Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#150) Sárpac válasza Cs.Orsolya (#144) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"Látod, ezzel teszed azzá a nődet, amivé"

Még egy kis kiegészítés példával.

5évig voltam szerelmes egy olyan lányba aki mondjuk úgy nem sok esélyt adott, 5év alatt olyan őszinte voltam hozzá mint még senkivel, végig próbáltam megvédeni a rossztól és saját magától is. Aztán közben barátja lett én is másfelé keresgéltem habár a szívem mélyén mégis őt szerettem. A lány és a barátja kezdettől fogva teljesen más életet élt. A fiú nagyvárosban diszkókban szeretett mulatni a lány a falusi életet szerette és a könnyű rockzenét, és persze némi távolság is, 100km volt köztük. Nah dehát a szerelemnek ugye semmi nem állhatja útját.
Majd egy idő utan észrevettem, hogy ez a lány kezd megváltozni, hazudozik anyagisabbnál is anyagiasabb lett stb. Kezdetben nem értettem miért, de később rájöttem, hogy a párja a ludas ő hajszolta hazugságokba. Vagy mégsem? Tulajdonképpen semmi sem történt a párja szerelmes volt belé, de a lány élete és vágyai olyan mélységben különböznek, hogy ők ketten sehogyan sem tudtak igazán 1pár lenni. Persze szegény Sárpac ezt kezdettől fogva tudta és figyelmeztette is a lányt erre. Persze erre a lány baromira megharagudott Sárpacra majd némi mosolyszünet után folytatódott a "haverság" mivel mind2-en lovasok vagyunk így téma mindíg volt. Eltelt 1év vajúdással összejöttek szétmentek stb. szokásos döglés előtti állapot. Ez alatt az 1év alatt Sárpac egyre jobb barátja lett a lánynak és az eddigi már csak pislákoló érzés Sárpacba újból lángra gyúlt hátha itt a nagy lehetőség! 3hónapja viszont megtörtént a végső szakítás a srác részéről, jött egy másik nő az életébe, azóta a lány telója kikapcsolva, Sárpac leszarva, mintha csak valami oltári nagy dolgon összevesztünk volna vagy nem tom. 1hónapja meglátogattam, kivi voltam mi a gond "persze tudtam" azt mondta semmi sem sikerül stb. stb. és különben is szarik mindenkire! Mondtam ez nem jó, mert attól a világ még körülötted működik és nem szabad olyan embereket leszarni akikre később is számíthatsz! Úgy tünt hallgatott rám kérdezte ugye szerdán is jössz lovagolni és beszélünk? Mondtam igen! Szerdán persze szar volt az idő, szakadt az eső. Felhívott, hogy ne menjek mert úszik minden majd Vasárnap. Kint voltam vasárnap, de nem jött beszéltem apukájával, azt mondta, hogy mind 2 kutyusát elveszette és nagyon kivan. Azóta 3hete csak egyszer tudtam elérni, hogy a táborra kivegyem e a szabit. Mondta igen lesz gyere megoldjuk! Azóta nem elérhető, nem tudom mit csináljak, holnap pedig elvileg kezdődik a tábor. 1lovas ismerősével beszéltem ő aztmodta úgy tudja, hogy én nem megyek. Kérdeztem honnan? Erre a lány mondta! Én pedig átmentem K.O-ba.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.