Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zola96


zola96
senior tag

Nem lehet rossz és ennyiért meg tényleg jóval többet kap az ember, mint amit elvárna. Lehet adok egy esélyt neki. :U

(#2) Sys85


Sys85
veterán

Végre egy bemutató/teszt!Már egy ideje nézegetem ezt a fülest,de eddig nem mertem megvenni.
Lehet ez lesz a következő fülesem,bár a rendes in-ear kialakítás miatt a Xiaomi bt-s fülese felé hajlok inkább.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem meizu készülékeken a gombok léptetésre vagy hangerő változtatásra szolgálnak?
Mint pl a xiaomiknál.

Mert előbbi hasznos, utóbbi felesleges számomra.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) vicze válasza Zirowe (#3) üzenetére


vicze
félisten

A BT AVRCP szabvány minden készüléken ugyan úgy működik, nincs különbség.

(#5) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nagyon jó cucc! Már régóta keresek olyan fülest, ami edzésnél is praktikus. A kérdés már csak az, hogy jobb-e, mint a Xiaomi hasonló kialakítású fülese. Van valakinek esetleg mindkettővel tapasztalata?

https://utdetailing.hu/

(#6) Goxi


Goxi
tag

Kirinnel kompatibilis? (P8)

(#7) bozont


bozont
veterán

Pont 1 hete jött meg az enyém is. A mélyek meglepően jók és ütősek. Középtartomány nincs, a magasak kicsit cincogósak és torzítanak. Egy kis EQ-val sokat lehet rajta javítani, hallgatható szintre lehet hozni. Mondjuk a telefonom nem tud aptx-et*, nem tudom az mennyit javítana rajta. Ami miatt viszont nem tartom meg, hogy nem izolál olyan jól mint egy agybadugós, érthető módon, de nekem ez kevés a munkahelyen. Valami más után kell néznem.

*Mondjuk írtam is a Meizu-nak, ha már van egy ilyen fülesük, a telefonjaik is támogathatnák az aptx-et. :U

(#6) Goxi
Szerintem ez független a SoC-tól, szabványos BT csatlakozása van.

[ Szerkesztve ]

(#8) Csápájev válasza tibcsi0407 (#5) üzenetére


Csápájev
őstag

Szerintem meglehetősen sokan gondolkodnak most ezen a kettőn.
Tényleg jó lenne valaki,aki mindkettőt próbálta.
Telefonálásnál elől kell lennie a zsinórnak?
Mert ugye azon van a mikrofon.
Én bringázáshoz venném, fontos lenne,hogy elérjenek közben telefonon,viszont meglehetősen hlyén néznék ki előre lógó zsinórral. :U

[ Szerkesztve ]

(#9) bozont válasza Csápájev (#8) üzenetére


bozont
veterán

Ezt mondjuk nagyon dicsérik, szerintem bepróbálok egyet.

(#10) tibe0309 válasza Goxi (#6) üzenetére


tibe0309
tag

Igen, de nem lesz aptX-ed, szóval rosszabb lesz a hangminőség

(#11) Richie86


Richie86
senior tag

Jó vétel lehet!

(#12) Sys85 válasza Csápájev (#8) üzenetére


Sys85
veterán

Hát ha bozont azt írja hogy nem az igazi (nekem ez jött le),plusz ha ehhez vesszük a tesztben leírtakat és ezt a Xiaomi tesztet,akkor lehet hogy a Xiaomi fülese lesz a jobb.
Arra a tesztben az írja a srác,hogy a hangja kb a Piston 3 és a Hybrid között van,szóval az így látatlanban se lehet rossz.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#13) kelzsoca válasza Sys85 (#12) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez a Xiaomi mondjuk nem támogatja az aptx-et sem, és hát nem is egy szépségdíjas termék, bár utóbbi másodlagos szempont. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#14) Sys85 válasza kelzsoca (#13) üzenetére


Sys85
veterán

Mondjuk az aptx nálam utolsó szempont,mivel szifonom van. :)
Külső meg szubjektív,nem mondom azt hogy elájultam a szépségétől,de nem tartom rondának.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#15) kelzsoca válasza Sys85 (#14) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem ronda, csak úgy néz ki mint az első generációs miband, ami kézen egy szíjban még elment, de itt már érdekesen néz ki.

https://vertigostore.eu

(#16) Patrik.Varga


Patrik.Varga
tag

Srácok!

Az asszonynak kb 2 hónapja vettem egyet kínából (GearB...). Csak szuperlatívuszokban beszél róla! Előtte egy Piston 2-est vettem neki, azzal sem volt gondja, de azt mondja ez jobban bejön neki.

Kipróbáltam én is.

A Piston2-höz képest:
- Jobban illik a fülbe.
- Jobban kizárja a külső zajokat.
- Szép tisztán szól (relatív, hiszen még sem egy fél millás füles).
- Könnyű, hordozható, nincs kábel gubanc, ki-be dugdosás hiszti.
- Mágnes által biztonságban hordozható a nyakban.
- Az izzadtságot eltűri. (a vizet nem!)

- Sajnos az akksi az akksi, egész nap nem lehet vele telefonálni/zenét hallgatni
- Kb 2 óra alatt feltölt.

atpx (vagy mi a fene) nem volt mód kipróbálni, de sima BT csatlakozással sincs semmi gond, hozza nagyon sok, nála drágább zsinóros fülesek minőségét! (Gondolok itt az agyon tömörített spotify és társaira!)

ÁR/ÉRTÉK BAJNOK a BT fülesek között, kínából rendelve meg végképp!

(#17) Sigma7 válasza Csápájev (#8) üzenetére


Sigma7
tag

Nem kell elöl lennie a kábelnek.
Bicajhoz nem merném használni, pedig én is fülessel szoktam, mert azért elég korrekten izolál.
Én nagyon szeretem a hangját; közép, mély oké. Mintha a magasak kicsit fémesek lennének néha.
Marshall Londonnal, Lg V10-essel és Mate 8-assal próbáltam. A Huawei csalódás, az Lg-vel szépen szól, de az Aptx-es Londonnal hibátlan.
Nem véletlen, hogy a cikk írója ilyen lelkes lett...

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

2 hete érkezett meg nekem is a Meizu EP51-es. Már a doboz is annyira igényes, hogy a telefondobozok többsége, elbújhat mellette. Igényesen megmunkált fém hangszóróház (metál - fehér kábeleset vettem). A megfelelő haranggal (4 pár), meglepően kényelmes. Egyáltalán nem bántam meg.

Köszi a tesztet.

(#19) #15419392 válasza Csápájev (#8) üzenetére


#15419392
törölt tag

Több fülhallgatót is próbáltam már edzéshez, messze a monster megoldásai a legjobbak. Az isport wireless superslim és az isport wireless victorynál jobbat nem találtam eddig. 8 órát kibírnak, sosem esnek ki a fülemből és remek a hangzásuk is. Ennél a meizunál elég félresikerült megoldás hogy a fültámasz és a gumiharang egyben van, sokkal kevesebb a lehetőségek száma a testreszabhatóságra. Edzés közben nincs idegesítőbb dolog a kieső fülhallgatónál.

(#20) captainm


captainm
tag

Nekem tegnap ért ide majdnem két hónapos út után Aliexpresszről, nagyon olcsón jutottam hozzá és eddig jónak tűnik, bár még az időjárás nem tette lehetővé, hogy komolyabban teszteljem.
Akinek fura elsőre az agybadugós fülesek után, annak azt javaslom forgassa majd kicsit, nekem szépen fogást tudott így találni a fülemben :).

(#21) Luck Dragon

Nem lehet rossz, úgy is most keresek egy új fülest. Köszi az ismertetőt .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Csápájev válasza Sigma7 (#17) üzenetére


Csápájev
őstag

Ha hátul van a zsinór akkor is jól hallanak telefonálás közben? :)

(#23) ncc1701 válasza Zirowe (#3) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha röviden nyomod a fel-le gombot, akkor hangerő, ha hosszan (2sec), akkor léptet.

RÉszemről kb 1 hónapja használom edzés közben, és nagyon pozitív a tapasztalatom. Talán jó lenne egy app, vagy vmi módszer az akku szint ellenőrzésére, de kb ledöglés elött fél órával pár percenként beciripel a zenébe.

A kábelnek nem kell elöl lenni, hallanak úgy is. A mikrofon része úgyis előrefelé jön a nyakadból.

(#19) balazskubik: És szerinted mióta érdemes összehasonlítani egy 40eft feletti fülest egy 10eft alattival? Naugye. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Fejvadi válasza captainm (#20) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha forgatod a harangot, van egy pont, ahol a kis nyelv, felfelé és hátrafelé néz, ott rögzül is. Nekem pont tökéletes. Neked forgatás nélkül egyik haranggal sem jó?

(#25) judas13


judas13
addikt

Jöhet!!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#26) Fejvadi válasza ncc1701 (#23) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A Xiaomi telefonok szerencsére mutatják a fülesek akku töltöttségét.

(#27) Sigma7 válasza Csápájev (#22) üzenetére


Sigma7
tag

Igen, utcazaj mellett is.

(#23) ncc1701
A Mate 8-nál legalább annyi jó, hogy fent a bluetooth ikon mellett kijelzi egy kis elem ikonnal ennek a headsetnek a töltöttségét.

(#28) ncc1701 válasza Sigma7 (#27) üzenetére


ncc1701
veterán

Lenovom nem mutatja. :( Bár ezen csak 5.1 van még.

(#29) szami777


szami777
addikt

Köszi a tesztet, már csak a xiomi füles tesztjére várok (ha lesz), a kettő között vacilálok.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#30) tibcsi0407 válasza szami777 (#29) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az a baj ezzel, hogy egy ilyen összehasonlítás akkor érdekes, ha valakinek van egyszerre mindkettő.

https://utdetailing.hu/

(#31) kippi86


kippi86
tag

Szerintem a kz hdse se rossz majdnem harmad ennyiért

(#32) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ritka csúnya egy jószág , akár mennyire is ajanlott a plecsni. Ezzel a piros madzaggal meg főleg.
Igazi ízlés ficamrol árulkodik. Kínai...Mit várok...
Esetleg ha van más színben - nem néztem utána - talán vennék , de a füles része nekem elég bumszlinak tűnik.

(#33) RaveForce válasza WhiteWalker (#32) üzenetére


RaveForce
veterán

Izlesen nem erdemes vitatkozni. Nekem pl kimondottan tetszik ez a fekete-piros kombo, pedig egy darab piros ruhadarabom vagy kiegeszitom sincs, de ezt simán hasznalnam, a tech-design is nagyon bejovos, egy airpods emelett sirva fakadna es bezarna magat orokre a dobozkajaba :DDD raadasul meg a hangminoseg is kiemelkedo... el is gondolkodtam rajta, csak az tart vissza hogy evek ota nem hallgatok fulesen zenet :))

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#34) Richie86 válasza RaveForce (#33) üzenetére


Richie86
senior tag

Pont ezt akartam én is írni, hogy ez mindig szubjektív (ami nekem tetszik, lehet másnak ronda és fordítva), de ami biztos hogy ebben az árban nagyon is megéri. Nekem is tetszik, és gondolkodóba estem, ha tavasszal rászánom magam, hogy eljárjak edzeni :D

(#35) gretzky77 válasza WhiteWalker (#32) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez valóban ízlés kérdése. Van amúgy fehérben is,jómagam is ilyet használok! Elsősorban fejhallgatót használok ,de edzés közben vagy nagy melegben bőven jó,szerintem kényelmes és elég jól ki is zárja a zajokat,ennyiért nagyon jó vétel, nekem a hangja,minősége is nagyon megfelel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#36) WhiteWalker válasza gretzky77 (#35) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha van fehérbe esetleg szóba jöhet.
Megnézem.
Már régóta keresek értelmes BT fülest , egyelőre a nyakba akaszthatok felé hajlok pl Samsung LVL U , vagy hasonló LG...
De azoktól sem vagyok elajulva.
Ennél a fulesnel meg a gyengébb akku idő is közre játszik.
Szóval nem tudom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) CsaBully


CsaBully
aktív tag

Nekem van egy ilyen, vadiúj , sajnos amire nekem kellene arra nem tudom használni..Eladó 10k-ért ha érdekel vkit..

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#38) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Meg is jött a füles! Tegnap délután lett feladva, már itt is van. Az Eustock villámgyors! :C
Nagyon igényes a csomagolása és az anyaghasználat is. Holnap egy Cutleres edzés mellett megnézem mit tud és bővebben beszámolok róla a logout-on.

(#37) CsaBully

Én a helyedben töröltetném a kommentet, mert hirdetni nem szabad ezen a fórumon.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#39) Chuckyx


Chuckyx
tag

Nekem sem illett egyik haranggal sem a fülembe, nem izolált, nem volt stabil. Ezért egy másik fülesem comply hab harangját húztam rá, így már majdnem tökéletes. :DDD Még gondolkozom egy Radians szetten, valószínűleg ez lenne a legtutibb. (nem tud valaki M.o-n elérhető készletről? :F )

"SUPREME EXECUTIVE POWER DERIVES FROM A MANDATE FROM THE MASSES, NOT FROM SOME FARCICAL AQUATIC CEREMONY "

(#40) RaveForce válasza Chuckyx (#39) üzenetére


RaveForce
veterán

Azta.. hat ez eleg bizarr :D esetleg ragobol, vagy sziloplasztbol hasonlot ki lehet hozni... ha mast nem purhab :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#41) DG790401


DG790401
tag

Ên 24 dodōêrt jutottam hozzâ a Gearbestrõl. A xiaomi mi band ujrahasznositása nekem sem tetszik.

(#42) Chuckyx válasza RaveForce (#40) üzenetére


Chuckyx
tag

Ha már alternatíva, a Sugrut még emlegetik a neten, bár "dermatológiailag nem tesztelt", illetve elvileg a bőrrel hosszan érintkezve allergiás reakciót válthat ki egyesekből, de van egy kisebb tábora.

Mondjuk eBay-ről a Radians 5300 forintról indul postaköltséggel (ezért keresnék itthon, mert ebből ~3000 forint maga a gyurma), ez meg 890/db. Lehet egy darabból is kijön a két fül, de ha kettő akkor sincs két matyi.

A fulorrgégészeti szakrendelés meg TB támogatott, ha allergiás vagy rá ;]

"SUPREME EXECUTIVE POWER DERIVES FROM A MANDATE FROM THE MASSES, NOT FROM SOME FARCICAL AQUATIC CEREMONY "

(#43) RaveForce válasza Chuckyx (#42) üzenetére


RaveForce
veterán

Be nem tennem a fulembe :) anno vettem koss fuleseket, the plug, pathfinder, azoknak a fuleshabja ugy mukodott hogy osszenyomod berakod es szepen kitolti a fuled... szofisztikaltabb csoppet mint ez az izé:D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#44) Chuckyx válasza RaveForce (#43) üzenetére


Chuckyx
tag

Igen nekem is volt Koss Plug-om, az a füleshab is ez a comply hab (TDK EB-950-hez járt), amit én használok egyelőre.

"SUPREME EXECUTIVE POWER DERIVES FROM A MANDATE FROM THE MASSES, NOT FROM SOME FARCICAL AQUATIC CEREMONY "

(#45) Csápájev válasza Chuckyx (#44) üzenetére


Csápájev
őstag

Én is ezzel a fülhallgatóval próbáltam először ilyen habot,imádtam.

(#46) RaveForce válasza Chuckyx (#44) üzenetére


RaveForce
veterán

Egy hátránya volt, ilyenkor telen qva lassan tagult :Dd

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) pébé


pébé
csendes tag

[link] Edzéshez rendeltem egy QCY QY19 Bluetooth V4.1 -es sport fülhallgatót. Van benne apt-x , telefon mutatja a fülhallgatónak az aksi töltöttségi állapotát ami kb 5,5 órát bír feltöltve. Átszámolva 4500 Ft volt amikor megvettem és nem bántam meg mert nagyon korrekt és jól szól.

(#48) Mr_Rob


Mr_Rob
tag

Én pont most hétfőn rendeltem az EU STOCK-tól, másnap délben már itt is volt. Mind kialakításában, mind hangzásában, kényelmében messze felülmúlta az elvárásaimat. Csak ajánlani tudom!

(#49) RaveForce válasza pébé (#47) üzenetére


RaveForce
veterán

Nofene. Erdekes.. marmint ar/ertekben mindenkepp!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#50) Richie86 válasza pébé (#47) üzenetére


Richie86
senior tag

Mozgás közben stabil, nem esik ki a füledből? Ez is bírja az izzadtságot, mint a cikkben szereplő Meizu füles?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.