Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) 10pisti10


10pisti10
újonc

Droidos Nokia csempékkel és play áruház nélkül? Komolyan nem értem őket... Nem egy vérdroidos rajongó vagyok, Lumia 520-asom van, de csak addig amíg nincs lehetőségem cserélni. Nagyon nagyot csalódtam és koppantam a Lumiával. Rengeteg hiányossága van, heti rendszerességgel halasztok el hívásokat, mert minden hangerőt csak egy szinten lehet állítani, az áruház közel sincs annyira tele, mint mondják. A "minden van ami kell" és "minden van ami droidra van, csak a wp-nál nem csinálnak mindenből 10 ugyan olyat" dumákat már ismerem. Vannak borzasztó ronda alkalmazások és nem értem, hogy egy Microsoft kaliberű cég hogyan engedheti, hogy kikerüljön az áruházba. Ha még kivételesen a funkciók rendben is vannak, de szebbet rajzolok, pedig nem tudok valami szépen. Az olyan online programoktól pedig, amik értesítéseket közölhetnek ünnepnapokon kapok legfeljebb csak egy pittyenést vagy bármit.
Azt hittem megjön az eszük a droid felé fordulással, de csempével és play áruház nélkül "halottnak a csók"...

Eddig szurkoltam nekik, tanultam, hogy alkalmazásokat tudjak fejleszteni wp-ra, de mostmár inkább azt kívánom nekik érezzék meg nagyon mélyen milyen az, ha figyelmen kívül hagyják mit akarnak a vásárlók. Már azzal nagyon elrontották, hogy nem formálhatja az ember a képére a mobilját, holott a legtöbb embernek már személyesebb dolog a mobilja, mint az igazolványa vagy az útlevele és több információt is tartalmaz róla. Az asztali Win8-nál is érzik az emberek akaratát, itt is, remélem olyan szorosra szorul majd a hurok pár év múlva amit nem bírnak tovább. Előbb vagy utóbb, ha ennyire csak a saját fejük után mennek az emberek ítéletet fognak mondani. Ezt mindet nem lehet egy igazgatóra vagy a win8-wp8 dizájnerére kenni, egyikben sem egy ember vett részt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.