Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domi007


domi007
őstag

Hivatalos mobilarénás Radar, a rajongók meg fognak őrülni érte :DD :DD :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#2) Qukac


Qukac
tag

Licitháború lesz.Akár Veletech-en meg lehetne csinálni mint egy rendes aukciót :D De ezzel sokak elmélete/kívánsága megdőlt hogy legyen vmi sorsoláson ajándék :D

(#3) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Olvasók közötti sorsolást várok.
Mégiscsak miattunk vagytok most ott ahol.
;] ;] ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) sid87


sid87
senior tag

GRAT! Már megérte kimenni. :P

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5) bloomberg


bloomberg
tag

Szerintem nyomjátok feljebb az árat: HTC radar mobilarena mwc 2012 edition :))

(#6) Csabyka92


Csabyka92
csendes tag

Wow, gratulálok a Radarhoz! Aki megveszi/megkapja, nagyon örülni fog neki! :C
Nagyon színvonalas ez az idei MWC, a cégek mindent megtesznek a vásárlópiac bővítéséért...
Nektek további jó munkát, az estékre pedig jó szórakozást! :)

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#7) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó kis kaland :) Grat a telefonhoz!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Lesz ma is élő bejelentkezés? Tudja valaki mikor? Hol? Még nem találok erre utaló cikket.

(#9) gzbotii


gzbotii
veterán

Gratulalaok hozza. Igy mar van egy Radar az estleges smartphone-torestetszthez :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) amanoba


amanoba
őstag

Grat!
ha igazán nagy halak akartok lenni (és gálánsak ;) ), a radarból befolyó zsetont is jótékonykodjátok el Veletechen..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) attilav2


attilav2
őstag

Szerintem inkább az Omnia W-t kellett volna elhozni.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#12) matematik


matematik
csendes tag

70 huf-ért én elviszem

Az élet túl rövid ahhoz, hogy folyton a Windows újraindulására várjunk!

(#13) Psytech


Psytech
senior tag

Grat Bocha! Nem rossz nyeremény :)

(#14) Hanon


Hanon
tag

>iPad
jajmár :(((

És 3,7 inchen a 802? Na? Na? Ki hozott volna haza több mobilt?

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#15) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Basszus rohadt mod gusztustalannak talalom azt ahogy megprobaljak egyesek "lenyulni" Bochatol a megnyert Radart... ahelyett, hogy vele orulnenek:S

Add el Bocha, fizukiegeszites es csokolom.

(#17) Bocha válasza amanoba (#10) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Itt nincs többesszám, lévén a készüléket nem a Mobilarena nyerte (akkor egyértelmű lenne a dolog), hanem én, magánszemélyként. Én meg nem érzem magam olyan különösebben gazdag embernek, hogy ilyen kaliberű lóvékat csak úgy eljótékénykodjak; majd ha tízmillákat keresek, nyilván meglesz, addig viszont továbbra is csak az iparágban tudok olyan hullámokat kelteni, melyeknek valamilyen módon jótékménykodás vagy a felhasználók helyzetének javítása a végeredménye.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#18) amanoba válasza Bocha (#17) üzenetére


amanoba
őstag

egyértelmű, bocsánat akkor.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.