Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) rdt89


rdt89
addikt

Overmax tokja itt még rendelhető szerintem, mert nem írja, hogy készlethiány.

(#652) kgbs67 válasza smrJoe (#643) üzenetére


kgbs67
csendes tag

Azt leírnád, hogy milyen linux-szal sikerült, és hogyan, mert az engem is érdekelne.
Köszi

(#653) smrJoe válasza kgbs67 (#652) üzenetére


smrJoe
tag

LiLi vel kreáltam egy USB Linux livet.. Majd az itt leírtak alapján usb ről bootoltam ...
A dolog szépséghiba hogy elsőre nem bootolt róla.. Párszor ujra inditottam mire Elindult usb modban. Nem sokaig próbálgattam mert mivel nem volt töltés igy kiléptem belőle.

[ Szerkesztve ]

(#654) yaksi


yaksi
aktív tag

Ha esetleg érdekel valakit, én megválnék a hibátln állapotú tabletemtől. Dunaújváros, ill környéke előny.

yaksi

(#655) east- one


east- one
újonc

Tisztelet az uraknak!

Holnap már nekem is lesz egy ilyen tabim.
Kettőt szeretnék kérdezni az XP -vel lehetséges használatáról.

1, Csatolt billentyűzettel és egérrel működhet -e? Ugyanis gyártanak olyan tabit is ami még csak nem is Touch screen-es , az XP pedig erre nem optimalizált. Noha az a Tablet Androidos...

2, Ha már elvileg így külső billentyű és egér bekötésével az XP ezen is futhat, akkor miként installálhatnám fel rá? Csak CD-n van meg. Talán ISO képfájlba konvertálva?

üdv! :F

(#656) Воланд válasza east- one (#655) üzenetére


Воланд
titán

nem fog felmenni ra az xp.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#657) MasterMark


MasterMark
titán

Minek akartok rá XP-t? Semmi értelme...

Switch Tax

(#658) KISDUCK válasza MasterMark (#657) üzenetére


KISDUCK
addikt

Androidot nézett már hozzá valaki?

(#659) MasterMark válasza KISDUCK (#658) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#660) Marcika80


Marcika80
tag

Esetleg meglehetne probalni a kovetkezot. Fogni egy otg kabelt, a fekete es piros kabelt levalasztani az usb dugaszrol. Majd a fekete es piros kabel vegere, olyan csatlakozot tenni amire bedughatjuk adapterunk csatlakozojat. De csak egy otlet a toltesre. Varom mar a szerdai napot. :). Esetleg az x86 android elmenne rajta.
Windows 10et kellene megnezni majd. Vagy a windows 7et.

[ Szerkesztve ]

(#661) wwenigma válasza Marcika80 (#660) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mint korabban irtam, OTG modban etetni akarja kifele a rárakott eszközt ezért nem fog bemenni delej hiaba kötöd rá. Esetleg utana lehetne olvasni hgoy mi alapjan allapitja meg szükséges-e a taplalas vagy az megoldott és vehet fel töltést nyugodtan.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#662) endeneu82


endeneu82
csendes tag

sziasztok, melyik nfs futna el rajta szerintetek?

(#663) hacki87 válasza endeneu82 (#662) üzenetére


hacki87
senior tag

(#664) endeneu82 válasza hacki87 (#663) üzenetére


endeneu82
csendes tag

a videót én is láttam, de a spec-ek szerint a shift is fut, csak időközben leáll .(

(#665) endeneu82 válasza endeneu82 (#664) üzenetére


endeneu82
csendes tag

+ most a most wanted is láll

(#666) zombei


zombei
aktív tag

Dirt 3 elvileg menne [notebookcheck] alapján csak nincs billentyűm és elég helyem sd-n, hogy kipróbáljam. :D

(#667) endeneu82 válasza zombei (#666) üzenetére


endeneu82
csendes tag

2.8 ghz a min követelmény :D

(#668) rdt89


rdt89
addikt

Megírtam ma a tesztet a tabletről, már csak publikálásra vár, itt a Logouton. :)

(#669) oriic válasza rdt89 (#668) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tied a 20. a megjelenésre, valamint korrektúrára váró cikkek közül, szóval türelem, nem holnap fog kikerülni.

Amúgy nagyon jó írás, de az elején javítanám a háttértárad. Merevlemezt írtál, de tudjuk hogy nem az, hanem flash tároló.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#670) zombei válasza endeneu82 (#667) üzenetére


zombei
aktív tag

Nekem RM-72-es turionnal alulfeszelve és 1,8Ghz-re levéve 9100mg-vel low-med beállításokon ment, szóval lowon szerintem itt is mennie kéne.

(#671) rdt89 válasza oriic (#669) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen. Javítom akkor, persze tisztában vagyok a megjelenéssel, hogy minimum 1 hét. :)

(#672) endeneu82 válasza zombei (#670) üzenetére


endeneu82
csendes tag

1: mi az az a RM-72
2: linket tudsz küldeni?
illetve hogy vegyem le 1.8 ghz-ra?

[ Szerkesztve ]

(#673) Kocsó válasza endeneu82 (#587) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Január 6-13 között már csak 18.999 Ft az Euronics-ban! :C

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#674) zombei válasza endeneu82 (#672) üzenetére


zombei
aktív tag

AMD proci [RM-72] K10Stat-al Windows-on belűl lehet feszt és órajelet állítani. (sajnos csak amd-t támogat)

(#675) endeneu82 válasza zombei (#674) üzenetére


endeneu82
csendes tag

és akkor linket tudsz adni mert nem találtam normálisat

(#676) wwenigma válasza endeneu82 (#675) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem birom..... Mivel latszik hogy nem erted amit a kollega mond es nem ertesz a dologhoz igy ne babrald. Es ahogy irta, amugy se mukodik.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#677) zombei válasza endeneu82 (#675) üzenetére


zombei
aktív tag

[link] én az 1.54-est használtam.

(#678) smrJoe


smrJoe
tag

[link]
Találtam egy ilyen szépséget a tablethez, ráadásul bluetootos :)

[ Szerkesztve ]

(#679) MasterMark válasza smrJoe (#678) üzenetére


MasterMark
titán

Ennyiért? :F

Switch Tax

(#680) smrJoe válasza MasterMark (#679) üzenetére


smrJoe
tag

Szerintem nem vészes, egy vezetékes változat sem sokkal olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#681) SUPREME7 válasza oriic (#669) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mi van Kalandorral, kómába esett? :) 2 hete nincs kiengedve új cikk. Kezdenek elvonási tüneteim lenni. Szívesebben olvasom a juzerteszteket sokszor mint a "hivatalosakat" :)

(#682) tajner10


tajner10
tag

Valaki próbálta a pokoli szmszédokat?

(#683) Marcika80 válasza tajner10 (#682) üzenetére


Marcika80
tag

Tökre türelmetlenül várom már a holnapot, mikor megkapom majd a tabletet. "mint egy kis gyerek a játékát".
Holnaptól, ha megjön a gép, lehet készítek egy tesztet, azt majd ide be másolom. Kérdés, a kijelzőt nem lehet beállítani? Mármint a fényerejét?! :). A szomszédos játék is elindul szerintem, meg minden más is. Nem a teljesítménnyel lehetnek itt gondok.

[ Szerkesztve ]

(#684) MasterMark válasza Marcika80 (#683) üzenetére


MasterMark
titán

Miért ne lehetne beállítani a fényerőt?

Switch Tax

(#685) Marcika80 válasza MasterMark (#684) üzenetére


Marcika80
tag

Aku ido meghosszabitasa vegett. Akkor lehet. Ti talaltatok valami kuilfoldi forumot errol a geprol?

(#686) rdt89 válasza Marcika80 (#685) üzenetére


rdt89
addikt

Én lehúztam minimumra a fényerőt, így 4-5 órát lehet vele böngészni :)

(#687) zombei válasza rdt89 (#686) üzenetére


zombei
aktív tag

Én is minimumon használom, kevés fénynél még az is sok :D (mondjuk én notit is minimumon használom mindig)

(#688) d.toth91


d.toth91
tag

Üdv!

Lenne néhány kérdésem a tabbal kapcsolatban. Többen használnánk, ezért több szempont is fontos: Egyrészt az érdekelne, hogy az akksi aida64 által jelzett állapotromlása mennyire ütközik ki az üzemidőben? Másrészt, hogy a szókereső app valamely alternatívája létezik-e a gépre? (Édesanyám lenne az egyik felhasználó, és neki ez fontos :D .)

(#689) rdt89 válasza d.toth91 (#688) üzenetére


rdt89
addikt

Helló!

Én nem tapasztaltam üzemidő beni romlást, pedig már 10 feltöltésen túl vagyok. Szókereső alternatívája van természetese, de van amőba is. :)

(#690) tajner10 válasza wwenigma (#545) üzenetére


tajner10
tag

Mi ez a D,E,G,F proci széri mi nincs benne mert jó lenne tudni miben kevesebb.

(#691) MasterMark válasza d.toth91 (#688) üzenetére


MasterMark
titán

[link] Itt vannak a Win 8-as appok.

tajner10: Más USB kontroller van benne.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#692) tajner10 válasza MasterMark (#691) üzenetére


tajner10
tag

Köszönöm :)

(#693) tajner10


tajner10
tag

Érzékelne egy 500gb-s hdd-t?

(#694) MasterMark válasza tajner10 (#693) üzenetére


MasterMark
titán

Miért ne érzékelne?

JamesFinn: Ott a pont.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#695) JamesFinn válasza tajner10 (#693) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Az én 500gb-os külső merevlemezemet nem látta. Gondolom nem tudott elég szuflát adni a hdd-nek, hogy az elinduljon. Gondolom aminek külön tápja van, azt gond nélkül kezeli.

(#696) aron301


aron301
újonc

Sziasztok ma jött meg a tablet és mikor bekapcsoltam már 1 fiók volt csinálva valami katalin és kéri a jelszót és még nemis lehet csinálni új jelszót csak ha abba belépek de aztse tudom hogy kiaz! már megöl az ideg -.-"

Ha valaki tudja hogykéne megcsinálni azt megköszönném! :)

még gondolkodtam azon a recovery-n is nemtudom hogy ezen van-e olyan, andoidon meglehetne csinálni.

(#697) aron301 válasza aron301 (#696) üzenetére


aron301
újonc

Új fiókot*

(#698) MasterMark válasza aron301 (#696) üzenetére


MasterMark
titán

Én visszaküldeném a boltnak.

Beépített képernyő bill-t hívd elő, Shift-et benyomod, majd Újraíndítás, és ott a recovery-t kiválogatod.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#699) SUPREME7 válasza aron301 (#696) üzenetére


SUPREME7
őstag

Kaptál egy visszaküldött, használt darabot.

(#700) aron301 válasza SUPREME7 (#699) üzenetére


aron301
újonc

Szerintem is ez már valakié volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.