Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kisvárosban nálunk van 4 PC bolt. Van egy, amelyiknek egész jól megy (igaz az árlistájuk a webshopban hónapok óta nem elérhető), a másik háromról nem tudok nyilatkozni. De a második "legrangosabb" is inkább a pirotechnikai eszközökre állt rá, árlistát hiába is keresnék a weblapon, nincs. Bezzeg a pirót azt viszonyt nyomják ezerrel.
Használt cucc meg PC boltban szinte nulla felé konvergál, esélytelen. Pedig én is szeretek vadászni, a piacozás nekem is megfordult a fejemben már párszor, de túl rizikós, hogy ezreseket bukjak "e-hulladék" vásárlás miatt. Azt utána mit csinálok vele? Rakjam a kukába? :(
Szóval marad az apró, meg a fogdmegjól, ebay (horror árakkal!), fater-a, de leginkább a HA! :K

Sokszor elrettent, hogy mennyire nem tudják és nem is akarják tudni az emberek, hogy mit árulnak, na és ahogy hirdetik (fogamlazás, helyessírás)!
Sokszor lexarom és hagyom hülyén meghalni az eladót, hogy mit is adott el gombokért, de volt már rá példa, hogy inkább felvilágosítottam a kis butust, az esetek nagy részében megköszönték a segítséget. A maradék válaszra sem méltat. FU!
Aztán van a másik véglet, mikor az eladó azt gondolja, hogy aranyat árul és egy Széchenyit kér egy MX2-ért.
Sok sikert neki.
Sajnos egyre kevesebb a retró hardver... Hát még ami működik is. Talán ezért is kedvelem annyira a proci hűtőket, azok nem nagyon tudnak elromlani. :N
No, az enyém is jó hosszúra nyúlt... :B

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.