Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) GhanBuri Ghan válasza Swinegod (#49) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ja, a FlyMe nekem is nagyon tetszik, nagyon kézreálló rendszer, kb. az összes okosság benne van, ami annak idején tetszett a Lineage-ben, plusz még egy csomó másik.
Az értesítési anomáliák viszont igazak, van, hogy lefagyaszt egy nem előtérben futó processzt, ha nincs kézzel ráadva a magas prioritás, valószínűleg az akksiidő optimalizálása miatt, ha jól tudom, a Miui ugyanilyen.

(#52) monti0222w válasza ates (#39) üzenetére


monti0222w
addikt

Mutat, nincs notch! :DD
Amúgy meg az egyik embernek bejön a másiknak nem, valószínű hogy a teszteknél is ez van. :K

(#53) s4tch


s4tch
veterán

Nekem 3 dolog nem tetszik benne: kamera, ár, üveg hátlap. Ebből a kistesó (16/16x) 2 dolgot megold: jóval olcsóbb, és fém házas. Ha valahogy sikerülne ráhegeszteni a google camerát...

(#54) sfefe válasza s4tch (#53) üzenetére


sfefe
őstag

Az uveghatlap majmolasa nekem is nagy bajom.
Fem fenyezett hatlap is marhara csuszik ( bar gondolom lehetnem maskepp is fenyezni) de legalabb nem torik siman csinalhatnanak jo minosegu muanyag hatlapot. ( pl mint a L520 hatulja kellemes fogasu volt, talan gumirozott vagy milyen )
Szerintem nem az uveg hatlaptol minosegi egy telefon.....( plane a mostani "langyi" szinuek)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#55) Daelion válasza citkar (#47) üzenetére


Daelion
őstag

Átlagjoska jelentkezik. :)

Kb pont így van ahogy leírtad,~fél éve vettem egy Meizu M6 Notet 'Eustock' és engem ezek a dolgok teljesen hidegen hagynak.
Teszi a dolgát amire kell azt kész,azt hiszem 2x volt frissítés amióta megvan de ha nem lett volna se érdekelne.
Eddig semmi gondom sincs vele vagy a Flyme-al.

A tesztben szereplő telefon meg tetszik de én alapon nem adok ennyit egy telefonért 'nem használnám ki' tehát inkább nem ítélem meg.

[ Szerkesztve ]

(#56) MaCS_70 válasza sfefe (#54) üzenetére


MaCS_70
félisten

Komolyan fel nem foghatom, hogy kinek-minek jó az üveg hátlap.

Pár hét használat után a "prémiumérzet" úgyis megszűnik, megszokottá válik, szemben a fizika állandóságával: a sima felületek csúsznak, az üveg sérülékeny.

Biztosan retardált vagyok, de én kifejezetten egy minőségi, rugalmas műanyagból készült készülékházra vágyom, ami nem csúszik ki a kezemből, és esetleges leejtés esetén a saját alakváltozásával elnyel némi energiát.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#57) koshmar


koshmar
őstag

4. oldal 2. sor microSD :B

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#58) JoeCockBill válasza MaCS_70 (#56) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

anno nagyon reméltem hogy az lg v10 trendet teremt. sajnos nem így lett :(

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#59) citkar válasza Daelion (#55) üzenetére


citkar
addikt

Rövid ideig használtam a globál ROM-ot, de nekem is ez jött le. Igazából elsősorban a kíváncsiság vitt a kínai ROM irányába, de teljesen jó volt a globál is (gyors, stabil, előre telepítve Google alkalmazásokkal).

(#60) osztraksajt válasza citkar (#59) üzenetére


osztraksajt
őstag

Pedig lélegzetvisszafojtva olvastam hogy végre megvan a következő telefonom egészen addig amíg elértem az NFC részhez...

(#61) GhanBuri Ghan válasza osztraksajt (#60) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Egy helyen olvastam, hogy a Meizu elnöke megígérte, a 16s-ben változatlan forma mellett lesz FM rádió, NFC és 855.

(#62) citkar válasza osztraksajt (#60) üzenetére


citkar
addikt

Igen, már korábban is megjegyezték páran, hogy kimaradt (bár nem értem miért nekem címezted), többek közt én is, hogy a felső kategóriában, ilyen ár mellett szerintem is hiba kihagyni, egyszerűen elvárható (mindamellett, hogy én sosem használtam és most sem tartok rá igényt), de az Mi 8-ban van és hasonló árban van talán.

[ Szerkesztve ]

(#63) osztraksajt válasza citkar (#62) üzenetére


osztraksajt
őstag

Bocsi félrement. :B

Manapság kimondottan hasznos a banki alkalmazásoknál, de a profilváltásokat is nexus s óta NFC matricákkal oldom meg.

(#64) logitech1


logitech1
tag

3500 akkuval jobb lett volna :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#65) aprokaroka87 válasza logitech1 (#64) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

3500 db vagy 3500kg, esetleg 3500 mAh akksival?

(#66) Kutykurutty7 válasza aprokaroka87 (#65) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A kérdés jogos! De valószínűleg mindhárom verzió hosszabb készenléti/működési időt biztosítana! :DDD

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#67) MaCS_70 válasza aprokaroka87 (#65) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egyértelműen darab. Egyszerű mennyiségjelzős szerkezet -- ha nincs mértékegység megadva, akkor megszámláljuk a mennyiséget. A kolléga kicsit mohó és szereti az akkumulátorokat. :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#68) Pítőr válasza HERR Z (#27) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Hol?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#69) citkar válasza Pítőr (#68) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem akcióban volt annyi. Globál Meizu 16 6GB/64GB Snapdragon 710-zel (nem is figyeltem van-e kínaiaknak szánt változat) 310-320 USD jelenleg, postával, összesen mire kézhez kapod meg 340-350 USD. Kuponokkal/pontokkal kicsit csökkenthető valószínűleg (a legtöbb webshopnál).
Nekem a hivatalos Aliexpress-es oldalukról a rendeléstől számított 6. munkanapon este meghozták így a Meizu 15-t.

[ Szerkesztve ]

(#70) GhanBuri Ghan válasza MaCS_70 (#67) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Vagy esetleg egy motort szeretne velük meghajtani.

(#71) mikk2000 válasza Bog (#14) üzenetére


mikk2000
őstag

Így már érthető :) Én se értettem, mi baj a képekkel az első párat megnézve...

(#72) novinyul válasza aprokaroka87 (#21) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos a legelső szoftver volt rajta(7.1.1.0) Rádobtam az új szoftvert, aztán ha lesz időm kipróbálom a kamerát. A security patch októberi lett.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#73) novinyul válasza novinyul (#72) üzenetére


novinyul
veterán

Végre javították a magyar nyelv hiányát, szóval van remény hogy mást is javítottak. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#74) monti0222w válasza novinyul (#73) üzenetére


monti0222w
addikt

Neked is 16 van?

(#75) novinyul válasza monti0222w (#74) üzenetére


novinyul
veterán

Akad itthon egy :))

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#76) monti0222w válasza novinyul (#75) üzenetére


monti0222w
addikt

Milyen? Hangilag tényleg átlagos, mondjuk az Axon 7-hez viszonyítva?

(#77) novinyul válasza monti0222w (#76) üzenetére


novinyul
veterán

Axon 7-hez képest nem egy nagy eresztés zeneileg, hangszórók nagyon jól szólnak de fülesen keresztül egyenlőre nem éri el az Axont. LG V30 jobb zenében, neked az az első. Mostani frissítés helyre rakta a magyar nyelvet a kamerát még újra tesztelem, mert szerintem azt is megpiszkálták.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#78) novinyul válasza monti0222w (#76) üzenetére


novinyul
veterán

Kicsit túrtam és ez van benne: Cirrus Logic CS35L41 :)
Szóval van benne dedikált hangchip, de nincs úgy kiemelve mint a Pro 5 volt zeneileg.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#79) N.E.R.O.


N.E.R.O.
tag

És azt tudja valaki esetleg, hogy, bár ígérték ugyan, de valóban lesz-e global verzió a 16th plus-ból is..?

(#80) novinyul válasza N.E.R.O. (#79) üzenetére


novinyul
veterán

NERO:Egyenlőre nincs infó róla hogy lesz eu-s forgalmazása.
Viszont a frissítés a kamerát is érintette, sokat javult a szoftver. A Poco F1 volt ilyen, az első szoftver nagyon rossz volt, majd a frissítés után helyre állt a kamera.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#81) Nimda válasza novinyul (#80) üzenetére


Nimda
addikt

Kérhetnék fotókat?

(#82) novinyul válasza Nimda (#81) üzenetére


novinyul
veterán

Vége a karácsonyi rohanásnak, utána csinálok normális képeket. Privátba küldj mail címet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#83) monti0222w válasza novinyul (#77) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm szépen, az a gond hogy nem lesz majd mire váltanom, mivel beszükült ebből a szempontból a piac, nagyon kevés termék felel meg nekem zenei szempontot figyelembe véve! Bíztam a Meizuba, volt Pro 6-m az jó volt hangban is.
Minden gyártó a kamerára gyúr rá holott lehetne mást is fejleszteni! :K

(#84) novinyul válasza monti0222w (#83) üzenetére


novinyul
veterán

Vegyél LG V30-t, az megfelelő neked zeneileg. Mostani frissítés után még nem próbáltam ki a zenelejátszót, de este kipróbálom Poweramp-l. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#85) monti0222w válasza novinyul (#84) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor már jobb lenne a V35, csak újabb verzió, nem? Megköszönöm ha megtennéd. :K
Visszatérve a zenei részhez: a Pro 7-nek is jónak mondják a hangját, és remélem a 16-nál is tudnak rajta javítani még! Mindenesetre mivel nem kényszer a váltás megvárom a 16s-t milyen lesz! :)

(#86) s4tch válasza novinyul (#84) üzenetére


s4tch
veterán

Én is érdeklődve olvasom a beszámolód. Illetve képek jöhetnének valami nyilvános formában, mivel nálam is listán van a 16th.

(#87) novinyul válasza monti0222w (#85) üzenetére


novinyul
veterán

Na meghajtottam zeneileg :) Nem sokkal marad el az Axon 7-l a Meizu, szóval akár jó is lehet neked. Egyébként az LG V30 részletessége még mindig nagyon tetszik, de szinte egymás nyakán vannak. A külső hangszóró(k) tekintetében holtverseny van az Axon-Meizu csatában, itt az LG elmarad a mono hangszóró miatt( de ha a G7-t nézem az is elmarad minőségben)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#88) monti0222w válasza novinyul (#87) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm szépen :R szóval azért nincs veszve minden remény, mert ami fotót csinál az elég lenne nekem, a megjelenése pláne hogy notch nélküli tetszik, NFC-t nem hiányolom belőle mivel nem használom szóval ha zeneileg jó akkor újból visszatér a kosárba. :D
Bár, valószínű hogy megvárom a 16s-t.

(#89) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Most hallgattam meg egy tronsmart fülessel nálam 10/9 ..Ha a következő frissítéssel javul a kamera szoftver, listás lesz... Addigra lemegy az ára is ..

(#90) novinyul válasza Zsoltpeter (#89) üzenetére


novinyul
veterán

Kamerán is reszeltek, de még kell neki javítás, amúgy sokkal jobb lett a dinamika. Éjszakai képeken kellene reszelni még, akkor már nem szólnék rá semmit.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#91) novinyul


novinyul
veterán

Akciós lett a telefon :)
[link]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#92) zsolti197878


zsolti197878
csendes tag

Megvan a 16th és olyan bajom van vele, hogyha kábeljével csatlakoztatom a pc-hez nem látom a képeket, vagyis látom a mappa szerkezetet fájlokat méretet, csak bélyegképként nem jelenik meg csak egy ikon, mi lehet a baj ? (win 10 pro)

[ Szerkesztve ]

(#93) novinyul válasza zsolti197878 (#92) üzenetére


novinyul
veterán

Gépen állítsd be a nézetet, nekem hibátlanul működik gépre kötve.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#94) zsolti197878


zsolti197878
csendes tag

Hiába állítom a nézetet :F :((

(#95) mjani1172


mjani1172
addikt

Úgy látom ez a készülék besült.
Ennyi pénzért sem kell(szinte ajándék) , annak oka van, és az nem az ismertség hiánya.
Talán az nfc és a satnya akksi.

[ Szerkesztve ]

(#96) novinyul válasza mjani1172 (#95) üzenetére


novinyul
veterán

Nem sült be, de pár év eltelt mire újra Snapi procival adtak ki telefonokat. Fel kell pörögniük hogy újra képbe kerüljenek. Amúgy meg a satnya akkumulátor hozza a 5,5 -6 óra kijelző időket. Az NFC sajnos bele kellett volna férjen, de minden más rendben van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#97) monti0222w válasza novinyul (#96) üzenetére


monti0222w
addikt

Most öszintén te használod, vagy az emberek hány százaléka használja az NFC-t? :)

(#98) novinyul válasza monti0222w (#97) üzenetére


novinyul
veterán

Én nem, de ahogy a Xiaomi belerakja, itt is el kellett volna férjen.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#99) mjani1172 válasza novinyul (#98) üzenetére


mjani1172
addikt

A telefonnal fizetés már nem a jövő, egyre többen használják.
De mindegy csak gondoltam visszanézek, hogy áll a készülék, de ha jól látom összesesen két vagy három tulaj van,ez nem bíztató.

(#100) novinyul válasza mjani1172 (#99) üzenetére


novinyul
veterán

Huawei, Xiaomi, Samsung dömpingbe elveszik a Meizu. Ráadásul egy pár évet csak MTK procikkal(meg kevés Exynos)gyártották a telefonokat, emiatt háttérbe szorultak, pedig a telefonjaik mindig jók voltak. A Flyme rendszert meg vagy szereti valaki, vagy utálja, de tény hogy a zártsága nem válik az előnyére.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.