Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) andrew01 válasza bjames (#250) üzenetére


andrew01
tag

Gondoltam jó fej leszek.. (meg kicsit lusta postázni) :D és földobom a labdát.. kis engedménnyel 2 ember jól járhat.. én nem postázgatok, más meg pár ezerrel beljebb van.. hisz vadiúj.

(#252) nemedikacsa


nemedikacsa
csendes tag

Sziasztok!
A nagy akcióban én is vásároltam egy 8/128-at. Ár/érték arányban verhetetlen a telefon, szerintem korrekt képeket csinál, villámgyors, korrekt a kijelzője, HTC-n edződtem az elmúlt években, így hozzászoktam már a support hiányához :D

Aki használ waze-t és/vagy android auto-t spotify-al, annak működik működik a waze összekapcsolás a spotify-al? (ugyanez a helyzet az android auto-val is, hogy, nem tudja megnyitni a spotify-t)
Már újratelepítettem őket mindenféle konbinációban, de nem tudnak összekapcsolódni. Olyan mintha valami alkalmazás blokkolná a kapcsolatot. A programokban mindehol engedélyezve van az integráció, az alkalmazásoknak minden engedélyt megadtam, de nem akar működni. :/ Az előző telefonon (HTC10, android 7) rendben működött.

(#253) espi38


espi38
őstag

Szerintem sokan megrendelték a típust,aztán sorba megy vissza az elállási jogokkal élve köztük én is visszaküldtem mert hirtelen csökkent az ára 15 ezer ftal:(
Sajnos mire az eustock visszautalja az összeget közel két hét-de állítólag ez az idő általánosságban 1hét szokott lenni-nekem már ketyeg:)
Egyenlőre nem rendeltem másikat,mert az több mint 200 ezer ft és nem csak a telefonokra keresek:)

(#254) janes1976 válasza espi38 (#253) üzenetére


janes1976
őstag

Mi a gond a telefonnal? Azért kérdezem, mert nagyon nézegetem. :F

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#255) janes1976 válasza bjames (#250) üzenetére


janes1976
őstag

Írd már le légyszi, hogy mi zavar? Ilyet akarok venni és akkor hagyom. :U

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#256) espi38 válasza janes1976 (#255) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Semmi baj nincs vele,nagyon jó készülék-azért küldtem vissza mert lejjebb ment az ára 15 ezer ftal-nyugodtan megveheted -szoftveres támogatottsága nem kiégítő a meizunak de ez a készülék jelen pillanatban ennyiért best buy :R

(#257) Icetee válasza espi38 (#253) üzenetére


Icetee
aktív tag

Akkor valszeg más fogja megkapni a telefonod újracsomagolva akció keretén belül.
Vagy ugyan azt megkapod :D

(#258) bjames válasza janes1976 (#255) üzenetére


bjames
aktív tag

Több apróság, pl.:
- ha gyorsan suhintok vagy görgetnék vhol, pl. képernyőzáron vagy böngészőben, azt lassan veszi, mintha tehetetlensége lenne az oldalnak
- ha több ébresztőt állítok be, s az elsőt kinyomon, a köv. nem jelenik meg az értesítési sávban mellette egy kikapcsolás gombbal
- bizonyos helyeken laggol a rendszer pl. böngészőben chrome-ban is vagy fényképezőben zoomoláskor nem vészes, de látszik az optimalizáltság hiánya
- hiányzik a MIUI böngészője, optimalizáltsága, finomságai, ill. nyitható bootloadere :)
- fényképezőgép indítása után mindig megkérdezi hogy engedélyezem-e wifi keresést, s nem lehet kikapcsolni (ill. nem tudom hol)
- kellene nekem root jog (pl. adblokkerhez) de nem tudom lehet-e
Összességében nem súlyos dolgok ezek, csakhát nem bízok benne, hogy a meizu sokat fog foglalkozni a globál rom optimalizálásával, bugfixelésével.
Ezt leszámítva, tetszik a készülék, frankón néz ki, gyors is, jó az ujjlenyomatolvasója is.

(#259) espi38 válasza Icetee (#257) üzenetére


espi38
őstag

Dehogy 128 GB fogok rendelni az meg 64GB volt

[ Szerkesztve ]

(#260) novinyul válasza bjames (#258) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam nincsenek ilyen problémák. De root nem lesz a flyme rendszerhez, sajnos eszméletlen zárt a rendszerük, egy miui után nagyon zavaró tud lenni. A 16th egy jól sikerült telefon, de a szoftveres oldalát figyelembe kell venni a vásárlásnál.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#261) South Velen válasza novinyul (#260) üzenetére


South Velen
addikt

a meizu m1 note-nál még simán a beállítások menüben be lehetett kapcsolni a root-ot :))

alapból beépített a meizu a rendszerbe a root lehetőséget, talán egyedüli gyártóként

akkor ezek szerint gondolom ezt azóta rég kivették

(#262) espi38


espi38
őstag

Minden készülékben van valami hiba ami zavarja az adott felhasználót-ezek lehetnek kisebb nagyobb dolgok valamit elfogad az ember van amit nem .
Ebben a készülékben engem egyetlenegy dolog zavart,hogy nem ismeri fel a külső wichestert-sokat szoktam telefonnal letölteni és átpakolni a merevlemezre-de mint már modtam nem ez miatt küldtem vissza az enyémet.
Ezen kivűl hibátlan a darab maximálisan kielégítettete az igényeimet sőt a tudást ki sem tudom használni

(#263) Kutykurutty7 válasza South Velen (#261) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ha jól tudom, akkor az utóbbi időben a global Flyme-ből kivette a Meizu ezt a rendszerbe épített root lehetőséget. Néhány hétig használtam a kínai Flyme-t (amit angolra is lehet állítani), abban viszont benne volt.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#264) novinyul válasza South Velen (#261) üzenetére


novinyul
veterán

Global verzió nem tartalmazza mint ahogy írták.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#265) gombasm


gombasm
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Kedd óta kezemben a 8/128 -as fekete 16th, próbálgatom.
A szoftveres támogatás és a rootolás hiányát próbálom megoldani, kínai fejlesztői romot tettem fel és a root kérelmem is elbírálás alatt van, hamarosan remélhetőleg az is meglesz.
Ha érdekel valakit, akkor leírhatom pár sorban és pár linkkel, hogy hogyan is lehet kicsit élőbbé tenni ezt a most (szoftveresen) tetszhalottnak tűnő klassz telefont.

Azt remélem, hogy a kínai fejlesztői romhoz jövögetnek majd frissítések. A biztonsági csomag ezen is csak 2018 decemberi, de a Flyme verzió már 7.9.1.22.. Google fiók felrakható (sok türelemmel), a root után pedig már magyarítani is lehet majd, akinek éppen ez hiányozna.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#266) einperson


einperson
csendes tag

Sziasztok
Nekem sima 16 van körülbelül 2 hete használom. Olyan kérdésem lenne azokhoz a tulajokhoz akiknek a sima 16 van hogy ha videozni próbálnak elindul é a felvétel? Mert valamiért nálam rá kell nyomni a felvételre vagy 10x mit elindítja a videó rögzítést. Eléggé zavaró mert sokat használnám videó felvételre.

LG Nexus 5x

(#267) Sinu válasza gombasm (#265) üzenetére


Sinu
senior tag

Na ez érdekes, várjuk a fejleményeket !

No Future

(#268) South Velen válasza Sinu (#267) üzenetére


South Velen
addikt

Én a Pro6 plus-on kipróbáltam a kínai romot, de nem tudtam hozzászokni.

Jobban merült, és kikerülhetetlen kínai karakterek voltak benne.

Az vicces volt, hogy a kínaiban volt NFC, a globalban pedig nyoma se volt. :D

Lehet itt is ez a helyzet, vagy itt hw-esen sincs nfc?

Amúgy a frissítések jobban jöttek rá az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#269) Kutykurutty7 válasza South Velen (#268) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A 16ht-ban hardveresen nincs NFC

Nekem is Pro 6 Plus-szom van és én is ugyanezt tapasztaltam, hogy csak a kínai ROM alatt volt elérhető az NFC. Én ezen dühöngtem! Viszont a kínai Flyme alatt hiába volt elérhető az NFC, nem futott a bank programja, amivel elméletileg kihasználtam volna az NFC-t! :O

Valószínűleg rövidesen (néhány héten belül) visszateszem a kínai Flyme-t a hátrányai ellenére, mert azt legalább továbbra is fejlesztik. Egyébként nekem nem merült a kínai ROM-mal sem jobban, mint a globallal, a kínai nyelvű programok nagy részét meg le tudtam szedni.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#270) Noukoum


Noukoum
veterán

Sziasztok.
Samsung S8 vagy meizu 16th
Elsősorban a kamera érdekelne, többivel így olvasgatás alapján tisztában vagyok. Ha esetleg más mobillal van összehasonlításotok azt is megköszönöm!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#271) espi38


espi38
őstag

Azóta, hogy az eustock levitte az árát a tipusnak, hogy megindult a csacsogás itt a topicon, köszönjük neked Eustock😁

(#272) Zsoltpeter válasza Noukoum (#270) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Nappal szinte nincs különbség,éjjel 10:8 Samsung.../a barátom szerint/...vannak fent összehasonlítások a you...-n😉

[ Szerkesztve ]

(#273) gombasm válasza Sinu (#267) üzenetére


gombasm
aktív tag

A hétvégén összeszedem a gondolataimat és írok egy összefoglalót a tapasztalatokról.
Remélem addig a root engedélyem is megjön :F :K .

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#274) Noukoum válasza Zsoltpeter (#272) üzenetére


Noukoum
veterán

Köszi, majd szétnézek:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#275) gombasm


gombasm
aktív tag

Sziasztok!
Ígértem egy összefoglalót a kínai romokról meg a root jog megszerzéséről, íme:
A nemzetközi rom innen tölthető le, egyelőre kettő van belőle, sokan remélik azt, hogy hamarosan hosszú lista lesz itt fellelhető:

[link]

A kínai romok pedig itt találhatók:

[link]

Javaslom a chrome használatát (főleg a kínai oldalnál), tűrhetően (számomra meglepően jól!) lefordít mindent – persze a „root” helyett „gyökér” lesz írva mindenhová, de ez a legkevesebb.

Mivel a letöltött romok neve mindig „update.zip”, így oda kell figyelni és magunknak ideiglenesen a tároláshoz átnevezni úgy, hogy egyértelműen beazonosítható legyen holnap is a rom. (Én pl. „update CN stabil.zip” –ként mentettem el magamnak a kínai stabil verziót.) A telepítés előtt (célszerűen már a telefonon) át kell nevezni újra „update.zip” –re és fontos, hogy mindig a gyökérkönyvtárba legyen bemásolva.

Mivel a telepítéshez a telefon gyári recovery –jét használjuk, így csak gyári csomagokat telepíthetünk és bármikor vissza is állíthatjuk a vásárláskori állapotot a (letöltött és elmentett) global rom visszarakásával. Én úgy értelmezem a root jogot is, hogy az egy teljes újratelepítéskor elveszik, szóval nem kell aggódni a garancia miatt sem. Persze ide is illik az xda oldalán lévő custom rom leírások állandó bevezetője: „Mindenki saját felelősségére végzi a telepítést, semmilyen felelősséget nem tudok vállalni, ha kitör az atomháború, törlődik az sd kártyád vagy a telefonod holnaptól csak kutyák megdobálására lesz alkalmas!”. Javaslom, hogy aki nem elég türelmes illetve nem tudja mit is csinál, az ne is fogjon neki, mert történhetnek érdekes dolgok… . Én szóltam!

A telepítés (bármelyik gyári rendszerhez) a következő:

- gyári rom „update.zip” néven a gyökérkönyvtárba másolva;
- telefon újraindítása recovery módban (kikapcsolás -> hangerő + gomb lenyomva tartása melletti bekapcsolás;
- a recovery kezdőképernyőn az „Update the system” kiválasztása, majd Start gomb;
- a folyamat elindul, a telefon figyelmeztet, hogy minden adat törlődik, innen még vissza lehet térni, ha mégis leokézzuk, akkor telepít, újraindít és egy teljesen új rendszer indul el nulláról;
- aki nem tud kínaiul, az az angol nyelvet választhatja és indítja a rendszert.

Kínai romnál sok olyan alkalmazás lesz, amit rögtön lehet törölni (persze csak ha zavarnak, érteni én nem értek belőlük semmit, mert minden kínai!) – nincsen viszont Google semmilyen formában. Na ide újra kell a nagyfokú türelem, mert ez döcög, de előbb-utóbb sikerül.

A Google alkalmazások telepítéséhez én a Xiaomi alkalmazását használtam:

[link]

Telepítés után el kell indítani és egyesével telepíti, amit kell – itt is minden kínai, de csak egy gomb van alul, elrontani nem lehet. Nekem minden egyes komponens telepítése után kifagyott, ilyenkor kilőttem az alkalmazások menüben (Force stop) és újra indítottam, ez hatott rá és ment tovább eggyel. A lényeg, hogy a telepítéskor egyik komponenst sem szabad elindítani (ne nyomj az „Open” gombra!), csak tovább kell lépni a „Done” gombbal. Ha végigment, akkor az asztalodon megjelenik a Play Store és elkezdődik az újabb türelemjáték. Megpróbáltam belépni: e-mail cím, jelszó, kettős azonosítás, majd az üzenet: „Nem lehet kapcsolódni a google szervereihez, próbálja később!” jött angolul… . Sokadik kísérletre kapcsolódott (a belépés jelszavastól mindig újra kell!) és elsőre jónak is tűnt a dolog, de alkalmazások telepítésének kísérletekor kiderült, hogy nem vagyok belépve. Ezen csak az segített, hogy az összes kapcsolódó google alkalmazást az „Alkalmazások” menüből legyalultam és elkezdtem előröl a telepítésükett majd a bejelentkezést. Egyszer csak összejött és elkezdett működni! A google telepítéssel történő szívásra legalább egy óra ráment, de nem mértem az időt, mert influenzásan itthon szenvedtem, más dolgom úgysem volt, szóval lehet, hogy volt az két óra is… . (Gyanúm szerint a kínai belpiacos romok eleve fel vannak szerelve valami olyan opcióval, ami megnehezíti a google rendszerének telepítését, de én egyébként is hiszek a konteókban, szóval ez csak megérzés.)

A rootoláshoz ez volt az alap:

[link]

Itt azt írja a szerző, hogy csak a kínai A romhoz (stabil verzió) lehet megkérni a rootot, de lehet ezt kérni a kínai fejlesztőihez is, nekem legalábbis átment a dolog. A lényeg, hogy regisztrált Flyme fiókod legyen, mert nélküle nem működik semmi. A lépések jól le vannak írva, azokat kell követni és utána várni arra, hogy a telefonodra telepített alkalmazás (roottool.apk –ból lett RootTool) „Root” gombja megnyomhatóvá váljon. Nekem ez (hétköznap) egy napba telt – vegyétek figyelembe, hogy a kínaiak máskor alszanak mint mi! A gomb megnyomása után nem történik semmi, csak az alkalmazás kiír valamit kínaiul, ezt sajnos nem értettem. Utána kell bemenni a Beállítások – Ujjlenyomat, biztonság – Root engedély menüpontba, ott kipipálni a nyilatkozatot, okézni a rootolást majd megadni a Flyme fiók jelszavát és – dobpergés, fanfárok – a telefon újraindul és rootolt állapotba kerül! Öröm, boldogság és a morelocale 2 root jogokkal történő indítása után máris egy (applikációkban) magyar nyelvű rendszer köszön vissza! Fontos tudni, hogy a Flyme menüje és felülete ettől még angol marad, az alkalmazások (pl. PlayStore, Időkép, meg ami tud magyarul) lesznek magyar nyelvűek. A telefon újraindítása után a morelocale 2 –t újra konfigurálni kell, de ez mindösszesen kb. 10 mp a be- és kilépéssel együtt, szóval nem egy nagy nyűg. Innentől használható minden root jogot kérő alkalmazás (én a Titanium Backup –ot használom elsősorban). Aki bankos programot használ, az lehet, hogy bukja a dolgot, én a CIB applikációját használom, az nem nyűgös, rootolt telefonon is gond nélkül elindul – itt is megy szépen. Sokan panaszkodtak más bankok programjaira rootolt telefonon – itt nem lehet elrejteni a root jogot, mint pl. Magisk alatt – ahhoz majd kell a nyitott bootloader meg a TWRP – remélem a fejlesztők már dolgoznak ezeken is.

Egyelőre ennyi. A kínai fejlesztői rom egyelőre hibátlan, remélem lesz hozzá majd frissítés is hamarosan, meg hátha ez verziót is vált – aktuális lenne egy 9 –es android így, hogy már tesztelik a 10 –est. Közben azért nézem az XDA oldalát is, hátha beindul ott is valami, szerintem lesz erre a telefonra fejlesztés. A rom fogyasztása nem tűnik másnak,nem több, mint a global rendszeré, viszont gyorsabb: érzésre is meg mérés alapján is (282e vs. 291e). Ha valakinek sikerül belakni, akkor hátránya nincsen, előnye egyelőre a működő root és a remélt jövőbeli fejlesztések.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#276) vlesi69


vlesi69
senior tag

Használom két napja, jött rá frissítés és a kamera jobb lett sokkal, belekerült az M.I. is. Két kérdésem lenne, az egyik tudom e a kezdőképernyőt ami nekem a kezdő középre rakni hogy ha jobbra és balra lapozok ugyan úgy legyen a beállításom mint az eddigi telefonjaimon, a másik hogy közvetlen tárcsázás van e hogy kitegyem csak rányomok és hívok.

(#277) GhanBuri Ghan válasza gombasm (#275) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Szép részletes leírás, ez még jól jöhet, köszönöm!

(#276) vlesi69:
ezeket én is hiányoltam, nem találtam rá megoldást.

(#278) espi38


espi38
őstag

Huawei mate 20 vs meizu 16th?
Ti melyiket vennétek meg?

(#279) Kutykurutty7 válasza gombasm (#275) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nagyon nagy segítség, köszönjük! :R

Én már tettem fel kínai romot, de még nekem is sok új, hasznos információt tartalmaz.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#280) espi38


espi38
őstag

Sziasztok! Hát egyenlőre én elpártoltam a típustól lett helyette egy mate 20😁
Sajnos elég sűrűn cserélgetem a készülékeimet.
Igy ha erre kerülne a sor nem valószínű, hogy kitudok szállni a típusból elfogadható veszteséggel.

(#281) Kutykurutty7 válasza espi38 (#280) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Jól számolom? Pont 10 napot bírtál ki a telefonnal, úgy hogy alapvetően jó véleményed volt róla? :-)

Milyen gyorsan cserélsz le egy telefont, ha nem vagy elégedett vele? :)

Tudom a választ és hogy miért küldted vissza, csak egy kicsit kekeckedni akartam... :P

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#282) espi38 válasza Kutykurutty7 (#281) üzenetére


espi38
őstag

Jogos a felvetés nincs is ezzel semmi gond😁
Igen az ára miatt küldtem vissza és nem azért mert valami gondom volt vele.
Jött egy alkalmi lehetőség és ugrottam, ami nem jelenti azt hogy nem térek vissza a típushoz😁
Egyébként túloztál asszem 5 napig volt nálam 😁

(#283) Kutykurutty7 válasza espi38 (#282) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nem túloztam... :N
Február 6-án írtad, hogy a kezedben van a telefon és ma 15-e van [link], vagyis ha beleszámítom a 6-át és a mai napot is, az 10 nap.

Egyébként én még sosem tévedtem... ráadásul azt is tudom, hogy hol laksz és mikor születtél...

Bond, James Bond :K

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#284) espi38 válasza Kutykurutty7 (#283) üzenetére


espi38
őstag

Miért ki vagy honnan ismersz!? 😁
Tévedsz mert kedden vitte el a futár készüléket, de teljesen mindegy szerintem.
Most a Mate 20at nyomkodom ez is parádés darab, de már nagyon nagy tepsi, igaz a szemem nem jó de ez azért túlzás 😂

(#285) andrew01


andrew01
tag

Még mindig eladó legolcsóbban : ) hirdetések között már megtalálható. Úgy hivatalosabb is.

(#286) espi38 válasza andrew01 (#285) üzenetére


espi38
őstag

Hajrá

[ Szerkesztve ]

(#287) Kutykurutty7 válasza espi38 (#284) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A francba! Életemben előszőr tévedtem, ez sz.r érzés! :O

Ki vagyok? Az előbb is írtam... Bond, James Bond (a 007-es)

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#288) espi38 válasza Kutykurutty7 (#287) üzenetére


espi38
őstag

Sajnálom, hogy csalódást okoztam 😁
Remélhetőleg nem fog maradandó károsodást okozni nálad 😂
Esetleg valakit egy 1 órás Mate 20?😁

(#289) Kutykurutty7 válasza espi38 (#288) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ha meguntad és nekem adnád, elfogadom! :R Nem sürgős, akár a jövő hetet is meg tudom várni! :)
Semmi gond, a csalódáson ezzel túl is tudnék lenni...

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#290) espi38 válasza Kutykurutty7 (#289) üzenetére


espi38
őstag

Atgondolom és kereslek.
Egyébként neked meizu van?

(#291) Kutykurutty7 válasza espi38 (#290) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Rendben, köszi!

Igen, Pro 6 Plus-szom van (4/64GB-os). Hardveresen szintén nagyon jó (mint a 16th) és annak is a szoftver a gyenge pontja.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#292) Sinu válasza bjames (#258) üzenetére


Sinu
senior tag

Ez tényleg nagyon idegesítő, nem tudja valaki hol lehet ezt kikapcsolni? Videózás közben fogja magát, leállítja a videót és rákérdez.... :W :W :W

"- fényképezőgép indítása után mindig megkérdezi hogy engedélyezem-e wifi keresést, s nem lehet kikapcsolni (ill. nem tudom hol)"

No Future

(#293) andrew01


andrew01
tag

Elkelt. De követni fogom a fórumot.. érdekel a készülék karrierje : )

(#294) espi38 válasza andrew01 (#293) üzenetére


espi38
őstag

Hát ez gyorsan elment, nem hiába az akciós árhoz képest akciósan adtad el, gratula😁
Úgy látszik jobban keresett típus minta mate 20😂

(#295) JoeMiller


JoeMiller
tag

Sziasztok!
Hetfon erkezik a 8/128-as 16th-m
Tudja valaki, hogy lehet a legteljesebb mertekben atkoltozni iPhone-bol?!?
10 ev anyagat kellen tukrozni. Ha nem megy, akkor megy a haztol😎

(#296) janes1976


janes1976
őstag

Valaki, akinek régóta megvan a teló írhatna egy kis összefoglalót, hogy könnyebben tudjunk dönteni a készülék mellett. Ha nem túl nagy kérés. Mert oké, hogy most atom árban van, de azért komoly pénz ez is és nyilván nem akarna senki sem mellényúlni. Teszteken, videókon túl vagyok, napi használat érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#297) Icetee válasza JoeMiller (#295) üzenetére


Icetee
aktív tag

Hát kösd fel a gatyád mert nem lesz olyan egyszerű... :)
Az iPhone nem igazán szereti más oprendszerűnek átadni a dolgait.... A névjegyeket is csak Google fiókból tudod átvinni, a médiát gépre áthúzva, majd arról a másik telefonra.

(#298) novinyul válasza JoeMiller (#295) üzenetére


novinyul
veterán

Huhh 10 év után ez Mission Imposible lesz ;) De pont egy Meizu 16th-ba átülni is merész dolog.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#299) espi38 válasza JoeMiller (#295) üzenetére


espi38
őstag

Nagyon nem nyúltál mellé éppen az atom jó ára miatt vettek sokan a típusból mert ár érték arányban most a legjobb vétel amit lehet venni a piacon

(#300) novinyul válasza janes1976 (#296) üzenetére


novinyul
veterán

Nem tudom hogy mi a konkrét dolog ami érdekel. De nálam a teszt példány van, ami ment tesztre a Tech2 meg a Mobilarena részére. Mióta fent van a frissítés azóta teszi a dolgát csendben, hiba nélkül. Ár-érték arányban nincs jobb választás, a hátrányok már le lettek írva. Előnye a "kompakt" méret, amoled kijelző(haptic visszajelzés), ujjlenyomat a kijelzőben(van arcalapú feloldás is) snapi 845 8/128GB (folyadék hűtés) stereo hangszórók(mind az elhelyezés mind a kialakítás új megoldással lett berakva a telefonba)beszéd hangszóró kifogástalan, külön dac a zenére(van 3,5 jack csatlakozó), kamera elég jó(szoftveresen lehetne javítani, akkor fullos lenne) az akkumulátor mérete ellenére hozza az 5 óra kijelző időt. Wifi, Bluetooth, GPS stabil jel vesztés nem volt.
Sajnos a frissítések nem gyakoriak, ezt tudomásul kell venni, nehezebb eladás is a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.