Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141) ghiottone válasza ShadowX (#140) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A mágnes eléggé erős. Pár napja kipróbáltam egy Aukey mágneses autós tartóval. A hátlapon keresztül is érezhető volt a mágnes, de azt leszedve simán rácuppant a hátoldalára és megtartotta a telefont a 165 grammjával együtt a szellőzőn.

Én nem költök 100 fölött telóra és a Z Play még belefért a keretbe. Snapdragon 821-es Mi 5s-ről "váltottam vissza" a 625-ösre és a mindennapi felhasználásba semmi hátrányát nem látom, csak az erőforrás igényesebb játékok töltenek be lassabban, de telefonon amúgy sem érek rá játszani. + az aksija nagyon brutál

A Z Playnél ezt lefordítva valós használatra: az első 2 tesztnap eredményeként 100%-ról 1%-ra merítve 8 óra 41 perc kijelző időt jelentett. Ebben volt 1 óra MindigTV HD teszt 50%-os fényerőn, ami 6-7%-ot csípett le az akksiból. 1 óra 14 perc Waze navigáció, pár gigabyte adat letöltése, Antutu + 1-2 teszt háromszori lefuttatása, 30 perc játék maximum grafikán (6-7%), YouTube, Chrome, e-mailek, 30 kép, egy rövid videó, 1 óra 9 perc telefon beszélgetés, 2 SIM kártyával és a 48 órában 2x8 órányi 4G adatkapcsolattal, mert a Wifi rossz volt bent a munkahelyen.

Most 4 napot ment 6 óra kijelzőidővel, 47 perc telefonálással.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.