Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53) Béééla válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


Béééla
őstag

Jó, szombati akció után vasárnap már tuti nem volt tömegnyomor, de csak körbenézni nem szaladok ki ;)

@Funthomi:
Van felnőtt rolleres tapasztalatom is, nem kevés (még taknyolás is :D ) nagy tömör szilikonkerekessel. Az elég szépen vette az akadályokat, kisebb-nagyobb gödröcskéken röhögve ment át, kátyút nem bírja valószínűleg, és a lábfék vicces ha olyan cipőben vagy, ami nem bírja a meleget.
Ez ugyanezt tudja, útegyenetlenségben nem fogsz orra bukni, viszont a durva aszfalton ezerszer jobb menni vele, a sima rollerrel a térkövet is megérzed. (éljen a fújt kerék)
Jól kanyarodik és kellően széles a kormány, a féket be kellett állítani és mintha egy kicsit ütött is volna a dobozból kivéve, de ketten 5 perc alatt szuperfinomhangoltuk. És akkor a fék:
elvileg visszatápolós elektromos fék és karos is van, a visszatápolóst nem éreztem mert annyira természetesen reagált, az első métertől adta nekem magát. Ha nem gurul, nem megy a gáz se, ilyen okos apróságok vannak benne. (egyszer meg kell lökni lábbal)
Egyetlen negatívumot tudok mondani azon kívül hogy nem ingyen osztogatják: fura az összehajtó-mechanizmus. Nem rossz csak szokatlan.
Nagyon-nagyon-nagyon nézegetem, csak épp van másik csomó extra kiadás most (programozós-robotépítős oktatóműhelyt nyitottam, lakás-bajok orvoslása, ilyenek) de ha tavasszal még mindig nagyon viszket a tenyerem, veszek egyet. Városon belül, jó időben aranyat ér.

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.