Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) azopi74 válasza 10pisti10 (#45) üzenetére


azopi74
addikt

"Már azzal nagyon elrontották, hogy nem formálhatja az ember a képére a mobilját, holott a legtöbb embernek már személyesebb dolog a mobilja, mint az igazolványa vagy az útlevele és több információt is tartalmaz róla. "

Ez egy gyöngyszem. Aláírásba is mehetne :-)

(#52) jacis válasza AS (#49) üzenetére


jacis
nagyúr

A fém érdekes lehet :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#53) Oppenheimer válasza jacis (#52) üzenetére


Oppenheimer
veterán

No-no! Te mar eladtad a lelked, ne kacsintgass más felé! :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#54) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Kezdődik! :DD

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#55) Gambas válasza 10pisti10 (#45) üzenetére


Gambas
tag

Vègre egy öszinte vallomás!Lehet érezni az írásodon,hogy a tököd tele van ezzel a rommal!Sajnos ezek minden téren le vannak maradva pár évvel!Hol jön ez komoly Apple,Samsung szintre?!Sehol!Aztán lehet írni,hogy az egyik kicsi,a másik laggol!Csúcskategóriàt nem is említem....ott van egyáltalán wp eladás??

(#56) lexter00 válasza jacis (#13) üzenetére


lexter00
őstag

Akkor már tuti hogy megszünik a Nokia név?

(#57) Steelers válasza Gambas (#55) üzenetére


Steelers
senior tag

:W ahhh....

(#58) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

a Jolla standját mindenképpen nézzétek majd meg! :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#59) BandiHUN


BandiHUN
veterán

a Yota egy remek holmi...de egyébként arról már vannak tesztek,stb,egy jó közepes 60 rongyos telefon felvértezve az e-ink kijelzővel,és máris 499€...ugyanis már vehető.
Szóval innentől felejtős.Kábé Xperia Sp szintű hardver alap...de mire lemegy az ára,a HD kijelző és a szokásos 2magos proci már alaptartozék lesz,vagyis mondhatni kicsi a vas már most is,lásd mennyire drága és nehéz egy SP-re szert tenni,lassan rabsággal már ingyen adják.
Szóval csak az e-ink miatt ennyit...közben mibe is kerül egy e-book reader?
Ez azért gond,hisz az ötlet irtóra tetszik.Viszont az nem,hogy kis gyártó kaparintotta meg a dolgot,így esély nincs rendes tömeggyártásra és olcsóbb árra.A hardver miatt pedig aki most vesz is,szerintem évvégén szabadul is tőle,mert annyira lelépik tudásban a többiek,e-ink ide vagy oda,egyetlen célcsoport maradhat,aki tényleg piszok sokat utazik,és olvas.Esetleg ha víz és porálló lenne,akkor legalább ott lettek volna a túrázók,stb,akiknek jól jön az e-ink térkép,és a hosszú üzemidő,na oda még jó lett volna,a természetbe.Mert töltő nélkül is sokkal több információhoz,térképhez,időjárás előrejelzéshez lehet ezzel jutni,lehet"online maradni",igaz egy power bank se nagy dolog már a mai világban,de...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#60) DS39


DS39
nagyúr

ha a kép valós, Blackphone nem lehet Firefox-os teló, mert azokon csak egy gomb van középen.

(#61) ripla


ripla
őstag

"Február végén már kellemes az idő, sok a napsütés, láthatóan sok olyan arc van, aki örül, hogy kicsit hamarabb tapasztalhatja meg a tavasz illatát, mint odahaza. Mi sem szoktuk sajnálni, hogy adott esetben nokiás fagyit nyaldosunk, miközben otthon nagy pelyhekben hullik a hó."

"miközben otthon nagy pelyhekben hullik a hó."

hogy mi?
nem tudom az ország melyik részén lakik a tisztelt cikkíró, de én január közepén láttam utoljára havat (pest megye), azt is csak nagyjából 4-5 napig, azóta stabil +10 fok van napközben, és este se megy +2 alá.
nem kéne annyit inni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#62) Rolcsi25


Rolcsi25
csendes tag

Már nagyon várom az új Sony Xperia csúcskészülékének tesztjét!;)

(#63) Bog válasza ripla (#61) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

2 éve volt, hogy Budapesten havazott, mi meg a Nokia standon fagyiztunk. Ezért van benne a mondatban, hogy adott esetben, nem tudom, hogy hogyan nem vette észre a tisztelt olvasó.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#64) ripla válasza Bog (#63) üzenetére


ripla
őstag

az hogy te tudod miről van szó, és beleírod hogy adott esetben, attól még az olvasónak fogalma nem lesz arról, hogy mire gondolsz. ezért félreérthető. :)

[ Szerkesztve ]

(#65) cairojack válasza DS39 (#60) üzenetére


cairojack
aktív tag

Tudtommal a Blackphone egy agyon moddolt Android lesz. Már a cikk megírásakor is akartam írni, csak annyira nem tűnt fontosnak.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#66) tovgab válasza ripla (#64) üzenetére


tovgab
aktív tag

Üdv!

Akkor kérlek ezt a részt mégegyszer figyelmesen olvasd el és szűrd le a megfelelő következtetést:

"...Főleg a kezdeti időkben volt nagyon családias a hangulat, amikor még a belváros szívében, műemlék jellegű épületek között hömpölygött a tömeg. Február végén már kellemes az idő, sok a napsütés, láthatóan sok olyan arc van, aki örül, hogy kicsit hamarabb tapasztalhatja meg a tavasz illatát, mint odahaza. Mi sem szoktuk sajnálni, hogy adott esetben nokiás fagyit nyaldosunk, miközben otthon nagy pelyhekben hullik a hó..."

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#67) ripla válasza tovgab (#66) üzenetére


ripla
őstag

úgy látom alapvető általános iskolai szövegértelmezési problémákkal állunk szemben.
leírom neked, hogy lenne értelmes és nem félrevezető.

...Főleg a kezdeti időkben volt nagyon családias a hangulat, amikor még a belváros szívében, műemlék jellegű épületek között hömpölygött a tömeg. Február végén már kellemes volt az idő, sok volt a napsütés, láthatóan sok olyan arc volt, aki örült, hogy kicsit hamarabb tapasztalhatta meg a tavasz illatát, mint odahaza. Mi sem szoktuk sajnálni, hogy adott esetben nokiás fagyit nyaldostunk, miközben otthon nagy pelyhekben hullott a hó...

ha valaki elmúlt dolgokról ír, akkor általában múlt időben szoktak fogalmazni. lehet nálatok ez másképp van. :)

[ Szerkesztve ]

(#68) tovgab válasza ripla (#67) üzenetére


tovgab
aktív tag

Akkor sajnos rosszul látod. Bár értem amit írsz és igen, lehetett volna így IS írni, de attól még én úgy látom, hogy rád még mindig jobban igaz, hogy szövegértési problémával állunk szemben, mint rám, mert én elsőre meg tudtam érteni, hogy mit is akar közölni a cikk írója.
Témát ezzel lezártnak tekintem, "fátylat rá"...

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#69) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Gyerekek,ez tech fórum,nem nyelvész és időmachinálós,sima mezei földi halandó érti,miről szól a cikk,és a kütyük érdeklik... :W
De hát van,akinek a kötekedés lételem,de furamód mindig csupa újonc kibic.Mindenki írhat jobbat...előtte a lehetőség. :R
Maradni kéne a kütyüknél mint téma.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#70) Воланд válasza lexter00 (#56) üzenetére


Воланд
titán

nem szunik meg, csak telefonokat nem fog gyartani.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#71) ripla válasza tovgab (#68) üzenetére


ripla
őstag

nem kell aggódnod, semmi gond nincsen a szövegértelmezési képességeimmel, azzal már inkább, hogy ne nekem kelljen már kibogarászni egy cikkből, hogy vajon mire gondolhatott az író, hogyha nem írja azt bele az adott cikkbe.
mint utólag kiderült itt a kommentek között, ő egy 2 évvel ezelőtti dologra gondolt, ami érdekes módon a cikk ezen részébe már nem lett beleírva. örülj neki, hogy neked megvan az a képességed, hogy gondolatolvasással rájöttél, hogy a cikkíró mire gondolt.
innentől részemről is off.

[ Szerkesztve ]

(#72) Wave86


Wave86
tag

MWC, hurrá! Kedvenc szakkiállításom. A Mobilarena-nak előre is jó utat és jó szórakozást hozzá. :)
Személy szerint engem az S5 bejelentés érdekel, amit nézni is fogok élőben. :P

(#73) Nigér válasza UFC (#33) üzenetére


Nigér
őstag

:DDD

(#74) SkyS1gn válasza Wave86 (#72) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Más gyártó is streamel?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#75) azopi74 válasza Воланд (#70) üzenetére


azopi74
addikt

Nem tudom, ezt hányszor kell még leírni.
Egyébként meg egy ideig még telefonok is jönnek Nokia név alatt, talán még Asha-k is meg ez a Nokia X is, csak éppen a MS gyártja. Sejtem, hányszor kell majd elmagyaráznunk, hogy ezeket nem a Nokia gyártja. :) szvsz többször, mint ahányszor elmondtuk, hogy a motorola márkajelzésű telefonokat nem a motorola, az alcateleket meg nem az alcatel gyártja, de azért kitartás :)

(#76) krisztianAMG válasza sz.balazs.95 (#58) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

+1

Ha már teszt nem került ki róla.

(#77) azopi74 válasza ripla (#71) üzenetére


azopi74
addikt

Nem azzal van a gond, hogy idén nem nem esik a hó (te ezen problémáztál), hanem azzal, hogy a cikkíró azt sugallta, hogy teljesen normális, hogy ilyenkor esik a hó itthon. Ami nem igaz, a két évvel ezelőtti helyzet inkább kuriózum számba megy, ugyanolyan gyakran fordul elő az ilyesmi, mint az, hogy idehaza is egy szál pólóban lehet szaladgálni :) Sőt, úgy általában lassan a hó is ugyanolyan rendkívüli helyzetnek minősül idehaza is, mint Barcelonában, Athénben, vagy Atlantában :)

(#78) lexter00 válasza azopi74 (#75) üzenetére


lexter00
őstag

Értelmezd már a hozzászólásomat kérlek...tudom ki mit gyárt csak már annyi hír jött ki megszűnik/ nem szűnik témában hogy már nem tudom hogy kinek higgyek.

Első bekezdés
Még ők se tudják/tudták akkor de te úgy reagálsz a kérdésre mintha tiszta sor lett volna már az elejétől.

[ Szerkesztve ]

(#79) C$abi


C$abi
aktív tag

Sok szerencsét az úthoz, készítsetek sok képet a városról és a frissen bemutatott telefonokról, tabletekről és egyéb kütyükről!
Szurkolok a barcelonai Mobilarena TV-hez és a 24 MBit/sec-es wifihez! :DDD
Jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

(#80) eventus válasza Crafter32 (#48) üzenetére


eventus
veterán

Biztos beszámolnak a gyümölcsről is :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#81) 10pisti10 válasza Vassili_Zait (#46) üzenetére


10pisti10
újonc

Ha nem értesz egyet, akkor valószínűleg te vagy tájékozatlan.

(#82) RaveForce


RaveForce
veterán

emlékszek még, amikor a CeBIT volt a várva várt esemény, mwc-ről meg még senki nem is hallott.... a Telecom magazinért szaladtam az újság árushoz h nyálazhassam végig az újdonságokat.... azóta már több mint 10év telt el :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#83) SkyS1gn válasza RaveForce (#82) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Bezonyám...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#84) eventus válasza RaveForce (#82) üzenetére


eventus
veterán

:K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#85) azopi74 válasza RaveForce (#82) üzenetére


azopi74
addikt

Én meg meg arra is emlékszem, amikor a COMDEX volt a várva várt esemény, a CeBIT , meg a Computex gyerekcipőben járt, és nem úgy tűnt, hogy valaha is kinövik gyermekbetegségüket, és felnőnek a Comdex mellé. Aztán mégis :)
Azóta már több,mint 15 év telt el :)

(zárójelben megjegyzem, újabb 15 év múlva valószínűleg az MWC-ről is múlt időben beszélhetünk majd)

(#86) azopi74 válasza 10pisti10 (#81) üzenetére


azopi74
addikt

Igen, minden bizonnyal így van. :W

Néha utálom a fasiszta/elitista módszereket a fórumokon, de sajnos gyakran egyet kell értenem azzal, hogy kellene valami "minőségi" szűrés, megakadályozandó a hozzád hasonló "jöttmentek" ész nélküli hozzászólásait...

De erre sajnos a jelenlegi "mennyiségi" szűrés nem alkalmas, mert elég néhány "1.","2.","3.", stb szintű hsz-t beokádniuk, és már benn is vannak.
Valami olyan szűrés kéne ide, ami a hsz-ek értékét minősíti, de ehhez valami fejlett AI szükséges... Bár az ilyen hozzád hasonló szintű véristvánokat viszonylag egyszerű algoritmussal is le lehet leplezni :)

[ Szerkesztve ]

(#87) geri005


geri005
tag

Na, nekem ez lesz az első, hogy "élőben" figyelemmel kísérem, izgatottan várom! :R

(#88) Vassili_Zait válasza 10pisti10 (#81) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Ne haragudj, de ha valaki droid felé fordulást akar... meg nem szereti a csempéket, és ennek ellenére 520-as Lumiát vesz aztán meg itt hőbörög... annak tudathasadása van, vagy nem normális... :DDD

(#89) azopi74 válasza Vassili_Zait (#88) üzenetére


azopi74
addikt

Vagy mindkettő egyszerre, vagy csak egyszerűen Samsung (vagy még inkább Google) bér-troll, és azzal keresi az ilyen a kenyerét, hogy különféle fórumokon eteti a többi trollt, dehát erősítsék csak egymást lélekben, azzal nem ártanak senkinek, sok vizet nem zavarnak. Úgy érzem, ők is tudják, hogy az Android csoda is csak három napig tartott :)

(#90) Vassili_Zait válasza azopi74 (#89) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nekem egyáltalán nem okoz örömet ha valaki az androidot szidja, mert használtam, és igazából szerettem, de találtam egy alternatívét ami az én igényeimet sokkal jobban kiszolgálja, csak azt nem értem, hogy egyesek ezt mért nem tudják feldolgozni... ide járkálnak, és feszt fikázzák a WP-t vagy épp az iOS-t legtöbbször úgy, hogy egy haverjuk haverja látott olyat aki mesélt róla... meg használtak 3 hétig ilyet.. de nem ment rajta a Candy Crush Saga azt akkor már le is szarozzák... Meg nincs hozzá launcher és különben is szar a csempe...
:(

(#91) UFC válasza Vassili_Zait (#90) üzenetére


UFC
aktív tag

Pontosan. Bár én WP ügyben nem tudok nyilatkozni de IOS-ben igen is. Én azzal kezdtem az okos telefonok világába való belépést után mindenki azt mondta mennyire jó az android kipróbáltam nem rossz de a mai napig vissza sírom az IOS-t és ezáltal az iPhone-t. Mindenki aki szidja hogy nem testre szabható stb azoknak ajánlom hogy használjanak egyet 1 évig, és meg fog változni a véleményük mert egy nagyon nagyon nagyon jól összerakott rendszer. Stabil gyors az IOS.

[ Szerkesztve ]

(#92) lexter00 válasza UFC (#91) üzenetére


lexter00
őstag

Akár csak a WP csakhát valamibe bele kell kötni.4 évig droidoztam,szörnyű hogy milyen haulladék volt a rendszer az olcsóbb telefonokon legutóbb egy Jiayu G3T-m volt fél évig( most másod telefon) na azzal már semmi baj nem volt gyors és nagyon patent volt rajta a Jelly Bean.Vannak jó droidos telefonok de azok vagy 100 ezer felett kezdődnek vagy Kínából kell őket rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#93) dani993


dani993
senior tag

Cyanogenmodot a Nokiára!

(#94) AS


AS
félisten

Itt az első érdekesség:
TIZEN GEAR
Ráadásul 2 nem is 1..
Gear 2 and Gear 2 Neo:

Mivel nincs nevében már Galaxy is Tizen rendszerű lett.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#95) AS válasza AS (#94) üzenetére


AS
félisten

Ja és azért lett Tizen mert kevesebbet fogyaszt mint a lagdroid...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#96) Gambas válasza AS (#94) üzenetére


Gambas
tag

Jól van megnyugodtam....pont 1 hónapja vettem Geart akcióban nagyon olcsón...kicsit féltem,hogy a 2 sokkal jobban fog kinézni....de nem😊

[ Szerkesztve ]

(#97) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Várom a Lenovo-s infókat, meg az Asha-t is. Lehet nem is olyan rossz elgondolás a saját képükre formálva adni egy OS-t.

De akkor gondolom Android lesz mélyen valahol... a saját marketjükkel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98) sz.balazs.95 válasza AS (#94) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

narancs színben mondjuk nem rossz, de akkor már inkább ez:

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#99) Gambas válasza sz.balazs.95 (#98) üzenetére


Gambas
tag

Ezt ki gyártja?

(#100) sz.balazs.95 válasza Gambas (#99) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Úgy rémlik, hogy a Flextronics a gyártó, de nem mernék rá nagyobb összegben fogadni.
(de persze ez ilyen OEM cucc, tehát a Pebble egy tőlük külön levő cég.)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.