Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Bewy


Bewy
tag

Sziasztok,

Eddig androiddal használtam ezt a fülest, de most próbáltam iphone-hoz csatlakoztatni, de nem találta meg a telefon a fülest a bluetooth eszközök között, valaki tudja mi lehet a probléma?

(#152) sesshou


sesshou
senior tag

Meghalt a fülesem. :( ha feldugom tölteni akkor felvillan a piros led de nem tudom bekapcsolni. :(
esetleg ötlet hogy mit tudok vele csinálni a kukázáson kívül?

(#153) Verokm88


Verokm88
csendes tag

Nekem másodjára hal meg a füles, másodjára küldöm a Wayteq-nek szervízre. Szóval már eléggé ráfizetéses a dolog.
Az első hiba: recsegett a bal oldali füles, egyszerűen csapnivaló lett a hangzás, túlmelegedett....
A második hiba: fél óra zenehallgatás után lemerült, fél nap mire feltölti az aksit.
Még adok neki egy utolsó esélyt, ha gond lesz vele úgy kivágom, mint.....
Egyébként Meizu telóm van, amivel eddig semmi gondom nem volt és nagyon szeretem.

(#154) sesshou válasza Verokm88 (#153) üzenetére


sesshou
senior tag

A nalad emlitett aksis problema nalam is gelmerult. Nagyon szepen szol es jo vetel ez a fules ha szerencsed van.

(#155) Verokm88 válasza sesshou (#154) üzenetére


Verokm88
csendes tag

Az Eustock nagyon korrekt módon visszautalta a füles árát.
Most megpróbálkozom a Xiaomi bluetooth fülesével, hátha nagyobb szerencsém lesz.

(#156) shagy


shagy
tag

Sziasztok!
Csak sikerült elhagynom az egyik gumiharangot... valahogy lehet pótolni? :O

- shagy

(#157) vasii


vasii
senior tag

Hali, ha van meg itt valaki, honnan erdemes rendelni? Gearbest?

(#158) _ocsisajt válasza Bewy (#151) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Na ez engem is érdekelne! Ipad Pro 2016 van itt. (leguccsó iOS)

Nekem sem találja, míg Note3 egyből!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#159) kerxy válasza vasii (#157) üzenetére


kerxy
senior tag

Én most onnan rendeltem 20$-ért, három hét alatt volt ott teljesen ingyen postával. Minden rendben van vele így elsőre, holnap tesztelem komolyabban :)

(#160) vasii válasza kerxy (#159) üzenetére


vasii
senior tag

Jo neked, akkor csak en vagyok szerencsetlen.. en is megrendeltem nov 4.en es azota sem jott meg, gondolom mar nem is fog... :O

(#161) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Tegnap megjött az enyém is és eddig nagyon tetszik. Goát hallgatok ahol nagyon domináns a mély és meglepően jól szól a cucc. Ma reggel viszont azt vettem észre, h kb 5 percenként kicsit megszakad a kapcsolat 1-2mp-re. Ülve használtam, úgy, h a telefon a zsebemben volt szóval még a távolság miatt sem veszíthette el a jelet. Most nem tudom ezt mi okozhatja. Honor 8-al használom, spotify-al, jó minőségre állítva ami le van töltve. Más fizikai fülessel soha nem volt akadás szóval a bt-re tudok gondolni. Tud esetleg vki ebben segíteni?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#162) apezka


apezka
tag

Elhagytam a gumit a fülesről! :Y :W
Ha esetleg valakinek lenne felesleges M-s méretűje azt szívesen megvenném, vagy adnék cserébe sörtés/vagy csokit! ;)

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#163) fzoli86


fzoli86
tag

Srácok, azt mondja minden beszédpartner, hogy nagyon halkan hall. Vezetékes fülesen sokkal lejjebb van a mikrofon és jobban hallanak...másnál is gyér a mikrofon?

(#164) fzoli86 válasza fzoli86 (#163) üzenetére


fzoli86
tag

vissza hallgattam és valóban nagyon halkan hallani engem, egy sima kis headset sokkal jobb... :(
Az enyém sz@r vagy valóban ilyen? Kifújtam a mikrofon részt is, de semmi változás...

(#165) fzoli86


fzoli86
tag

XL harangot keresek, bármelyiket adom érte....

(#166) apezka válasza fzoli86 (#164) üzenetére


apezka
tag

Anno a Honor 7-esnél nekem is említették páran, hogy kicsit "távolról" hallanak. De a Mate 10-el senki nem említett még hasonlót sem.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#167) fzoli86 válasza apezka (#166) üzenetére


fzoli86
tag

szia, akkor lehet a teló a ludas, Redmi Note 4 B20 4/64-es...másik telóval is majd kipróbálom,köszi a tippet.. :)

(#168) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A legnagyobb gumiharangból van esetleg valakinek elfekvőben? Nekem pont az a kényelmes, és elhagytam a jobb felét. Cserébe adok bármilyet.

(#169) apezka válasza r3dsnake (#168) üzenetére


apezka
tag

Hali!

Én az M-sel jártam így, szóval ha van akkor cserélhetünk!

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#170) Gorath


Gorath
tag

Nagyot csalódtam ebben a fülesben. Túl kicsi a gumiharangja (hosszúságra és szélességre is), így nem cuppan bele a fülembe és túl messziről is szól. Hiába lenne jó a hang, amit kiad, ha nem hallom. Felhangosítva meg már nagyon torzul. A korábbi futós fülesem (egy vezetékes Sennheiser/Adidas közös termék) 2-3 mm-rrel mélyebbre megy a fülembe és be is cuppan rendesen, így tényleg úgy hallom, hogy a fejemben szól (és sokkal jobban szigetel is). De a Meizu-t távolról hallom csak, így felismerem ugyan, hogy mi történik, csak épp a zene élménye veszik el (mint amikor a szomszéd utcából hallgatsz egy koncertet). Olyan, mint egy régebbi, nem agybadugós, szivacspárnás füles. És ami a legbotrányosabb, hogy egyféle méretű gumiharangot adnak hozzá! Hiába térnek el a kiálló távtartó méretében, maga a harang ugyanakkora, vagy legfeljebb mikroszkopikus különbségek vannak köztük, szemre nekem semmi. Mintha mindenkinek ugyanolyan füle lenne. Nekem valószínűleg nagyobb a fülnyílásom, de a más fülesekhez adott (X)L-es mindig jó volt. Ráadásul ehhez utólag se lehet szerezni nagyobbat, hiába túrtam át a netet miatta, pedig annyira egyszerű lenne a megoldás. Rendeltem Sugru-t, hátha azzal tudok rajta segíteni, de ez így nagyon kiábrándító. Persze a körítés remek (csomagolás, tok, stb.), csak épp zenét hallgatni nem jó. Még ha kézzel erősen betolom a fülembe, akkor se megy be eléggé, nem szól annyira bentről, mint a Sennheiser, meg elengedve ki is jön azonnal. Tudtok esetleg olyan gumiharangot (akár más fülesét), ami erre rámegy és nagyobb?
Meg a vezeték méretét is nagyon rosszul lőttek be szerintem, rövidnek túl hosszú, meg mindig elvándorol a vezérlőegység oldalára és húzza a másik fülemet, annyira viszont nem hosszú, hogy be lehessen tűrni a pólóba. Egy gumival összefogva nagyjából használható, vagy egy külön csiptetővel, de erre azért gondolhattak volna.

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#171) r3dsnake válasza Gorath (#170) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

4 pár különböző méretű gumiharangot kapsz mellé.

(#172) Gorath válasza r3dsnake (#171) üzenetére


Gorath
tag

Különböző méretű a távtartójuk, ami kinyúlik a harangból, de a fülnyílásba illeszkedő részük egyforma!

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#173) Lalos


Lalos
csendes tag

Gearb....most 6300ft, vajon eredeti? Egyet berendeltem, ennyi pénzért ajándék.

Veszel vagy eladsz

(#174) apezka


apezka
tag

Mivel senki nem jelentkezett gumi cserére, így kutattam egy kicsit és ezt találtam: [link]
Hasznos lehet annak aki elhagyta valamelyik felét, úgy mint én.

(#173) Lalos: Azt tudom még elképzelni, hogy "OEM" csomag, azaz nincs benne a tartó tok, és a plusz fül gumik.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#175) NyxNyxNyx válasza apezka (#174) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gerbestről tuti nem OEM. Ott van a tartozékok listájánál minden. Most is 24 dollár a piroson kívül mindegyik színkombináció.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#176) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Üdv!

Valaki próbálta már, hogy egy Beats X-hez képest hogy szól a füles? Illetve honnan érdemes rendelni, hogy ne vámoltassák? (csak 25 eurotól látok fent)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#177) NyxNyxNyx válasza holozis_HUN (#176) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom meddig érvényes ez a kupon kód, de most még az : HSC4thD219
EU raktáras Gearbestról, a Shipping résznél tudod beírni. Szállítással együtt $26.54.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#178) holozis_HUN válasza NyxNyxNyx (#177) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hm, nem jó a kupon kód. Eu raktár, fekete és piros variáns.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#179) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#178) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem jó a kód, azt írja a termékhez nem jó. Van valami egyéb kód?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#180) NyxNyxNyx válasza holozis_HUN (#178) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Csak a kék-re vonatkozik a kód ahogy nézem. De arra még mindig jó. Másom nincs most, erre is csak emlékeztem hogy tegnap láttam Facebookon.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#181) holozis_HUN válasza NyxNyxNyx (#180) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Próbáltam a kékre is, valamiért nem ment arra sem :S Megpróbálom mégholnap. Bár a szín nem nagyon jön be... Lehet várok valami kupűnra, ami a feketéhez szól. Azért nagyon köszi :)

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#182) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#181) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na megvettem a kéket.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#183) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#182) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Tegnap meg is jött a csomag. Meg vagyok elégedve vele! Nagyon kényelmes.

Hangra elsőre furcsa volt, sok volt a mély, de EQ-val sikerült rajta javótani, és még 1-2 hangbeli módosítás kellett rajta (Viper4Androiddal) és szépen szól nagyon így. Illetve aptx mod van a telómon, szóval az aptx is adott. Hangerő van bőven, nagyon hangos tud lenni.

Üzemidőre egész jó, olyan 4 órája megy és még mindig bírja, közepes hangerőn. Ezzel sem lesz gond szerintem.

Hatótáv is kielégítő, olyan 5-6m-ig 2 vékony falon keresztül átjött a jel, teljesen jó.

A kék színnel is megbarátkoztam, kellemesen néz ki.

Összességében nagyon elégedett vagyok, baromi kényelmes, hogy simán tudok főzni, pisilni, mászkálni a házban annélkül, hogy a telefont vinnem kell, vagy hangszórón kell, a családot zavarva, néznem a videót/zenét hallgatnom. És a kábel sem lóg mindenfele. 7-8 ezer forint körüli áron megérte, és főleg úgy, hogy hamar meg is jött (gearbest eu raktár.)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#184) r3dsnake válasza holozis_HUN (#183) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem egy sima séta közben is képes akadozni a hang, ha a bal zsebemben van a telefon, a fülesnek meg ugye jobbról van a vevője. Próbáld ki utcán sétálva, ha nincsenek körülötted falak, szerintem nem lesz ilyen jó a véleményed róla.

(#185) holozis_HUN válasza r3dsnake (#184) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Majd kipróbálom, remélem nem fog jelenzkezni nálam.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#186) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#185) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tapasztaltam ilyesmit, bár jobb zsebben volt a telefon, hiszen mindig odarakom. majd holnap kipróbálom bal zsebben is. De sosem volt még szakadozós hangom vele.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#187) blueye


blueye
veterán

En most vettem egyet, nagyon jol szol. Umidigi Z2-vel.

(#188) blueye válasza blueye (#187) üzenetére


blueye
veterán

És kényelmes, nagyon :)

(#189) n00n


n00n
őstag

Gearbest:
Link

$23.59
Warehouse Options: CN-099
Shipping: $0.03 to Hungary Via Unregistered Air Mail

(#190) blueye válasza n00n (#189) üzenetére


blueye
veterán

Jó ár. Csak én éppen most vettem egyet de ha vkinek ilyen stílusú headset kell ajánlom.

(#191) Pocok111


Pocok111
tag

Sziasztok!

Szerintetek itt eredetit árulnak [link] ? Most kaptam meg a és gyanús mert nem volt benne a kemény tok, illetve teljesen más a doboz is kis zacskókban voltak a harangok nem úgy mint a tesztben a képeken.

Asus P8B75-V+Intel i5 3450+Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHZ+MSI GTX 1050 2GT OC+SEASONIC ECO-430

(#192) blueye válasza Pocok111 (#191) üzenetére


blueye
veterán

Gearbest nem árul hamisat szvsz

(#193) n00n válasza Pocok111 (#191) üzenetére


n00n
őstag

Én is ezen lepődtem meg, de szerintem azért ennyivel olcsóbb, mert ez a butított verzió. Nekem a tok anélkül sem kellett volna.

(#194) Kowi84 válasza Pocok111 (#191) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Én is egy ilyet rendeltem, és nekem is fenntartásaim vannak vele. Nem hinném, hogy a Meizu több variánst készítene belőle, és létezik "butított" csomag meg fullos.

Egyszerűen gagyibbnak tűnim az egész szett.

[ Szerkesztve ]

(#195) blueye válasza Kowi84 (#194) üzenetére


blueye
veterán

A keszulek is gagyibb? Ez meglep.
Jo h irtad, most akartam ajanlani ismerosnek.

(#196) Kowi84 válasza blueye (#195) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Azt nem tudom, mert nincs viszonyítási alapom. Lehet, hogy maga a füles nem, de a csomagolás, kiszerelés meg az egészkicsit ilyan gagyinak tűnik az eredeti kiszereléshez képest.

(#197) blueye válasza Kowi84 (#196) üzenetére


blueye
veterán

Ezek miatt pont nem gond, a technika ugyanaz es az jo :)

(#198) Bennyboy


Bennyboy
őstag

honor 10-el nem tudok kapcsolódni a füleshez. Honor 8-am simán látta. Bt ki-be kapcsolás, telefon újraindítás megvolt, semmi változás. Van bárkinek ötlete mi lehet a baj?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#199) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy az EP52 jobb-e vagy sem az EP51-nél?
Újabbnak biztosan újabb, azt látom, de vajon jobb-e nála?

Köszi a gyors válaszokat. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#200) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
van egy ilyenem. Nagyon ritkán használom. Felraktam töltőre, pirosan világít a led. De semmi életjelet nem ad. BT-n nem látom. Hangot viszont ad, ki, bekapcsoláskor. Valami tipp?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#201) hard74 válasza Speeedfire (#200) üzenetére


hard74
senior tag

Amikor bekapcsolod, és kéken világít a led ne engedd el a bekapcs gombot mindaddig amíg kéken-pirosan villog a led. Ekkor láthatóvá válik a füles.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#202) blueye válasza Speeedfire (#200) üzenetére


blueye
veterán

Ugy van ahogy hard74 irja, de elotte vard meg h a piros kialudjon, akkor van teljesen feltoltve.

(#203) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Köszi srácok.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#204) n00n


n00n
őstag

Gyerekek, én 3-at rendeltem GearBestről és mind tönkrement. Az elsőt már kapásból nem lehetett tölteni. Ott küldött újat a GB. A másik kettő pár héten belül. Igaz, hogy elég intenzív futáshoz használom, de akkor is, ment a refund req a GB-nek... lehet tényleg kénytelen leszek a 30 ezer forintos árkategóriában nézelődni...

(#205) blueye válasza n00n (#204) üzenetére


blueye
veterán

Vmi nagyon nem stimmel ott, en hasznaltan vettem itthon es tok jol mukodik. Biztos nem izzadok eleget :)

(#206) n00n válasza blueye (#205) üzenetére


n00n
őstag

De sporthoz használod vagy csak otthon/utazáshoz/stb?

(#207) blueye válasza n00n (#206) üzenetére


blueye
veterán

Jellemzoen nem. Ezert irtam h nem izzadok eleget. :)

(#208) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Van egy EP52-em és sajnos a korábbi félelmem beigazolódott, nem való Nekem az agybadugós füles. :(
Nem tudom megszokni, egy napot használtam - volna - de folyamatosan kicsúszik a bal fülemből a füles.
Ha esetleg vkit érdekelne keressen meg PÜ-ben.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok, beújitottam egy ilyen csodára. Elsősorban futáshoz, illetve terembe vettem. Kibontás után csalódottan láttam, hogy nem pont olyan a csomagolás, mint a tesztben. Nem járt hozzá kis "tároló". Ez ilyen már, vagy lehet reklamálni? Köszi

szerk.: Bocsi közben visszaolvastam, hogy másnál is volt ilyen észrevétel.

[ Szerkesztve ]

"If you're good at something, never do it for free!"

(#210) aaronlukacs válasza gboszi (#209) üzenetére


aaronlukacs
csendes tag

Ha szükséged van rá, akkor megkeresem és szívesen neked adom! Beszéljük meg privátban hogyan tudom eljuttatni hozzád!

Valakinek esetleg van egy jobb oldali M-es gumiharang, amit nem használ?

(#211) gboszi válasza aaronlukacs (#210) üzenetére


gboszi
senior tag

Akkor megy a privát. :R

"If you're good at something, never do it for free!"

(#212) quby


quby
őstag

Hi! kicsit halott a topik, de hátha....
Valaki meg tudja mondani hogy az EP52 Lite tudja a mágnesre való kapcsolást, vagy az nem? Tehát lemegy e stand by ba ha a mágnesek összeérnek, és megáll a zene, vagy ez e fícsör nincs benne?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.