Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) teguran válasza br.rak (#200) üzenetére


teguran
tag

koszi!
karacsonyi ajandek lenne.
es mert az 535? a szempontom h olcso telefont minosegben.
aonos aru droid kb par honapig stabil es utana kuka. igy jutottam a wphez.
egy forumtars mar irta h lehet kijavitottak?
[link]
jo lenne, mert amugy best buy

[ Szerkesztve ]

(#202) br.rak válasza teguran (#201) üzenetére


br.rak
őstag

1 giga ram / 8 giga belső tárhely
van led villanó
előlapi kamera ugyanaz a nagylátószögű "szelfiekamera" mint ami a 73x-ben van (már ha ez szempont)
Nyilván jkomolyabb játékok alatt valószínűleg nem lesz olyan sima mint ahogy egy WP-s telefontól elvárná az ember
dual sim, de nincs 4g

(#203) janeszgol válasza teguran (#201) üzenetére


janeszgol
félisten

Az a baj, hogy én nem tudok (és lehet más se) tanácsot adni. Még várom az MS véleményét érintő ügyben (hogy hardveres vagy szoftveres a probléma és ha az utóbbi, akkor miként és mikor lesz kijavítva). Ráadásul itthon csak januártól lesz megvásárolható.
Én azt mondom, ha ez a két telefon játszik és biztosan nem akarsz csalódást okozni az ajándékozottnak, az L630-at vedd meg! A jövőévi OS is kijön arra. Viszont ha szeretne játszani a telefonon, akkor a fél giga ram bizonyos appoknál probléma lehet (nem tudja letölteni).

Még én sem tudom, hogy L630-at vagy L535-öt fogok venni tavasszal. Mivel én még ráérek a vásárlással, ezért megvárom az L535 érintő fejleményét.

(#204) kzs válasza Fancy-boy (#197) üzenetére


kzs
tag

Korabban mar volt emlitve, de ujra: francia amazonrol rendelhetö,s zallitassal együtt 115 euroert (35e Ft)... fekete verzi, 101eur alapar.
En onnan rendeltem, es hasznalom mar par napja, megelegedessel a telefont.

Plusz tipp: az amazon oldal szerint az 535-ös vasarlasa eseten a Microsoft visszaad 20 EUR-t a fenti arbol. Ha valakinek mar van amazon kontoja, erdemes onnan rendelni, akkor is ha nem tud franciaul :-)

(#205) Fancy-boy válasza kzs (#204) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Köszi a tippet. :R
A visszatérítés csak a Franciáknál működik szerintem, meg Visa kártya kell hozzá.
Legalábbis ha jól sikerült lefordítanom.
Megnéztem és 335 Euroval számol, így kb 38-ra jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#206) freestailo válasza Fancy-boy (#205) üzenetére


freestailo
őstag

engem csak a gari tántorít el a külföldi vásárlástól....

(#207) kzs válasza Fancy-boy (#205) üzenetére


kzs
tag

A microsoftos visszateritesben en sem bizom 100%-ig, de elolvasva a felteteleket nem talaltam olyat, hogy csak Franciaorszagon belül ervenyes.... ha müködik, akkor kellemes meglepetes lesz. (EU-n belül lehet ra esely)
Maga a visszaterites törtenik VISA kartya formajaban (vagyis kapnal / kapnank egy 20 EUR-ral feltöltött prepaid VISA-t)

(#208) kzs válasza freestailo (#206) üzenetére


kzs
tag

En inkabb bizom az amazon gariztatasaban, mint egy magyar bolteban :-)

(#209) freestailo válasza kzs (#208) üzenetére


freestailo
őstag

najó de postaktg téged terhel, sokat kell rá várni valószínűleg... ilyenekre gondolok..

(#210) Fancy-boy válasza kzs (#207) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Itt kiemeltem neked a lényeget, tehát ezek szerint érvényes Franciaországban.
De javíts ki ha tévedek.

Offre promotionnelle réservée aux particuliers et valable en France (DOM/TOM et Corse inclus), permettant
d’obtenir une carte Lumia Gold créditée de 40€ pour l’achat d’un Lumia 930,
Lumia 830 ou Lumia 735, de 30€ pour
l’achat d’un Lumia 635, et de 20€ pour l’achat d’un Lumia 530 ou Lumia 535 acheté entre le 28/11/2014 et le
15/01/2015 inclus, ainsi qu’un Lumia 530 offert pour l’achat d’un Lumia 635, Lumia 735, Lumia 830 ou Lumia 930
effectué entre le 28/11/14 et le 14/12/14. La carte Lumia Gold est une Cartavenue® prépayée nominative (sans
engagement par le détenteur) et vous sera expédiée dans un délai approximatif de 6 à 8 semaines à réception de
votre demande complète.

[ Szerkesztve ]

(#211) teguran


teguran
tag

Megvettem a telot.

Nemetorszag, medi@markt, 113€, 2ev gyartoi gari, fekete szin.

Sztem feketeben a legjobb, mert nem tunik annyira olcso muanyagnak.
Bar ennyi penzert mindenkepp bestbuy.
Karacsonyi ajandek lesz, kibontas utan tudok tobb velemenyt irni.
Elso benyomasra minden ok, a kijelzo egy retinadisplay utan eleg buta, de megteszi. A kijelzohibat nem ereztem. Nem tudom, h ez mikori gyartas volt, lehet h alapbol korrigaltak? Mindennek ellenere majd aktualizalom a szoftvert, hatha megjobb lesz.

Ami extra: a skype-mirosoft hazassag miatt a skypeon 3 havi ingyen telefonalas igenyelheto. (Lehet ez a tobbihez is jar, de sztem ez kulon vonzo ajanlat, aki sokat telefonal es a hivopartner is elerheto skypon)

(#212) kzs válasza Fancy-boy (#210) üzenetére


kzs
tag

Ez alapjan egyertelmüen igazad van. (Bar en nem latom / lattam ezt a szöveget)
Ha veletlenül jön a visszaterites, kellemes meglepetes lesz... de anelkül is jo ar (szerintem).

(#213) Swami


Swami
senior tag

Na, ma megrendeltem a dual simes valtozatot a francia amazonrol (113 Euro szallitassal egyutt - nemetorszagi cimre). 29-en erkezik. Hat kivancsi vagyok, milyen lesz a 8x utan...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#214) Miseew


Miseew
csendes tag

Kevés olyan dolog van amire már a bemutató videón/cikken rámondom, hogy ez kell nekem de ez egy volt a pár közül.:) Remélem Január végéig lemegy az ára 37 alá és akkor már veszem is asap.:)
Már több mint egy hónapja egy hagyományos telefonon azért nehéz az élet, szegény kis 520-am összetört..:((

“I became insane, with long intervals of horrible sanity.” ― Edgar Allan Poe

(#215) pengwin válasza Swami (#213) üzenetére


pengwin
addikt

8X-ről mi vitt rá a váltásra?
Sokkal minőségibb készülék, mondjuk második telefonnak vagy a dual SIM miatt megérheti 535-re váltani...

Üdv, pengwin

(#216) Swami válasza pengwin (#215) üzenetére


Swami
senior tag

Egyreszt, mert kell most a dual sim, masreszt kellene a navi es a HTC nem hajlando a 8.1-et kiadni sem a 8S-re, sem a 8X-re. Nyar ota hallani hireket, hogy mindjart jon, de mar Karacsony van. Harmadreszt nem eleg a kijelzomeret (romlik a szemem...) A 730-ban gondolkodtam, de meg mindig magas az ara. Velemenyem szerint az 535 feleannyiert hasonloakat tud nyujtani (legalabbis nekem, aki nem jatszik, nem a telefonjaval keszit Oscar varomanyos kisfilmeket, stb.) Hat ezert. Aztan lehet, hogy nem leszek megelegedve es megis bejatszik egy 730... :)

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#217) teguran


teguran
tag

Hali.

Par elmeny a teloval:

Kibontas utan gyorsan szoftverfrissites, eleg sokaig tartott mig frissult. Aztan a forumok altal ajanlott nagyito beallitast is offoltam. Mind ezek utan eleg jol hasznalhato a kepernyo, nem volt problema. Magas fenyeron a kepminoseg is megfelelo, bar nem retina vagy qhd hatas. A rendszer gyors, a fotok jo minoseguek, arhoz kepest. A matt fekete tokkal minosegi darabnak hat a telefon, konnyu, kezbe esik. Programok jol futnak, mobilfunkciok is rendesen mukodnek. Skype, internet is rendesen mukodott. Jatekot nem probaltunk, atlagos alaptevekenysegekre lett veve a telefon. Akkuido remek, bar meg nem allt be a rendszer.

DE! Ma olyan tortent ami az elozo par sort teljesen nullazza. A masodik toltes utan lehuz az adapterrol es kepernyo kuka. Se ki se be, full fekete. Akku tobbszor kivesz, be, semmi. A telefon a bekapcsolo gomb nyomasara reagal, pittyen neha, vagyis veszi a jelet. A kijelzo nem. Gyanitom hogy erintkezesi hiba.

Esetleg van valakinek otlete mi lehet? Vagy hogyan lehet wp-t ujraeleszteni? Nekem ios-en egyszer volt hasonlo, de azt nyomogattam es valahogy ujraeledt. A problema, hogy nemet mediaban vettem, es most megint kivinni, gariztatni, visszahozni. Ezt kezelik meg gariban egyebkent?

Koszi a barminemu infot, segitseget! :R

(#218) Devas válasza teguran (#217) üzenetére


Devas
őstag

SD kártyát kiveszed esetleg?

HARD RESET esetleg?

Hang alapú kontakt hibával már találkoztam Moto E esetében, ott a hátlapot kellett leszedni és visszarakni, így ideiglenesen megjavult X időre.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#219) hroberto válasza teguran (#217) üzenetére


hroberto
veterán

Ha német MM-ban vetted, és megvan a német nyelvű számlája, akkor itthon is tudod gariztatni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#220) teguran válasza hroberto (#219) üzenetére


teguran
tag

Ez tuti? Jo lenne, mert nem kell sokat bajlodni a dologgal. Kerdes, h a magyar mm-nek van e mar ilyen keszuleke.?

Devas: sd kartyat kivettem, ugy is probaltam, semmi. Hard resetre reagalt, de a kepernyo tovabbra is fekete. Csak rezeg es pittyen. En erintkezesi hibara, gondolok. Mert 1,5 napon at mukodott a kijelzo. De az a durva, hogy meg le sem esett, v utodott, semmi. Egyszer csak fekete halal. :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#221) Fancy-boy válasza teguran (#220) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Általában kell pár hónap mire kiforrnak a telefonok. Sokan ezért nem vesznek az első szériából, inkább várnak, hogy javítsák a hibákat.

(#222) hroberto válasza teguran (#220) üzenetére


hroberto
veterán

Igen, mivel EU régiós a telefon. De ne a MM-ba vidd, hanem egy Nokia Care-be.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#223) teguran válasza hroberto (#222) üzenetére


teguran
tag

Mennyit nyom a lantba, hogy ez mar microsoft termek, nem nokia? Egyszerubbnek latom visszavinni mm-be, es hazakuldetem rokonnal. (1het alatt meglenne az oda-vissza ut) itthon mennyi ido egy ilyen gariztatasa? Plane h meg nem is igen forgalmazzak. Most felmentem a wp hivatalos magyar oldalara, meg nem lattam listazva se a telefont.

Igazabol mindegy, csak a leheto leggyorsabb/es legbiztosabb uton szeretnem kicsereltetni. Ocsem karacsonyi ajandeka elegge befuccsolt :(((

(#224) hroberto válasza teguran (#223) üzenetére


hroberto
veterán

Teljesen mindegy, mert az MS megvette a Nokiát.
De csináld úgy, ahogy neked egyszerűbb és gyorsabb. Az biztos, hogy eredeti nyelvű számla ellenében EU garancia van a Lumiákra.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#225) Athus


Athus
csendes tag

Sziasztok!
Olvastam a tesztben,hogy az 535 érintőkijelzője nem mindig teszi azt,amit mi szeretnénk...
olvastam a kontrát is rá,hogy frissítéssel megoldották,de szeretném megkérdezni az 535 tulajokat,hogy tényleg sikerült ezt megoldani?
Éppen én is kinéztem magamnak ezt a telót... :)

(#226) Swami válasza Athus (#225) üzenetére


Swami
senior tag

Elvileg kedden erkezik meg a telo, ha lesz idom, meg aznap lecsekkolom, meg lehuzom a frissitest, aztan megirom, hogy mit tapasztaltam.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#227) GEPESZ66 válasza Swami (#226) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Várjuk, előre is köszönjük.

(#228) kerti008 válasza Swami (#226) üzenetére


kerti008
aktív tag

Nekem szerdára ígérték. Ma felhívtam az MPL-t azt mondták a feladási szám alapján, hogy nem Ők fogják kihozni. Majd a postás bácsi... :F Jó lenne még idén megkapni,írd meg légyszíves, hogy meg mikor jött meg. (és futár hozta-e) A lakáson nincs csengő, ki van kapcsolva a kaputelefon és rács van a folyosó végén. (gyerekek miatt) Magyar mobiltelefonszámot a franciák nem fogadják el. :(

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#229) d.mate08


d.mate08
tag

Nem tudom eldönteni,hogy ezt a telefont vagy az Xperia E3-at vegyem.Mindkettőbe van valami jobb.Mit javasoltok?

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#230) GEPESZ66 válasza d.mate08 (#229) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az E3-nak a kijelzőhöz képest nagy a mérete, kevés a belső tárhely.

(#231) br.rak


br.rak
őstag

Sd-ből a 128 gigás a max amit kezel a telefon?

(#232) pengwin válasza d.mate08 (#229) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem ezzel jobban jársz: szoftveres támogatása boritékolhatóan jobb, mint az E3-é (az valószÍnüleg még Lollipopot se fog kapni), jobb a felbontása, élhetőbb méretű a belső tárhelye (az E3 4GB-ja nagyon kevés, ha okostelefonként is használni szeretnéd).

(#231) br.rak
Igen, 128GB-ig kezeli, mint a 30-as sorszámú Lumiák közül azt hiszem mindegyik.
Mondjuk jelenleg még nagyon drágák a 128-as kártyák, talán a 64GB-osak ár-érték aránya a legjobb.

Üdv, pengwin

(#233) Swami


Swami
senior tag

Ma reggel megjott a telefon. Sok idom meg nem volt belakni, csak epphogy beuzemeltem, de azert azt ennyi ido alatt is megallapithatom, hogy semmi baja a kijelzo erzekenysegenek, pedig le se jott ra a frissites (mondjuk azt nem ertem, miert, hiszen nemetorszagban elerheto - ha valakinek van valami otlete, azt megkoszonom.) Amugy a kijelzo szep, eles kepet ad, megfelelo fenyerot produkal meg kozepes allason is (a 8X-emet teljes fenyeron hasznaltam es meg ugy sem volt annyira eroteljes, mint az 535 kozepesen). A hatlap sotetszurke, erzesre es kinezetre is ok, foleg, hogy matt! A beszelgetesi hangero kivalo. Egyelore ennyi. Kesobb, ha tobbet nyomogatom, meg kiprobalok ezt-azt, biztosan lesznek hibak, vagy olyan dolgok, amik nem igazan tetszenek, de ennyi tapasztalattal azt kell mondjam, hogy megerte azt az iszonyatosan sok lovet, amit kiperkaltam erte. :D

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#234) d.mate08 válasza pengwin (#232) üzenetére


d.mate08
tag

Köszi,ezt rendelem kékbe,36k-nak megfelelő €-ért :) persze van olcsobban is nálunk. Remélem jól járok vele, csak jól fog menni 2 évig.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#235) kerti008 válasza Swami (#233) üzenetére


kerti008
aktív tag

Ezek nagyon jo hirek. Köszi. Futar hozta vagy a postas? Mar visszakötöttem a kaputelefont de ma nem sikerült a postasunkat elkapni. :)
Ha holnap nem jön meg varhatok egy evet....
Most nezem Nemetorszagi cimre rendelted, ott mas a postasok hozzaallasa.

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#236) Athus válasza Swami (#233) üzenetére


Athus
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! :R
Akkor valószínű,hogy nekem is ilyen lesz rövidesen! :D

(#237) Swami válasza kerti008 (#235) üzenetére


Swami
senior tag

Igen, itt egy kicsit mas a szallitas. Igazabol tegnap meg a depoban volt valahol Franciaorszagban, ma 10-re meg csengetett a DHL-s srac. 2 nap alatt itt volt a termek (igazabol azert tartott tovabb, mert keresztbe tett a karacsony. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#238) kerti008 válasza Swami (#237) üzenetére


kerti008
aktív tag

Az MPL szerint jövő hét és a Magyar Posta fogja szállítani.
De a remény hal meg utoljára.
Valamiért az MPL ugrott be és Őket hívtam, Jó hogy mondod ránézek vagy csörgök a DHL-re hátha Ők hozzák :C
Volt valami választási lehetőséged? Nekem csak a "rapid" szállítás volt feltüntetve. És fogalmam sincs mit jelent.

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#239) kerti008 válasza kerti008 (#238) üzenetére


kerti008
aktív tag

A UPS a keresett szállítmány adatait nem találja.
No result found for your DHL query. Please try again.
Az alábbi azonosítóhoz nem található csomaginformáció: (MPL)
A nemzetközi helyzet fokozódik :W

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#240) pengwin válasza kerti008 (#239) üzenetére


pengwin
addikt

Chill! Csak nyugalom, szar a rendszerük, próbáld inkább ezeken az oldalakon:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#241) kerti008 válasza pengwin (#240) üzenetére


kerti008
aktív tag

Köszi, sokat segítettél, jó érzés amikor "látható" hol van csomag!
Angolra fordítva:
27/12/2014 24:59 Valencia Chronopost loan Sending to the sender Rank:
12.27.2014 7:09 p.m. Corbas Chronopost Tri performed in the starting Sending agency supported by Chronopost in transit
29.12.2014 8:16 p.m. Roissy Inter Chronopost processing Sending in the export agency
29.12.2014 8:37 p.m. Roissy - Paris - Fr Sorting
12/29/2014 10:55 p.m. Roissy - Paris - Fr Send item abroad (Export)
30/12/2014 12:22 Budapest - Hu (0066 filing) Dispatch blocked: damaged item or inadequate packaging Contact sender being
30/12/2014 24:46 Budapest - Hu (1640 filing) Import (Item arrived at country of destination)
31.12.2014 1:38 Budapest - Hu (1640 filing) Termporary delayed

Megsérült volna? Bár 12 órával később "megérkezett" az országba. Ellevelezgettek, gyanítom nem tetszett a csomagolás módja.
/12/2014 12:22 Budapest - Hu (0066 filing) Dispatch blocked: damaged item or inadequate packaging Contact sender being

Az látszik a 0066-os raktárból az 1640-es-be már átkerült....
Most már csak az a kérdés ki hozza ki és mikor. :D

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#242) kerti008 válasza kerti008 (#241) üzenetére


kerti008
aktív tag

Wed 12/31/2014
08:10 AM CHRONOPOST NETWORKS
Shipment out for delivery Scan site: Budapest - HU(depot 1640)

Közeledik. :DD :C :DD

De még mindig nem tudom, hogy melyik futárszolgálat hozza....

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#243) kerti008 válasza kerti008 (#242) üzenetére


kerti008
aktív tag

Meghozták. Egyszerűen lerakták a folyosó végén a rácsra. :W
Feleségem megy a boltba és morog, hogy 10 perce nyitottuk ki a rácsot, hátha jön a futár és erre valamelyik szomszéd visszazárta. (egész évben valaki kinyitogatja) Megyek utána és ott van a rácson a "kis csomag" úgy, hogy kintről bárki elvihette volna. :W
Mondjuk IMEI szám alapján ki lehet tiltani volna és mivel itt M.o.-on minden SIM kártyát személyi igazolvánnyal regisztrálni kötelező aki beleteszi a kártyáját az elmondhatta volna a rendőröknek, hogy találta az utcán. :W
Most töltőn van, gyönyörű 5"-os telefon. A gyerekek egyenlőre lekötnek nincs időm SIM kártyákat belerakni sem. Meg letölteni és átolvasni a manuált.
Adtak hozzá egy francia gyors üzembehelyezési leírást.
Az első negatívum: a töltő kábelje nagyon rövid kb. 1m-es a régi telefonomé meg 1,75 m-es. Igaz az még 4 éve 429 Euró volt autós töltő kábellel.

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#244) kerti008 válasza kerti008 (#242) üzenetére


kerti008
aktív tag

Leellenőriztem működik a kaputelefon és a csengő is. A futár nagyon hatékony volt.
Wed 12/31/2014
10:06 AM CHRONOPOST NETWORKS
Delivered Scan site: Budapest - HU(depot 1640)
Name of receiver: A SAJÁT NEVEM :DD
Biztos a folyosó végéről figyeltek....
Mindegy nem lett belőle probléma és nem kellett emiatt levelezni hetekig. ÉS MEGJÖTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C :DD :C

BUÉK MINDENKINEK

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#245) pengwin válasza kerti008 (#243) üzenetére


pengwin
addikt

"Az MPL szerint jövő hét és a Magyar Posta fogja szállítani."
- na én itt kezdtem volna pánikolni... a Királyi Posta gyakran tüntet el csomagokat, meg sokszor ülnek rajta 1-2 hétig kiszállÍtás előtt.
Legközelebb, ha kicsit gyorsabb és biztosabb kiszállÍtásra vágysz, akkor DHL, UPS, FedEx, mittudomén, és szigorúan nem a sima Magyar Posta!

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#246) Fancy-boy válasza pengwin (#245) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Azért ezt így nem lehet kijelenteni.
Plusz, szerintem az Amazonon nem lehet választani. Jön, amivel jön.

(#247) GEPESZ66 válasza kerti008 (#243) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Zsebben hordani nem kényelmetlen már ez a méret?

(#248) Swami válasza GEPESZ66 (#247) üzenetére


Swami
senior tag

Szerintem nem probléma a mérete. Én simán hordom már másfél napja a farmerzsebben és nem zavar. A töltő tényleg rövid, mondjuk engem nem zavar. A füles egyszerűen kuka, mást meg nem adtak hozzá. Még a számlát is nekem kellett kinyomtatni. :)

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#249) teguran


teguran
tag

Nemet mm szervizbe visszavittem, kijelzohiba miatt nem csere, hanem javitast mondtak.
2het es tudok velemenyezni. Bar jobban orultem volna egy cserenek es nincs gond.

(#250) d.mate08


d.mate08
tag

Végül az E3 lett,sors igy hozta .Kicsit drágább,de nagyon gyors ! Kijelző döntve valóban kicsit fakul,de ez apróság.Felbontás elegendő,az akku valóban kiváló.A kamera nagyon is jó,videó is . Max. hang lehetbe több.Belső tárhely mindegy,sd kártyán vannak a dolgok.Egészében,nagyon jó,nem tudom hogy a Lumia milyen,de szerinten jól döntöttem :)

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.