Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) #63534592 válasza Kkromer (#900) üzenetére


#63534592
törölt tag

én látom a kijelzőt minden időben.

Téged az zavar hogy senki se adta el neked a meizu telefonját.Vettél egy asus-t,örülj neki :)

Egy zenfone 5 sehol sincs ehez a 636-os hulladék processzorával,meg nézegesd azt a gusztustalan notchot

[ Szerkesztve ]

(#902) espi38 válasza #63534592 (#901) üzenetére


espi38
őstag

Neki a snapi 845 zenfone 5 volt, de ezt is eladta nem volt jó neki ezt meg fikázza 😂

(#903) novinyul


novinyul
veterán

Ok!
Akkor ennyit erről! Ez a 16th topikja és maradjon is az! Nem akarok megint törölni. A személyeskedést meg hagyjuk, vagy ki lesz rakva innen aki ezt nem tartja tiszteletben!!!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#904) #63534592 válasza novinyul (#903) üzenetére


#63534592
törölt tag

ok kiléptem

(#905) novinyul válasza #63534592 (#904) üzenetére


novinyul
veterán

Ez most nem rád vonatkozott, akit érint az tudja

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#906) espi38 válasza #63534592 (#904) üzenetére


espi38
őstag

Nekem szólt 😀

(#907) feka0118 válasza novinyul (#894) üzenetére


feka0118
tag

Hagyjátok rá. Kb 4 éve Meizu telefonokat vásárolok, minden topikban vannak olyan emberek, akiknek nincs jobb dolguk. Osztják az észt és közben nokia 3310-est használnak. El kell őket engedni. Én is úgy tudom hogy samsung gyártja a kijelzőjét, amin erős fényben is pont annyi látható mint más amoled panelon. Páromnak s9+ van, szerintem a különbség alhanyagolható, ugyan úgy látszódik a Meizun is minden, csak olyankor ki kell kapcsolni s szembarát módot.

(#908) espi38 válasza feka0118 (#907) üzenetére


espi38
őstag

Én valóban meizut használok😀
Lehet Samsung gyártja hozzá a panelt, de a fényerő szempontjából a gyengébbiket.
A páromnak S8 a van, ami most megadta magát, de ég és föld a két kijelző azt lehet látni tűző napfényben is. Fehér nit közel 1000,aminek a hiánya ekkor jön elő.
Ezenkívül kiváló a panel a meizuban, ha nem látom árnyékba húzódó ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#909) feka0118 válasza espi38 (#908) üzenetére


feka0118
tag

Nem neked címeztem a kommentemet hanem asus barátunknak.😀
Amúgy, mi főleg netezni szoktunk a telefonjainkkal. Böngészőben cikket olvasva én nem láttam nagy különbséget. Nem régóta vettem ezt a telefont és olvasva a kommentedet kíváncsi lettem, hogy tényleg úgyvan e, de szerintem tényleg elhanyagolható a különbség( de azért van, pl fotók nézegetése közben látható hogy az s9+ é több) a két panel között. De az egy 100 ezerrel drágább is, legyen is jobb😀+ a számok sok esetben nem egyeznek meg a valósággak.
Én viszont eddig nem nagyon tudok belekötni ebbe a Meizuba. Amit én elvárok egy telótól, azt tudja.😀

[ Szerkesztve ]

(#910) novinyul válasza espi38 (#908) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor egy apróságot elfelejtettél :) Itt az ujjlenyomat olvasó a kijelzőben van, ráadásul az első széria. Szerintem itt nem is lehetett olyan panelt használni, szóval ha azt nézem tökéletes így is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#912) espi38 válasza feka0118 (#909) üzenetére


espi38
őstag

Jogos az érv az S9+ nem egy árkategória legyen is jobb mint a meizu, mert nem tizezerrel drágább készülék.
Viszont az is tény, hogy annyival nem jobb készülék az s9 mint a meizu, nem véletlen mondom hogy ár érték arányban verhetetlen a 16th.

(#913) feka0118 válasza espi38 (#912) üzenetére


feka0118
tag

Detto😉

(#914) donszabo


donszabo
csendes tag

Közben én is beruháztam egyre és megy a telepítés. Flyme accountnak látjátok értelmét? Valami plusz funkció talán? Nálam a Google backupol mindent, ami kellhet, ezért inkább nem futtatnék 2 hasonló algoritmust a háttérben, de ha van olyan nélkülözhetetlen dolog ami csak ezen keresztül elérhető, írjátok meg kérlek.

(#915) aprokaroka87 válasza donszabo (#914) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pl meizu m6-on csak úgy lehet rootolni a telefont, ha van aktív meizu fiokod, az hogy itt hogy van azt nem tudom.

(#917) novinyul válasza Sinu (#916) üzenetére


novinyul
veterán

Nyugi! Sajnos egy értelmetlen vita utáni sértődés utó zöngése ez. Nekem most pozitív csalódás a 16th, előtte a Pro 5 volt a másik kedvencem(lett volna benne B20 el sem adom, nagyon adta benne a 7perces záridő, meg a kiváló dac)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#918) espi38 válasza novinyul (#917) üzenetére


espi38
őstag

Igy van😀
Holnap postázom a fóliádat😀

(#919) novinyul válasza espi38 (#918) üzenetére


novinyul
veterán

Köszi!
Most újra elolvastam, na akkor ez így gáz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#920) Csápájev


Csápájev
őstag

Van valami kedvenc, jó minőségű usb kábel márkátok,amit érdemes berendelni?
Baseus,ugreen?

(#921) novinyul válasza Csápájev (#920) üzenetére


novinyul
veterán

Én csak átalakítót vettem, abból a blitzwolf nagyon bevált. Kábel meg van sony, Samsung, Lg-m.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#922) Csápájev válasza novinyul (#921) üzenetére


Csápájev
őstag

De ezek a régebbi, gondolom mikro USB kábelek ugyanolyan gyorsan feltöltenek,mint egy új USB c kábel?
Feltételezem nem :P

(#923) novinyul válasza Csápájev (#922) üzenetére


novinyul
veterán

Nem vettem észre hogy lassú lenne. Addig meg jó ez így nekem :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#924) Csápájev válasza novinyul (#923) üzenetére


Csápájev
őstag

Egyébként elképesztően gyorsan tölt.
8:55 volt 27%-on, 10:19kor már 100%.
Mindez egy 2m-es Baseus kábellel,egy rövidebbel szerintem még gyorsabb.
Nekem az amoled kijelzője is nagyon tetszik, gyors, az aksija is jól bírja, nagyon tetszik :K

(#925) Kutykurutty7 válasza Csápájev (#924) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nagyon fejlett a Meizu saját gyorstöltési technológiája.

Én is egy 2 méteres kábellel szoktam tölteni a Pro 6 Plus-t (ha jól tudom, ugyanazt a mCharge technológiát hasznája, mint a 16th) és nem érzem lassabbnak a töltést, mint a saját gyári kábelével. Sőt, próbáltam tölteni egy 20 centis minőségi USB-C kábellel is, de azzal sem volt gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#926) espi38 válasza Csápájev (#924) üzenetére


espi38
őstag

Látod, látod és mennyit kellett győzködni, hogy megvedd😂

(#927) Kutykurutty7 válasza novinyul (#917) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Hol okoz problémát a B20 hiánya? A Pro 6 Plus nem tud B20-at, de eddig sehol sem tapasztaltam problémát az adatkapcsolattal sem, illetve ahol gondja volt a készüléknek az adatkapcsolattal, ott más típus is (pl. iPhone 8 Plus) ugyanúgy problémába ütközött. Vagy ez szolgáltatófüggő is lehet? Én Telekomos vagyok...

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#928) Csápájev válasza Kutykurutty7 (#927) üzenetére


Csápájev
őstag

Szolgáltató függő is, én sokat jövök megyek az országban,volt telefonom amelyikben nem volt B20 és edge-re belassult bizonyos helyeken.
Mindez pár éve volt és másik szolgáltatónál,de akkor azért én is rájöttem,hogy bizony kell a B20.
A B20-as 4G nyomában

[ Szerkesztve ]

(#929) Kutykurutty7 válasza Csápájev (#928) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Értem, nagyon köszönöm! :R

A linkelt cikket láttam már akkor is, amikor azon gondolkodtam, hogy megvegyem-e a B20 nélküli telefonom. Elolvastam többször is, de nem tudtam ez alapján eldönteni, hogy nekem lesz-e gondom. Egyelőre problémám nincs, de igaz, hogy én túlnyomó részt a főváros környékén mozgok.

Azért valószínűleg a következő telefonomnál elvárás lesz a B20.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#930) donszabo


donszabo
csendes tag

Egyelőre jónak tűnik a telefon. Az eddigi telefonjaimmal ellentétben nem max fényerőn indult a telepítés, meg is ijedtem picit, hogy csak ekkora a fényereje van a kijelzőnek, de csak 50%on volt és most már megnyugodtam.

Viszont az mBack hosszan nyomva nem csinál semmit, csak a rövid érintés (vissza) működik. Erre van valamilyen tippetek?

(#933) donszabo válasza donszabo (#930) üzenetére


donszabo
csendes tag

Meg is van a megoldás, tényleg be kell nyomni a kijelzőt, nem csak érinteni.

Más: 2 SIMmel használom és a belvárosban (Bp) csak a Voda hajlandó 4G LTE-n működni, a Telenoros számom 3G-n van, viszont erről futtatnám a netet, ami innentől nem az igazi. Nektek jól megy a 4G minden szolgáltatónál?

(#934) Csápájev válasza donszabo (#933) üzenetére


Csápájev
őstag

Nekem egyesben telenoros kártya van, folyamatosan 4g LTE-n vagyok.

(#935) donszabo válasza Csápájev (#934) üzenetére


donszabo
csendes tag

Köszi! Felhívom a szolgáltatót, gondolom SIMet kell cseréltessek.

Más: nekem túl kínai az összes csengőhang. Eredeti Android hangpakkot használ valaki hozzá? Honnan lehet lekapni?

(#936) novinyul válasza donszabo (#933) üzenetére


novinyul
veterán

Nyomás érzékeny a kijelző(haptic), Meizu-n kívül csak az apple telefonokban van. Telenorral használom és semmi gond, full 4G minden hol.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#937) Csápájev válasza donszabo (#935) üzenetére


Csápájev
őstag

Zedget használok

(#938) bjames válasza novinyul (#936) üzenetére


bjames
aktív tag

Csak az mBack gomb területén nyomásérzékeny. Legalábbis így tapasztaltam.
Én a gesztusvezérlést használom, nagyon kényelmes. A gyári böngészővel böngészve ha back-et "gesztusolok" akkor a szó ami eszembe jut a történésre: szempillantás :)

(#939) bjames válasza donszabo (#914) üzenetére


bjames
aktív tag

A root-hoz kell China rom és meizu fiók. Másra én sem használom.

(#940) vlesi69 válasza Kutykurutty7 (#927) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én minden telefonomat 3G-n hagyom, pár másodperccel később tölt be egy oldal, hova siessek, és siettessem. Meg tovább is bírja az akku. 60/80 vérnyomás a hosszú élet titka!

(#941) bjames válasza vlesi69 (#940) üzenetére


bjames
aktív tag

Ott okoz gondot a B20 hiánya, ahol az adott szolgáltatónak nincs 3G-je csak B20-as 4G-je. Itt fog visszamenni a teló edgre ami ugye olyan múlt századi sebesség. Ezen az sem segítene ha te fixen beállitod hogy csak 3G-t használjon. Nekem az előző telóm nem tudott B20-at, közel 3 évig használtam, de nem tűnt föl szerencsére.

(#942) novinyul válasza bjames (#938) üzenetére


novinyul
veterán

Nem csak ott érzékeny :))

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#943) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

valaki tudja esetleg miért változott sötétre a téma? nem változtattam semmit, másik témát hiába választok ugyanolyan sötétek az értesítések, köszönöm ha valaki tudja a megoldást

(#944) bjames válasza Varesz_86 (#943) üzenetére


bjames
aktív tag

Kapcsold ki a Night mode-ot. Van rá gyorskapcsoló.

(#945) feka0118 válasza bjames (#944) üzenetére


feka0118
tag

Ki? Hol lehet bekapcsolni?😲

(#946) feka0118 válasza feka0118 (#945) üzenetére


feka0118
tag

Flyme lab al?
Vagy csak a színek intrgrálását kapcsoltátok be?

(#947) bjames válasza feka0118 (#946) üzenetére


bjames
aktív tag

Nekem China romon van egy ilyen gyorskapcsoló az értesítési panelon. Lehet neked nincs hozzáadva, mert szerintem globalban is lenni kellene. De valaki erősítésen meg.
Érdekes, hogy egyébként a beállítások között nem találtam sehol. A gyári böngészőben is van ilyen mód, lehet hogy onnét is kapcsolható.

Megnéztem, a böngésző nem rendszerszinten kapcsol.

[ Szerkesztve ]

(#948) feka0118 válasza bjames (#947) üzenetére


feka0118
tag

Én global rom ot használok. A kapcsoló panelon sem találom.
Fejlesztői módban sem találom.

(#949) bjames válasza feka0118 (#948) üzenetére


bjames
aktív tag

Ha ezt kapcsoltad be valahogy, akkor ki is lehet kapcsolni :)
Ha más nem, akkor restart. Még jó hogy gyorsan indul újra :)

(#950) bjames válasza novinyul (#942) üzenetére


bjames
aktív tag

Leteszteltem, mBacket bekapcsolva csak alul az mBack területen érzékeli a forcetouchot. Ha pl asztali ikonon nyomok erősen az nem forcetouchként, hanem csak nyomvatartásként érzékeli.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.