Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Ennek a cikknek most mi értelme volt? :U

(#2) Wesder válasza szupermacs (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Napi i8 hír :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) szupermacs válasza Wesder (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Pont azon gondolkodtam, hogy milyen jó lenne még találgatásokat olvasgatni róla.

(#4) slimshady válasza szupermacs (#3) üzenetére


slimshady
senior tag

Akkor megkaptad. :)

üdv.: SlimShady

(#5) alex devil


alex devil
senior tag

Uborkaszezon?

S23

(#6) Eclips21


Eclips21
őstag

szinte biztos vagyok benne hogy ha az OLED kijelző miatt az akuidő nőne akkor inkább kisebb aksit tennének bele és mindjárt nagyobb a profit, eddig is "össze vissza" rakosgatták az kisebb nagyobb aksikat.

[ Szerkesztve ]

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Tothmaxy, a FUCK Securities elemzője szerint az iPhone 8-ban erősebb lesz a processzor, mint az i7-ben volt. Valószínűleg jack csatlakozó sem lesz rajta, viszont lesz kijelzője!

Minden szavam magánvélemény!

(#8) ben5001 válasza Wesder (#2) üzenetére


ben5001
tag

Hála istennek szeptember végén/október elején megszűnnek az ilyen i8 hírek. Akkortól majd az i9-ről jönnek heti rendszerességgel a "vágyak-pletykák-kívánságok". :)

[ Szerkesztve ]

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Megláttam, hogy "Számszakilag", rögtön tudtam, hogy Alice volt😂😂

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) fateless


fateless
veterán

Az az előrejelzés, hogy az i8 5,5" kijelzője bele fog férni a mostani 4,7" készülék fizikai méretébe, sokat elárul az akktuális sorozat méretéről. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) Burt1793 válasza Eclips21 (#6) üzenetére


Burt1793
veterán

Pontosan, Amoled kijelzővel másfélszer annyi kijelzőidőt fog tudni ugyanilyen paraméterekkel. Viszont ha az aksi méretét csökkentik, rosszabb lesz a készenlét.

(#10) fateless: Igen, de ez köztudott, a legnagyobb iFan-ok is beismerték, hogy jó nagyok a kávák.

[ Szerkesztve ]

(#12) enginev3.0


enginev3.0
félisten

És mit fognak nagyobb innovációnak reklámozni. A hajlított kijelzőt, vagy a 2500+ akksit ?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) A guru


A guru
addikt

Nem értem mi ez a nagy felhajtás az i8 körül, 7 hónap van még a bemutatóig...

(#14) szupermacs válasza A guru (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Az i7 már sz@r. Nekünk i8 kell.

(#15) enginev3.0 válasza A guru (#13) üzenetére


enginev3.0
félisten

10 éves jubilleum

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az i7 mostani méretében szinte kizárt az 5.5 inches kijelző a majdani iPhone 8-ban (vagy bárhogy is hívják majd).

[ Szerkesztve ]

(#17) Qukac válasza Mr.Silkó (#16) üzenetére


Qukac
tag

Reméle inkább a mostani 4,7-et teszik kisebb házba. Ennyire semmiért nem imádkoztam még :D

(#18) .Szaki. válasza Qukac (#17) üzenetére


.Szaki.
addikt

Húú, nagy +1, a 6S-t még pont átérem, de kisebb kávával nagyon tudnám adni. :K Most 5S-em van, nem is akarok még váltani, de ha kihoznának egy kisebb kávás 4,7"-est, vagy egy új házas 4"-est, az nagyon jó lenne és jól is állna neki.

(#19) leslieke válasza enginev3.0 (#12) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindent. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) slimshady válasza Burt1793 (#11) üzenetére


slimshady
senior tag

Ehhez mondjuk csak szemek kellettek. :)

üdv.: SlimShady

(#21) Janesz1981 válasza .Szaki. (#18) üzenetére


Janesz1981
tag

Ha ugyan abba a házba nagyobb kijelzőt raknak akkor azt már pont nem fogod at érni akkor. Kijelző felső része magasabbra fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#22) fateless válasza Mr.Silkó (#16) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem bevezetik a 18:9 vagy 21:9 méretarányú kijelzőt és ífy oldják meg az 5,5" átmérőt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) Mr.Silkó válasza fateless (#22) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csak szerintem még úgy se fér ki a mostani méretben.

(#24) .Szaki. válasza Janesz1981 (#21) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez pontosan így van. Pont ezért mondom, hogy a 4,7"-os iPhone kisebb kávával maradhatna 4,7"-os. :) Semmiképp sem szeretnék nagyobb kijelzőt. A 4"-os variánsoknak meg jó a kávája, ott csak egy kicsit másabb formatervet szeretnék. :)

(#25) blagolf válasza .Szaki. (#24) üzenetére


blagolf
senior tag

A 4"-os variánsoknak ugyan akkora a kávája mint a 4,7"-oknak.

Üdv, Zoli

(#26) Burt1793 válasza blagolf (#25) üzenetére


Burt1793
veterán

Sőt, a kisebb kijelző miatt még rosszabb a screen to body ratio.

(#27) joey04 válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


joey04
titán

Látszik nem tudod ki az a Ming-Chi Kuo...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) turbuczn


turbuczn
tag

A jelenlegi 4,7"-os telefon átmérője egy picivel több, mint 5,5", azaz minden irányból 0 kávával férne bele a nagyobb kijelző. Ezt nehezen tudom elképzelni.

(#29) Burt1793 válasza turbuczn (#28) üzenetére


Burt1793
veterán

Az s7 edge kijelzője belemenne, az edge telók kijelzője magasabb, hiába 16:9-es, az oldalsó lehajlás miatt veszít a szélességéből.

(#30) zolko74


zolko74
tag

A régi Lumia 928-am is Oled kijelzős volt és tudta a vezeték nélküli töltést is...

(#31) .Szaki. válasza blagolf (#25) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, de kisebb telefon arányosabb ekkora kávával, mint egy nagyobb kijelzős. Egy kisebb telefonnál pont a használhatóságot segíti a káva, a nagyobb telefonnál meg már nem feltétlen éred át a kijelzőt ha nem szabják elég vékonyra. Az i5/5S/SE ezzel a kávával néz ki arányosan, a 6S meg szép, de azért van mit lecsípni belőle.

(#32) -Ben-


-Ben-
veterán

Úgy tűnik, mostantól meglesz a napi ájfón hír. :DDD

(#33) leslieke válasza -Ben- (#32) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Izgalmas hónapok elé nézünk akkor. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34) tomboy0013


tomboy0013
veterán

"az OLED technológiának köszönhetően viszont ezzel együtt is jelentős üzemidő növekedést prognosztizálnak."

Egy világos kezelőfelülettel rendelkező rendszer esetében miért "prognosztizálnak" ilyet? Alkalmazások használata, videó meg játék alatt sem fekete részeket bámulunk. Akkor mitől előnyös fogyasztás szempontjából egy OLED kijelző egy iPhone eseteben?

(#35) joey04 válasza tomboy0013 (#34) üzenetére


joey04
titán

Csak megszokásból odaírják mindenhol, hogy oled, akkor takarékosabb, holott az első pillanattól kezdve így volt ahogy írod, hogy fehér felülettel még többet is fogyaszt. sötét témával valóban picit kevesebbet. vagyis ja, bullshit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) Burt1793 válasza joey04 (#35) üzenetére


Burt1793
veterán

Ma már mindenképpen kevesebbet fogyaszt az OLED, sose full fehér a kép.
Nekem S7 netezve, sok fehér tartalommal se fogyaszt jóval többet, mintha bekapcsolnám az olvasó módot fekete háttérrel.

(#37) joey04 válasza Burt1793 (#36) üzenetére


joey04
titán

Hát ezt egyből gondoltam a múltad alapján. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Burt1793 válasza joey04 (#37) üzenetére


Burt1793
veterán

Na látod, az a Nokia még sokat fogyasztott, fekete és fehér háttérrel egyaránt. Nem hiába veszik le iphone-on a fényerőt az emberek. ;)

(#39) joey04 válasza Burt1793 (#38) üzenetére


joey04
titán

jaja

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Ste válasza enginev3.0 (#12) üzenetére


Ste
addikt

Az iSee kijelzőt, ami az "always on" megfelelője lesz.
Az almás vállalat ezzel együtt el fogja nyerni a leginnovatívabb cég díjat is, ugyanis egy év alatt ők fogják a legtöbb innovációt a teefonjaikba beépíteni (amoled, vezeték nélküli töltés, 'kvázi kávamentes kijelző, wow 2000+ aku, etc)

(#41) zuioch válasza Ste (#40) üzenetére


zuioch
aktív tag

...es ezzel a keszulekkel rekord eladast fognak produkalni. Az ar nem szamit, a bolygo nem magyarorszagbol all.

(#42) -Ben- válasza Ste (#40) üzenetére


-Ben-
veterán

A 7/7 Plus -hoz képest biztos, hogy innovatív és szuper lesz.... :D

(#43) .Szaki. válasza -Ben- (#42) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát a 7 tényleg nem lett egy nagy eresztés, az pedig, hogy a Home gomb már valójában nem gomb, az nem túl szimpatikus, kipróbáltam, nekem nem igazán tetszik, de hát az már 100%, hogy nem fognak visszaállni a rendes gombra. Szóval az utolsó modellhez képest kb minden innovatívabb lehet az új típusok esetében. :K Nem is nagyon értem, aki mondjuk 6S helyett most 7-et venne.

(#44) -Ben- válasza .Szaki. (#43) üzenetére


-Ben-
veterán

Új telefon vásárlása előtt én is inkább a 7-et venném, de 6S-ről nem váltanék..

(#46) Matada2.3


Matada2.3
veterán

"iPhone-ok következő generációjának prémium modellje" Ezen azért felhorkantam.

Minden más szempontból üdvözölendő a kapacitásnövekedés és a QI vagy Apple Air Charge...

Finn the human

(#48) Balzak83


Balzak83
senior tag

Ha a Samsung gyártja majd az iphone kijelzőket, akkor beköszönt vajon a tömeges beégett kijelzők kora? Mindenesetre ha senki más nem is, a Samsung így biztos, hogy idő előtt értesül majd a specifikációról.

(#49) szupermacs válasza Balzak83 (#48) üzenetére


szupermacs
veterán

Az a fura, hogy Samunál én is tapasztaltam pár hónap után a beégett kijelzőt, de az Alcatelen lassan 3 év után sem látni semmi beégést.

(#50) Fall-N válasza moleculez (#9) üzenetére


Fall-N
veterán

Én az aspektusból jöttem rá. 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.