Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) ghiottone válasza pit stop (#300) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Valahol olvastam róla, hogy ha pl. a google háttérképekből beállítasz egy egyszinű háttérképet, akkor olyan lesz a kör színe, amilyen a képnek. G5 Pluson írták, Z2 Playen, G5s-en X4-en nem működött az tuti.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#302) pit stop válasza ghiottone (#301) üzenetére


pit stop
addikt

Tényleg így van :D Működik, kipróbáltam.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#303) gzbotii válasza pit stop (#300) üzenetére


gzbotii
veterán

És a kör színét hogy változtatod?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#304) pit stop válasza gzbotii (#303) üzenetére


pit stop
addikt

Ahogy ghiottone is írta a háttérkép uralkodó színétől függően változik.
Fontos, hogy nem a zárolási kép színéhez igazítja, hanem az állandó háttérkép uralkodó színéhez (kipróbáltam).

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#305) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moto G6 Plus prototípus és render leak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#306) stevelawyer


stevelawyer
csendes tag

Sziasztok!

Csatlakoztam a táborhoz ill. a feleségem. Megtaláltam ezt majd megtetszett neki, és valóban jó készülék. Remélem sokáig kiszolgálja majd. Eddig minden hiba nélkül megy, igaz csak 3 napos. Azt tudja valaki, hogy hogyan kell némítani? Hangerőből rezgő lesz de nem néma. Nekem Samsung S7 van, ott van néma. Lehet nélküle élni, de kíváncsi vagyok.

Köszi
Üdv.

(#307) pit stop válasza stevelawyer (#306) üzenetére


pit stop
addikt

Ha rezgőre leveszi, és utána még egyszer megnyomja a hangerő lefelé gombot, akkor néma lesz. Be is lehet állítani, ha csak egy ideig szeretné némára :)

Más: Pár hete kaptam egy újabb szoftverfrissítést.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#308) basaja válasza pit stop (#307) üzenetére


basaja
senior tag

Hali!
Szoftver vagy security patch? ✌

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#309) Tewe013 válasza basaja (#308) üzenetére


Tewe013
őstag

Nekem 1 hete jött, január 1. security patch.

(#310) basaja válasza Tewe013 (#309) üzenetére


basaja
senior tag

Nekem is, csak azért kérdeztem, hogy kell e irigykednem... :P

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#311) pokol ura válasza pit stop (#191) üzenetére


pokol ura
senior tag

De én kint vagyok ;)

Egyébként vki rootolta már ki ezt a telefont?

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#312) stevelawyer


stevelawyer
csendes tag

Az X4 és a Z2 force edition tulajoknak már nem kell aggódniuk a frissítések miatt. Jó lépés volt.

(#313) Postas99


Postas99
senior tag

Nahh személyes tapasztalat alapján ez a készülék egy hulladék. Lehet hogy viszonylag jó képeket lő és sokáig bírja egy feltöltéssel. Meg ott van MOTO logo, de ennyi.
De sajnos a beszédhangszóró kritikán aluli hangot produkál.
Hallani csak csendes szobában lehet a beszélgetést mert amúgy teljesen érhetetlen halk. A kihangosítás egy kalap kakát nem ér. Zajos környezetben szintén értelmezhetetlen amit kierölködik magából.

Gondoltam kipróbálom a telefont és nem egészen 1 hét használat után a véleményem csak annyi hogy szemétre való darab.

A lenovonál elb@szták a kottát és gyorsan a hibákat javítandó kihozták a Moto G5s Plust. Abban kijavították azt amit ebben elrontottak.

Sajnálom csalódtam benne. Tényleg egy vacakabb cuccokból összerakott Xiaomi is jobbat produkál ilyen téren.

(#314) konci79 válasza Postas99 (#313) üzenetére


konci79
őstag

Akkor dobd az én kukámba,mert nálam hónapok óta nincs gond vele...

(#315) Tewe013 válasza Postas99 (#313) üzenetére


Tewe013
őstag

Nekem Redmi Note 2 volt előtte, de a G5-nél sokkal jobb a beszédminőség, még a hangerőt is le kellett vennem kb. 60%-ra.

[ Szerkesztve ]

(#316) pit stop válasza Postas99 (#313) üzenetére


pit stop
addikt

Nem kiemelkedő, de szerintem jó a beszédminőség, nekem is volt már rosszabb.
Kihangosításra ugyan azt használja, mint beszédre, így várható volt, hogy ha egyikkel nem vagy elégedett, akkor másikkal sem leszel.

G5s pedig tervezett volt :U Pont kamerában más, de amúgy nem sok mindent variáltak úgy tudom.
Xiaomi pedig nem a szívem csücske, de az sincs szar cuccokból összerakva (ahogy ez sem), csak ott nincsenek nagyon összehangolva.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#317) stevelawyer válasza Postas99 (#313) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Vélhetően Te egy hibás darabot fogtál ki. A feleségemnek semmi, de semmi baja nics vele. Kihangosítva is nagyon jól érteni, gyakorlatilag majd' hogy nem úgy beszélünk vele folyamatosan. Előtte samsung volt neki, na azzal voltak hibák. Ezzel semmit nem tapasztaltunk még. Nekem is bőven megfelene, ha hamarabb körül nézek(néztem volna) a piacon, akkor nem veszek meg 2x annyiért egy S7-et hanem, én is ilyet használnék vagy Z-t. Következő telefonom egy új Z szériás lesz, ha továbbra is így megy tovább. Egyébként a Z-s topicban is nemrég olvastastam, hogy gyári hibás(wifi) volt valakinek a telója és csere óta ok. Előfordul...

[ Szerkesztve ]

(#318) basaja válasza Postas99 (#313) üzenetére


basaja
senior tag

Két hónapja van meg, eddig minden gond nélkül tette a dolgát. Előtte G4 Plus-om volt, azzal sem volt semmi gáz. Lehet, hogy pont sikerült kifognod egy hibás darabot... Sajna előfordul az ilyen... :)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#319) Postas99 válasza basaja (#318) üzenetére


Postas99
senior tag

[Ettől a fórumtárstól vettem]

[Lenovo fórum ettől hangos]

Lehet hibás darab de akkor az eladó mivel tavaly óta hírdette, tudott róla. Ott helyben nem próbáltam ki és 1 hét használat után szembe ötlött hogy nagyon gagyi a Turbo-hoz képest a hangja.

Most megpróbálom visszaadni. Ha nem megy olcsóért eladó lesz.

(#320) stevelawyer válasza Postas99 (#319) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Sajnálom, hogy így jártál. Látom, hogy az amazonról lett véve. Próbáld meg felhívni a +36-23-999-704 számot és tárgyalj velük a szerviz kapcsán. Eddig 2x hívtam őket tanács miatt és mindannyiszor nagyon segítőkészek voltak. Egy év gariba belefér a javítás, mert 2017. 04 havi úgy láttam.

(#321) Postas99 válasza stevelawyer (#320) üzenetére


Postas99
senior tag

Köszönöm.
Többször többek által is lepróbálva, a fülemmel van baj talán.
Más nem hallja hogy a hangja gyengébb lenne. Csak nekem tűnik fel. Sajnos nem tudok ezzel együtt élni, mennie kell, pedig minden jó rajta.
Ennek sajna ennyi a hangereje máshoz vagyok hozzászokva.

(#322) stevelawyer válasza Postas99 (#321) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Még annyit próbálj ki, hogy a súgóban valahol van egy hardverteszt. Teszteld le, hátha mégis rossz. Nem gondolnám, hogy a füleddel lenne baj, ha egy másik telefon meg jó. Vagy akár privátban értekezzünk arról, hogy összehasonlítjuk a feleségemével és akkor látod ill. hallod, hogy hol a baj.

(#323) #08205312 válasza stevelawyer (#322) üzenetére


#08205312
törölt tag

A készülék "hibátlan", inkább a füle a hibás....ezért eladósorba került a telefon, és vesz egy másik "nem hibásat" és bízik abban, hogy a füle arra nem lesz érzékeny....Tetszik érteni?

[ Szerkesztve ]

(#324) Postas99 válasza #08205312 (#323) üzenetére


Postas99
senior tag

HA Nem érted, de szólj bele.
A készülék mindegy melyik itteni darabról beszélünk. HALK!! Nem ilyet veszek. Tetszik érteni?

(#325) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Lehet jövő héten már itt a 6. generáció?

Twitter

alza.hu - moto g6 play / moto g6 / moto g6 plus

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#326) rendesadam válasza ghiottone (#325) üzenetére


rendesadam
tag

Kíváncsi vagyok hogy milyen áron indul.

(#327) Feuerelfe89


Feuerelfe89
csendes tag

Szeretném megkérdezni, hogy a LASSÍTOTT FELVÉTEL milyen felbontásban készül, illetve minőségre milyen? Erről a tesztben nem olvastam.

Köszi a választ

(#328) ghiottone válasza rendesadam (#326) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem - g6 play: 60.000, g6: 75-80.000, g6 plus 90 fölött.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#329) Tewe013 válasza Feuerelfe89 (#327) üzenetére


Tewe013
őstag

720p HD, sok fény kell hozzá és úgy egész jó lesz a végeredmény.

(#330) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az új G széria érkezőben:

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#331) Tewe013


Tewe013
őstag

(#332) pit stop válasza Tewe013 (#331) üzenetére


pit stop
addikt

Folyamatosan jönnek a rendszerfrissítèsek nekem is, ennek örülök.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#333) pokol ura válasza ghiottone (#328) üzenetére


pokol ura
senior tag

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#334) Aethelstone válasza Postas99 (#313) üzenetére


Aethelstone
addikt

A Xiaomi egyébként legalább ilyen korrekt minőség, ha nem jobb, de sajnos 5.5 coll alatt nincs élet, leszámítva a méregdrága MI szériát, így én is inkább G5 Plus-ra váltottam a Redmi Note 3 után. Eddig nagyon tetszik.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#335) stevelawyer


stevelawyer
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Feleségem ezen telója tegnap találkozott a földdel - számos pattogás után - aminek következményeként meghajlott a panel. Kvázi 8-as van benne. A kijelző épp maradt, volt rajta üvegfólia(az tört össze). Működik minden. Érdemes-e csináltatni(mennyi) ill. mi baja lehet később, ha így marad?

Köszönöm a segítő válaszokat.

(#336) pit stop válasza stevelawyer (#335) üzenetére


pit stop
addikt

Amíg nincs baja szerintem nem érdemes hozzányúlni

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#337) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Azt hittem, hogy már kihalt a topic, de szerencsére még minimális élet van :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#338) konci79 válasza Aethelstone (#337) üzenetére


konci79
őstag

Mert nincs semmi komoly hibája,mint a sok 2-300 ezres csúcsmobilnak ,azok is azért pörögnek ;]

(#339) Aethelstone válasza konci79 (#338) üzenetére


Aethelstone
addikt

Mit mondjak, sokkal prémiumabb az érzés, mint a Xiaominál. A kijelző, a készülék teste, az ujjnyomatos gesztusvezérlés nagyon csecse.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#340) basaja válasza konci79 (#338) üzenetére


basaja
senior tag

Sajnos vagy hála Istennek, ez így van ;]

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#341) Aethelstone válasza basaja (#340) üzenetére


Aethelstone
addikt

A sajnos részét nem biztos, hogy értem. Unalmas, de megbízható? :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#342) basaja válasza Aethelstone (#341) üzenetére


basaja
senior tag

Nem nem...azért sajnos, mert a topik eléggé kihalt, mivel a készülék nem rendelkezik hibával... :P

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#343) stevelawyer


stevelawyer
csendes tag

Alá tudom támasztani, hogy a készülék minden tekintetben elismerésre méltó. A feleségem nagyon szereti, jó stabil rendszer, szép és - mivel mi sajnos ki is próbáltuk - a drop test kiválóra sikeredett. Gyakorlatilag egy üvegfóliával "ütésállónak" nevezhető. A telefon 8-asba hajlott de egy pörsenés nincs a kijelzőn illetve a házon minimális. Valami csörög benne rázáskor, de néhány kivétellel minden funkció megy. Az én S 7-esem ha akkorát kapott volna, poraira hullik. Szerintem beruházok egy másikra amíg kapni lehet.

(#344) Tewe013


Tewe013
őstag

Én is írok már egy pár szót róla, ha már így "beindult" a topik:
Ez az első olyan androidos telefonom, ahol semmit nem kellett még vele csinálnom csak használni, nincs semmi kínja, tökéletesen működik, nem kell rajta semmit mókolni. Augusztus óta van meg, azóta csak használom és, ha jön egy update felrakom, kész. Kb. már biztos, hogy a kövi telefonom is Motorola lesz, mert a G5 Plus-szal meggyőztek.

(#345) basaja válasza Tewe013 (#344) üzenetére


basaja
senior tag

Igen, ez így megy...a harmadik Motom ez, de a másodikat, egy G4 Plus-t még a fiam nyúzza... :))

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#346) Aethelstone válasza Tewe013 (#344) üzenetére


Aethelstone
addikt

Detto. Xiaomit folyton reszelni kellett, de ez eddig kifogástalan. Kibaxott optimalizált Droid, jóképű, kellemes készülék.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#347) Tewe013


Tewe013
őstag

Közben a G5S Plus-ra megjött a 8.1-es oreo, szóval esélyes, hogy júniusban mi következünk.

(#348) Aethelstone válasza Tewe013 (#347) üzenetére


Aethelstone
addikt

A próféta hosszú szakálla beszéljen belőled. Én mondjuk már egy 7.1-nek is örvendenék :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#349) DVlad


DVlad
őstag

Urak!

G4+ csere érik a páromnál, és azt nézegettem, hogy a G5s+ talán jobb vételnek tűnik a G6-oknál több szempontból. Ez megáll szerintetek?
Illetve, nem találom sehol az amazon oldalakon (de, it) a linkben is látható 4/64 verziót. Ez India, stb. specifikus, itt elérhetetlen?
Amúgy itt jó áron adják, olcsóbban, mint az amazonon, csak ki tudja, milyen a garanciális és egyéb ügyintézésekhez a hozzáállásuk.

(Az amazon.de ingyenes szállítása megszűnt hazánkba, ugye?)

Előre is köszönöm a válaszokat, reakciókat!

(#350) ghiottone válasza DVlad (#349) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy G5s = G6 Play, csak a Playbe nagyobb aksi, ez évi dizájn, üvegszerű hátlap (valami polymer). G5s Plus ~ G6 csak a G6-ban a "lebutított" snapdragon 625 aka. 450 került. A G6 Plus lenne nagy előrelépés, ami kamerában nagyon jó lett és a 630 se rossz, bár a 625-nek/450-nek a készenléti ideje jobb.

Én még édesanyámnak vettem G5s-t német amazonról Black Friday akcióban. Hibás volt, 1 hónapja visszaküldtem, visszafizettek mindent, még 8 eurót pluszba a szállítási díjon felül is. Szóval amazon garanciális ügyintézés példaértékű. A visszakapott összegből az alzarol vettem egy G5s Plust -pont azt amit belinkeltél. 1 nap alatt itt volt, bontatlan, minden okés vele azóta, kamerában jobb, mint a G5s. Alza garanciális ügyintézése is jó, Z2 Play esetén így oldották meg.
Igen, már nem ingyenes a szállítás, mert gond volt a postával, ezért váltottak talán, bár mostanában német amazonról nem rendeltem, illetve a tegnap rendelt cucc, majd csak jövő héten jön.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.