Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tibor72 válasza forgonati (#43) üzenetére


tibor72
tag

" Nem mondanám hogy részletgazdagabb. Különben te milyen képeket nézel? A Mi4c képén egy fátyol van, fakó és élettelen. Nehogymár azt mondd hogy az jobban tetszik. "
" az érdekel hogy ha ránézek egy képre, melyik a kellemesebb a szememnek, és szerintem ezzel más is így van "

... ezt azért ne terjeszd, ha lehet XD , vagy szerezz be egy jó monitort (csak ha nincs, mert ha van akkor mind1) peace..

(#52) Juhaszatti válasza #08205312 (#36) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Sokkal szebb a Moto képe, nagyon élettelen a Xiaomié itt. Nem valósak a színek, mintha valami szűrő lenne rajta.

(#53) Máté94


Máté94
addikt

Egyszerűen nem érte, miért nem lehet érintőgombokat használni. Egyszerűen merénylet a hely kihasználat ellen. :(

(#54) tibor72 válasza Juhaszatti (#52) üzenetére


tibor72
tag

... A lényeg a részletekben rejlik....
A profi DLRS gépek esetében is gyakori, hogy egy színt/árnyalatot "nem helyesen" jelenít meg. No, most akkor egy mobiltól mit is lehet várni ????? Mert nem egy kategória!
Ha meg valakinek az kell, hogy még a fakó szart, csili-vili módon láthassa, nem szabad tovább menni ( XD )
... meg ez a "fakó" dolog, hmm.... látni kellet volna valós környezetben a "modellt" nem biztos hogy a Moto áll közelebb a valóság dolgában.

(#55) ghiottone válasza Máté94 (#53) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Félig-meddig azért megoldották: "Alapból ugyebár aktív a három virtuális kezelőgomb, de beállítható, hogy mindent az egyébként remek hatékonyságú és villámgyors, érintésalapú ujjlenyomat-olvasó végezzen."

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#56) Chp


Chp
őstag

Nekem a G4 Plusban 16MP-es kamera van. Az ebben lévő 12MP-es nem visszalépés?

(#57) ghiottone válasza Chp (#56) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem a felbontás számit már annyira. Nekem is az a szenzor van a Z Play-ben, de a G5 Plusban lévő jobb ezeknél, csak egy jobb kameraszoftver kell hozzá.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#58) Chp válasza ghiottone (#57) üzenetére


Chp
őstag

Van személyes tapasztalatod, hogy melyik alkalmazást érdemes használni? Néhány hete az OpenCamerával kísérletezgetek és mintha jobb lenne mint a gyári. De lehet csak placebo.

(#59) #16820480 válasza Chp (#58) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezek a kamera appok addig jók, amíg nem két lencsés rendszer van a telefonon, a dupla kamerát általában csak a gyári app tudja rendesen kezelni.

(#60) Jeanne d'Arc

Kamera gyatra, valahogy a Moto ebben gyenge továbbra is a Moto Z play ezért ment a háztól, egyébként külsőre nagyon szép.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#61) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Most fog érkezni egy, az ismeretségi körömbe, szóval lesz rá alkalmam, hogy leteszteljem. Úgy emlékszem szolgáltatótól kicsivel nagyobb csomagra váltással kapta meg összesen 30 ezerért a készüléket, annyiért pedig nem rossz. :)

Nekem a műanyag oldalkeret és az iránytű hiánya csapta ki a biztosítékot, egy kicsit több odafigyeléssel még jobb lehetett volna a G5 plus, de így se lett rossz. Majd még írok ide személyes tapasztalatot, amikor a kezemben lesz a készülék. :)

Finn the human

(#62) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Elég gáz, hogy 100-ért nem fér bele képstabilizátor. Ocsmányak ezek a "jó képek" Volt mi4c-m is, hát hagyjuk azt is. Állvány kellene hozzá, hogy talán jó képet csináljak. Így vettem egy Huawei P8-at, mert olcsón volt.

(#63) ghiottone válasza Permet Elek (#62) üzenetére


ghiottone
nagyúr

OIS nincs, de EIS igen. Mondjuk néha drágább készülékbe se raknak - lásd.: Google Pixel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#64) Fejvadi válasza ghiottone (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem kicsit.

(#65) Matada2.3 válasza ghiottone (#63) üzenetére


Matada2.3
veterán

Vajon egy EIS is tud annyit mint az Optikai nagytesó?

Finn the human

(#66) HarleyCustom válasza Matada2.3 (#65) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem,legalábbis tapasztalatom szerint.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#67) Matada2.3 válasza HarleyCustom (#66) üzenetére


Matada2.3
veterán

Tényleg nem, ma reggel fogtam a kezemben egy ismerősömét. Csak 30fps-nél szerintem ez annyira nem jó, nem értem, hogy mért van 60-nál korlátolva. Minden esetre több mint a semmi.

A telefon pedig sokkal prémiumabb hatást kelt ténylegesen kézben fogva, mint a cikkek alapján, ami pozitív. :)

Finn the human

(#68) mjani1172


mjani1172
addikt

Még sosem írtam egy telefon külsejéről, hiszen a szépség az szubjektív, meg egyébként is ez egy egyszerű használati tárgy.
De ez kegyetlenül ódivatú,van mellettem egy xperia mini,lényegesen kellemesebbek az arányai. Az az alsó-felső káva, ez valószínűleg saját kínai formaterv. Talán egy sárkány még ami hiányzik róla. Süt róla hogy olcsó,(vagy úgy néz ki). Biztos,hogy én ilyet nem vennék,csak ha valami csodát nyújtana,de ahogy olvasom attól távol van.

(#69) jackmate


jackmate
csendes tag

hol van ezen a hangszóró??

(#70) nicu71 válasza jackmate (#69) üzenetére


nicu71
addikt

az előlapon felül ,az a csík.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#71) pit stop válasza jackmate (#69) üzenetére


pit stop
addikt

Teszt videójában is benne van :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#72) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok!

Telefonváltás előtt állok. Erősen szóba jön nálam ez a teló mivel nem hibrid SIM-es. Tudok bele tenni 2 SIM-et és külön SD kártyát. Nagy a belső tárhelye is. :K

Gondolom nem sok embernek van ilyen telefonja, eléggé ül a topik, de hátha látogatja olyan aki használja...
Van valami bug-ja a telónak ami a napi használatot megkeserítené? Pl.: akadások, fagyások, újraindulások, stb.
Nekem a fő szempontok a pontos és használható GPS, jó fényképező és irodai alkalmazások (office, email)lennének.
Egy erősebb nap esetén egy napig bírja az aksi?
A két SIM kártya kezelés könnyű nála?
Előre is köszi, ha valaki ír tapasztalatokat.

Eurolac

(#73) Matada2.3 válasza eurolac (#72) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szia! A haverom tapasztalatait tudom veled megosztani (amik félig a sajátjaim is). Az akku kibír bőven egy keményebb napot is max fényerőn 4 óra kijelzőidővel. A GPS nem rossz benne, viszont nincs iránytű, ami nehezíti a séta/túra közbeni tájolást. SIM kezelésről nem tudok nyilatkozni, bugok nincsenek semmi zavaró fc/újraindulás. Nagyon pöpec készülék.

Finn the human

(#74) eurolac válasza Matada2.3 (#73) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszönöm! Alig van olyan mobil manapság amiben van 2 SIM és egy külön SD kártyahely. Úgy olvastam, viszonylag jó a fenykepezoje is. Az iránytű hiánya kicsit fájó. Bízom benne, lentebb megy majd rövidesen az ára, addig jön több infó róla.

Eurolac

(#75) Matada2.3 válasza eurolac (#74) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igen, és a EIS is jó szolgálatot tesz a kamerában, ha már nincs optikai képstabi. A frissítések jönnek rá szépen, bár az EU modell még nem kapott, de már létezik kettővel frissebb rendszer is.

Finn the human

(#76) pitrikzoli válasza eurolac (#74) üzenetére


pitrikzoli
csendes tag

Helló!1,5 hónapja használom,nekem nagyon bejött,nem akad,akku bírja,2 kártyával,állandóan bekapcsolt mobilnettel vagy épp wifivel,gps-szel 5-6,5 óra kijelzőidő ,két nap nálam!Szerintem elég tűrhető képeket is csinál. :)

[ Szerkesztve ]

(#77) eurolac válasza pitrikzoli (#76) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszi, jó hírek! Nálam egy Galaxy J5 2016-ot váltana. Ennek a telónak az égvilágon semmi bug-ja nincs, teszi a dolgát hiba nélkül. Egyedül a jó kamera és az ujjlenyomat olvasó hiányzik belőle. Hihetetlen, h egy ilyen gyenge vasat hogy tudtak igy, ilyen probléma mentesre optimalizálni. Nagyon megnézem mire cserélem.

Eurolac

(#78) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!
Hamarosan csatlakozom,médiában 85 most,annyiért nekem jó.Lumia 735-ről jövök,kamerája megmakkant,úgyhogy a rendszerrel is ismerkedni kell majd.
Face,messenger engem nem érint,nem használom,nem használok sok appot,főleg a fényképezőben bízok hogy nagy előrelépés lesz,pedig elégedett voltam a wp-vel es a 735-el...

(#79) konci79 válasza konci79 (#78) üzenetére


konci79
őstag

Addig nézegettem a választékot hogy bele is zavarodtam...Messenger más telefonon akad néha...

(#80) pit stop válasza konci79 (#78) üzenetére


pit stop
addikt

Ez a használat nem okozhat neki gondot
MM ár elég jó így most ingyenes szállítással.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#81) konci79 válasza pit stop (#80) üzenetére


konci79
őstag

Asszem a Honor 8-al kevertem,ott írtak akadásokat.
Azt néztem ki elsőre,csak megbízható helyről kb . 115 lett volna,az meg sok.
Ez jónak tűnik,kamera miatt döntöttem főleg e mellett,nem találtam ilyen áron jobbat.
Nem értek a droidhoz,de biztos nem akarom majd mókolgatni,az is megtetszett benne hogy alap,úgyis meg kell tanulnom kezelni.
6-10 napot írtak szállításra,tehát jövő héten jön elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#82) nicu71 válasza konci79 (#81) üzenetére


nicu71
addikt

egyáltalán nem lesz nehéz átállni,és ez egy alap android ugyszolván stock rendszer.Én is wpről jöttem/bát nekem moto z play-em van és már nem hiányzik a windows.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#83) D4ni


D4ni
őstag

Én speciel most álltam át egy iphone 7 128gb-ról, és eddig igencsak kellemes meglepetés a telefon. A rendszer pattog, nem dadog, a moto funkciók hiányoztak és meglehetősen férfias, stramp telefonnak tartom. Vétek lenne tokban tartani. Későbbi tapasztalatokkal majd írok.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#84) konci79


konci79
őstag

Malaysiáiból megjött a tok hozzá,de a telefon a MM-tól még sehol...
Extrém digitalnál is 85 most,mm lemondva,holnapra megjön a másik helyről.
Nyíregyházi vagyok,Debrecenben van készleten,és nem voltak képesek azt elküldeni,akkor tartsák meg...

(#85) pit stop válasza konci79 (#84) üzenetére


pit stop
addikt

Edigitálnál 95-ért van fenn, akkor ez egy gyors akció volt? :D
MM valóban nem kapkodja el...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#86) D4ni válasza pit stop (#85) üzenetére


D4ni
őstag

18.ig volt az akció médiában, 1 hétig tartott. Nagyon vacilláltam az A5 2017 és e között de sebességben ez mindent letaszít ebben a kategóriában, a kameráról és a dual sim+sd ről nem is beszélve. Nekem annyi volt a szerencsém,hogy lerendeltem online és felmentem pestre érte. Majd 1 órát vártam,hogy végre kihozzák a "nagyértékű raktárból" , mert nem vártam meg a visszaigazoló email-t . De ettől függetlenül jófejek voltak, legalább odaadták :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#87) konci79 válasza pit stop (#85) üzenetére


konci79
őstag


Akkor csak valami hétvégi akció lehetett.

(#88) pit stop válasza D4ni (#86) üzenetére


pit stop
addikt

Én is Pesten vagyok, és rájuk várok :D
Hogy is volt, ez hogy odamentél megzargatni őket? Mit takar az helyileg pontosan?
Akár pm-ben..

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#89) D4ni válasza pit stop (#88) üzenetére


D4ni
őstag

Megnéztem hol van raktáron és westendben volt, személyes átvételt jelöltem meg. Odamentem rá 2 órára és kértem .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#90) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!
Tegnap megkezdtem az ismerkedést.
Szokni kell wp után...
Felső kereső sávot el lehet tüntetni?
Akksi kijelzést ki lehet valahogy rakni,hogy ne csak felül lássam?
Hirtelen ennyi,de biztos lesz még kérdésem.
Összességében eddig tetszik :K

(#91) gzbotii válasza konci79 (#90) üzenetére


gzbotii
veterán

Szia.

Aksi kijelzés ki lehet rakni 3rd party widgettel biztos, keres rá a Play Áruházban battery widget cimszora.

Milyen keresosavot szeretnél eltüntetni? A Google widget?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#92) konci79 válasza gzbotii (#91) üzenetére


konci79
őstag

Ami felül van google keresősáv,teljes szélességben.
Szerk:
Kamerát gyárit használtok vagy van amit érdemes kipróbálni(amatőr vagyok,csak előveszem és fotózok).
Billentyű rezgést (most írás közben) ki lehet kapcsolni?
Szerk2:bill. megoldva

[ Szerkesztve ]

(#93) D4ni válasza konci79 (#90) üzenetére


D4ni
őstag

A kezelőfelület hangolónál van, amit előbb elő kell hozni a beállításokban. Hosszan kell nyomni a lehúzott értesítési sávnál lévő fogaskereket. Az elemen belül fogja majd írni a százalékos értéket

Nekem a gyári kamera app tökéletes

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#94) nicu71 válasza konci79 (#90) üzenetére


nicu71
addikt

a google keresősávot nem lehet eltüntetni oda van ragasztva gyárilag.Én /többek között ezért is/ tettem fel a Nova Launchert,ami megoldja ezt a problémát.Ezenkivül sokkal ügyesebb mint a gyári launcher.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#95) llaci63


llaci63
tag

Az Extreme digital -ban 80 742 most!
[link]

[ Szerkesztve ]

llaci63

(#96) konci79 válasza llaci63 (#95) üzenetére


konci79
őstag

Nyal..k.k....

(#97) konci79


konci79
őstag

Következő kérdésem:
Hogy tudok csengőhanghoz saját zenét tenni?

(#98) konci79 válasza konci79 (#97) üzenetére


konci79
őstag

Mondtam hogy szokni kell... Rájöttem hogy választani kell hogy adatátvitel vagy töltés... Így már megvan :B

(#99) pit stop válasza llaci63 (#95) üzenetére


pit stop
addikt

Nagyon köszi a linket, le is adtam rendelést.
MM pont ma írt, hogy a webshopos rendeléseket legkorábban 32. Héten tudják teljesíteni... Akit ott rendel várni kell rá.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#100) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok!
Főleg azokat kérdezném, akik már használják ezt a telefont... milyen problémák jöttek elő a használata során, ill. ilyenkor nyáron napfényben lehet látni rendesen a kijelzőt ha felhúzzuk a fényerőt??
Előre is köszi!

Eurolac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.