Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#279) tigipuf


tigipuf
senior tag

szia!
"A "Dual install" addon pillanatok alatt települ, keressük meg a telepített addonok ( kiegészítők) között és indítsuk el. Egyértelmű lesz: megkérdezi hogy szeretnénk a CoreElecet telepíteni? Válasszuk az igent szerintem.
Üres rendszer telepítésekor pár pillanat alatt telepíti és a box kikapcsol,"

Na a kikapcsolásnál van a gond addig minden lépés rendben ment a leírtak szerint.Nem kapcsol ki a box valamiért,(pedig ki ís irja,hogy jön az off)így továbbra is csak sd kariról tudom futtatni a coreelecet.
Próbáltam mindent, reseteltem többször még le is téglásítottam egy időre a tanix minit.Egyszer valahogy a gyári android visszakerült a gépre :Y ,onnantól már csak a sima pendrive-s coreelec futtatást mertem használni, az megy is szépen. Pedig nagyon szeretném a dualos rendszert. Még jobb lenne az androidot teljesen száműzni a gépről,hogy csak a celec lenne rajta.Androidra semmi szükségem,meg lehetne ezt oldani?
Ha nem akkor esetleg volna valami ötleted miért nem tudom feltenni a dualos rendszert?

Köszönöm szépen az eddigi leírásaid a "szájbarágós" dolgok sem rosszak,sokan vagyunk itt kezdők a témában, :R

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.