Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) zorzy4 válasza SoldierL (#10500) üzenetére


zorzy4
őstag

Ezt sajnos már kibeszéltük. A többi op rendszernél is rájöttek, hogy van rá igény, akinek csak max 1-200 neve van, de itt nem hiszem, hogy visszahozzák.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#10502) yaksi


yaksi
aktív tag

Nekem a legújabb szoftverrel nincs mobilinternetem. Be van kapcsolva, van lefedettség, de semmilyen oldal nem jön be, sőt az emailek, Facebook app sem frissül. Az apn helyesen meg van adva...
Most csinálhatok újra egy hard resetet...

yaksi

(#10503) yaksi válasza yaksi (#10502) üzenetére


yaksi
aktív tag

Visszavonom. Azóta kiderült, hogy a Telenor megdöglött Dunaújvárosban!

yaksi

(#10504) gemini


gemini
aktív tag

Mától elérhető az Időkép új applikációja.

(#10505) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Tegnap este már nézegettem, nem rossz, elég gyors. Először hiányoltam az élő csempét, de tovább lesz még fejlesztve: [link]

"A fejlesztés ugyanakkor koránt sem ér véget. Hamarosan érkezik az élő csempés, viharfigyelmeztetéseket küldő verzió is, de az eddig elkészült változat immár mindenki számára elérhető."

[ Szerkesztve ]

(#10506) gemini válasza ToniSoprano (#10505) üzenetére


gemini
aktív tag

Én a kezdetektől használtam a béta változatot. Pár hét alatt nagyon sokat javult.

(#10507) SoldierL


SoldierL
senior tag

Jöhetnek a commentek az új win 10 update-ről! Itt agyalok, feltegyem-ne tegyem.. kéne egy használható verzió a véglegesig. Nagyon puritán a 8.1

(#10508) ToniSoprano válasza gemini (#10506) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Annyi kicsit zavaró, hogy az első képen kiválasztok egy települést, az észlelés fülön akkor is a Budapest I. kerületet mutatja nekem felül a kis térképen. Egyébként nagyon gyors, a kamerák is gyorsan bejönnek.
Egyébként lehet vásárolni reklám nélküli változatot majd?

[ Szerkesztve ]

(#10509) juve600 válasza SoldierL (#10507) üzenetére


juve600
nagyúr

jó ez a 107.-es build
nálam legalább is jól működik
640 DS

(#10510) Joker88 válasza SoldierL (#10507) üzenetére


Joker88
őstag

ha akarod felrakod Insiderrel, ha nem,akkor megvárod míg kinn lesz hivatalosan.
Ha felrakod az Insiderrel, és nem tetszik/vagy valami gondod van vele, Windows Device Recovery Tool-al ( vagy valami ilyesmi a neve) vissza tudod telepíteni egy cirka fél óra alatt a 8.1-et.
Ha felrakod a 10-et álítólag érdemes csinálni egy hard resetet,de ezt akik használják a szoftvert, majd megmondják.

Ha úgy döntesz - ahogy én is teszem - hogy megvárod a hivatalos kiadást, na annak az időpontja kérdésese, valaki(k) februára végéről beszélnek hogy megjelenik hivatalosan, de hallottam már márciusról is.. Majd valamikor a közeljövőbe,remélem.

OFF: most nézem, 12.934 Ft-ról 15.900 Ft-ra nő a kötelezőm hiába a B04,meg balesetmentes élet.... :o

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10511) Cane


Cane
őstag

Tegnap felpattintottam az újat. Eddig minden okés. A hangszínszabályozásnál eddig is volt térhangzás lehetőség?

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#10512) gemini válasza ToniSoprano (#10508) üzenetére


gemini
aktív tag

Nálam az jelenik meg mindig ahol éppen vagyok. Most már tényleg gyors, de eleinte nagyon lassan töltötte be a térképeket. Nem tudom lesz-e reklám nélküli verzió, de egyelőre nem sok reklámot dob fel.

(#10513) Aethelstone válasza juve600 (#10509) üzenetére


Aethelstone
addikt

Az Edge egy fos, ezen kívül nálam is szuper :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#10514) ToniSoprano válasza gemini (#10512) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Tök jól megcsinálták az időképen a fagyasztást, ahogy néztem kilépek, majd újra rákattintok nem tölt újra, a fejlesztők, tesztelők is jók lehettek.

(#10515) juve600 válasza Aethelstone (#10513) üzenetére


juve600
nagyúr

engem nem zavar az EDGE ,nem rosszabb mint a 8.1-en a böngésző

(#10516) hungar


hungar
tag

Sziasztok!

Felraktam tegnap a .107es buildet a Core Build ID-nel viszont 6230.54 szerepel. Itt nem a 107-nek kellene lennie 54 helyett?

[ Szerkesztve ]

(#10517) Aethelstone válasza juve600 (#10515) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nah jó, de a kívánatosnál többször omlik össze....

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#10518) Cane válasza Aethelstone (#10517) üzenetére


Cane
őstag

De mégis hogy? Nálam semmit sem hibázott még.
Az meg kifejezetten tetszik ,hogy megfelelőek a betűméretek.

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#10519) SoldierL


SoldierL
senior tag

Ezekben a próba w10-ekben nincsenek alapvető funkció hibák? Pl. Nem ébreszt?

(#10520) Cane válasza SoldierL (#10519) üzenetére


Cane
őstag

Én kezdetektől fogva a Realarmot használom, az tökéletes (és ráadásul mindig ébreszt). ☺

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#10521) Ryoo válasza SoldierL (#10519) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nekem eddig nem működött mindig az ébresztés, de voltak többen, akik panaszkodtak ilyesmire.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#10522) SoldierL válasza Ryoo (#10521) üzenetére


SoldierL
senior tag

Még jó, hogy megkérdeztem :D Így mostmár tuti kivárom a hivatalost.

[ Szerkesztve ]

(#10523) ToniSoprano válasza SoldierL (#10522) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Becsülöm a türelmed, már csak évek/évszázadok kérdése az egész. :K Na jó nem olyan rossz, elég sokáig jól működött, a 3 frissítés után már összegabalyodott, de nem csináltam hard resetet előtte az is baj volt, a 8.1-ről nem tud tökéletesen átjönni. Maradt egy csomó üres háttérfolyamat. Sajnos SD kártyát sem árt SD formázás sem.

[ Szerkesztve ]

(#10524) Ricardo válasza Ryoo (#10521) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem sem volt még gondom vele. mindig ébreszt.

(#10525) A_Papa válasza Švejk (#10451) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Ne haragudj, akkor én értettem félre a stílusod.
mflex :Hát igen, nem az igazi, de hát ez van. :)

Papa

(#10526) ΞΔGLΞ válasza Ricardo (#10524) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam is ébresztett mindig.

(#10527) Ryoo válasza Ryoo (#10521) üzenetére


Ryoo
senior tag

En meg elírtam, azt akartam írni, hogy mindig működött :D

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#10528) Gaabe


Gaabe
tag

sőt nekem már 2x frissítette magát éjszaka mióta feltettem a 10 et és az előző esti beállított ébresztés is megmaradt, és ébresztett rendesen. Eddig mindig ment. Nálam még hiba nem jött elő semminél azért mert béta. A 107es builddel mintha 1 hajszállal gyorsabb lenne a viber

(#10529) ΞΔGLΞ válasza Gaabe (#10528) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 107es builddel mintha 1 hajszállal gyorsabb lenne a viber

Azt nem használom, de a WhatsApp is láthatóan gyorsabban töltődik be, a többi app mellett.
Tehát tovább javult ez build is.

(#10530) Joker88


Joker88
őstag

valakinek van tudomása arról,hogy milyen ún. "okos karkötőkkel" kompatibilis a WP ? persze olyan,ami elérhető nálunk is... :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10531) lizakattila válasza Joker88 (#10530) üzenetére


lizakattila
senior tag

Ém Xiaomi Mi Band-del használom. Párszáz forintért elérhető hozzá szoftver, amivel tudja a lépésszámlálást, alvásfigyelést, ébresztést (illetve az 1S-sel a pulzusmérést is). Sajnos az alváselemzés (mélyalvás figyelés) és az értesítések nem mennek vele, bár ez a Microsoft saját karperecén kívül mással sem fog.

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#10532) Nooeca válasza Gaabe (#10528) üzenetére


Nooeca
senior tag

Vannak benne jelentős bugfixek és mint tudjuk a "lassulást" nem a rendszer, hanem a bugok tömkelege okozza... minél több "bug" van javítva, annál gyorsabb és zökkenőmentesebb lesz az egész, nem beszélve az akuidőről.

(#10533) SoldierL


SoldierL
senior tag

Na rászántam magam. Rányomtam az Insider Release Preview-re. Kiirta, hogy a frissitést letöltötte, de nem sikerült megnyitni. Ez miért van? Melyikre nyomjak rá?

[ Szerkesztve ]

(#10534) spiderpig820 válasza lizakattila (#10531) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szintén ezt használom, megelégedéssel!

4B

(#10535) w.simmons


w.simmons
csendes tag

Sziasztok! Lumia 640 xl telómban garanciából kijelzőt cseréltek és ma lett kész. A hiba amiatt kicserélték megszűnt,de most olyan gondom lett, hogy valamitől nagyon nagy a fényerő alapból. Fehér háttérnél szinte zavaróan, főleg sötétben. A fényerő automatikusra van állítva, próbáltam kicsi fényerőre állítani de még úgy is erős. Már rendszer visszaállítással is próbálkoztam de ugyanaz. Ráadásul a töltés is sokkal lassabban megy most mint előtte. Valaki találkozott már ilyennel? Esetleg van valami ötletetek vagy tanácsotok?

(#10536) Cane válasza SoldierL (#10533) üzenetére


Cane
őstag

Rámentél a telefonfrissítés menüpontra is a gépházban?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#10537) Nooeca


Nooeca
senior tag

A .107 kikerült Slow ringre is.

(#10538) Pukimaki válasza w.simmons (#10535) üzenetére


Pukimaki
tag

Szia!

A Gépház/Extrák/Megjelenítés alatt van Fényerősségi profil. Ott külön külön be tudod állítani a fényerőket.

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#10539) kato78


kato78
tag

Jó reggelt, ha van még valaki, aki autós tartót keres a telefonhoz, annak (ez itt a reklám helye) a Nokia CR-123 -at ajánlom. Merem ajánlani, pár napja ezt használom, elötte volt univerzális tartóm is, de ez végre stabil. Árban sem vészes, univerzális ~3e, Nokia 5e alatt volt. :)

(#10540) ΞΔGLΞ válasza kato78 (#10539) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És ez nem találja telibe a power gombot, ami egyébként egy baromi hülye helyen van ebből a szempontból?

(#10541) tomasekbobo


tomasekbobo
csendes tag

Valamilyen panorámakép készítő programot tudtok ajánlani, ami használható? Pár száz forintot képes lennék fizetni is érte. :K

(#10542) old rocker válasza SoldierL (#10522) üzenetére


old rocker
veterán

Jó döntés... kibírjuk azt a 8-12 hónapot, ha már eddig vártunk... :DD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10543) Švejk válasza tomasekbobo (#10541) üzenetére


Švejk
őstag

A Lumia Panoramanál nem ismerek normálisabbat a platformra.

(#10544) Franklin


Franklin
addikt

Amikor olvasgatom itt a különböző verziókról szóló beszámolókat, melyiknek mi a hibája, meg épp mit javítottak, mi lett megint rossz, meg tedd fel ezt meg ezt a verziót, és csinálj hard resetet, stb, szóval akkor mindig azt hiszem, hogy egy androidos topikba tévedtem, ahol a legújabb CM romokról megy a téma... ;]

(#10545) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Mi az a hard reset?
Majd a végleges Windows 10-tén is kell hard resetet csinálni?

(#10546) ΞΔGLΞ válasza timelord1987 (#10545) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Telefon alaphelyzetbe állítása.
Nem árt.

(#10547) timelord1987 válasza ΞΔGLΞ (#10546) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszi.
A telefon alaphelyzetbe állítása az, ami a névjegyeknél érhető el?

(#10548) kato78 válasza ΞΔGLΞ (#10540) üzenetére


kato78
tag

Szia, nem, ez a tartó tökéletes, állítható az alsó része is, azaz hogy a telefon mennyire lógjon ki a tartóból. Ráadásul stabilan tartja a készüléket. Nekem is ez volt a gondom az univerzális sz@rokkal, hogy valamelyik gomb útban volt, vagy nehezen hozzáférhetö. Plusz az alsó tartón keresztül tudod átvezetni az töltö kábelt. Esetleg pár képet nézz meg róla a neten, de én a sima 640-hez merem ajánlani. :)

(#10549) KunEmber válasza Nooeca (#10537) üzenetére


KunEmber
senior tag

Gyorsan ment, nem sokat hagyták tesztelni a fasten.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10550) ΞΔGLΞ válasza timelord1987 (#10547) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen az. :)

----------

(#10548) kato78

Kösz, tehát a kérdésem arra vonatkozik, ha ebbe belerakom, akkor feljebb kell tolni a telefont, vagy pont passzentos és nem ér hozzá a gombhoz?
Mert, ami nekem van, annál is feljebb lehet tolni, nyilván így az alsó része semmit nem ér, tehát csak két oldalt fogja a készüléket, ami egyébként még így is biztonságosan fogja. Ha ez is olyan, akkor nincs értleme váltanom. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.