Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mi a helyzet a Triplex 9600 Pro-val? Nem műkszik?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) Mokó válasza flymi (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Leirtam a "mai fogás"-ban hogy sajnos kimurdelt,1 percet ment kb 3D-ben és paff vége lett.Szétkaptam paszta sem volt megszáradva,hűtés ment,érthetetlen.

(#3) flymi válasza Mokó (#2) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Talán tényleg az agp foglalat a ludas.
Polcra tedd a vga-t mert nem minden nap fut bele az ember ilyen szépségbe!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) Mokó válasza flymi (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

Áh no de kérlek :D

Már a vitrinben feszít a kötelező tisztitást követően.Triplex Millenium....nem mondanám hogy gyakori :R

(#5) flymi válasza Mokó (#4) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Annak bizony ott a helye. :K Bár nekem a "vörösök" mindig is a sötét oldalnak számítottak, én is szívesen látnék egyet a polcomon. Most készülök levadászni egy ATI 9700 Pro-t, életem első "vörös oldali" kártyája lesz. :DDD (Egyszer el kell kezdeni valahol)
Triplexből amit nagyon szeretnék a magaménak tudni az egy MX440, egy Xabre alapú vagy egy darab a Ti4*** sorozatból. (2002-es év kártyáit is gyűjtöttem)
Sajnos vannak hardverek, amiket tudom, hogy soha a büdös életbe nem foghatok majd a kezembe. Leginkább a ritkaságuk miatt. De a remény hal meg utoljára.

Legutóbbi fogásom egy ritka Verax Polargate AL S cpu hűtő volt, amiről külön bejegyzést akartam írni, de minden itt van a linken, amit tudni illik.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6) Mokó válasza flymi (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

Nah az már egy komoly hűtő kérem szépen,olyannyira hogy nem is ismertem.Nos valahol pedig illik elkezdeni,igen.Több 9700-at láttam,ami elindul az megy is rajtuk rendesen,spannak volt egy 128 megás de 256 bites -talán sapphire-és NFS piff-puff ment rendesen.Nálam is 9800-on rendesen ment a CoD 4 is.Eskü.

(#7) flymi válasza Mokó (#6) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

9500 és Pro, 9700 és Pro eléggé eltűntek a piacról. Vagy nem is voltak soha elérhető közelségben? :F

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#8) Mokó válasza flymi (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

Erről nem tudok érdemben nyilatkozni,igazából nekem csak mostanság tűnt fel hogy jóformán nincs belőlük.Pár évvel ezelőtt(értsd 10) viszont még a helyi használt cuccos boltban találkoztam vele...de rég volt...mégis,mintha tegnap lett volna.Jófogáson szokott lenni minden,igaz onnan vásárolni....inkább Las Vegashoz hasonló.

(#9) flymi válasza Mokó (#8) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Jófogást nem szeretem, mert ahogy írod is: lutri + értékelés nuku. Vatera még csak-csak, de ott is sok a drága szemét, én hardveraprót szeretem a legjobban, de újabban ebayről szemezgetek.
Hogy kicsit on is legyek, jóféle az a Chieftec ház, szeretem az ilyeneket, mert abban még volt anyag. :)

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#10) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Alakul a géppark :) , 37db- ig meg se állj :DDD

(#11) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem lesz semmi az Ati kártyából... :(

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12) Mokó válasza flymi (#11) üzenetére


Mokó
aktív tag

Csekkolom én is amennyire lehet de csak a szemét forog újabban a piacon nálunk.

@DS;17 gép a rekordom,gyakorlatilag már 7nél elkezd az asszony mászni a falra,én meg lassan de utána :D

(#13) flymi válasza Mokó (#12) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nálunk a bűvös szám a 4. :DDD
Viszont a szekrényem az tabu. De hát ki tárol komplett gépet szekrényben? :U
A szekrény az én birodalmam, nincsnyúlka! Ott tartom a cpu hűtő és vga gyűjteményem. Az az igazság, hogy kicsit szűkös már, de azért szépen elfér benne 30 vga és 71 cpu cooler, na meg a többi apróság.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#14) Mokó válasza flymi (#13) üzenetére


Mokó
aktív tag

Lövök egy képet délután a vitrinemről :D

(#15) flymi válasza Mokó (#14) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kíváncsian várom! :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16) Mokó válasza flymi (#15) üzenetére


Mokó
aktív tag

Elnézést kell kérnem,tudom nem látványos a vitrin de annyi cucc van megint nem birom hogy "kitetriszezni" hogy jó legyen,2-3 naponta,max hetente de átalakul.Főleg vga-k,a sárga-fekete dobozban vagy 12 agp kari,meg van egy doboz cpu és ram is.És ez csak 1 szekrény.

(#17) flymi válasza Mokó (#16) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem sámli!
A második képen az a randa AMD izé az miaz? Valami átfestett cucc?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#18) Mokó válasza flymi (#17) üzenetére


Mokó
aktív tag

Tudtam hogy kiszúrod!

Nem nincs köze hozz...30-adik szülinapomra kaptam jóbarátomtól,ő csinálta melóhelyen.Kedvenc ajándékom.

szerk;megyek csináok pár p III videót és kell a moncsi :D

[ Szerkesztve ]

(#19) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog


Így nézett ki az én szekrényem ősszel, de azóta már csináltam bele egy kis helyet, szóval jöhetnek még hardverek és jönnek is. Nem túl esztétikus és nincsenek konkrétan szem előtt a hardverek, de feliratoztam a dobozokat, miben mi van, így könnyebb, plusz tavaly óta vezetek egy listát is.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20) Mokó válasza flymi (#19) üzenetére


Mokó
aktív tag

Hallod,detto ugyanez nálam is,nemsokára képpel,megvágom a p III videót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.