Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) lacafaca válasza Cyberpunk (#4550) üzenetére


lacafaca
őstag

nem...itthon wifin van és avval nem számottevő (persze ha lezár a telefon, akkor kikapcsolja a wifit és átáll 3g-re, szóval vegyes üzemben megy tulajdonképp) . gondolom 3g szopja jobban, de azt nagyon ritán használom netezésre.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4552) Cyberpunk válasza lacafaca (#4551) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én meg pont wifit használok ritkábban. Itthon persze azt, de más esetben 3G.
egy munkanapot eddig sem bírt ki töltés nélkül ha jobban megkergettem 3G-n, pontosabban 8 órát sem nagyon. Mondjuk ez sajna igaz a többi okostelefonra is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4553) lacafaca


lacafaca
őstag

lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nem lehet a telóból kivenni ezt a romot, hogy valahová föltegyem és kipróbaljátok? :F

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4554) Cyberpunk válasza lacafaca (#4553) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Elméletileg RSD Lite-vel le lehet menteni a teljes rendszert. De hogy az megy e más készüléken, az jó kérdés.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4555) domedee válasza lacafaca (#4553) üzenetére


domedee
senior tag

Egy nandroid backup jó lenne és egyszerű is. Lehetőleg e legújabb 3.3-as Androidiani Openrecoveryvel.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#4556) lacafaca válasza domedee (#4555) üzenetére


lacafaca
őstag

és evvel mit kell csinálni? 3 napja van meg ez a vas és sajna nem vagyok nagy buherátor :B

Cyberpunk-fölraktam, megnyitom és ott virít az ablak tök üresen...

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4557) domedee válasza lacafaca (#4556) üzenetére


domedee
senior tag

pár how-to:
http://sholes.id.au/how-to/

http://www.droidforums.net/forum/motorola-milestone/43352-milestone-2-1-update-root-guide.html

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=670

a logout-on is van 1-2 milestone leírás

vulnerable recovery partíció felrakása, utána start recovery módban, majd update.zip, itt nandroid/all backup, majd az sd-kártya nandroid mappájában ott is lesz a backup.

javaslom azért olvasgass (hogy értsd is mit-miért-hogyan csinálj) és utána már simán menni fognak ezek a dolgok.... :DDD

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#4558) gretzky77


gretzky77
veterán

Azért bizom benne,hogy közel a nap amikor végre mindenki megkapja a froyot,remélem ez volt az elöszele és pàr nap múlva jön mindenkinek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4559) lacafaca válasza domedee (#4557) üzenetére


lacafaca
őstag

[link] ez nem jó?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4560) domedee válasza lacafaca (#4559) üzenetére


domedee
senior tag

sajnos a got-os fiúk leálltak, hónapok óta semmi hír, de ez az androidiani ugyanaz, csak sokkal több funkcióval. Sőt a régi got-os openrecovery-k már nem is kompatibiliesek az új rom-okkal.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#4561) lacafaca válasza domedee (#4560) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor [link] ezt letöltöm, föl az sd-re, recovery mód-update és evvel kész is vagyok? semmi más nem kell, mert olvasgattam, itt van egy halom lépés, ez nekem nem kell? csak simán egy update.zip?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4562) domedee válasza lacafaca (#4561) üzenetére


domedee
senior tag

A leírás szerint csináld, csak annyi a különbség, hogy neked csak a Vulnerable Recovery-t kell felrakni, a gyári sbf-et nem. utána fog működni az update.zip, addig sajna nem.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#4563) lacafaca válasza domedee (#4562) üzenetére


lacafaca
őstag

szóval akkor nekem a 8. tól a 15.-ig kell csinálnom...RSD Lite-driver már fönn van...

szerk: no és ha vissza akarok minden állítani, arra is van lehetőség? tehát mindent az openrecoveryt is le lehet pucolni?

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4564) domedee válasza lacafaca (#4563) üzenetére


domedee
senior tag

Végülis igen, de a 11-ből csak az openrecovery kell, mert most nem a cm-et akarod felrakni.
a 12-nél is így csak az update.zip és az Openrecovery könyvtár kell, nem kell belerakni semmit.

Ja meg a 13-asnál nekem nem x+pwr, hanem kameragomb+pwr. de nálad lehet, hogy x+pwr.

A root csak magad miatt kell, hogy jobban bele tudj nyúlni a telóba később. Esetleg még nézd át, mit tud az androidiani, mert vannak még ott érdekes dolgok, de alapszabály mindig tudd ,mit csinálsz, és legyen backup-od ;] .

[ Szerkesztve ]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#4565) lacafaca válasza domedee (#4564) üzenetére


lacafaca
őstag

na mindjárt az elején elakadtam...rds-nél tallóztam a vulnerable_recovery_only_RAMDLD90_78.sbf, de semmi nem történik, nem lehet startot nyomni... :F

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4566) Napster válasza Napster (#4530) üzenetére


Napster
tag

CM 7 alpha :

Tegnap este töltöttem fel. Reggelre 90% on volt, a nap során folyamatos használat mellett szépen lineárisan merült, nem ugy mint a CM 6 alatt hogy 30% ot esik egyik pillanatról amásikra, szóval így 1 nap tesztelés során véleményem szerint az akku idő jobb a CM 6 hoz viszonyítva

...N@PsTeR***

(#4567) Djuree


Djuree
félisten

na megjött nekem is, most töltöm, még csak a főképet néztem :DD szép teló, az alakja fogott meg, vehettem volna 10 más fajta okostelót is, de ez tetszett legjobban, és nekem ez fontos :)) majd holnap tesztelem jobban, mert így hogy töltődik a rövid madzaggal nem tudok kényelmesen elnyúlni az ágyon hogy nyomkodhassam :DD
milyen formátumú videót játszik le a teló?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4568) szőröscica válasza Djuree (#4567) üzenetére


szőröscica
addikt

Rockplayerrel akár 720p mkv-t is, igaz kicsit akadva, még tuninggal is. De egy divx simán elmegy rajta. De nálam ez kb. arra volt elég, hogy megnéztem, tényleg tudja, és szevasz.

(#4569) addamka válasza Djuree (#4567) üzenetére


addamka
őstag

Alapban nem sok félét, ajánlom a rockplayer nevű lejátszót, nekem eddig az jött be leginkább, de van pár másik féle alternatíva is ha marketen rákeresel.
720-as mkv-k nagy részét 2.2-es android alatt nekem 900MHzen akadás mentesen lejátssza (CM6 mod). Bár nagyrészt sorozatokat nézek, azokhoz meg nem ragaszkodom HD-ben, főleg egy olyan kijelzőn, ami kisebb felbontású, mint a 720p.

A psxdroidos kérdésedre, GTA-t én a fizikai billre állított gombokkal játszom, és egész kényelmes :)
Mondjuk én PC-s voltam mióta az agyamat tudom, úgyhogy egy dosboxra jobban vágynék, de abból csak egy nyamvadt alpha van, ami még a 286-oson vígan elrobogó test drive 1-től is akad :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4570) Cyberpunk válasza Djuree (#4567) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mivel frissítteted a web-es frissítővel vagy MSU?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4571) Djuree


Djuree
félisten

köszi, akkor azt majd felteszem.

a mulasztott hívásokat és sms-eket ez a teló is jelzi kis sípolással? a régi v9-em így csinált, és baromi hasznos volt :K

Cyberpunk: még semmivel, majd holnap, először kipróbálom a webest sztem, de lehet várok még a frissítéssel, először ki kéne tapasztalnom a telót :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4572) Rickazoid válasza Djuree (#4571) üzenetére


Rickazoid
addikt

Azzal jelzi, amivel akarod. Utóbbira a Handcent SMS jó, beállítható időközönként lejátssza az értesítést, illetve állítható a LED színe. Előbbire is láttam példákat a Marketben, missed call vagy missed reminder szavakra kell rákeresni, illetve van ami az SMS/e-mail értesítéseket is meg tudja ismételni.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#4573) szőröscica válasza Djuree (#4571) üzenetére


szőröscica
addikt

Program nélkül nem. Ha sms-t kapsz, akkor zöld led villog a jobb felső sarokban, bizonyára külső programmal hívásra is beállítható. A kézikönyvet olvasd el, és menj végig a beállításokon, sok kérdésre megkapod a választ!

(#4574) Djuree


Djuree
félisten

köszi, úgylátom ez a market jó lesz nekem :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4575) Napster válasza addamka (#4569) üzenetére


Napster
tag

Neked a PSX nél a hang milyen ? Mert pl nállam nem teljesen 100% és pl olyan játékban ahol van timer akkor látszik hogy 1mp nem egészen 1 mp :D szoval lassabban fut a játék mint ahogy kellene, minimális szinten.

...N@PsTeR***

(#4576) addamka válasza Napster (#4575) üzenetére


addamka
őstag

Pár játékot néztem csak meg, mert nagyrészt nem ismerem a PS-re megjelent gameket.
Eddig GTA1-2, Carmageddon ment, nekem a hang olyankor hülyül meg, ha betöltöm a mentést, GTA1-ben ilyenkor recseg, ha kikapcsolom akkor is.
Főleg olyan játékokat keresek, amik anno PC-re is megvoltak, felidézve ezzel fiatal korom kedvenc PC-s játékélményeit.

Droidra azt írták, hogy 30 FPS-t bír csak, bár gondolom tuning nélkül. A legtöbb fórumon 1.2-re húzva ajánlják, de nekem a 900 is elég, amit a CM ad :)

Transporter Tycoon (openttd) jönne még be, de ahhoz kéne már egy érintőceruza, 1 játékért meg nem veszek.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4577) domedee válasza lacafaca (#4565) üzenetére


domedee
senior tag

milyen verziójú bootloader-ed van?
d-pad FEL és PWR együtt nyomva a bootnál amíg a kijelző háttérvilágítása be nem kapcsol, ekkor elenged és kiírja a bootloader verzióját

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#4578) lacafaca válasza domedee (#4577) üzenetére


lacafaca
őstag

90.78

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4579) domedee válasza lacafaca (#4578) üzenetére


domedee
senior tag

Én anno ez alapján csináltam:
http://www.droidforums.net/forum/motorola-milestone/43352-milestone-2-1-update-root-guide.html

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#4580) szőröscica válasza addamka (#4576) üzenetére


szőröscica
addikt

Én Wormsöt szeretnék nagyon.

(#4581) addamka válasza szőröscica (#4580) üzenetére


addamka
őstag

Íme.
A hírrel ellentétben Marketenabler, és meg is lehet venni :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4582) lacafaca válasza domedee (#4579) üzenetére


lacafaca
őstag

passzolom...csak az a bajom, ha rds-el megcsinálom az
6. lépés: Az RSDLite-ban felül van egy tallózás gomb, ott ki kell választani a kicsomagolt .SBF fájlt. Amikor ez megtörtént, akkor a program a jobb felső panelben kiírja a firmware adatait.

7. lépés: Rákattintani az indítás gombra, és várni türelmesen. A frissítés közben kiírogatja, hogy éppen mit csinál a telefonnal. Az egész olyan 5-10 percig tart, aztán újraindíŧja a telefont. Csak akkor van vége, amikor kiírja, hogy PASS.

akkor fölülírom elvileg a mostani firmet nem? szóval utána nekem nem a mostani fog működni, hanem amit ekkor felteszek? :F szóval ezeket nekem mindenhogyan ki kellene hagynom, de ha a rds nem engedi a Vulnerable Recovery-t fölnyomni, akkor nem tudom sehogyan felnyitni a recoveryt...
vagy nem jól látom? :F

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#4583) Djuree


Djuree
félisten

gmail-es emil címről be tudom húzni a contactokat a teló contact listájába? jó lenne ha nem kéne begépelni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4584) addamka válasza Djuree (#4583) üzenetére


addamka
őstag

Vedd fel account-ként, ha eddig nem volt (settings, accounts & sync, add account).
Szinkronizáld le, a contacts-ban menü gomb, display options, ott pontosan ki tudod választani, melyik címlista jelenjen meg.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4585) Djuree válasza addamka (#4584) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4586) Napster


Napster
tag

if you need more space in the internal memory you can move this three directory safely to the sdcard ext2 partition:

/data/app
/data/app-private
/data/logger

no hangs, no crash or force close and no slow down. CM7 fast as a ferrari :)

after move theese three directory you need to create a symbolic link from ext2 partition to the internal storage!
Nos lássuk mindezt hogyan is kell:
first you need to partition your sd card, create an 1gb ext2 parition at second. you can find many partitioning program, just google it.

1) reboot into recovery, use Openrecovery.
2) pick up the console menu
(all of this a shell command below)
3) mkdir /sd-ext
4) mount -o bind /sddata /sd-ext
5) mkdir /sd-ext/app
6) cp -af /data/app/* /sd-ext/app/
7) ls /sd-ext/app
(check that all files copyed succesfully)
8) rm -r /data/app
9) ln -s /sd-ext/app /data/app
10) exit
11) reboot the phone

use this method similar for the other directory.

/sddata directory created in the OR and mount your ext2 partition at the boot process automatically, so you dont need to do anything with that.
/sd-ext directory use in the CM, same as the OR sddata, mount ext2 parition automatically to this directory at boot, so that reason need to create symlink to /sd-ext

well thats all :)

...N@PsTeR***

(#4587) Djuree válasza Napster (#4586) üzenetére


Djuree
félisten

ezért szarik be a telója sok embernek. össze vissza állít mindenki mindent, azt sem tudja mit csinál. így nem kell csodálkozni hogy fagy, meg újraindul, meg lassú...de kisérletezzetek, aztán ha bejön, majd énis megcsinálom :DDD
ahogy látom ez átrakja a programok mappát a memókarira. ez eddig rendben, csak a memókari nagyságrendekkel lassabb mint a teló saját memóriája, innen már lehet következtetni mi lesz ebből-->gáz :K de remélem azért jó lesz persze :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4588) Rickazoid válasza Djuree (#4587) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ez egy nagyon régi megkerülése annak az irdatlan nagy hülyeségnek, amit a Google elkövetett, amikor nem tette a kezdetektől a rendszer részévé a memóriakártyára telepítést. Mondjuk a mostani megoldás is rendkívül idióta, hogy csak utólag lehet átmozgatni, akkor is csak bizonyos programokat, de azokból is néha MB-ot maradnak a belső memóriában, sőt az idióta enyhe kifejezés. Mondjuk úgy, hogy egyetemen az összes létező programozó megbukna egy ilyen megoldással de úgy, hogy az életében többet fel nem vennék informatikával kapcsolatos szakra, de láthatóan ezek az emberek ma igen jól keresnek.
Lényegében elvileg a szimbolikus linkekkel nem lehetne baj, de mint írtad, a memóriakártya sokkal lassabb. Szerintem aki ilyesmivel akar foglalkozni, az inkább tegyen fel egy MOD-ot, amiben a natív megoldás működik és nem lesz baj. Mondjuk nem értem a CM7 hogy jön ide, az egy Gingerbread, ott eleve beépítették a memóriakártyára telepítést, nincs szükség semmiféle hackre.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#4589) Napster válasza Rickazoid (#4588) üzenetére


Napster
tag

Hiába APP2SD egy bizonyos rész akkor is az internal ban marad....

...N@PsTeR***

(#4590) petipetya


petipetya
nagyúr

Feltettem a cm7-es ho!no-t - telefon névjegye

- Mivel sűrűn váltok 2G/3G/wifi között, feltűnt hogy a váltások után 4-5 mp-ig a térerőt jelző ikon fehér, és csak utána zöldül ki. Viszont ennek ellenére van térerő, mert többször is direkt tárcsáztam ilyenkor és sikerült.
- Viszont azt hozzáteszem, hogy egy vendéglátóipari egység hátsó részében (ahol alapból kevés a lefedettség, és csak 2G van) hiába indítottam el a 2G-s mobilnetet, csak másodszori unszolásra akart felmászni a virtuális sztrádára - nem hiszem, hogy a sörös korsó árnyékolta le a térerőt.
- Metrón még nem néztem, majd hétköznap arra is sor kerül.

Ami nagyon tetszik benne, azok az irányítható kurzorok a szöveg kijelőlése közben. Az is praktikus, hogy a panelen csücsülő power widgetbe már nem csak 6, hanem az összes ikont be lehet tenni, jobbra-balra elhúzható mint egy home dokkja; és persze az ikonok sorrendje is tetszőlegesen változtatható.

A menüben található wifi hotspot nem üzemel, de külső alkalmazással használható, ahogyan eddig is.

A hívás menüben lévő internet hívás menü gondolom, hogy a google voice-ra épül, tehát egyenlőre nem élvezhetjük.

Ügyes, hogy a memória állapotát külső program nélkül nyomon lehet követni.

A gyári ébresztőóra végre rezeg, eddig nekem egy rom-ban sem tette (és nem is késett egyikben sem).

Jópofa, hogy a cyanogenmod beállítások felülete kategóriákra lett bontva. A cpu állítás lehetőségéért külön taps jár. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#4591) petipetya válasza petipetya (#4590) üzenetére


petipetya
nagyúr

A google apps integrálása még nem a legjobb...

Olvasgattam a ho!no topicjában, és megtaláltam a megoldást: a cm6-os ho!no után fel kellett rakni a cm7-es cyanogenmod-ot (dalwik, cache és format factory reset), arra a google apps-t, majd végül erre mehetett fel a cm7-es ho!no.

Ma reggel már fent volt a ...-v2 link a cm7-es ho!no-ból, így ráfrissítettem. Erre eltűnt a market, míg a gmail stb. megmaradt. Nosza, recoveryből megint telepítettem a google apps-t, és reboot után a gmail force close-t írt. :Y Sebaj, market már volt, a gmailt leszedtem és újratelepítettem, így már megfelelően működik az is. :K

"nincs rá lezsóidő"

(#4592) szőröscica válasza petipetya (#4590) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha nem lenne teljesen kínai és nem félnék, hogy tönkrevágom a telefonom, én is feltenném már valamelyik modot. Csak fura, hogy valakinél hibátlan, valaki meg szenved vele. :F

Pedig nagyon kíváncsi lennék már ezekre, főleg, hogy amit Te használsz, az már 2.3-as Android, nem is 2.2. :Y

(#4593) Konflikt válasza Djuree (#4539) üzenetére


Konflikt
addikt

nemkerested, vagy nagyon feluletesen:)
ha a topicon belul hasznaltad volt a keresot a 'root'-ra, megkaptad volna a valaszt.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4594) Napster


Napster
tag

Saját kép megjelenítése az üzenet kezelőben.

Kérdés: Állítólag miután beléptél FB re a telón keresztül/ hozzáadtad accountként megjelenik az ottani képed a telefon üzenet kezelésében a saját üzeneted mellett a szürke kép helyett.
Nektek ez működik ?

(Más megoldás hogy működjön a szürke kép helyett saját:
Saját szám beállít - > uj contact saját számmal -> kép beállít)

Jobb szeretném az első variációt

...N@PsTeR***

(#4595) manowarkill válasza szőröscica (#4592) üzenetére


manowarkill
tag

Szerintem a fórum a segítségnyújtásról szól, nem arról, hogy valaki csak bebökje, hogy keresd meg, itt az általam készített leírás [link] ha végigcsinálod, megérted a folyamatot és más romok telepítése se fog gondot okozni.

#4537 [link]: ugyanezt tudom neked is ajánlani

[ Szerkesztve ]

(#4596) petipetya válasza Napster (#4594) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam ez a variáció működik: "Saját szám beállít - > uj contact saját számmal -> kép beállít)"

"nincs rá lezsóidő"

(#4597) manowarkill válasza Djuree (#4537) üzenetére


manowarkill
tag

root-olással rendszergazda jogokhoz jutsz a telefonon, tudod húzni a procit, stb.

(#4598) Konflikt válasza manowarkill (#4595) üzenetére


Konflikt
addikt

nyilvan arrol. csak bizonyos kerdesek kb. oldalankent ujra, es ujra elojonnek, mikor x-szer ki lett mar targyalva. tudod erre talaltak fel a keresot (legalabb forumon belul kene kene hasznalni, talan ennyi faradsagra mindenki kepes magatol, nem?)

btw, lehet most mar erdemes lenne egy #1 hsz-t osszehozni, beszurni a fontos infokat, logout irasokat, guide-okat, how-to-kat, romokat, fontosabb oldalakat.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4599) manowarkill válasza Konflikt (#4598) üzenetére


manowarkill
tag

ez nekem is eszembe jutott már. ilyen esetben adminoknak kell szólni?

(#4600) Djuree


Djuree
félisten

olyen kérdésem lenne, hogy ha bekapcsolom a wifit, és csatlakozik is, akkor azzal keresztül netezik, vagy a 3g-vel? tehát átáll magától wifire, vagy nekem kell valahol kapcsolgatni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.