Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) wolruf válasza optikus (#5299) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem pont nem. Veszettgyors, a főképernyő görgetése meg pláne. Milyen widgetjeid vannak?

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5302) Seraf723 válasza petipetya (#5244) üzenetére


Seraf723
csendes tag

felraktam ezt az új csodát... hát az eddiginél az volt h random kilépett zenelejátszóból ez meg szimplán számot váltogat csak mer olyan kedve van "tiriri" számváltás "tiriri" számváltás majdnem csináltam is vele vmit :) rakom vissza inkább az alap 2.1et abba legalább stabil a zenelejátszás... pedig bejött a MIUI :U

(#5303) gretzky77


gretzky77
veterán

Úgy tudom flashelni,hogy beteszem bootloaderbe gépen elinditom az rsdlite-ot,rádugom a gépre a telot,megvárom mig beolvassa a teló adatait,kiválasztom amit felakarok rakni és start!? Tegnap próbálkoztam egy central eu-sal de hibával leállt,hogy lehet hogy láttam másnak is leállt viszont van akinek felment?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5304) wolruf válasza gretzky77 (#5303) üzenetére


wolruf
őstag

Én pontosan így csináltam. Nekem felment és megy szépen.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#5305) Kiki7809 válasza optikus (#5299) üzenetére


Kiki7809
csendes tag

Nekem se tetszik, lassabb is mint a CM, csunyabb is. Megy vissza a CM.

(#5306) szőröscica válasza tesopapa (#5298) üzenetére


szőröscica
addikt

De ha ezt teszem fel, akkor letöröl mindent. A szerviz verzió pedig meghagyja a programjaimat, meg a beállításaimat, nem?

Én ugyan nem fogok szopni a telepítésekkel, beállításokkal, stb, az új szoftver kedvéért. Legyen már egy jó wp7 telefon, meg offline navi, megvenném mindkettőt, aztán nem kéne itt 500 dolgot flashelni, meg állítgatni, hogy akadásmentesen menjen a rendszer. Android. Fujjj

(#5307) Rickazoid válasza szőröscica (#5306) üzenetére


Rickazoid
addikt

Csak fél-egy évet kell várni a WP7 telefonokra ingyenes offline navigációval...
De én a MeeGo-ra vagy a WebOS-re szavazok inkább legközelebb, ha nem lesz megfelelő androidos telefon (vagyis a Dell Opus One), illetve ha elérhetőek lesznek errefelé.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5308) r4pid válasza Seraf723 (#5302) üzenetére


r4pid
tag

random kilépett? nálam semmi baja nem volt :D nem lehet h elállítottál valamit? Más lejátszóval próbáltad?
Illetve van még 1: Shake skip - ha megrázod a telót, akkor ugrik a következő számra. Lehet ezt bepipáltad véletlenül

(#5309) addamka válasza Rickazoid (#5307) üzenetére


addamka
őstag

Új CM7-t nézted? Kernel verzió mintha másik lenne, mint az eddigiek. RAM is egész jó, böngészés után nem tűnik el a home, pöpec eddig.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5310) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Sikerült valakinek beállítani az overclock-ot a végleges Froyo-n? Én kipróbáltam az összes általam ismert módszert (OR-ben Éclair és Froyo megoldás, illetve Milestone Overclock és SetVsel - utóbbi kettőnél újraindul, amikor elindítom őket) de semmi nem működik, semmi hatásuk nincs. Még a GOT OR-t is feltettem, hátha, de Froyo módszerrel folyton újraindult az M logónál, az Éclair módszer pedig hatástalan volt.

(#5309) addamka: még nem néztem, láttam már, hogy van, de eddig a stock Froyo-val szenvedtem, overclock kivételével minden működik is rajta. Azt hiszem ránézek megint a CM7-re, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5311) postajoska


postajoska
tag

Üdv!

Elvileg ma kijött a végleges Froyo.

A Setting/ System Updatesban nem talált semmit (gyári 2.1 van most fenn nekem), gondoltam frissítem Updaterrel. De ezt a feliratot kaptam:

Miért lehet ez?

(#5312) tesopapa válasza Rickazoid (#5310) üzenetére


tesopapa
aktív tag

A CM7-nél van mai frissítés. Nézd meg az iceandfire 2.3.3-at, abban az arab kernelt használják, Sokkal kevesebb benne a dsi hiba.

(#5313) optikus válasza wolruf (#5301) üzenetére


optikus
senior tag

Semmi extra nincs rajta. Alap dolgok, ora, akku. De meg idojaras sem, semmi olyan ami netre menne. Van par dolog ami persze tetszik, pl a bongeszo gyorsabb, jo a zoom is, uj gmail, clock, billentyu stb. Na es persze fejlesztoi szemmel a froyo api is sokat javult. Ami pl most baromira zavar az a szoveg kiegeszites gepelesnel (ki lehet kapcsolni?) ,vagy a dupla billentyuzar, ezt se tom miert csinalja. Sok idom nem volt meg ra vegig kell neznem mi merre...

Buy books not gear.

(#5314) addamka válasza tesopapa (#5312) üzenetére


addamka
őstag

Új CM-ben ez a kernel van

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5315) szőröscica válasza addamka (#5314) üzenetére


szőröscica
addikt

Ezt ugyanúgy egy szimpla teljes wipe után feltöltöm, mint egy korábbit? Mennyire stabil? Mi vele a tapasztalatod?

Azt az idióta adw launchert, amit a cm-esek erőltetnek, hogy lehet legyalulni, ha én launcher prot akarok?

(#5316) Rickazoid válasza szőröscica (#5315) üzenetére


Rickazoid
addikt

Telepíted a LauncherPro-t és alapértelmezettnek jelölöd.

Szerk.: Feltettem a legfrissebb CM7-et. Egyik hibából a másikba megy, egy korábban megoldott hiba visszajön, így foglalhatnám össze a CyanogenMOD-ot az elmúlt 3-4 hónapból. Ezúttal a lock screen a hibás, ha a kijelző kikapcsol, tízszer is meg kell próbálni bekapcsolni, mire megjelenik a lock screen. Használhatatlanná téve az egész MOD-ot.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5317) Washwillah válasza Necro_Ramone (#5252) üzenetére


Washwillah
tag

erre én is kíváncsi lennék, mert most akarok egy ilyen fülest venni.

Csigalom, nyugavér!

(#5318) szőröscica válasza Rickazoid (#5316) üzenetére


szőröscica
addikt

Csak fel kéne tenni egy gyári 2.2.1-et. A szerviz verzióról jól feltételezem, hogy az az, ami a programjaimat békén hagyja?

De azt meg nem lehet tuningolni. A root legalább megy róla?

[ Szerkesztve ]

(#5319) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

98.74 es bootlloader van az én milestoneomon. Lehet/kell frissíteni?Érdemes?

(#5320) Rickazoid válasza likeaRAINBOW (#5319) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem inkább 90.74? A legfrissebb a 90.78. "Pár pillanat" a frissítése csak.
(#5321) Nekrofil: Frissíteni pont úgy kell, mint bármely más SBF fájlt, tehát ahogy leírtad.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5321) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

de az, elírtam :)
frissíteni hogy kell? simán RSD Lite + telefon d-pad fel+bekapcs, aztán file kiválaszt és start?
utána mehet a central EU 2.2.1 sbf?

(#5322) klasszsrac


klasszsrac
tag

Látom ma, hogy kijött a 2.2 a milestone-ra. Gondoltam benézek a fórumba. Nem megy simán ahogy nézem :) Sokan küzdenek vele. Már eladtam a készülékem 2.3.3-as Cm7-tel. Az ember feleségének vette, neki milestone 2 volt. Az enyém verte sebességben az ővét :DD És teljesen magyar volt a cm7. Azonnal megvette és mivel SGS-t vettem helyette, amire szintén cm7 került, pár nappal később jelentkezett az ember, hogy vette egy SGS-t, tegyem rá a cm7-t :)
Szerintem a Cm7 használható és a folyamatos fejlesztések miatt az apróbb hibák javítva vannak.

Oneplus 6

(#5323) Kiki7809 válasza klasszsrac (#5322) üzenetére


Kiki7809
csendes tag

En most probaltam ki a CM7-t. Nekem nem volt bugos, csak lassabb volt erezhetoen a CM6-nal. Most megy vissza a 6...

Egyebkent quadrant ide vagy oda, nekem mindig az a rom ment a legjobban, aminel a legjobb ertekeket produkaltam vele. Ez eddig a CM6. Gyari froyo gyengebb volt 550-en joval,mint a CM6 550-en.

CM6 1150MHz-en 1450-1500 koruli ertekeket produkal egyebkent.

[ Szerkesztve ]

(#5324) szőröscica


szőröscica
addikt

Érdekes, hogy kinél hogy működnek ezek a modok. Egyeseknél szakít, másoknál meg a gyárinál is lassabb. Nekem tetű volt a cm7, és az érintésre sem reagált rendesen.

(#5325) Rickazoid válasza szőröscica (#5324) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nos ezeket hívják bugnak. Addig nem tudni miért jönnek elő és mikről is van szó, amíg fel nincsenek derítve, onnantól viszont javítják is őket.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5326) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

érdekes módon, RSD Lite ba betallóztam a central EU sbf et, a creating date pedig január 31.
fura... akinek frissített MSU vajon annak is ez ment fel?

(#5327) addamka válasza Rickazoid (#5325) üzenetére


addamka
őstag

Nálam most szakít az új CM7. A lockscreennel sose volt bajom, a kamera app az egyetlen, ami néha beakad. Bár legalább már meg nem fagy :)
Anno CM6-tal pl. azt tapasztaltam, hogy wifi bugos. Újraraktam 2.2.1 GOT, CM6, ugyan az a verzió, és jó a wifi. A tököm sem értette.
Openrecovery-ben sosem alkalmaztam semmi kernellel kapcsolatos cuccot, anno még megpróbáltam, aztán random reboot volt a jutalma :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5328) tesopapa válasza addamka (#5314) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Ez az arab froyo kernel. Az iceandfire v1.8 (2.3.3) is ezt használja.

(#5315) joamilestoné: Ebben "gyárilag" a Launcherpro van. Amúgy Titanium backuppal el lehet az adw-t is tüntetni, csak előtte fel kell tenni a launcherpro-t, mert különben HR.

[ Szerkesztve ]

(#5329) Rickazoid válasza addamka (#5327) üzenetére


Rickazoid
addikt

Csináltam egy új telepítést, frissen flashelt 2.2.1 után, biztonság kedvéért teljes wipe-ot csináltam előtte, de ugyan úgy előjött. Felvillant a kijelző, a gombok világítottak, de nem jelent meg semmi rajta, csak többszöri próbálkozásra. Nem tudom mi lehet a baja, akár a QWERTZ kiosztás is lehet, egyik korai GOT Froyo alatt futottam bele olyanba, hogy ha QWERTZ-re módosítottam a kiosztást, akkor nem tudtam elindítani a beállítás varázslót, hiába nyomkodtam a droidot, nem lépett tovább. Pedig a kettőnek abszolút semmi köze egymáshoz, mégis hibát okozott. Ez a baj a bugokkal. Sajnos nincs kedvem minden lehetőséget végigpróbálni, egyértelműen van valami eltérés, amitől előjön, de most inkább megvárom a következő frissítést, esetleg hétvégén megnézem valamelyik ráépülő MOD-ot, vagy talán a Cronos-t. Addig pedig visszaállítom az eredeti állapotokat.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5330) gretzky77


gretzky77
veterán

Na nekem is sikerült feltenni a gyàri froyot eddig kicsit felemàsak az èrzéseim! Az lenne a kérdés wifi problémàt megoldottàk még nem volt lehetöségem kiprobàlni,illetve usb-n tovàbbra sem osztható meg a net csak wifi-n?Illetve miért van hogy csak bizonyos programokat lehet a memkarira àtmozgatni? köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5331) Cyberpunk válasza gretzky77 (#5330) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát az első kettőre nem tudom a választ, mert lusta voltam eddig próbálkozni a frissítéssel (nem sürget semmi ;] ).
De a programosra igen. Mert csak azt az app-ot tudod áthelyezni SD kártyára ami azt támogatja is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5332) Shrike7973 válasza gretzky77 (#5330) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Hogy tetted fel a gyári froyo-t?
Valakinek megy már MSU-n keresztül?

(#5333) gretzky77


gretzky77
veterán

Én rsdlite-al tettem fel! de ha a progi nem tàmogatja az sd-re telepitést akkor a gyàri 2.1 alatt hogy lehetett app2sd vel kàrtyàra telepiteni? Illetve tud valaki root progit mert az universalandroot nem teljesen jò! köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5334) Vikunya


Vikunya
tag

Felraktam én is ezt a hivatalos 2.2.1-et.én cm után úgy érzem ez csak egy stabil 2.1.
azért az a testreszabhatóság pótolhatatlan. Erre a gyári froyora rá lehet rakni valamelyik cm-et?

[ Szerkesztve ]

Romanes Eunt Domus

(#5335) djcool


djcool
tag

Tisztelt Uraim!

Jópár hozzászólás átolvasása után sem teljesen tiszta a kép nekem...
Most akkor mi is az igazság?
A Service Rom nem töröl semmit telepités közben, vagy a sima 2.2 firmware?
Elég sok contact,sms, progi van már fennt,hogy elbukjam őket..
Tudom Appbrain+SMSBackup+szinkronizálás,de azért mint tudjuk,az ördög nem alszik..

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#5336) Vikunya válasza djcool (#5335) üzenetére


Vikunya
tag

A szerviz elvileg ezeket nem törli,bár én eddig pucoltam teljesen mindíg.

Romanes Eunt Domus

(#5337) petipetya válasza Vikunya (#5334) üzenetére


petipetya
nagyúr

Persze, bármelyik 2.2-es cm-et ráteheted, de akár a 2.3-ast is.

"nincs rá lezsóidő"

(#5338) Seraf723


Seraf723
csendes tag

srácok CM7 alatt van rá mód h az állapotsort lehúzod ott a kapcsolókat lehessen változtatni/hozzáadni? kéne nekem egy adatforgalom ki-be kapcsoló mint a MIUI-ba is :)

(#5339) Babss


Babss
csendes tag

Sziasztok!
Ezen a linken [http://and-developers.com/sbf:milestone]
a 90.78ch bootloader az miben más mint a sima? fel lehet tenni? ha esetleg nem jó lehet downgradelni?

Tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb...

(#5340) petipetya válasza Seraf723 (#5338) üzenetére


petipetya
nagyúr

A cm beállításaiban keresd, a kapcsolót pedig data néven találod.

"nincs rá lezsóidő"

(#5341) Seraf723 válasza petipetya (#5340) üzenetére


Seraf723
csendes tag

fuh kösz pedig azt hittem h az elején minden beállitást átfutottam, de néha az angol még egyértelműbb mint ez a magyar forditás :D

(#5342) vasn válasza petipetya (#5340) üzenetére


vasn
tag

Vki tuda adni 1 szájbarágós leírást, hogy mogyan kell feltennem a telóra a META-INF, system, boot.img állományokat (CM7-ről van szó). Köszi

(#5343) vasn


vasn
tag

Ja azt nem írtam, hogy most GOT 2.2.1 van rajta.

(#5344) pappgaba


pappgaba
tag

Senkinek se sikerült idáig a gyári froyoba a CPU-t feljebb húzni?

(#5345) Rickazoid válasza pappgaba (#5344) üzenetére


Rickazoid
addikt

Úgy tűnik a Motorola módosította a rendszert, hogy a korábbi megoldások véletlenül se működjenek (mindet próbáltam, vagy hatástalan vagy újraindul a telefon, esetleg el sem indul tőle), de mivel a vulnerable recovery felmegy rá és root jog is van, csak idő kérdése a dolog, amíg valaki megoldja.

(#5346) tesopapa: a 6. pontból kimaradt, hogy az "x" gombról van szó a billentyűzeten, illetve nem újraindítani kell így, hanem kikapcsolás után így indítani.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5346) tesopapa válasza vasn (#5343) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Megpróbálom!

http://www.mediafire.com/?jzzjmmrvwkz vulnerable_recovery_only_RAMDLD90_78.zip

http://androidiani-openrecovery.googlecode.com/files/OpenRecovery-3_3.zip

https://github.com/downloads/nadlabak/android/update-cm-7.0.0-RC3-0.08-11.03.16-Milestone-signed.zip (CM7 ROM)

http://android.d3xt3r01.tk/cyanogen/gapps/gapps-gb-20110307-signed.zip (google appsok)

A fentieket töltsd le.

1. Az OpenRecovery-3_3.zip-et bontsd ki és a tartalmát módosítás nélkül! másold az SD gyökerébe.
2. Az update-cm-7.0.0-RC3-0.08-11.03.16-Milestone-signed.zip-et és a gapps-gb-20110307-signed.zip-et kicsomagolás nélkül! másold az SD kártya OpenRecovery\updates mappájába.

3. Telepítsd fel a Milestone USB drivereit és az RSD lite-ot.

4. Bontsd ki a vulnerable_recovery_only_RAMDLD90_78.zip-et.

5. Tedd bootloaderbe a telót D pad fel+On. RSD lite-tal flasheld be a kibontott vulnerable recovery SBF filet. Addig ne bántsd a gépet, amíg nem végez.

6. Ha kész újraindít + gomb és bekapcs együtt. Motorola recovery menüben apply update.zip. Elindul az androidiani recovery. Itt megcsinálod a 3 wipe-ot. Rámész az apply update-re. Kiválasztod először a ROM filet. Ha meg van utána a Google apps filet. Ha kész újra wipe-ok és reboot.

(#5347) tesopapa válasza tesopapa (#5346) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Bocs elírtam a 6. pontnál a recoverybe belépés az x+bekapcs.

Még annyi, hogy ha a bootloadered kisebb, mint 90.78 először az flasheld az RSD lite-tal, úgy ahogy fenn írtam a 3. és a 4. pont között.

90.78-as bootloader

[ Szerkesztve ]

(#5348) tesopapa válasza Rickazoid (#5345) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Köszi. :R
Közben észrevettem. Javítva!!

Céges billentyűzet - kalapáccsal kell verni, úgy akad. :D

[ Szerkesztve ]

(#5349) vasn válasza tesopapa (#5347) üzenetére


vasn
tag

Köszönöm. Holnap kipróbálom. Szerinted a CM7-ből az álltalad javasoltat vagy ezt: http://www.multiupload.com/0FJQ1GUY6X tegyem fel?

(#5350) vasn válasza tesopapa (#5346) üzenetére


vasn
tag

A 4. pontban lévőt hova csomagoljam ki? Amúgy a link nekem nem működik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.