Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vicze válasza Bestspiler7 (#21) üzenetére


vicze
félisten

Olyan jó, hogy a 3éve üzemelő WayteQ weboldalt most mindenki megtalálja...
Ha minden igaz akkor a régi még megmaradt váznak semmi köze nem lesz hozzá az úthoz, ami megy a mi.com-ra(legalábbis nagyon remélem), azonkívül hogy a szállító a WayteQ marad.

Mondjuk ebből is látszik, hogy a boltnyitas milyen jó marketing fogás lett, mintha eddig senki se ismerte volna a webshopt, és csak az olcsóbb boltokból vásárolt.

[ Szerkesztve ]

(#52) kissady válasza INGJOKE (#48) üzenetére


kissady
tag

Aki ott volt a sajtóval a boltban, mindenki hallhatta mi történt.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#53) Béééla válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


Béééla
őstag

Jó, szombati akció után vasárnap már tuti nem volt tömegnyomor, de csak körbenézni nem szaladok ki ;)

@Funthomi:
Van felnőtt rolleres tapasztalatom is, nem kevés (még taknyolás is :D ) nagy tömör szilikonkerekessel. Az elég szépen vette az akadályokat, kisebb-nagyobb gödröcskéken röhögve ment át, kátyút nem bírja valószínűleg, és a lábfék vicces ha olyan cipőben vagy, ami nem bírja a meleget.
Ez ugyanezt tudja, útegyenetlenségben nem fogsz orra bukni, viszont a durva aszfalton ezerszer jobb menni vele, a sima rollerrel a térkövet is megérzed. (éljen a fújt kerék)
Jól kanyarodik és kellően széles a kormány, a féket be kellett állítani és mintha egy kicsit ütött is volna a dobozból kivéve, de ketten 5 perc alatt szuperfinomhangoltuk. És akkor a fék:
elvileg visszatápolós elektromos fék és karos is van, a visszatápolóst nem éreztem mert annyira természetesen reagált, az első métertől adta nekem magát. Ha nem gurul, nem megy a gáz se, ilyen okos apróságok vannak benne. (egyszer meg kell lökni lábbal)
Egyetlen negatívumot tudok mondani azon kívül hogy nem ingyen osztogatják: fura az összehajtó-mechanizmus. Nem rossz csak szokatlan.
Nagyon-nagyon-nagyon nézegetem, csak épp van másik csomó extra kiadás most (programozós-robotépítős oktatóműhelyt nyitottam, lakás-bajok orvoslása, ilyenek) de ha tavasszal még mindig nagyon viszket a tenyerem, veszek egyet. Városon belül, jó időben aranyat ér.

Bélabá

(#54) cuccos19


cuccos19
tag

Mi Max 3 volt a Store-ban? Én arról várok már nagyon majd egy tesztet, amint trükközés* nélkül elérhető lesz a telefon minálunk is.

*Kínából rendelés,van vám, nincs vám, stb.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#55) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

A rollert meg tudja mondani valaki, hogy mennyiért árulják? Nem nyitási akcióban (ha volt) hanem normál. Köszönöm!

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#56) kelzsoca válasza Tomy Yayo (#55) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rollerre nem volt nyitási akció, 120k, úgy tudom elfogyott most a készlet, és a hét végére érkezik fehér és fekete színben.

(#48) INGJOKE

Ott voltam a nyitásnál. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#57) Funthomi válasza Béééla (#53) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Köszi szépen az infót, ezek jó visszajelzések. Tavaly próbáltam más gyártó elektromos rollerjét is, az is nagyon jó volt, de vagy 3x drágább... Hatótávolságra kíváncsi lennék mennyit bírhat majd. Ehhez kapható egyébként hordozható táska vagy ehhez hasonló dolog, ha esetleg cipelni akarná az ember?

YOLOska

(#58) mateus válasza Funthomi (#57) üzenetére


mateus
senior tag

Nálam a kb 30km-t tudta normál (nem eco) módban. Hordtáska meg minden egyéb kiegészítő / alkatrész rendelhető Kínából, közte hordtáska is.

(#59) Tomy Yayo válasza kelzsoca (#56) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Köszönöm :R Igazából 120 akció nélkül egész jó ár. Úgyhogy repesve várok egy akciót :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#60) Funthomi válasza mateus (#58) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Köszi az infót! Feltételezem Eco módban tovább bírná valamennyivel.

YOLOska

(#61) gidano válasza kelzsoca (#47) üzenetére


gidano
tag

Szia!

Azt hiszem te vagy az a srác, aki anno a ZTE Blade ROM-ot és RAM-ot érintő szoftveres alkotásokat jegyezte?!
Ha igen, fogadd őszinte jókívánságaimat, szívesen emlékszem vissza az Android-hőskorban végzett munkáidra. Nagy segítség voltál, köszönöm ismét! :R

Ha nem, akkor is minden jót neked :)
Jó egészséget!

Üdv,
gidano

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#62) DeFranco válasza gidano (#61) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:D :C

(#63) mateus válasza Funthomi (#60) üzenetére


mateus
senior tag

Igazából ez elég sok mindentől függ (milyen terepen van használva, hány kg-os személy által, visszatáplálás típusa stb), egy 100kg-os embernél padlógázon lehet nem megy el 30km-t.

(#64) kelzsoca válasza gidano (#61) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia Uram!

Igen, én voltam, és még számtalan készülék hosszú évekig. :R

https://vertigostore.eu

(#65) GoldhandRent válasza INGJOKE (#46) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Gepre vagy play stationre kotve nem erdekel, hogy itthon mit lehet meg nem lehet kihasznalni 😂

-

(#66) collecting válasza Funthomi (#60) üzenetére


collecting
tag

Pár napja vettem rollert (nem a Mi Store-ból), igaz így 142k volt, de mire láttam, hogy a Lurdyban mennyibe fog kerülni, már megrendeltem máshol. EU-s kiadás, mert két pótkereket is adtak hozzá (abroncs plusz belső gumi is).
Ma próbáltam ki úgy igazán először. Nem dobtam el az agyam, 21-22 kkm/h-ig sikerült húznom a rakparton. Mondom ez így nem oké, hát alapból 25 van megadva végsebességnek. Amikor is rájöttem, hogy eco módban volt, csak lövésem nem volt róla. Ahhoz képest a 22 nem volt rossz, mer ecoban 18 km/h-t írnak. Na de normál módban elkezdett húzni rendesen, 29-cel mentem vele, és sokkal jobb volt a gyorsulása is, mint kímélőben. Jó kis cucc, bicajpumpával is fújható, de érdemes olyat venni, ami kijelzi a nyomás értékét is. Vagy benzinkúton kell fújdolgálni, de az pl itt az I. kerben nem terem olyan sok, ha gyalog kell tolnod az nem f@sza, tapasztalat :)
Úgy döntöttem, hogy nem is moddolom a firmware-t, elég ez így, custommal kb 32 km/h-t lehet elérni, annyit nem ér a turkálás a fw-ben. Na meg csak andoidos telóval lehet telepíteni a custom cuccot, iOS-szel nem, így megoldani sem tudnám.

(#67) Fossza válasza gyuri2008 (#35) üzenetére


Fossza
tag

Hello,

Mennyi a Bip?

(#68) mope válasza kelzsoca (#64) üzenetére


mope
tag

Szia kelzsoca!

Érdeklődnék, hogy tervezitek a smart home termékek bővítését?
Gondolok itt a Xiaomi Smart hub-ra és a hozzá tartozó kütyükhöz (nyitás, hő/pára, LED égők), vagy az Aqara termékcsalád...

Üdv,
mope

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#69) neoforce


neoforce
aktív tag

A nyitás elötti sajtó tájékoztatót meg lehet valahol nézni?Arról lemaradtam..

(#70) HarleyCustom válasza #16820480 (#49) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igen,arra gondoltam csak nem megfelelően fejeztem ki magam.
Köszönöm!
:R

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#71) Funthomi válasza collecting (#66) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Köszi a visszajelzést, nagy különbség van a két mód között :)

YOLOska

(#72) raulicio


raulicio
senior tag

Sziasztok!

A webshopban nem láttam ugyan, de PD chargert nem látott vki a boltban vagy tervezik, hogy kapható lesz?

Köszi

(#73) Barthezz2 válasza raulicio (#72) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Milyen webshop? Nálam még mindig nem megy..

Everybody lies.

(#74) djgeg válasza joey04 (#27) üzenetére


djgeg
őstag

A vicc az, hogy csak a főoldalt irányították át és amúgy szinte elérsz mindent.
[http://xiaomi.hu/kapcsolat/]

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#75) bostone


bostone
addikt

Mi notebook is látható, hamarosan elérhető cédula melett.
A billentyűzetkiosztás angol marad?
Kitől lehet ezt megtudni?

(#76) embe válasza kelzsoca (#64) üzenetére


embe
nagyúr

De az igazi akkor is sokunknál a Blade 1 volt. :C
Mármint az első romolós élmények..

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#77) Barthezz2 válasza djgeg (#74) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De ez még a régi. Összvissz 3 telefon van..

Everybody lies.

(#78) #31631410 válasza kelzsoca (#28) üzenetére


#31631410
törölt tag

Szia. Attól még szóvá lehet tenni... Számomra,mint vásárlónak a bolt,s a Xiaomi egy . Nem a háttérkapcsolatok érdekelnek,hanem,h a Xiaomi " hivatalos " boltjában történt..Tehát Xiaomi elérhetővé tette,majd elérhetetlenné tette.... Nyilván vki hibázott,de ez nem érdekli a vásárlót...

(#79) joey04 válasza kelzsoca (#47) üzenetére


joey04
titán

Igen, ezt már írták. Attól még gáz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#80) kelzsoca válasza #31631410 (#78) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos ez van, a kínaiak sokszor logikátlanul hoznak azonnali döntéseket, amihez ragaszkodnak.
Jelen esetben kellemetlen helyzetbe hozták a saját partnerüket az Mi Store megnyitón, egy modell visszahívásával.

(#76) embe

Blade 1, igazi közösségépítő készülék volt. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#81) Tidzsimon válasza Djay (#5) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Írjátok be mögé hogy /shop és lass csodát. Rendelni nem biztos hogy lehet, és tenyleg látszik hogy fejlesztés alatt van.
Szerk:látom mas is linkelte.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#82) djgeg válasza Barthezz2 (#77) üzenetére


djgeg
őstag

Nem is írtam, hogy az új van mögötte. Viszont így is úgy is gáz, hogy nem volt képes lekapni vagy átrányítani mindent. :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#83) desigo


desigo
senior tag

Handrás mit keresett a megnyitón?
Mi volt a véleménye,készített valami videót?

(#84) csab2 válasza desigo (#83) üzenetére


csab2
veterán

Meg volt hívva. Több más youtuberrel együtt.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#85) ggeleven válasza kelzsoca (#80) üzenetére


ggeleven
őstag

'Zsoca, a legenda! :R Nekem még mindig megvan a Blade 1 nosztalgiázni. :DDD
Azért a 30e+-os topic nagyon is szép. Sokunkat beszippantott akkor a mókolás/romolás. :B

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#86) kelzsoca válasza mope (#68) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Igen, tervben van, a lényeg, hogy legyen mindenből nemzetközi verzió, mert csak ez forgalmazható hivatalosan az EU területén (CE jelölés)

(#85) ggeleven

:R

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#87) Luck Dragon válasza kelzsoca (#86) üzenetére

Akkor van némi esély arra is hogy legyen tablet is?
Annak nagyon örülnék, meg ahogyan olvasóm mások is. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#88) kelzsoca válasza Luck Dragon (#87) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az Mi Store-ban elképzelhető (ahogy notebook is lesz nekik) de nálunk az eustockban erre nem sok esély van.

https://vertigostore.eu

(#89) INGJOKE válasza kelzsoca (#88) üzenetére


INGJOKE
veterán

A notebook-nál ilyen magyar matrica lesz rajta, mint a már kapható orosz és spanyol verzión?

(#90) kelzsoca válasza INGJOKE (#89) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem angol kiosztás, és ha szükséges, a vevő tud matricát tenni rá.

https://vertigostore.eu

(#91) INGJOKE válasza kelzsoca (#90) üzenetére


INGJOKE
veterán

Arról van hír, hogy lesz új notebook a xiaominál ami nem gamer, hanem hasonló mint a mostani pro?

(#92) Luck Dragon válasza kelzsoca (#88) üzenetére

Értem, köszönöm. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#93) Sick Boy válasza Bog (#12) üzenetére


Sick Boy
őstag

Redmi 6........... :)

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#94) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vajon mikor érkezik meg a mi band 3?

(#95) Sick Boy válasza gyuri2008 (#94) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szeptember végére várjuk, az Mi Store-ban csak a Global verzió lehet.

Üdv.
Péter
Mi Store

[ Szerkesztve ]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#96) Sick Boy válasza Fossza (#67) üzenetére


Sick Boy
őstag

20.900.- Ft. bruttó, mind a 4 szín elérhető, Global verzió természetesen.

Üdv.
Péter
Mi Store

[ Szerkesztve ]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#97) Sick Boy válasza mope (#68) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szia!

Bocsánat, hogy én válaszolok!
Hamarosan elérhetők lesznek ezek a termékek nemzetközi verziós változatai, azonnal hozni fogjuk, ahogy elérhetők lesznek a hivatalos disztibútorok számára.

Üdv.
Péter
Mi Store

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#98) bowlinggolyo válasza Sick Boy (#97) üzenetére


bowlinggolyo
csendes tag

Szia Péter,

Egy olyan kérdésem lene, hogy a Redmi6 és a Mi A1 mennyibe kerül a Storeban?

Válaszod előre is köszönöm.

(#99) Sick Boy válasza neoforce (#69) üzenetére


Sick Boy
őstag

Külön sajtótájékoztató nem volt.

Lenyomjhattunk volna egy Lei Jun-féle prezentációt, de rájöttünk, hogy minek... úgyis mindenki kívülről fújja a készülékek speckóját, meg minden újságító, aki érdekelt, az ismeri ezeket, meg a márkát. El lehet álmosodni rendesen ezeken a fejtágító termékbemutatókon :)

Így 10:00 és 12:00 (a hivítalos megnyitó) között egy sajtóreggelivel, egy ajándékcsomaggal és egy public nyitás előtti, exkluzív boltbejárási lehetőséggel próbáltunk kedveskedni a sajtó képviselőinek, és úgy láttuk, hogy nagyon tetszett mindenkinek, nagyon lelkesek voltak. Ott volt a Mobilarena teljes stábja is amúgy, sok mindenki más mellett.

üdv.
Péter
Mi Store

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#100) Sick Boy válasza bowlinggolyo (#98) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szia!

Redmi 6 fekete és arany színben van raktáron jelenleg 44.900.- Ft. bruttó.
Az A1 már kifutott, nem kapható.
A2 Lite van fekete 4/64 64.900.- Ft. és sima A2 szintén fekete 4/64 79.900.- Ft-os bruttó áron.

Üdv.
Péter
Mi Store

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.