Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) internetezoo


internetezoo
senior tag

Shop még sehol...szeptember 15-20 az ígért beindulás...én nem hiszek ennek a Be Social-nak, 36 fő van náluk

(#252) azbest válasza internetezoo (#251) üzenetére


azbest
félisten

elfoglaltak facebook látogatottsági felmérés készítésével [link] :DDD

Amúgy az ilyen agencik kb úgy működnek, hogy van "a" cég, aki megszerzi a munkát, aztán meg keresnek valaki alvállalkozót, aki megcsinálja, persze lehet, hogy azok is keresnek valami alvállakozót, aki megcsinálja, aztán azok keresnek egy alvállalkozót, aki megcsinálja. Ilyen 4-5 szintű lánc végén meg lehet ott van pistike, aki elsőéves a tesi-számtechtanár szakon ;]

Persze nagyban is ez megy. Nemzetközi projekteknél sem ritka, hogy a megbízó egy agency-t bíz meg, aki átpasszolja egy másik agency-nek, aki egy magyar cégnek, aki egy másik magyar cégnek..., ahol valaki elkezd dolgozni rajta. Akkor vicces ez, amikor a megbízó és egy amcsi 10 ezer dolcsi / órás szakértő konzultál a magyar szakival, aki még jó esetben is max 3000 forintos órabérért csinálja a melót. Nem túlzok, láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#253) Atomgeszi válasza azbest (#252) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Persze az építőipar is ugyanez.

De ez tényleg botrány. Így beharangozva minden és gyakorlatilag a lurdy-n és egy állítólagos PH felhasználón kívül semmi információszerzési lehetőség nincs(ja meg a facebook). De akkor is..

[ Szerkesztve ]

(#254) Chaser válasza internetezoo (#251) üzenetére


Chaser
titán

Ha szeptember akkor meg egy napjuk van ( : ha nincs kismillio termek amit fel kell tolteni, akkor ez 1-2 embernek max 2 honapos munka, ha mindent maguk programoznak amit nem hiszek, legyen 4 honap, - lattam epp eleg shopot, volt olyan amit 1m felett csinaltak, kb en is megcsinalnam 2 het alatt 0-hoz konvergalo programozoi tudassal :) -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#255) smc válasza Chaser (#254) üzenetére


smc
addikt

Munkát keresel, vagy mi van? ;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#256) Chaser válasza smc (#255) üzenetére


Chaser
titán

Mafeligkesz' ( : beelozom a besocialt ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#257) internetezoo


internetezoo
senior tag

Xiaomi Magyarország: mennyit kell még aludni?

(#258) azbest válasza internetezoo (#257) üzenetére


azbest
félisten

csak egyet, de úgy mint egy medve ;]

Egyébként nem tudom a németek hogy csinálják, hogy ott br 200 euroért már van 4/64 mi a2, fulfilled by amazon.

[ Szerkesztve ]

(#259) internetezoo válasza azbest (#258) üzenetére


internetezoo
senior tag

aludni kell továbbra is...

[ Szerkesztve ]

(#260) internetezoo


internetezoo
senior tag

Xiaomi Magyarország: igazán adhatnátok tájékoztatást, hiszen a megadott második határidőt se tartotta be a Be Social. Inkább mérje saját magát, hogy mennyire bitesedett el az űrben...

(#261) Chaser válasza internetezoo (#260) üzenetére


Chaser
titán

Lehet nem az idei evre celoztak meg a szept. 20. max datumot ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#262) internetezoo


internetezoo
senior tag

Xiaomi Magyarország FB oldal már lehet moderálja a hozzászólásokat. Vki megkérdezte mikor lesz weboldal. Aztán eltűnt a hozzászólás.

(#263) mateus válasza internetezoo (#262) üzenetére


mateus
senior tag

Addig jó míg csak a hozzászólás tűnik el, ha majd az emberek is akik kérdeznek, akkor lesz baj.. :DDD

(#264) kicsako válasza mateus (#263) üzenetére


kicsako
őstag

Honnan tudod hogy nem tűntek el? :))

(#265) blueye


blueye
veterán

Melyik telefon van keszleten a boltban ami a leagalapabb/legolcsobb, masodik ceges telefonnak: felhasznalas csak email, telefonalas. Mennyi az ara?

(#266) mateus


mateus
senior tag

Benéztem ma az üzletbe, minden termékből volt készleten jópár darab. Igaz a netes rendelés hiányán ez nem segít, csak kíváncsi voltam az árakra.

(#267) mateus válasza blueye (#265) üzenetére


mateus
senior tag

Redmi 6-ot láttam 45e-ért.

(#268) internetezoo


internetezoo
senior tag

"Dolgozunk a weboldalon és az online vásárlási lehetőségen" mondja a Xiaomi Magyaroszág FB. Ezek szerint két csúszás van.
Ha én lennék a Xiaomi Kelet-Közép Európa regionális képviselője akkor picsán rúgtam volna azt aki jóváhagyta, hogy a Be Social csinálja meg a weboldalt és webshopot. Webszociológiával foglalkozik , nem webshop készítéssel. Minden egyes nap bevételkiesés amíg nincs webshop. (kötbért Be Social fizet?) Aki a newteq.eu weboldalt, webshopot csinálta arra nem bírták rábízni a xiaomi.hu webshopot is?
Én elvárnám, hogy egy teljes évig a Wayteq/Be Social fizeti a futás, szállítás díját kompenzációként..

(#269) smc válasza internetezoo (#268) üzenetére


smc
addikt

Ez a szerződött felek dolga, kár ilyesmibe belemenni itt.
Az viszont elvárható lenne, hogy kitűzzenek egy konkrét dátumot, mert ez így kezd nevetséges lenni.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#270) Chaser válasza internetezoo (#268) üzenetére


Chaser
titán

Ha volt eszuk - amit ketlek - , van a kotberre kitero resz a szerzodesben
Valaoszinuleg ok felvettek a munkat es kiadtak masnak, ezzel nincs is semmi baj
Itt az egesz tortenet hibadzik, ameddig nincs kesz a webshop nem nyitjuk a boltot, de legalabbis nem harangozzuk be a shopot, azzal se lenne semmi baj h kesobb nyilik a shop mint a bolt, ha nincs ellenkezoje kommunikalva
Itt a hely valasztason, megnyiton, firumon az uzlet neveben hivatalisan kommunikalo eladon - akire semmilyen utalas nincs cikkben v barhol h koze lenbe az uzlethez -, minenen latszik a teljes amatorizmus, erre szoktam mondani, inkabb menne az ilyen illetekes utcat seperni, nem venne el a munkat olyan elol aki esetleg ert is ahhoz amit csinal
De lassan csak megnyilik az a shop es tortenelem lesz az egesz kezdeti mizeria:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#271) Viktor0610 válasza Chaser (#270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom, nálad nagyon beragadt ez a bolt nevében kommunikáló eladó téma... ;]

Nekem eszembe sem jutott, amit talán te jegyeztél meg, hogy ennyi erővel jóskapista is írhatna a bolt nevében.

Jut eszembe! A smileyt elrontottad! ( :

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#272) kelzsoca válasza Chaser (#270) üzenetére


kelzsoca
félisten

de legalabbis nem harangozzuk be a shopot, azzal se lenne semmi baj h kesobb nyilik a shop mint a bolt, ha nincs ellenkezoje kommunikalva

A fizikai bolt, tehát az offline rész szépen működik, sikeres volt a boltnyitás, és az azóta eltelt időszak is pozitív.
A webáruház nem indult el, nyilván ennek okai vannak, amint lehet indítják, pontosan tudják hogy vevőket vesztenek.

https://vertigostore.eu

(#273) Chaser válasza Viktor0610 (#271) üzenetére


Chaser
titán

Az icipici pok megvan?
Hat nem aranyos...? De ostoba ((( :
Nem ragadt be semmi, iszonyat amator dolog ahogy a tobbi is, nem neked kell eszedbe jusson, hanem a project vezetojenek, ha neki nem az uzletvezetonek, koztudott mennyi lelki nyomorek van aki nem tud magaval mit kezdeni, ehhez meg hackelni sem kellett volna
Irkalni akarok a bolt neveben, talan megkerdem az uzletvezetot - ha en vagyok az akkor a felettem levot -, hivatalosan megkeresem a ph-t, es keren h a cikkben tegyek hivatalossa es kiemelve a 0. hsz-ben. Bonyolult? Sztem nem
Egyebkent nem rontottam el semmit:)

kelzsoca
Nem arrol van szo, h mukodik a fizikai bolt, arrol van szo minek harangoznak be webshopot amikor meg nincs kesz? Raadasul mar tobbszori csuszas is volt
Ellenben mai napig nem latom h annyi kinn lenne, a bolt itt meg itt elerheto, nyitvatartasi ido, telefonszam, a webshop keszul, turelmed kerjuk. Bonyolult? Nem gondolnam itt sem.
Fb nekem - mar - nincs, pont nem erdekel azon mit kommunikalnak

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#274) Departed válasza Chaser (#273) üzenetére


Departed
őstag

Tökéletesen igazad van. :R

Én már két Xiaomi telefont vettem meg helyettük _máshol_ a nyitásuk óta így, hogy nincs webáruházuk.
Ha nem kell nekik a pénzem hát nem kell. :U

(#275) Tomy Yayo válasza Departed (#274) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Jártam párszor az üzletben, elnézve a vásárlók mennyiségét így sem hiszem, hogy túl nagy készletet görgetnének maguk előtt :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#276) azbest válasza Chaser (#273) üzenetére


azbest
félisten

a csúcs nekem még mindig az, amikor a mindig tv weblap cseréjekor a fejlesztő cég valami olyasmi szöveget tett ki, hogy "hamarosan elérhető lesz az új digitv webldal, türelmüket kérjük" ;]
Nem kicsit lett ideges a kommunikációs vezető, amikor jeleztük neki a fórumon :DDD

(#277) Chaser válasza azbest (#276) üzenetére


Chaser
titán

( : ez jo, azt nem ertem h ezt vezetok h nem tudjak erdemben lekommunikalni egymas kozt, 8 altalanos - sem - kell hozza

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#278) internetezoo


internetezoo
senior tag

Xiaomi Magyarország: úgy nézem megint moderálja a webshopos kérdéseket. Éljen a sajtószabadság.

[ Szerkesztve ]

(#279) Chaser válasza internetezoo (#278) üzenetére


Chaser
titán

Az meg a legalja kategoria, tenyleg atmennek szanalmasba, ennek a bandanak kereskedelemhez koze nincs

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#280) kelzsoca válasza internetezoo (#278) üzenetére


kelzsoca
félisten

A facebook oldal kezelését tudtommal a Be Social végzi, nyilván ha ugyanazon kérdés napi szinten többször érkezik be (hetek óta) és kerül megválaszolásra, akkor a 1x. kérdést már nem engedik ki.

https://vertigostore.eu

(#281) Chaser válasza kelzsoca (#280) üzenetére


Chaser
titán

Teljesen mindegy ki vegzi, a xiaomi felelossege minden, ebbol is latszik inkompetens bandat sikerult osszeszedniuk
Mi az h kimoderalja az erdeklodest? Megfeleloen kellene kikommunikalni, h kerdezni se kelljen - de tudok jobbat is, mar reg kesz kellene lenniuk ( : -
Egy nap alatt rendet raknek, galoszinuleg dupla fegyelmi osztassal indulna nalam sokak karrieeje, egy eves minden extra jutalek megvonasaval (((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#282) kelzsoca válasza Chaser (#281) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem is el kellett volna készüljön, de voltak/vannak hátráltató tényezők, ezért csúszik az egész.

https://vertigostore.eu

(#283) Chaser válasza kelzsoca (#282) üzenetére


Chaser
titán

Kifogas ezer van, eredmeny csak egy....:)
De nem keszult el, amen, es akkor az a megoldas h cenzurazzuk a kerdest? A weblapot meg hagyjuk logni a levegoben barmilyen erdemi info nelkul? Valoszinuleg nem is dupla fegyelmivel kezdenem par esetben, hanem fegyelmivel valo elbocsajtassal, aki ilyeneket megenged maganak nem valo meg kis bolt elere sem, plane nem egy xiaomi nev melle

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#284) kelzsoca válasza Chaser (#283) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem feleslegesen rugózol a témán, nyilván ha vásárolni szeretnél (eddig nem olvastam ilyen hozzászólást) akkor már megoldottad volna máshol, mint ahogy más is megtette, aki nem tudott várni. :)

https://vertigostore.eu

(#285) Crizal


Crizal
tag

Sziasztok,
vennék egy Xiaomi Air Purifiert, láttam a boltban a sarokban......nem emlékszem az árára, valaki tud ebben segíteni?

(#286) kissady válasza Chaser (#283) üzenetére


kissady
tag

Ha szabad kérdezni mivel foglalkozol? Mert nekem úgy tűnik, mintha te is informatikus lennél, ajánlatot kértek volna tőled a webshop elkészítésére, viszont valamiért nem téged választottak volna, és azért húzod fel magad ezen a témán.

Nem értem mi a baj. Eddig nem volt üzlet sem, hivatalos online bolt sem, most annyival jobb a helyzet, hogy legalább bolt van. Aki hivatalos helyről akar vásárolni, az úgy is felmegy érte, aki nem, az meg eddig is meg tudta venni akár külföldről, akár Magyarországról is.

A felháborodást nem értem csak, amúgy a véleményem nekem is az, hogy a kommunkáció teljesen félrement, mert a nyitókor nem kellett volna azt mondani, hogy jövő héten kész lesz az oldal.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#287) kelzsoca válasza Crizal (#285) üzenetére


kelzsoca
félisten

70.000 Ft.

https://vertigostore.eu

(#288) smc válasza Chaser (#283) üzenetére


smc
addikt

( :

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#289) Crizal válasza kelzsoca (#287) üzenetére


Crizal
tag

Köszönöm!
Nem kötekedésből, de ez Pro vagy 2s? (egyiknek kicsit drágálom, másiknak meg olcsó) :B

(#290) kelzsoca válasza Crizal (#289) üzenetére


kelzsoca
félisten

A pro változat van nekik, úgy tudom érkezik majd a kompakt(abb) méretű 2s is.

https://vertigostore.eu

(#291) Chaser válasza kelzsoca (#284) üzenetére


Chaser
titán

Nem fogok toluk vasarolni, a megnyiton mar leszerepeltek nalam, de legalabb folytatjak ( : xiaomim ezutan is lesz ahogy eddig is volt
Velemenyem viszont van, hiaba veded oket - akarmiert - , csunya dolgok a tenyek

Szerk:
kissady
Informatikaval is foglalkozom, nem mintha ez itt erdekes lenne. Nem kertek tolem arajanlatot:) es semmi erdekeltsegem meg kozom nincs hozzajuk, ha lett is volna mar nem lenne, kupac sz@rhoz nem adom a nevem, mar elnezest. Egyszeruen dobbenetes, h ilyen inkompetens pots banda lejaratja a xiaomi nevet, ami nem kis ido volt h itt is megismerjek egyaltalan

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#292) internetezoo


internetezoo
senior tag

Ha Be Social válaszolgat Xiaomi Magyarország nevében akkor a Be Social az importőr? Árakat, infókat mindig közvetetten megkérdezi a Wayteq-t?
A grafikai megoldásban a kép keretbe illesztése is vmi borzalmas. Keret nélkül szebb lenne, egy szebb és olvashatóbb betűtípussal.

(#293) kelzsoca válasza internetezoo (#292) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kínai elektronikai vállalatokat kommunikál a Be Social

A Be Social jelenlegi, és korábbi partnereit elnézve, látható hogy komoly brandekkel dolgoznak együtt:

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#294) djgeg válasza kelzsoca (#293) üzenetére


djgeg
őstag

Ja mert az olyan sokat számít. Tudod mennyi komolynak tűnő céget láttam már aki minden szart kirakott mint partner? Lefogadom, hogy a felének se csináltak értelmes munkát sem.... ha megnézed lentebb a refeknél annyit lehet látni a legtöbbnél, hogy FB kezelése meg egyéb nyim-nyam szarságok....
Nem lehet normális infókat találni a cégről, egy cégnevet se csak pár hírmorzsát lehet látni.
A besocial.hu is a Tárhelypark Kft. nevén van... egy vicc kategória. K ra kell titkolózni.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#295) djgeg válasza djgeg (#294) üzenetére


djgeg
őstag

ui.: Még a címük is egy székhelyszolgáltatónál van ahol be van jegyezve vagy 200 cég... Pont egy olyan cég akivel büdös életben nem dolgozna egy értelmes ember.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#296) tothferenc


tothferenc
senior tag

Srácok, a Lurdy házban lévő Mi Store-t el lehet érni emailben, vagy telefonon? Nem pesti vagyok, és feleslegesen nem utaznék.... illetve a hozzá tartozó weblap (xiaomi.hu??) a wayteq-et dobja ki amikor a címet nézem. Ez miért van? Azt hittem a Lurdy házban lévő boltot kapom meg.
Vagy jobban járok, ha a kiszemelt órát a XS-ról rendelem?!

[ Szerkesztve ]

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#297) kelzsoca válasza tothferenc (#296) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kapcsolat:

Telefon: +36 30 177 4577
Email: info@xiaomi.hu

Nyitvatartás:
H-P: 10:00-20:00
Sz-V: 10:00-19:00

https://vertigostore.eu

(#298) tothferenc válasza kelzsoca (#297) üzenetére


tothferenc
senior tag

köszönöm! :R

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#299) internetezoo


internetezoo
senior tag

Bővült a leírás az adott reklámhoz. Vagyis "megtalálod xxxx forintért a Mi Store-ban". A "hamarosan" várható a weboldal az majd érzésem szerint a jövő hónapban...

(#300) Nikaré válasza internetezoo (#299) üzenetére


Nikaré
őstag

Jó, de melyik évben? :o
sry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.