Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) KISDUCK


KISDUCK
addikt

BT headsettel akadozik a hangátvitel, más tapasztalt ilyet?

(#202) MasterMark válasza yaksi (#200) üzenetére


MasterMark
titán

De sok leírás nem is lehet hozzá. Jack-be dugd a fülhallgatót, USB-re a töltőt és ennyi.

A Windows-nak van külön leírása.

Switch Tax

(#203) ovika válasza LolokeBacsi (#197) üzenetére


ovika
tag

Szerintem ne légy "szegyenlős". Nyugodtan oszd meg. :-D

(#204) ovika


ovika
tag

Valaki esetleg a #178-ra tud valamit tanácsolni? Y otg kábellel szerintetek menne a dolog?

(#205) KISDUCK válasza ovika (#204) üzenetére


KISDUCK
addikt

Öhm, aktív hub mennyi áramot tud leadni? A hdd 2,5" vagy 3,5" mert az befolyásolja a fogyasztást ugye tehát a lényeg több áramot tud leadni a hub mint ami a teljes rendszer működéséhez szükséges?
Azt nem tudom, hogy usb használat közben is vesz-e fel áramot a gép.
A tab töltője 2A-t tud leadni, most jut eszembe van aktív hubom 2A-s + 2,5"-os küldő hddm megnézem nekem hogy megy a dolog. Most jut eszembe otg-m meg nincs körbenézek hátha ki tudok találni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#206) MasterMark válasza ovika (#204) üzenetére


MasterMark
titán

A sima y kábellell nem fog tölteni, mert az csak azt a részt tölti amit rácsatlakoztatsz.

Egy ilyet találtam, ezt valószínűleg ki fogom próbálni. [link]

Leírásban azt írja: Support [...] ThinkPad 8 achieve OTG mode, charging mode simultaneously, switch should be placed "charge"

A thinpad 8 ugye Win 8.1-es ugyanúgy, vagyis elméletileg elérhető vele a töltés és az hogy OTG is működjön.

Switch Tax

(#207) inspiroyhome válasza KISDUCK (#199) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

+1, nagyon érdekelne engem is.

(#208) KISDUCK válasza KISDUCK (#205) üzenetére


KISDUCK
addikt

Sajna nincs megfelelő kábelem, de hubról tölt a tabom, csak azt a végét nem tudom rákötni amit kéne. :(

(#209) LolokeBacsi válasza ovika (#203) üzenetére


LolokeBacsi
csendes tag

Nem vagyok szégyenlős, csak ha nem érdekel rajtam kívül senkit, akkor nem koptatom a billentyűt feleslegesen (mert marha drága!) :D

http://loloke.hu/allview-wi7-recovery/

Itt a leírás, benne a linkek, hajrá-hajrá.

(#210) szilagj válasza LolokeBacsi (#209) üzenetére


szilagj
csendes tag

:C :C :C :C :C :C :C :R

(#211) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Emberek... az mitől van, hogy metro alkalmazásoknál meg amiket a storeból töltök... azoknál pl.: a Blitz Brigade-nél leesik az aimről az ujjam pontos időközönkémt, ami azt jelenti, hogy húzom és mindíg megjatározott idő után olyan mint, ha levettem volna az ujjam a kijelzőről. Ha megint húzom megy, de ugyanaddig. Ez mitől lehet? Mert élvezhetetlen így...

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#212) MasterMark válasza rbertkrl (#211) üzenetére


MasterMark
titán

Nálam is ilyen volt valami gagyi goat simulatort probáltam.

Switch Tax

(#213) rbertkrl válasza MasterMark (#212) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Én fifa 15el szenvedek

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#214) inspiroyhome válasza rbertkrl (#211) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Szintén zenész, nagy valószínűség szerint jobb egérkattintásnak érzékeli.

(#215) rbertkrl válasza inspiroyhome (#214) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Azt ki lehet kapcsolni valahol, mindjárt ránézek

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#216) KISDUCK válasza inspiroyhome (#214) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ablakban futtatjátok a programokat? Nálam heroes 5 full screenben ment és ott nem volt jobb klikk.

(#217) inspiroyhome válasza KISDUCK (#216) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

"metrós" gamekről beszélünk, szerintem ezeket nem lehet ablakosban.

(#218) rbertkrl válasza rbertkrl (#215) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Sajnos nem ez a probléma. Nem oldotta meg. Vezérlőpult-->Hardver és hang-->Toll és érintés menüpontban találhtó a beállítás még próbálkozom vele, mert idegesítő

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#219) rbertkrl válasza KISDUCK (#216) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Az majd win 10 alatt

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#220) rbertkrl válasza inspiroyhome (#217) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Bocsánat, vaklárma!!! Restart után tökéletesek a játékok!!!! Fentebb írtam hogyan lehet kikapcsolni.Ha játszanátok.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#221) zombei


zombei
aktív tag

Fenti Office-al kapcsolatban 1 tábla és 1 Pc/Mac-re lehet használni az accot. ;) (Ezt a letöltésnél a weblapon írta!)

Ezt az töltő és otg kábelt se lehet egyszerre két dologra használni ahogy nézem, mert ott a kapcsoló. :((

(#222) MasterMark válasza zombei (#221) üzenetére


MasterMark
titán

Az a kapcsoló arra van, amelyik nem tudná kezelni. Olvasd el a leírást, még idéztem is belőle.

Switch Tax

(#223) zombei


zombei
aktív tag

Tényleg, leírást nem is néztem. Már rendeltél ? ( ha működik akkor rendelek én is egyből :) két ünnep közt talán érintő tollam is megjön hozzá :) )

(#224) MasterMark válasza zombei (#223) üzenetére


MasterMark
titán

Még nem rendeltem meg, de karácsony után fogom. Januárban meg is jön ha minden igaz.

Neked milyen érintő tollad lesz?
Én csak ezt találtam aminek eléggé pici a hegye, és jó kapacitívhoz. Ezzel már pontosabban lehetne kezelni az asztalt is szerintem.

Switch Tax

(#225) zombei válasza MasterMark (#224) üzenetére


zombei
aktív tag

[Ilyen] nem olyan pici, de az ujjamnál így is kisebb, meg legalább tényleg tollként is lehet használni :)

Valaki próbálta már az Age of Empires 2-őt ? Én mikor elakartam indítani directplay-t felrakta és azóta nem csinál semmit ha indítani akarom.

(#226) MasterMark válasza zombei (#225) üzenetére


MasterMark
titán

Hasonlóm van, és ezzel kb. olyan lesz mint ujjal.

Switch Tax

(#227) zombei válasza MasterMark (#226) üzenetére


zombei
aktív tag

Hát ha nem válik be akkor rendelek egy olyat én is amilyet linkeltél. Olyan téren biztos jobb ,hogy nem takarom el az egész kijelzőt a kezemmel mikor rábökök :D

(#228) nagypepe


nagypepe
újonc

Windows 8.1-et kellene aktíválni a gépemen! Nem kelle alapból aktíváltnak lenni? Elrontottam valamit
az első bekapcsolásnál? Ha valaki tud akkor segítsen!
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

(#229) KISDUCK válasza nagypepe (#228) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát elvileg beaktiválja magát, én első indításnál megadtam neki az ms fiokom és annyi volt.

(#230) szilagj válasza MasterMark (#206) üzenetére


szilagj
csendes tag

http://www.banggood.com/4-In-1-Micro-USB-Power-Charging-Host-OTG-Hub-Adapter-Cable-p-947726.html

(#231) danielshield


danielshield
újonc

Érdeklődni szeretnék,hogy ha a gépházban a helyreállításoknál visszállítom a rendszert alaphelyzetbe, akkor azt az állapotot fogom kapni mikor először bekapcsoltam a tabletet és konfigurálja magát a windows? Tehát megmarad minden szükséges driver a tablet működséhez, és csak az én pluszban feltett programjaimat törli? Csak, azért bizonytalanódtam el, mert vissza olvasva láttam, hogy valakinek voltak gondok az újra telepítésnél és elvesztek a driverek.
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#232) MasterMark válasza danielshield (#231) üzenetére


MasterMark
titán

Igen itt nyugodtan visszaállíthatod.

Valamit rosszul olvastál, mert a driverekkel csak annak volt gondja aki külső helyről telepítette.

Switch Tax

(#233) rbertkrl válasza danielshield (#231) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Fentebb írtam, hogy minden frankó utána is!

Más: Aki szeretne mégegy giga tárhelyet, mert szűkösen van és nem használja a hibernálást, annak egy rendszergazdai paracsncssorban ajánlom a kikapcsolását evvel a paranccsal:

powercfg.exe /hibernate off

További jó bejglizést!

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#234) LolokeBacsi válasza MasterMark (#232) üzenetére


LolokeBacsi
csendes tag

Pontosítsunk. Annak volt gondja, aki szándékosan szét akarta cseszni (mint én, például), hogy aztán napokat dolgozhasson a visszaállítási metóduson...
Igen, nyugodtan lehet resetelni. Amit tilos, az a recovery partíció piszkálása...

(#235) inkedbi


inkedbi
újonc

Sziasztok! Érdeklődnék hogy mondjuk a Modern Combat 4 ami storeból megvásárolható 1600 forintért, le lehet e tölteni valahonnan mint mondjuk, androidra :) (gondolom a windows phoneos verzió nem jó) Én is most rendeltem egy ilyet, és remélem minél hamarabb hozzák, kíváncsian várom :D

[ Szerkesztve ]

(#236) MasterMark válasza inkedbi (#235) üzenetére


MasterMark
titán

Le akarod warezolni vagy mi?

Idézet az Alapelvekből:

Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
[...]
„Warez”: a szerzői és szomszédos vagy egyéb vagyoni jogok (vagy általában jogszabályok) által védett bárminemű szoftver / adat / képanyag / hanganyag / filmanyag / stb. jogosulatlan használatának elősegítése (információ megadásával, linkeléssel, bárhogyan); segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás; elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívói).

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#237) Pttypang válasza inkedbi (#235) üzenetére


Pttypang
veterán

nem

Everybody lies.

(#238) KISDUCK válasza inkedbi (#235) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ha szeretnél droidos appot használni rajt, akkor próbálkozz android emulátorral. Asztali gépen bluestacksot használok, 4gb hely kell neki, szóval nem árt ha van memória kártyád és elég erőforrás igényes.

(#239) ovika válasza LolokeBacsi (#209) üzenetére


ovika
tag

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#240) ovika


ovika
tag

Sziasztok !

Elvileg a töltés és otg mód egyszerre ezzel működne?

[link]

ovika

(#241) yaksi válasza MasterMark (#202) üzenetére


yaksi
aktív tag

És hol találok Windows leírást? :D

yaksi

(#242) KISDUCK válasza yaksi (#241) üzenetére


KISDUCK
addikt

Windows súgó? Még előre is telepítették. :DD

Próbált már valaki rajt valami stratégia játékot, ami kisebb méretű és elmegy csak érintővel? (HOMM V hiányolja a jobb egérgombot)

(#243) yaksi válasza KISDUCK (#242) üzenetére


yaksi
aktív tag

Még nincs nálam a gép, csak 30-án kapom meg. :)

yaksi

(#244) gomez55 válasza KISDUCK (#242) üzenetére


gomez55
tag

Age of Empires 2-3-at probaltam, szepen viszi. Persze eger kell hozza. :)

(#245) KISDUCK válasza gomez55 (#244) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nincs memóriakártyám, a gép meg most rakott fel 2GB+ frissítést. Úgy fest kicsit csúszik a jáccodás.

(#246) valenc


valenc
tag

Sziasztok. Azóta valaki 64-es kártyával próbálta már? Csak mert valaki írta hogy elvileg azzal is mennie kell.Azért kérdezem mert ettől függ hogy 32-es vagy 64-eset veszek hozzá.
Másik kérdés: Metro appot akartam felteni(fb,fifa 15) valamiért ezt a kettőt nem sikerült feltenni viszont a tárhelyet elfoglalták :S fifánál elég gáz mert 1 gigát elfoglal úgy hogy nincs is fent.Sehol se találom őket hogy hova menti a windows.Hogy tudnám teljesen eltüntetni őket? Csak ezért nem akarom resetelni a cuccot.
Illetve még egy kérdés: Apám önszivatásból itthon fix ip-t használ a nethez...
Viszont mindenhol máshol ugye a wifi auto ip-s... Így mindig állítgatnom kell ami elég körülményes azért.Nem lehet valahol beállítani hogy csak egy hálózathoz használjon fix ip-t?

(#247) wwenigma válasza valenc (#246) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Routerben van megadva a fix ip, azt osztja ki az adott MAC addresshez szoval szvsz nem kene allitgatni.

Persze ha a DHCP szervert is kikapcsolja... mondd meg neki hogy Ethereal-lal lemonitorozom a WLAN halozati forgalmat es onnan megvan az IP+MAC address páros, felesleges letiltania a DHCP szervert.... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#248) MasterMark válasza valenc (#246) üzenetére


MasterMark
titán

Program Files / WindowsApps

Ide rakja fel. Illetve az első pár hsz.-ben ott a Software akármit lehet törölni.

Switch Tax

(#249) KISDUCK válasza valenc (#246) üzenetére


KISDUCK
addikt

Csak elbírja a 64gb-set. A gyártó oldalán 32gb van megadva, de nem hiszem el, hogy a 64gb-t nem tud kezelni. Nem tudom, hogy a kártyaolvasóknak van-e korlátja, de ez egy "asztali gép" nem hiszem hogy 32gb felett megáll a tudománya a gépnek.

(#250) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó skacok

Valakinek akinek van ilyen gépe, tapasztalata Photoshop-pal?

Lapozófájlt át lehet tenni gyors microSD-re?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.