Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) markussandor válasza gyuri2008 (#148) üzenetére


markussandor
senior tag

"A Korm. rendelet értelmében a hatálya alá tartozó termékek esetében ha a fogyasztó a termék meghibásodása miatt a vásárlástól (üzembe helyezéstől) számított három munkanapon belül jelzi kifogását a kereskedőnek, a vállalkozás nem hivatkozhat aránytalan többletköltségre, hanem köteles a fogyasztási cikket azonnal kicserélni, ha a meghibásodás természete miatt a termék rendeltetésszerű használata akadályozott."

forrás

(#152) Viktor0610 válasza markussandor (#151) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, hogy linkelted, de ő épp' képben van a témában. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#153) kelzsoca válasza gyuri2008 (#148) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hibásnak vélt termékre azért egy szerviznek is rá kell mondani hogy valóban hibás, csak ez után történhet érdemi lépés az ügyben (csere például) a boltban dolgozók nem szervizesek, és ugye az sem biztos hogy nem a vevő cseszte szét a terméket (jó magyar szokás szerint) itt most nem konkrétan Rád gondoltam. :)

https://vertigostore.eu

(#154) gyuri2008 válasza kelzsoca (#153) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az egyik dolgozó pont a szervízből jött oda eladónak.
Ezt ő mondta.
Akkor mire vonatkozik a 3 napon belüli csere?
Érdekes módon az MM-ben simán cserélték 3 napon belül.

[ Szerkesztve ]

(#155) blueye


blueye
veterán

Remelem nem zavar titeket, beteszem ide is, mert szerintem itt on topic:

"Engem az lep meg hogy ebbol nem volt "konzerv", tehat egy mashol mar jol mukodo webshop amit csak magyaritani kell es feltolteni adattal."

(#156) kelzsoca válasza gyuri2008 (#154) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk azt még nem írtad le mi volt a hiba a terméknél, illetve a rendeltetésszerű használatot akadályozta -e.
Pl: telefon esetén, nem tudsz telefonálni, vagy nem kapcsol be a kijelző, ez akadályozza a rendeltetésszerű használatot, vagy pixelhibát találtál, a készülék szerinted gyorsan lemerül stb.. ezek azok amire a fenti nem húzható rá.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#157) gerii válasza Sick Boy (#136) üzenetére


gerii
addikt

Röhögni fogsz, de szerintem lenne.
Pont nemrég kerestem én is nagy kapacitású vízforralót, acél, egyben sajtolt testtel, és 15k-ért volt a legolcsóbb.
Az a baj, hogy szinte mindegyiknek a kiöntő csőrét ragasztják... olyat meg nem veszek.

Szóval ha lesz nálatok, veszek egyet :)

Ami még jó lenne ( ha létezik), az a QC töltők, hálózati, és szivargyújtós kivitelben.
Illetve amint elérhetők a tabletek, azonnal!!!

[ Szerkesztve ]

(#158) internetezoo


internetezoo
senior tag

Izraelben is most nyílt, ott egymást nyomták az emberek, 50 db volt minden tételből. Webshopjuk elvileg ez: link

[ Szerkesztve ]

(#159) kr:sz válasza gerii (#157) üzenetére


kr:sz
tag

Én is vevő lennék egyre :)

(#160) gproject válasza kelzsoca (#156) üzenetére


gproject
aktív tag

Valaki már szóba hozta, de konkrétumot nem láttam ezzel kapcsolatban...projektorok lesznek e?

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#161) azbest válasza gproject (#160) üzenetére


azbest
félisten

szerintem a korábbi válaszok alapján nem lesznek, mert tudtommal, ahogy a tévékből is, projektorból is csak kínai verzió létezik.

(lehet valamelyest angolosítani, de a kínai, google nélküli android rendszer van rajtuk és persze ami nem eu piacra szánt, ott nem foglalkoznak CE plecsni megszerzésével sem.)

[ Szerkesztve ]

(#162) kelzsoca válasza gproject (#160) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos nem tudom Mi várható a boltban, de ami biztos hogy a CE nélküli termékek nem értékesíthetőek hivatalosan az EU területén, így ezen termékek biztosan nem várhatóak, csak akkor ha készítenek nemzetközi modellt is belőle, az EU felé nyitás miatt mondjuk várható szerintem, hogy egyre több termék készül a nemzetközi piacra is.

https://vertigostore.eu

(#163) Sick Boy válasza raulicio (#140) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szia!

Utánan ézek ennek a PD dolognak, és, ha van értelmes válasz, jelentkezem.

Üdv.
Péter
Mi Store

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#164) Sick Boy válasza Viktor0610 (#146) üzenetére


Sick Boy
őstag

Mi "emi sztór"-nak hívjuk, mert az MI6 (James Bond) az "amájsziksz" persze z alapján "emáj sztór"-nak kéne hívni, de az elég rosszul hangzik, nem? :))

Üdv.
Péter
Mi Store

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#165) Sick Boy válasza gyuri2008 (#148) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szia!

Igen, a törvény szerint a 3 nunkanapon belül meghibásodott termékeket mindenképpen cserélnünk kell, azaz nem javíthatjuk, hanem ki kell cserélni, ez nem kérdés, és minden esetben így járunk el, nem is tehetünk mésképpen, de sehol nincs az előírva, hogy azonnal kellene ezt kicserélnünk.
A szerviz minden ilyen ügyet bevizsgál. Természetesen ezeket minden esetben előre vesszük és lehető leghamarabb (1-2 munkanap) próbálunk reagálni a 3 munkanapos cserékre.

Régen cseréltünk mindent szó nélkül, nagyon sok beázott, törött készülék volt, így érthető okokból leálltunk ezzel ,és igazodtunk a törvényhez.

Természetesen nem azt mondom, hogy te beáztattad, amennyiben valóban hibás a termék, egyetlen szó nélkül ki fogjuk cserélni neked a terméket, és nem kezdjük el javítgatni. Addig is köszönjük türelmedet.

A visszajelzésedre természetesen odafigyelünk, még egyszer átvesszük a kollégákkal a tudni valókat a jótállás és szavatossági kérdésekben, nagyon köszönjük az észrevételedet.

Az, hogy ki flegma, vagy ki nem, nos, szubjektív dolog. Amennyiben te így érezted, akkor elnézésedet kérjük ezúton is.
Én eddig 30 órát kasszáztam a kollégákkal, szerintem kedvesek a vevőkkel. Jómagam elég érzékeny vagyok erre, dehát ez pontosan annyira szubjektív, mint a tt meglátásod.

Remélem, tudtam segíteni.

Üdv.
Péter
Mi Store

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#166) Sick Boy válasza gerii (#157) üzenetére


Sick Boy
őstag

Feltátalom a vezetőségnek!

Üdv.
Péter
Mi Store

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#167) Sick Boy válasza gproject (#160) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szia!

Projektort egyelőre nem tervezünk.
2000 USD körül osztotta a Gearbest, nem sok ez egy kicsit? Csak az ÁFA-t rászámolom, az 700e ft.
Kell ez a piacra?

Üdv.
Péter
Mi Store

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#168) cuccos19


cuccos19
tag

Szia Péter!

Érdeklődni szeretnék, hogy Mi Max 3 már kapható-e nálatok? Mindenképpen fekete érdekelne és ha van már, akkor a nagyobbik kiszerelés (6/128). Hétfőtől szerdáig Budapesten tartózkodom, akkor be tudnék nézni.

Köszönöm a válaszod! :)

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#169) gyuri2008 válasza Sick Boy (#165) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen a korrekt válaszod.
Pü ment.
Üdv Gyuri

(#170) Béééla válasza Sick Boy (#167) üzenetére


Béééla
őstag

Egy darab, a kirakatba mindenképp, hiszen az álló tőke a legjobb ;]
Viszont viccet félretéve ez egy bemutatóterem is, egy-egy kósza vevő lenne az egzotikusabb eszközökre is (lásd a vízforraló, végül mi is drágát vettünk mert szinte az összes oldalt ragasztott ablakkal szerelt és nem szép amikor elkezd ereszteni a nagy huzatú teásoknál, másfél literes komplett zárt forralóra én is befizetnék azonnal) és például a boltban láttam hogy van robot vagy itt hallottam, hogy van projektor. A kereskedelmi nyűgjével nincs tapasztalatom, passz hogy megéri-e behozni. A presztízs a lényeg ilyen esetekben (ha meg már itt tartunk, akkor pár eszközzel szponzorálni is lehet néhány helyet)

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#171) gproject válasza Sick Boy (#167) üzenetére


gproject
aktív tag

vilagos, nyilvan aki ennyit kolt az ismertebb markat vesz

a short throw lazer projektor 1700korul szokott lenni, de volt mar 13xx-ert is

a masik, az uj projektor joval olcsobb(700kornyeken)

a nagyobb rendelkezik CE tanusitvannyal, gondolom a kicsi is

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#172) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Tudja valaki az üzletnek a telefonszámát?
Ha igen kérném szépen megadni,jó privátban is.

(#173) Viktor0610 válasza gyuri2008 (#172) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Facebookon ezt találtam:
+36301774577

Samsung Galaxy A54

(#174) gyuri2008 válasza Viktor0610 (#173) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm. :R

Hívom őket de nem veszik fel :F
Minden esetre ha valaki véleményt kérdez tőlem az üzletről,nem pozitív lesz a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#175) raulicio válasza vicze (#141) üzenetére


raulicio
senior tag

Pont ezért kérdeztem, hogy létezik-e nemzetközi verziójú PD töltő, mert a linkelt változat nem az. ;)

(#176) blueye


blueye
veterán

Ma jart mar vki a boltban? Sokan vannak? Pocophone F1 gondolom van meg, de ha nem szoljatok lszi :)

(#177) gyuri2008 válasza blueye (#176) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ma jártam ott nem voltak sokan.
Változott a véleményem pozitív irányban.
Ők sem értik,hogy miért nem jött még meg a garanciális termék.
Hétfőn hívni kell őket és intézkednek.

(#178) blueye válasza gyuri2008 (#177) üzenetére


blueye
veterán

Tenyleg nem voltak sokan, konkretan a penztarnal senki, kora du.

(#179) mateus


mateus
senior tag

Jó lett volna a webshop nyitását többé-kevésbé a boltéhoz időzíteni, ez így elég furán adja ki magát, hogy még azóta se él. :F

(#180) Skillet válasza mateus (#179) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem ez nagyon jogos. Gyakorlatilag aug 25-re kellett volna a webshop-ot is belőni.
Máshogy nem szerencsés. És minden nappal egyre gázosabb a sztori.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#181) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem is, sőt, valószínű, a Xiaomi szerint is, de ha naponta 262262737372 alkalommal is írjátok le, nem lesz kész hamarabb. :U

Samsung Galaxy A54

(#182) mateus válasza Viktor0610 (#181) üzenetére


mateus
senior tag

Én az elmúlt napokban nem láttam ez irányú kommenteket.
Ha lenne legalább egy célzott dátum vagy bármi hivatalos kommunikáció, akkor talán nem tűnne ennyire"unprofessional"-nek a dolog.

Ui: annak meg pont örülniük kéne, hogy érdeklődve várja a nép, hiszen ebből fognak megélni.

[ Szerkesztve ]

(#183) joey04 válasza Viktor0610 (#181) üzenetére


joey04
titán

a többiek meg nem fogják magukban tartani, akkor sem, ha naponta 262262737372 alkalommal is írod le. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#184) Atomgeszi válasza Béééla (#170) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A projektorral az a baj,hogy ahhoz rendes demo szóba kellene, fullba besötétítve, rendes vászonnal..

Ennyi környezeti fénnyel teljesen felesleges demozni projektorral.

Mondjuk Én is kíváncsi lennék a vetített képre, de vajmi kevés esély van egy demo szoba felállításához, egy közel millás termékhez. Drága hobbi ez.

(#185) gproject válasza Atomgeszi (#184) üzenetére


gproject
aktív tag

Ez rendben, de az is elfogadható megoldás lenne, ha rendelhetnénk rajtuk keresztül. Csak jobb és megnyugtatóbb lenne, mint külföldről hozatni.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#186) Béééla válasza Atomgeszi (#184) üzenetére


Béééla
őstag

Mondjuk nekem pont nem mozizni kellene, hanem egy tanterembe, ott nem sok értelme van a sötétkamrának. Pont a környezeti fénnyel szennyezett, hétköznapi hely ahol megvillanthatja tudását egy komoly fényerejű projektor, sötétben a ceruzaelemről szüttyögő "full HD compatible free shipping" zsebprojektorok is "működnek".

Bélabá

(#187) internetezoo


internetezoo
senior tag

Ugyanaz a html oldal név:
https://xiaomi.besocial.hu/mi-store-opening.html link

Cikk:
http://kreativ.hu/cikk/kinai_elektronikai_vallalatokat_kommunikal_a_be_social link

Cikkben:
Emellett a Be Social készítette a Xiaomi új weboldalát, ez egyelőre még nem látható élesben.

Náluk kell keresni a késedelem okát...

[ Szerkesztve ]

(#188) Chaser válasza mateus (#182) üzenetére


Chaser
titán

"jó látni", h nemcsak a megnyitót, a helyet cseszték el, de sikerült a shopot is ( : termékeikkel eddig nem volt gondom egy gyorsan elhalálozó fülesen kívül, de ez vicc-szánalom, annyi eszünk nincs, h a "coming soon" felirat mellé kitegyék a bolt elérhetőségeit

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#189) Vagany


Vagany
őstag

Én konkrétan vásárolni szeretnék. Egy Xiaomi Redmi Note 5 4/64 a kiszemelt, de még az árát sem tudom megnézni, hogy eldönthessem honnan vegyem, tudom máshonnan is beszerezhető. A webshop-ról nincs hivatalos hír, hogy mikorra lesz elérhető? :U Nem mindenki budapesti :B .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#190) DelArco


DelArco
aktív tag

Hello!

Azt esetleg tudja valaki hogy az Amazfit Stratos termekbol van e kiallitott darab amit meg lehet fogdosni/kiprobalni? Ha lehet megneznem/kiprobalnam vasarlas elott.
Koszi!

Youth hides the key to salvation

(#191) gyuri2008 válasza DelArco (#190) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen van.
Tegnap én is megtapiztam.

(#192) kelzsoca válasza Vagany (#189) üzenetére


kelzsoca
félisten

Facebookon, egy napja került ki az alábbi post:

https://vertigostore.eu

(#193) Vagany válasza kelzsoca (#192) üzenetére


Vagany
őstag

Köszi az infót, akkor nem várok rájuk. :R

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#194) Departed válasza Vagany (#193) üzenetére


Departed
őstag

Szintén, én sem. :(

Esetleg aki járt a boltban, tudja esetleg hogy mennyi náluk a kék Redmi Note 5 4/64GB? :) :R

(#195) Nikaré válasza gyuri2008 (#191) üzenetére


Nikaré
őstag

Próbáltad a kijelző fényerejét állítani?
Jól látható?

(#196) gyuri2008 válasza Departed (#194) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ha jól emlékszem 66.000ft?

(#197) thedarkfox válasza Departed (#194) üzenetére


thedarkfox
senior tag

#121 hozzászólásnál van kép árral, azt nemtudom kék van-e...

(#198) Departed válasza thedarkfox (#197) üzenetére


Departed
őstag

Köszi!
Hát a fekete 70ezer náluk, akkor a kék sem olcsóbb.

Akkor máshol veszem, 5000+ forintot nem ér meg nekem az MIStore feeling. :N

(#199) DelArco válasza gyuri2008 (#191) üzenetére


DelArco
aktív tag

koszonom a segitseget!
akkor holnap benezek en is

Youth hides the key to salvation

(#200) Viktor0610 válasza joey04 (#183) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De hátha. :P
De akkor okos enged, ha már szenved. :))

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.