Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) tildy válasza Snowy_owl (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

szerintem ez is undorító hogy a temetőbe is már autóba kell kijárni mer lusták vagyunk kisétálni vagy kibiciklizni. Mert azt megértem ha az öregebbeket kiviszik autóval de hogy egy fiatalabb nem képek kimenni gyalog vagy biciklivel hát ez is elég undorító dolog.
Érdekes lenne 30 km-ert legyalogolni, vagy lebicajozni így. (PErsze aki edzésben van...)
Ezzel csak azt akarom mondani, ilyenkor sokan esetleg más településről érkezneka a temetőkbe... Ahogyan holnap mi is...

Egy hete nagyimra vittem egy virágos mécsest. Sajnos ritkán jutok ki hozzá, Jászberény.... Kiesik... Úgy volt, nem jövök haza ezen a héten. Változott a dolog, jöttem. Holnap kimegyek. Gyertyám már nincs, de azt hiszem, sokkal többet jelent nekem az emlék, amely a szívemben él, a kép róla, a meséléseiről, a kedvességéről, arról amilyen csak egy valódi , igazi szeretetteljes nagyi lehet.
És most bocsánat, de kicsit elérzékenyültem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.