán hozza az 5-6 órás képernyő időt (értsd kb másfél / két nap üzemidőt ) Hangszóró , mikrofon minősége meglepően jó , és ahol eddig a csúcstelefonjaim eldobták a hálózatot a gyenge térerő miatt, ott ezzel telefonálok . Remélem ez elég érv :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#102) eurolac válasza D4ni (#101) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszönöm, hogy reagáltál! :R
Jól hangzik amit írtál. :K

Eurolac

(#103) D4ni


D4ni
őstag

Egy lightos nap

[kép]

[kép]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#104) eurolac válasza D4ni (#101) üzenetére


eurolac
senior tag

Ma reggel nyitás után bementem a debreceni Edigital-ba, de sajnos a szürke céges szinten kifutott. 31-re van írva az érkezése, valószínűleg normál áron. A Gold nekem nem jön be mint szín ffi-nek.
Sajnos erről lecsúsztam. Hátha majd beakciózza az MM is....

Eurolac

(#105) D4ni válasza eurolac (#104) üzenetére


D4ni
őstag

Ha online megrendeled majd megkapod azon az áron . Majd.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#106) eurolac válasza D4ni (#105) üzenetére


eurolac
senior tag

Jövő héten nem leszünk itthon, nem tudnám átvenni. Ezért is akartam ma személyesen. Nem gond, lesz még ilyen tuti.

Eurolac

(#107) D4ni válasza eurolac (#106) üzenetére


D4ni
őstag

De ha lerendeled bármikor át tudod majd venni. Nem kell azonnal az értesítés után .

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#108) eurolac válasza D4ni (#107) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszi, hogy próbálsz segíteni, de sajnos a szürkét már nem lehet kosárba tenni! :( Kifutott. Most próbáltam ebben a pillanatban. Csak a Goldnál jelenik meg a "kosárba" "gomb".

Eurolac

(#109) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!
Azt a képet mikor megmozdítom a telefont és mutatja az időt hogy lehet megváltoztatni?
Beallitom a zárolasit,de nem változott.

(#110) D4ni válasza konci79 (#109) üzenetére


D4ni
őstag

Nem lehet

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#111) alvarezfan


alvarezfan
csendes tag

Két napja vettem egy Moto G5 Plust, az ED-ban, kihasználva a 80 e Ft-os árat. Amikor telefonálok vele és a beszélgetőpartner mond valamit, akkor a háttérben mindig hallok valamilyen elektromos jellegű sustorgó zajt is a beszéd alatt. Amikor nem mond semmit, a zaj is abbamarad. Más is hall ilyet? Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#112) D4ni


D4ni
őstag

Mai napom, volt benne egy másfél órás kerékpár minitúra, végig GPS nyomon követéssel és bekapcsolt kijelzővel , közben néhány kép , a nap többi részében pedig egy kis hillclimb racing2

[kép]

[kép]

[kép]

Számomra nagyon nagy meglepetés ez a készülék , először a redmi note 4 4/64 GB verzióhoz húzott a szívem , de az pont nem volt kapható , illetve ehhez kaptam elég nagy kedvezményt, ráadásul 2 év garit. 4 órás képernyő időket saccoltam először ,de a kiválóan optimalizált rendszer lassan már kiröhögi a szemtelenül sok extrával felvértezett MIUI-t, ami (megjegyzem) vissza is ránt a Xiaomi készülékek erejéből . Kíváncsi lennék , hogy egy felsőkategóriás moto mit tudhat egy olyan brutális hardverrel mint pl ami megtalálható a MI6, vagy egy S8 készülékekben .

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#113) alvarezfan


alvarezfan
csendes tag

Kár, hogy nem kapok választ a telefonhanggal kapcsolatos kérdésemre, hogy van-e másnál is zaj hívás közben a másik fél beszéde alatt. Elég zavaró, bár azért érthető, mit mond. Amúgy ma 7- 24 óra között 100%-ról 25%-ra merült a Moto G5+, ebben volt fényképezés, rövid videók nézése, teljes újratelepítés (hátha tisztább lesz a hívás :-) ) és sok böngészés. 7ó 41p képernyőidő, 882 mAh fogyasztással. A fényképező tetszik, tényleg jól "lát" a sötétben a hasonló kategóriájú telókhoz képest. Nálam is a Xiaomi Note 4 volt a másik jelölt, csak a 165 g tömegét túl soknak találtam.

[ Szerkesztve ]

(#114) D4ni válasza alvarezfan (#113) üzenetére


D4ni
őstag

SIM kártya csere megvolt már ?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#115) pit stop


pit stop
addikt

Megjött nekem is Edigitaltól :C Eddig szimpatikus, majd holnap délután talán lesz időm jobban belemélyedni.
Addig is frissíti meg belakja magát programokkal.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#116) Pano


Pano
addikt

Mától akciós a Media Marktban. 85 ezer értéktelen magyar forint.

[ Szerkesztve ]

(#117) pit stop


pit stop
addikt

Nektek mennyi idő amíg feltölt a gyári töltő?
50%-ról több mint 3 óra alatt sikerül feltornászni százra magát, ami nagyon messze van a két órás feltöltődéstől ami a cikkben van.
Vagy elején még kíméli az akksit ezért lassan tölt?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#118) D4ni válasza pit stop (#117) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem a teljes feltöltés kb másfél óra . A vége felé lassan tölt az akku kímélése érdekében.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#119) konci79 válasza pit stop (#117) üzenetére


konci79
őstag

Nekem tegnap kb 10%-ról 1 óra 50 perc volt.
Mintha az első töltés lassabb lett volna,de nem biztos,tegnap direkt néztem mennyi.

(#120) D4ni


D4ni
őstag

Találkozott valaki olyan jelenséggel mikor hívásban van nem megy a net se káryáról (ezt már megszoktam), sem pedig wifin (na ez az igazi probléma). Ugyanis semmi köze nincs a wifinek a kártyákhoz... Kicsit furcsa, 2 kártyával üzemel, közben bt headsettel beszélek, és nem tudok közben netezni mert konkrétan nem jön át adat a wifin pedig csatlakozva van. Amint véget ér a hívás úgy rögtön jó minden. Ötlet?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#121) gzbotii válasza D4ni (#120) üzenetére


gzbotii
veterán

Szia.

Tök alap tipp: próbáld meg újraindítani, hátha csak valami összegabalyodott.
Ha nincs más megoldás, egy Safe Mode, meg egy reset segíthet, ezek az egyszerű dolgok. :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#122) D4ni válasza gzbotii (#121) üzenetére


D4ni
őstag

Furcsa mód most ,hogy újra hívtam így jó. Ugyan úgy 3G ikon, szóval jó kérdés :D Amit viszont észre vettem,hogy sokkal lassabb a web sebessége.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#123) gzbotii válasza D4ni (#122) üzenetére


gzbotii
veterán

Hívás közben, ha netezel is (mobilnet), szerintem ez normális jelenség.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#124) D4ni válasza gzbotii (#123) üzenetére


D4ni
őstag

Igen, csak itt wifin sincs net. Ez az ami probléma, mert régebbi készüléken simán tudtam wifizni miközben telefonáltam.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#125) gzbotii válasza D4ni (#124) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha nincs WiFin nem akkor az valami SW hiba.
Nincs jobb ötletem mint újraindítás vagyvégső esetben gyári beállítások visszaállítása. Utána nézek, de eddig nem kaptam semmi használhatót.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#126) D4ni válasza gzbotii (#125) üzenetére


D4ni
őstag

Írtam a Lenovo facebookjára, de csak a resetet javasolták . Ami érdekes ,hogy a wifin fent van , viszont nincs net. Ha közben lekapcsolom a wifiről és vissza akkor már nem csatlakozik egy hálózatra sem .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#127) gzbotii válasza D4ni (#126) üzenetére


gzbotii
veterán

Hát én is ennyit tudok javasolni. Túrtam kicsit a tudásbázist, de semmi hasonló. :F
Google se a barátom, ebben az esetben.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#128) D4ni válasza gzbotii (#127) üzenetére


D4ni
őstag

Megtudnád majd nézni,ha te vagy vonalban valakivel akkor a wifi hogyan viselkedik? Először csak lassul, utána teljesen offline lesz pl a chrome-on belül. Ha ki be nyomom a wifit akkor már nem is csatlakozik egy hálózathoz sem.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#129) gzbotii válasza D4ni (#128) üzenetére


gzbotii
veterán

Hát ha kapok a tesztkeszulekhez SIM-et is, akkor megprobalom, de nem ígérek semmit.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#130) pit stop válasza D4ni (#128) üzenetére


pit stop
addikt

Én két kártyával használom szintén, megnéztem, 1 perc alatt nem volt gond a wifis nettel, betöltötte weboldalt, frissítette fb-t.
Mobilnettel akkor lehet gond, hogy ha olyan kártyával telefonálsz amin nincs net, csak a másik kártyán, mert addig a netet sem tudja másikról használni - ezt ugye be lehet állítani honnan próbáljon csatlakozni.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#131) D4ni válasza pit stop (#130) üzenetére


D4ni
őstag

Közben kiderült , ha aktív a BT headset ( hívás ) , akkor a Wifi teljesen meghal.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#132) pit stop válasza D4ni (#131) üzenetére


pit stop
addikt

Ha más miatt aktív BT, akkor attól még nem hal meg wifi.
Érdekes...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#133) D4ni válasza pit stop (#132) üzenetére


D4ni
őstag

Kipróbáltam egy HTC telefonon is, ott is ez volt.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#134) haypro


haypro
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a virtuális gombokat el lehet-e tüntetni? Vannak e normál, kapacitív gombok a képernyő alatt vagy meg lehet-e oldani gesztusokkal a home gombbal?

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#135) pit stop válasza haypro (#134) üzenetére


pit stop
addikt

Gesztusokkal a Home gomb kezelhető ès a virtuális gombok úgy teljesen eltűnnek

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#136) konci79 válasza haypro (#134) üzenetére


konci79
őstag

Nyissa meg a Moto alkalmazást.
Érintse meg a Műveletek elemet.
Érintse meg az egygombos navigáció elemet, és kapcsolja be vagy ki .
A funkció kikapcsolását követően ismét láthatóvá válnak a navigációs ikonok az összes képernyő alján.

(#137) Bloody86


Bloody86
csendes tag

Sikeresen csatlakoztam a G5 Plus tulajok táborához. Hollandiában vettem a Media-ban 256 euroért, ami szerintem nem rossz ár érte (mai árfolyamon 1eu=304Ft->77.824Ft).
Eddigi használat során semmi gondom nem volt vele, az akkuja nálam teljesíti a 2 napot, úgy, hogy elég sokat nyomkodom, és a wifi állandóan be van kapcsolva és két SIM kártyával használom.
A kamerája nekem nagyon bejön, szép képeket készít, ami bőven elegendő a mai trendeknek (instagram, facebook stb.). Egész estés filmet nyilván nem javasolnék forgatni vele.
Ami tényleg zavaró számomra az a Google keresősáv eltüntethetetlensége, bár ahogy olvastam a korábbi hozzászólásokat, a probléma orvosolható launcher telepítésével.
Nagyon sok telefonom volt már, a legjobb egy LG G4 volt, de nyilván az nem ebben a kategóriában játszott anno. Így könnyű szívvel mondhatom, hogy a középkategóriában teljesen megbízhatóan működő, pofás kis telefon ez kompromisszumok nélkül. (Fontos hozzátennem, hogy nálam nem égető probléma az iránytű hiánya!)
Az ujjlenyomatolvasó nagyon szépen teszi teszi a dolgát, gyors és pontos. A kijelző szerintem mára már alapnak kellene lennie minden középkategóriás telefonban. A rendszer sebességével egyszer sem volt gondom, döccenés mentesen teszi a dolgát.
Az egy gombos navigáció nekem kb. 2 óra volt megszoknom, azóta már a régi telefonomon is így próbálkozom vissza lépni. xD Arról nem is beszélve, hogy a virtuális gombok eltűnésével felszabaduló hely a kijelzőn számottevő.
Ha valami problémába ütközök használat közben, megosztom veletek. ;)

(#138) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!
Képernyő mentést hogy lehet csinálni?

(#139) D4ni válasza konci79 (#138) üzenetére


D4ni
őstag

hangerő le + power gomb

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#140) salapp


salapp
addikt

Itt is megkérdem, találkozott valaki kamera indításánál olyannal, hogy kifagy és dobja az üzenetet, hogy "kamerahiba, indítsa újra a kamerát" ?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#141) gzbotii válasza salapp (#140) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, volt ilyen hiba pár készüléken.
Holnap munkában jobban utánna nézek ha még aktuális.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#142) salapp válasza gzbotii (#141) üzenetére


salapp
addikt

Nagyon köszönöm! Azt hiszem, valami olyat találtam, hogy kernel hiba egy frissítés után. De nem is volt mostanában frissítésem.
Amúgy ez egy Moto G3, éppen most tanakodom, hogy Moto G5 Plus-ra váltsak, de a gyerek kapná a G3-t, azért lenne jó, ha rendben lenne a kamera is.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#143) konci79 válasza salapp (#140) üzenetére


konci79
őstag

Nekem nem volt még ilyen,más hiba sem.

(#144) salapp válasza konci79 (#143) üzenetére


salapp
addikt

Imádtam ezt a telefont, soha semmi gond nem volt, ez ugye a 2/16 verzió, tehát zökkenőmentesen tette a dolgát, akármennyire is nyúztam (igaz, nem játszom, de multitasking elég gyakran van).

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#145) D4ni válasza salapp (#144) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem többször előfordult, friss, belakott rendszernél. Mióta minden este kikapcsolom/újraindítom azóta nem jött elő a hiba.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#146) salapp válasza D4ni (#145) üzenetére


salapp
addikt

G5 Plus-nal jött elő?

Ugye 88 most egy G5 Plus normális boltból.
Utálom az LG-t, mint gyártót, de gondolkodom, hogy esetleg egy LG G4 2 év garival 65-ert jobb lenne, kamerában mindenképpen. Az meg ugye alaplap hibás lesz úgyis.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#147) gzbotii válasza salapp (#142) üzenetére


gzbotii
veterán

Utána néztem, bár láttam pár ilyen ügyet, nem jellemző.

Volt a Motonak hasonló problémája, egy másik modellel, de azt a 4.4.4 frissítés megoldotta -szóval nem ez a készülék.

Normális helyről kell venni, vigyázni a garanciára és akkor nem lehet baj

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#148) konci79 válasza salapp (#146) üzenetére


konci79
őstag

Szerintem teljesen jó a kamerája is,én nem bántam meg hogy ezt vettem,hibamentes,gyors,akksi is jó.

(#149) salapp válasza gzbotii (#147) üzenetére


salapp
addikt

Expansys-tol van, tényleg y akkor elvileg még jövő májusig garis.
Rakerdezek náluk, mi a teendő.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#150) gzbotii válasza salapp (#149) üzenetére


gzbotii
veterán

Hogy értve, hogy y?
Ha adsz egy IMEI számot (akár privátban), holnap én is le tudom ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.