Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bwoay


bwoay
nagyúr

Konzekvens. Jön egy ilyen nagyszabású cím, de ehhez nem kell. Muhhahahaha. Mondjuk nem is vicces, inkább kiábrándító.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2) Zsoccc válasza bwoay (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Egyébként tényleg szükség van erre a kis "vacakra", hogy pontos legyen a Wii irányítása? Komolyan kérdezem mivel nincs Wii-m. Valamint én eddig úgy hallottam, hogy komolyabb problémák csak a third-party játékoknál szokott lenni.
Világosítsatok fel.

(#3) bwoay válasza Zsoccc (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

Szernintem ez a mintapéldája annak, amikor konzol "ákszesszoárral" húzzák le a népet.
Persze nem a működését vonom kétségbe, hanem a szükségességét.
Meg eleve fura nekem az, hogy a gyári megoldás a gyártó szerint nem elég jó :D
Olyan, mintha PS3-hoz az utólag felszerelhető triggereket a Sony gyártaná.
Mondjuk a DS-hez, miután egy FPS, nem a giroszkópos, vagy milyen mozgásérzékelés kell
pl célzásnál, hanem a sima infrás, ami a TV tetejére helyezett infra vevő alapján tájékozódik, annak a működésén meg nem javít ez a kütyü.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4) huoc válasza Zsoccc (#2) üzenetére


huoc
csendes tag

a célzáshoz nemigen van szükség rá, hiszen azt az infra adó-vevő intézi. inkább a mozdulatok lemodellezésében fog kelleni, jelen pillanatban inkább csak vagdalkozásokat észlel, meg hirtelen mozdulatokat. ezzel állítólag centiméteres lassú elmozdulásokat is fog tudni érzékelni, meg pontos fokokat (elfordulások 3D-ben).

(#5) Zsoccc válasza huoc (#4) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Vagyis ez azt jelenti, hogy egy Trauma Center sokkal menőbb lehet rajta mint eddig? Na azt ilyen módon szívesen kipróbálnám.

(#6) bwoay válasza Zsoccc (#5) üzenetére


bwoay
nagyúr

de a trauma center akkor is DS-en az igazi :K

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7) phpmoli válasza bwoay (#3) üzenetére


phpmoli
tag

-nem lehuzas, oriasi elmeny.
-azert nem raktak bele az eredetibe, mert akkor draga volt.
-azota eltelt 3 ev, pont az lenne a baj, ha nem mondanak, hogy a regi mar nem jo.
-a tamogatott 5-bol eddig 1 jatek van, ami megkoveteli a kiegeszitot, tobbi teljes erteku nelkule is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.