Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Hát így utólag elolvasva tényleg lehetett volna többet írni a Lapdockról, főleg, hogy ezt szerettem volna jobban kivesézni, bocsánat, majd megpróbálom a blogomban pótolni a mulasztást (vagy írok egy új cikket csak arról :) )!

A válaszok sorban:
wolruf
Igen, van benne saját aksi, nem tudom mennyit megy el, mert szinte csak esténként használom, amikor netezni akarok, és lusta vagyok bekapcsolni a gépet. Valahol olvastam egy üzemidőt, de sajnos nem találom most, a cikkben méltatták ezt a tulajdonságát.

opeter87
Hát igen, az 500 dodo nem valami vásárló csalogató ár, szerencsére ennél olcsóbban sikerült megszereznem a cuccot.
A kijelzője 11.6" , és ránézésre kb az Macbook Air méretei lehetnek vastagságban is.
Itt van egy kép felül van a laptop dock, alatta egy ThinkPad X120e és egy HP Mini 1103.
[link]

Telefon nélkül nem kapcsolható be, és nem esik ki belőle a telefon, stabilan rögzül, sőt még arra is gondoltak, hogy a telefonra "kabát" kerül, és úgy is lehessen dokkolni.

Edenyke
Hát ha a feleségemnek nem árulsz be, akkor megmondom :D
Az állandó töltést pedig engem is zavar, de sajnos nem találtam lehetőséget a kikapcsolásra. Ez egy fekete pont a Motorolának.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.