Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) GodHeart válasza petipetya (#5148) üzenetére


GodHeart
senior tag

És ezt hogyan kell felrakni? Tudom, hogy hülye kérdés.. de megkérdezem.. mivel ez nem nandroid telepítési fájl, ezt recoveryből install *** from zip fájl kéne lennie.. de vulne.. recoveryből, csak az install.zip -fájlt tudja kiválasztani, nem pedig any zip fájlt.. :U Akkor msot hogyan is kell?

(#5152) Rickazoid válasza djcool (#5143) üzenetére


Rickazoid
addikt

A A854 kanadai, de gyakorlatilag a Droid az, még csak eltérés sincs köztük, tökéletesen megegyeznek. Ha az nem kapja meg, valószínűleg a miénk, az A853 sem.
Ezzel szemben a Google azzal nyugtatta az embereket, hogy kötelezni fogják a gyártókat a frissítésre. Ezek szerint ez vagy kacsa vagy csak az 5 éves tervükben szerepel.
Engem most nem érint, már 2.3.3-at használok, de ezzel el is dőlt, hogy a jövőben soha többet Motorola.

(#5151) GodHeart: A vulnerable recovery egy .SBF fájl, úgy kell feltenni, mint bármely más teljes ROM-ot. Ez után lehet a micorSD-re tenni az OR fájlt és mappát, amit már el tudsz indítani és utána rootolható a telefon. DE, ha CM7-et teszel fel, egyszerűbb telepíteni a GOT-féle Froyo-t, abban van vulnerable recovery, a MOD úgyis felülírja a teljes rendszert, így csak annyi szükséges hozzá, hogy Froyo legyen, a többit a MOD telepítése elintézi. Illetve CM7 esetében a baseband fájlokkal sem kell foglalkozni, mivel ugyan úgy közép-európai van benne.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5153) djcool


djcool
tag

Egyébként-lehet,hogy triviális-de honnan tudhatom meg,hogy az én Milestone-om 855/vagy 854?
Az updater nem ír rá semmi -talán mert rootolt?

És ha tényleg USA táblázat,akkor elnézést kérek mindenkitől :B -nem akartam rémhírt terjeszteni,csak előtte pár perccel találtam én is...

[ Szerkesztve ]

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#5154) Rickazoid válasza djcool (#5153) üzenetére


Rickazoid
addikt

Akkor A855 vagy A854, ha CDMA hálózatokon működik, előbbi USA, utóbbi Kanada. Ha GSM, akkor A853.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5155) gretzky77


gretzky77
veterán

ok hogy ott 854 de USA ugye màr megkapta a 2.2öt,szerintem mi is megkapjuk bàr djuree kollégàhoz hasonlòan én is elvagyok a gyàri 2.1el semmi gondom vele!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5156) Cyberpunk válasza Rickazoid (#5152) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pedig az Artix az bejövős lenne. De nálam is ez a helyzet Motorola soha többé.
DHD-val el leszek egy jó darabig az biztos és erre jön a 2.3 is. Jó 2.4-ben én sem reménykedek ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5157) GodHeart válasza Rickazoid (#5152) üzenetére


GodHeart
senior tag

jóó ez szép és jó, és van is GOT-on meg vulnerable vagy mi a fene recoverym, de anno spicán olyan recovery volt, hogy bármilyen zip fájlt tudtam applyzni és települt, itt ezt hiányolom.. GOT-ból meg úgy tudom nem lehet azt a zip fájlt feltenni.. akkor nevezzem át, és vulnerabléból vagy miből applyzzam, mint anno a GOT-ot? :U

(#5158) Rickazoid válasza GodHeart (#5157) üzenetére


Rickazoid
addikt

Erre való az (Androidiani) OR, annak van egy update.zip fájlja, ami indítható a recovery-ből, majd utána ott a menüben van egy Apply Updates rész, ahol lefuttatható bármilyen arra alkalmas .zip, bármilyen néven. Útvonala: /mnt/sdcard/OpenRecovery/updates.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5159) addamka válasza GodHeart (#5157) üzenetére


addamka
őstag

Én így csináltam utoljára:

GOT-os 2.2.1 sbf-t feltoltam RDSlite-tal. (Vulnerable nem kell, mert GOT-os ROM-ban alapban tartalmazza.)
Felmásoltam (persze kicsomagolva) az androidiani openrecoveryt az memóriakártya gyökerébe.
A memkártyán az openrecovery/updates mappába kell belemásolni a frissítéseket, tehát oda megy a CM mod zip-je, meg a google appsé is.
Restart telefon recovery módban (X+bekapcs gomb, majd kamera meg hangerő fel ha megjelenik a sárga háromszög)
Ott apply update.zip, betölti az androidiani recoveryt, ott megkeresed apply update menüt, kiválasztod melyiket tegye fel (elsőre CM, aztán google apps), és ennyi.
Friss GOT telepítésre nem árt egy full wipe CM telepítés előtt.
Ha CM verziót frissíted, akkor elég a wipe dalvik cache meg a wipe cache partition.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5160) GodHeart


GodHeart
senior tag

Felment... :) És hát.. rosszabbra számítottam.. Nem akartam meghagyni :D Túl gyors ez nekem..

MOndjatok már lágyszi sok dolgot ami miatt ne tartsam meg..

(#5161) addamka válasza GodHeart (#5160) üzenetére


addamka
őstag

CM7-t? Memória kezelése elég bugos, most pl 15 mega szabad, előtte 60 volt, semmi sem megy a háttérben ami előtte ne ment volna :)
Kamera nálam szétfagy, de ha leveszem 5mpixelről akkor ok, fejlesztő írta CPU húzás nélkül nézzem, úgy is :)
Amúgy meg kellemes, a magyar nyelv fura, a hanghívás app vicces, le van magyarítva, de attól még angolul várja a parancsokat. Én már megtartom, mert pl. eddig ezzel ment a legtöbbet egy töltéssel, és a wifi-t is 5 másodpercen belül megtalálja, míg CM6-tal 5 percbe is került ugyan ez.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5162) GodHeart válasza addamka (#5161) üzenetére


GodHeart
senior tag

Hát nekem moddolt O2 rom szintén 5 másodperc alatt fenn volt a wifin..

amúgy eddig amik nálam nem ok:

- semmilyen videótípus kép része nem megy yxplayer alatt
- gangstar egy diavetítés és eddig ok volt..
- túl sok a force closed.. a háttérben tényleg nem igazán mennek az appok..

(#5163) GodHeart válasza addamka (#5161) üzenetére


GodHeart
senior tag

Na nálam nem fagy le 5mpixeles kép készítésekor sem.. 900on megy a proci (gondolom meg maradt a moddolt O2-ből.. nem tudom :U )

(#5164) addamka válasza GodHeart (#5163) üzenetére


addamka
őstag

CM alapban 900on megy :)
Nem mindenkinek gáz a camera app, de régebbi CM6 verziókkal ugyan így szívtam, aztán egyszer csak jó lett. Mondjuk mivel szökő évente 2x használom túlélem.

A wifi érdekes, gyári 2.1-től kezdve mind azt csinálta, hogy csak akkor lépett fel egyből a hálóra, ha bementem a wifi settingsbe, akkor egyből megtalálta amit kell, különben meg 1-5 perc alatt. CM7-tel úgy megy, ahogy kell neki.

Force close nekem nem volt kamerán kívül még, nyomi Navitel nem megy egyedül, az cseszi a csőröm, mert lassan jó idő, és kiránduláshoz hasznos, meg ha már nagy nehezen vettem tőlük licenszet... :)

Videóra rock playert használom, azzal megy, bár eddig csak egy rémrendes epizódot néztem, szóval nem garancia, hogy minden ok.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5165) GodHeart válasza addamka (#5164) üzenetére


GodHeart
senior tag

én yxplayert megvettem.. és eddig semmi gondom nem volt vele, feltört appokat anno összehasonlítottam és ez volt a legjobb és hát mondom ennyit megér nekem.. :U De most meg nem értem.. :(

(#5166) Rickazoid válasza GodHeart (#5162) üzenetére


Rickazoid
addikt

Force Close-ra egyelőre nincs megoldás, instabil a kernel és gyakorlatilag nincs szabad memória. Hogy mit tudnak kihozni belőle, az kérdéses, egyre lassabban haladnak hiába, jól jönne egy stabil Froyo alá. De még így is fényévekkel gyorsabb a tempó, mint amit a Motorola produkál, ha nem is holnap, de két-három hónapon belül lesz stabil CM7. Persze jó kérdés meddig lehet fokozni, elvileg ugye a Gingerbread rendszerkövetelményei megegyeznek az Éclair-éivel, de azt szokták mondani, hogy sz@rból nem lehet várat építeni, márpedig a Motorola eddigi munkája nem könnyíti meg a modderekét. Pedig csak egy nyílt bootloader kellene és már lenne normális Gingerbreadünk. <sóhaj>

Videólejátszók nekem is ezt csinálják, egyedül Rock Player és VPlayer futnak rendesen, utóbbi lényegesen jobban, mint a Rock Player, amin nagyobb felbontású videóknál csúszik a hang és akadozik a videó. Persze 720p-t VPlayer is csak szaggatottan visz, de még így is többet tesz, mint a RP. 6 csatornás audioval egyik se boldogul, de ez lehet szoftveres hiba, nem tudom.

ShadowMOD se frissült már egy hónapja lassan, az ugyan ez, csak több újraindulással.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5167) addamka válasza Rickazoid (#5166) üzenetére


addamka
őstag

Érdekesen áll hozzá a bootloaderhez a motorola. XOOM-nál ha jól vettem ki unlockolható garivesztéssel. Nekem ezekkel a feltételekkel megfelelne Milestone-nál is. Az a gond jelenleg nem látok a kínálatban olyan telefont, amire cserélnék. Milestone 2 kizárva, annyival nem tud többet.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5168) Rickazoid válasza addamka (#5167) üzenetére


Rickazoid
addikt

Xoom-nál muszáj megadni a lehetőséget, mert az egy fejlesztői eszköz is, mint a Nexus telefonok.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5169) Cyberpunk válasza addamka (#5167) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én nem bántam meg a cserét a DHD-ra. Gyors, böngészés alatt is Wifi-n + 3G. Még az agyonanimált oldalakat is elég gyorsan betölti. A Milestone-om sokkal lomhább volt ehhez képest még CM6-al 1200MHz-re húzva is.
A qwerty gombsor sem hiányzik ekkora kijelzőn szinte lehetetlen mellé nyomni ;] Ráadásul nekem nem jött be a Milestone gombsora vaskos ujjaim vannak és azok a gombok marhára kicsik.
Szóval van élet a Milestone után is csak erre akartam rávilágítani :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5170) petipetya válasza Cyberpunk (#5169) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pesti vagy?

"nincs rá lezsóidő"

(#5171) Cyberpunk válasza petipetya (#5170) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem vidéki.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5172) addamka válasza Cyberpunk (#5169) üzenetére


addamka
őstag

Van az tuti, csak én makacsul ragaszkodom a megszokott dolgokhoz, minden ezelőtti okostelefonomon volt qwerty, nem szeretnék lemondani róla egy cég hülyesége miatt sem.
Nyomkodtam Galaxy S-t, annyira nem jött át a nagyobb kijelző élmény, kicsit már PDA kategória, azokat meg nem szeretem. Samu mondjuk eleve tiltólistás márka nekem, HTC-t még nem próbáltam, lehet legközelebb az lesz.

Anyaghasználata milyen a DHD-dnak? Mert pl. Samsung azért esett ki eddig mindig, mert akárhogy néztem mindig a kínai fröccsöntött játéktelefonok ugrottak be a ház minőségéről :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5173) Cyberpunk válasza addamka (#5172) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát azért ennek nagyobb a kijelzője 0,3"-al ;] Egy kicsit tartottam tőle én is hogy nem lesz az igazi qwerty-s korszak után, de kellemeset csalódtam, egyszerűen a kijelző méretből adódóan akkorák a gombok hogy nem egyszerű mellégépelni.
És habár méretes, de nem vastag elég vékony. S meglepően könnyű. A Milestone az nehezebb szerintem valamivel.

Anyaghasználat az kifogástalan nagyon egyben van a cucc. Fém unibody háza van, kivéve az akku és az alján a SIM/SD kártya fedél + az antenna fedél a ledek mellett. Itt van egy kis hiba is nem teljesen tökéletes az illesztés az alsó elemnél. De nem mocorog/nyikorog.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5174) addamka válasza Cyberpunk (#5173) üzenetére


addamka
őstag

Jól hangzik, ha járok valami telefonos helyen megnézem élőben, bár idénre nem terveztem váltást, a kocsi szívja a a vérem meg a pénzem :)

A qwerty nekem nem a kijelző méret miatt téma, ezen is simán írok ha kell, hanem begyepesedett agyú régi vágású informatikus féle vagyok, és a kijelző által visszaadott minimális rezgés nekem nem egyenértékű egy fizikai gomb lenyomásával. Röviden összefoglalva idióta vagyok, de ez nem hangzik túl jól :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5175) Phami


Phami
tag

Hali!

Egy kis segítségre volna szükségem. Szeretném kipróbálni a Miui-t, de valahogy nem találok telepítési útmutatót. Aki esetleg ezt használja megtenné, hogy leírja mit kell tennem vagy egy linket dobna akár personal message-be azt megköszönném:)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#5176) Rickazoid válasza Cyberpunk (#5171) üzenetére


Rickazoid
addikt

"Nem vidéki."
Tehát budapesti? ;] - Bocsi!

(#5175) Phami: Itt kezdj nézelődni. Nem tudom meddig jutottál vele, röviden annyi, hogy egy vulnerable recovery-s Froyo telepítése után felteszed az Androidiani OR-t (vagyis bemásolod a microSD gyökerébe az update.zip fájlt és az OpenRecovery mappát), bemásolod a MIUI .zip-et a microSD-re az OpenRecovery/updates mappába, OR-ben pedig Apply update és ott kiválasztod a korábban bemásolt .zip-et. Attól függően, hogy német telefonod van-e, az OR-ben a Settings/Keyboard layout részben beállítod a QWERTZ kiosztást, illetve a Change baseband alatt a német baseband-et. Utóbbit egyébként is jó ötlet, nem tudom az angol verzió megkapta-e az európai baseband fájlokat, de mivel nem írták, szerintem nem.

(#5173) Cyberpunk: bátor vagy, de akkor végül is jó neked. Én QWERTY nélkül csak 5"-os kijelzővel vennék telefont, de az Opus One majd csak jövőre várható, ha helyesek az információk, amik nemrég szivárogtak ki. Másról meg nem tudok, ami ilyet tervezne gyártani. És sajnos az oldalra kicsúszó QWERTY is kihalófélben lévő kategória lassan.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5177) Cyberpunk válasza Rickazoid (#5176) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát méretben már ez is a tetejét súrolja legalább is nálam. Egy Dell Streak ami 5"-os az már nagy lenne. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5178) Vikunya


Vikunya
tag

cm7-re melyik google apps-os zip kell?

Romanes Eunt Domus

(#5179) addamka válasza Vikunya (#5178) üzenetére


addamka
őstag

Ez, nem rég frissült.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5180) tesopapa


tesopapa
aktív tag

Sziasztok.

[stock-rooted-gingerbread GPA13]

Ezt a ROMot ismeritek? Ha jól értem, akkor egy átírt kerneles (nagyon jó) 2.3.3-as ROM. Már 600-on is nagyon tutin szalad. De felrakni nem tudtam. Valahogy a Clockworkmod recoveryt kellene rágyilkolnom a telóra, de nem akar sikerülni.
Valaki tud rá megoldást, megpróbálnám ha megy.
Köszi

(#5181) addamka válasza tesopapa (#5180) üzenetére


addamka
őstag

Ez Motorola Droid ROM, nem Milestone, a kettő nem kompatibilis, ha jól tudom.

Amúgy meg a sima Droid-ra most kezdték el kiszórni a 2.2.2-t, főhet az agyunk :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5182) Rickazoid válasza tesopapa (#5180) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ahogy a szerző is írja, az a Droidra készült, aligha működne bármely általunk ismert MOD-dal.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5183) tesopapa válasza Rickazoid (#5182) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Kösz a választ nektek, azt hittem a Droid a mi gépünk amerikai verziója ugyanúgy mint a kínai xt702.

(#5184) eami válasza tesopapa (#5183) üzenetére


eami
addikt

és teljesen jól hitted :D csak épp a droidnak nyilt a bootladere és más a radio chip :)

(#5185) Phami válasza Rickazoid (#5176) üzenetére


Phami
tag

KÖSZÖNÖM!!!! :) Akkor bennem volt a hiba, mert ezeket nem találtam meg még angolul sem. De köszönöm előre is, holnap dobom is fel a miui-t. Esetleg még annyi, hogy egy link, ha volna egy frissebb illetve általad legstabilabbnak vélt miui-hoz azt is megköszönném, mert szeretném nekem egy régebbi verzió van meg.

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#5186) addamka


addamka
őstag

Feltettem a mai CM7 riliízt, egész jó eddig, szabad memória 45-50mb, ami a 15-25 után vállalható, így csak néha reloadol a Zeam.

Mivel 2.3 alatt nem ment a navitel, ezért elkezdtem keresgélni van-e már újdonság openmaps fronton (openstreetmapsra sok app van, de nem jó túrázásra), találtam ingyenes programot, az OsmAnd-t, van hozzá openmaps térkép, egész vállalható. Bár a túraútvonalakat nem különíti annyira el, mint a navitel, de legalább elindul...

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5187) petipetya


petipetya
nagyúr

Szerintetek a rom-ok telepíthetőek Milestone 2-re? Józan paraszti ésszel végiggondolva nem látom semmi akadályát...

"nincs rá lezsóidő"

(#5188) addamka válasza petipetya (#5187) üzenetére


addamka
őstag

Szerintem nem, tippre annak a bootloadere nem ugyanazt a signed kernelt várja.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5189) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Hello!

Tegnap óta én is milestone felhasználó lettem :)

Lenne pár kérdésem:

Lehet állítani a négy alapgomb keltette rezgèsek intenzitását?
Hasonló: kamera hangjait szeretném lejjebb venni, mert fülsikító a fókusz, stb. Effekthang…
Magyar userként tudok vásárolni motonav license-t (60 day trial…)?
Másik lehetöség a sygic lenne, de arról azt olvastam, hogy pontatlanok a térképei.
Mennyibe fáj egy ilyen license?

Szerk.: Lehet valahogy blokkolni a 3G internetet? Szeretnék majd elöfizetni egy 100 MB-os havi csomagra, és nagyon nem akarom, hogy véletlen átlépjem a hatart. Valami powerwidget-es wifi lekapcsologombhoz hasonlo kellene nekem.

[ Szerkesztve ]

(#5190) Phami válasza Rickazoid (#5176) üzenetére


Phami
tag

Az normális, hogy 10 perce villódzó 5 szögek röpködnek a képernyőn???:D:D:D:D Csak Androidi OR mellett lehet vagy amúgy lehet Open Recovery-vel is? Pl én azt használom

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#5191) addamka válasza Shrike7973 (#5189) üzenetére


addamka
őstag

Switchpro widgetet használom net kapcsolgatásra, mondjuk pénzes, de valami 1 euro volt.

Motonavot nem venném meg, anno megtettem kedvezményes áron 30 valamennyi euroért, azóta volt 0 frissítés a programhoz, a térképeket véletlenszerűen nem ismeri fel a PC-s program.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5192) szőröscica válasza addamka (#5191) üzenetére


szőröscica
addikt

Viszont az okosított viszi bármelyik igo térképet. És az igazat bevallva, a legösszetettebb navigációs program továbbra is a Motonav. A többi nem nyújt olyan minőségi hatást szerintem.

(#5193) Cyberpunk válasza Shrike7973 (#5189) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nett tiltáshoz az ingyenes APNdroid. Vagy a Quick Settings-t is tudom ajánlani. Azzal legalább mindent elérsz egy helyen bt, wifi, GPS, fényerő állítás stb..

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5194) petipetya válasza Phami (#5185) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindig ebben a topicban találod meg a legfrissebb linket. A rom mellett töltsd le és telepítsd fel a Hotfix update-t is.

"nincs rá lezsóidő"

(#5195) Phami válasza petipetya (#5194) üzenetére


Phami
tag

Köszönöma segítséged fel is tettem a 2.25-öt :) Nagyon ott van. Finoman fut, habár néha röcög képernyőváltásnál, de nagyon minimálisan. Egész jól optimalizál, egy-két helyen viszont jön a force close. Mindennel összevetve a legjobb rom eddig a kipróbáltak közül.

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#5196) petipetya válasza Phami (#5195) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

Ha a gmailt szeretnéd frissíteni, akkor root explorer segítségével töröld ki a /system/app mappából a gmail.apk-t, indítsd újra a telefont, majd telepítsd fel az új gmail-t a market-ből.

"nincs rá lezsóidő"

(#5197) Phami válasza petipetya (#5196) üzenetére


Phami
tag

Köszi a tippet :) Amúgy rájöttem, hogy ha kicsit logikusabban gondolkodom meg van pár pillanat alatt, de vannak napok amikor a profik is lámaként viselkednek :D Tényleg köszi mindent :) Jó a miui Launcher-e. Eddig nem volt azzal Force Close és akárhány widget van kint, így is gyorsan működik. A Lancher Pro mondjuk sokat elgondolkodott... A Launcher = tetszik még nagyon. :)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#5198) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok
Tudom nem ide valò de ha esetleg érdekel valakit van egy garis gyàri Milestone dokkolom,multimedia station!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5199) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Hali!

Elso negativ észrevételem a telefonnal kapcsolatban:

Bekapcsolom a telefont egy mostani lámpa nélküli sötét szobában, képernyö rendesen halvanyabb lett, nem vakított. De a 4 érintögomb nem kapott vilagítast, ezert bementem menube, automata fenyero ki/be, es akkor kapott vilagitast. Aztan kinyitom a telefont, billentyuzettel ugyanez… sot, ha becsukom, akkor ha benezek a ket reteg koze, latni, hogy a bill meg mindig vilagit. Hogyvan ez?? :C

(#5200) petipetya válasza Shrike7973 (#5199) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyári szoftver van rajta igaz? Mert akkor amiatt van.

Most próbáltam ki miui alatt automatikus és a leggyengébb fényerőre állítva külön-külön, és felvillantak az érintőgombok illetve a fizikai is, majd a képernyő lekapcsolása után szépen kialudt a fény mindenhol. Ha jól emlékszem, cm illetve ho!no alatt sem volt gond ezzel.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.