Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) mephi666 válasza #43960832 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... sok együttes jut ide :( pont azzal, hogy a poposodással még több rajongót akarnak szerezni, szép lassan kommerszé válnak és elveszítik magukból azt az egyediséget, ami miatt sokkal jobban rajongott értük az adott (kisebb) csoport... a slipknot-tal is kb ugyanez lett... az iowa szerintem az egyik legjobb albumuk: nyersek voltak, tele voltak energiával, egyediek voltak és ugyanez elveszett belőlük a legutóbbi albumra :( ...itt a guano apes-nél pedig a sunday lover hiába popos kicsit, itt valami megvan még a régi guano apes-ből, de a 2. szám után már szinte semmit nem találtam, ami megmaradt volna bennem... az "oh what a night" megy még itt-ott zeneadón, de ez sem tökéletes... kár értük... (a system of a down csinálta jól: megálltak a csúcson... egyediek voltak, kiforrottak és szerintem ők is tudták, hogy a hypnotize/mezmerize albumokat képtelenség lenne már felülmúlni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.