Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Balzak83 válasza szupermacs (#49) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nokiámon sem volt évekig semmi gond. Lehet hogy a melegedéssel van összefüggésben?

(#52) szupermacs válasza Balzak83 (#51) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tudom. De elég zavaró.

(#62) shiftac


shiftac
aktív tag

Vezetéknélküli töltés, oldalsó káva nélküli kijelző. Ebben mi az Apple innovációja? Akksiból is rég 4-5000 mAh-s kellene.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#63) joey04 válasza shiftac (#62) üzenetére


joey04
titán

Senki nem mondta, hogy az Apple innovációja. Mondjuk alapvetően innovációnak sem tartom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#64) Bazsi84 válasza Fall-N (#50) üzenetére


Bazsi84
tag

Én pedig arról,h a cím alatt ez látható: írta: AliceWake ... :DD

(#71) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

csak nehogy hajlított kijelzős legyen,isten ments ettől az új hullámú k*csögségtől.
Samsung galaxy s7 edget használok,sokszor ha úgy fogom a telefont lefogom a kijelzőt a szélei miatt,félre nyomkodok,rossz a fogása,sokszor kicsúszik a kezemből.soha többet.vettem is mellé egy iphone 7-et-samsungot pedíg eladom.a borzasztó elalőlapi kamerájával eggyütt. :(((

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#76) .Szaki. válasza johnyblaze (#71) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha kétféle modell lenne - egy normál kijelzős, egy hajlított kijelzős - akkor szerintem jöhetne. Nem tudom milyen lehet használni ilyen kijelzős telefont, szerintem a szépség a praktikum és a kényelem rovására megy nála az biztos, de valami eszméletlen milyen jól néz ki.

(#85) johnyblaze válasza .Szaki. (#76) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Addíg jól néz ki amíg a kezedbe nem fogod,plusz ha eldöntöd oldalra pl egy youtube videó közben véletlenűl is elnyomhatod a videót ha meg hátrébb fogod egész egyszerűen az arcodba esik a telefon(s7 edge).Hosszútávon inkább idegesítő a napi használat közben.Gyakorlatilag semmi haszna,a galaxy s7 edget is az edge menüvel reklámozzák ,sokszor ha oldalra huzom elő se jön vagy visszaugrik mire 3-adjára előjön addígra a menüből is elérem az alkalmazást :D

Részemről végeztem a Samsungékkal,legalább is telefon téren biztosan.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#86) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A csillagok állásából szülik ezeket a jóslatokat?...:D :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#87) johnyblaze válasza Scholes9 (#86) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Meg az a concept art :D ütős :D

Remélem így azért nem fog kinézni.Szegény Steve Jobs helikopter módjára forogna a sírjában.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.