Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Departed válasza internetezoo (#349) üzenetére


Departed
őstag

Szép fricska belinkelni egy megbízható bolt(hálózat)ot ahol szinte az összes Xiaomi telefon azonnal vagy 2 napon belül átvehető. :D

(#352) peestike válasza djgeg (#350) üzenetére


peestike
senior tag

Legfőképpen a miui testreszabhatósága hiányzik, a frissítések is akadozva jönnek... Meg bosszantó a napi random 1-10 közötti újraindulás/fagyi. Ezért is kellene gariztatni, hogy wtf, mert nem biztos hogy rom. A hardver is huncutkodhat.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#353) azbest válasza internetezoo (#349) üzenetére


azbest
félisten

nálam too many redirects hibával nem tölt be az oldal (firefox, chrome - linux alól)

(#354) azbest válasza azbest (#353) üzenetére


azbest
félisten

bocs, vaklárma.. a szolgáltató engedélyezte az ipv6-ot nálam, ezzel indítva ipv6 dhcp szolgáltatást, ami nem igazán passzol a mostani beállításaimhoz.

(#355) raulicio


raulicio
senior tag

Volt mostanában valaki a storeban? Milyen olcsó.telefonok vannak és mennyiért jelenleg? Anyámnak kellene vmi.
Amúgy tényleg vicc, hogy így kell megtudni. Vagy odamegyek potyára, ha éppen nincs olyan ami kéne. 21. Század.

(#356) gyuri2008 válasza raulicio (#355) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ne törd magad abszolút nincs telefonválaszték sajnos:(
Kong az ürességtől a bolt.

Szerintem nem fog sokáig üzemelni a bolt,sajnos.
Nem rossz indulatból írom.
Jó lenn ha olvasnák a fórumot az igazi illetékesek is.

[ Szerkesztve ]

(#357) smc válasza gyuri2008 (#356) üzenetére


smc
addikt

"Jó lenn ha olvasnák a fórumot az igazi illetékesek is."

Miért? És miből gondolod hogy nem olvassák? Azt hiszed attól hogy itt van néhány ember aki megmondja a frankót, attól jobb lesz a bolt? Komolyan kérdezem! :B

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#358) mateus válasza smc (#357) üzenetére


mateus
senior tag

Jah, az illetékeseknek talán még jobban fáj (anyagi téren mindenféleképp), hogy a Xiaomi így kib*szott velük.
Igazi bevétel nélkül nem lehet könnyű fenntartani egy ilyen üzletet az alkalmazottakkal. Remélhetőleg mihamarabb helyrejönnek a dolgok, mert ez rendkívül szemét húzás az anyacég részéről, hogy a saját hivatalos viszonteladóit szívatja meg... :F
Milyen partnerkapcsolatot remélnek ezek után? Fura felfogásuk van, más kultúra... :((

[ Szerkesztve ]

(#359) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Volt valaki a napokban az üzletben?
Javult valamit a telefon választék?

(#360) Nikaré válasza gyuri2008 (#359) üzenetére


Nikaré
őstag

Legkorábban szerdán megyek, max akkor tudok mondani valamit. :U

(#361) internetezoo


internetezoo
senior tag

Pocophone F1-t már 34 (64gb) és 49 (128gb) üzlet árulja az árukereső szerint (lehet több is akik nem használják az árukeresőt). Emlékezetem szerint kezdetben 10-15 körüli üzlet volt. Úgy néz ki áru az van.

[ Szerkesztve ]

(#362) Viktor0610 válasza internetezoo (#361) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, a Xiaomi a hivatalos bolttal akar csak kiszúrni... :(((

;]

Samsung Galaxy A54

(#363) gyuri2008 válasza internetezoo (#361) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt láttam ma.

(#364) raulicio válasza gyuri2008 (#363) üzenetére


raulicio
senior tag

A Redmi 5 elérhető? Mennyibe kerül?

(#365) cma8 válasza gyuri2008 (#363) üzenetére


cma8
csendes tag

Ez jó! :C

(#366) Nikaré válasza gyuri2008 (#363) üzenetére


Nikaré
őstag

Akkor ne is menjek szerdán? :B

(#367) gyuri2008 válasza Nikaré (#366) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem nem sok értelme van.

(#368) internetezoo


internetezoo
senior tag

Azt írja a Xiaomi Mo. FB, hogy a weboldal miatt késik a megjelenés. Semmi utalás, hogy készlethiány miatt. "Gőzerővel" dolgoznak a weboldalon...inkább Ázsiában aki összerakja a telefont.

(#369) Nikaré válasza gyuri2008 (#367) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem voltam, de érdekelne, ha valaki jár/járt arra, hogy van e Amazfit Pace 2 és mennyi most az ára?

[ Szerkesztve ]

(#370) kelzsoca válasza internetezoo (#368) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi utalás, hogy készlethiány miatt.

Az imént láttam egy facebook postot, az xy készülékre feliratkozók ilyen üzenetet kapnak: SMS

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#371) Attas


Attas
aktív tag

Üdv.

Csatlakoznék egy előttem szólóhoz. Engem is az Amazfit pace 2 stratos érdekelne. Ha valaki járna ott, légyszi dobjon egy infot arról hogy van e készleten, illetve mennyibe kerül jelenleg. köszönöm!!

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#372) kelzsoca válasza Attas (#371) üzenetére


kelzsoca
félisten

59.900 Ft, ha jól emlékszem.

https://vertigostore.eu

(#373) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

honlap mikor?

:(((

/s

(#374) azbest válasza wjbhbdux (#373) üzenetére


azbest
félisten

már felrakták a biciklisfutárra Beijingben, pár hét és leér a Hong Kongi kikötőhöz, ahol beteszik egy konténerbe. Úgy egy hónap és átcsorognak hajóval. Aztán majd átvonatozzák Feucht-be, ahol lehet elveszítik. Majd, ha megtalálták, akkor feladják DHL-el áfa nélkül és már csak napok kérdése, hogy kikerüljön a bolt az internetre. Persze, csak ha valakit otthon találnak a Lurdiban vagy ha valaki felveszi a telefont, amikor a futár hívja őket

(#375) Dan-szan válasza wjbhbdux (#373) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Nincs áru - nincs honlap, vagy nincs honlap - mert nincs áru, illetve nincs honlap- mert nem készült el -mert nincs mit árulni . És ezek tetszés szerinti variációja :( :U

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#376) djgeg válasza azbest (#374) üzenetére


djgeg
őstag

:C

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#377) gornn


gornn
csendes tag

Egy kis ízelítő az egyik vásárlásból :)

[link]

(#378) peestike válasza gornn (#377) üzenetére


peestike
senior tag

valaki tényleg elmagyarázhatná a boltban, hogy valójában hogyan is működik a 72 órás cseregarancia...
nem kell feltétlen jó fejnek lenni (bár nem árt), csak be kellene tartani a jogszabályt.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#379) azbest válasza gornn (#377) üzenetére


azbest
félisten

ez valami gagyi "blog", ami kínai webshop linkekből szeretne megélni. Túl sokat nem érdemes adni a szavára. Főleg, hogy már eleve előre kitalálja az írásban, hogy úgyis át akarják majd bszni és a wayteq szervizről csupa rosszat hallani szerinte.

Ettől persze megeshet, hogy tényleg sérült a cucc. Valami feltörekvő kínai webshopból én is vettem két 2s-et és az egyik kicsit maszatos volt, de egyébként működik. Persze, amilyen olcsón vettem, lehet a gyártó szórta ki azokat olcsón valami eszétikai hiba miatt, amit az élelmes kínaiak eladnak. Meg azt sem tudom most ki gyártja ezeket, mert a xiaomi legtöbb terméke valami más márka átbrandelése.

(#378) peestike
10 ezer forint alatt nincs kötelező jótállás, csak kellékszavatosság. Szóval nem él a 3 napos csere sem a hibás termékekre. Plusz ránézésre nem lehet tudni, hogy tényleg hibás-e, és élelmes magyar vásárlók esetleg megpróbálnak visszaélni is vele. A felbontott cuccot meg nem veszi meg más, akkor sem ha jó.

[ Szerkesztve ]

(#380) peestike válasza azbest (#379) üzenetére


peestike
senior tag

Tudom mi van 10000 huf alatt és felett, nekem sem kell elmagyaráznod. :)
Sajnos vittem már vissza frissen vásárolt elektronikai cuccot 3 munkanapon belül, nem volt fennakadás. bolt ne küldözgesse sehová, nem érdekel mit mond. Cserélje. Nyilván nem ez a cég volt, nem jártam ott, várok a honlapra, mert nekem messze van. :D

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#381) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

Most irtak, hogy lassan indul a honlap:
"November 5.-én indul a webáruházunk a xiaomi.hu, itt láthatja majd az új
termékeinket, ha érkeznek.

_Üdvözlettel:_
A Lurdy Mi Store Csapata"

(#382) Attas válasza kelzsoca (#372) üzenetére


Attas
aktív tag

Köszönet a válaszért!

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#383) Atomgeszi válasza Bestspiler7 (#381) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Melyik november 5?

Troll off :DDD

(#384) internetezoo


internetezoo
senior tag

Akkor érkezzik az áru vagy addigra tudják csak feltölteni az adatokat jó magyar forintokkal? Csak tudnám miért, kell mindig a hét kezdőnapjához vagy a hónap első hétfőjéhez igazítani az indítást. Kész van már az a honlap élesítéssel, begyakorlással. Majd ezután jelentik ki a dátumot...

[ Szerkesztve ]

(#385) internetezoo


internetezoo
senior tag

Ugyanannak a Wayteq cégnek ugyanarra a termékre két fajta árazása lesz? A mi band 3 a Mi Store boltban 8990 Ft, a Newteq webshopban 10990 Ft (mostanában került fel) [link]

(#386) internetezoo


internetezoo
senior tag

xiaomi.hu/feed. Direkt beraktam egy RSS olvasóba tegnap, hátha jelez vmit induláskor. Eddig a régebbi hírek voltak, ma reggelre kikapcsolták az rss-t. Inkább az egész régi aloldalakat, most már csak a főoldal van.

[ Szerkesztve ]

(#387) internetezoo


internetezoo
senior tag

Akkor ma 10:00 órakor indul a webshop?

(#388) gyuri2008 válasza internetezoo (#387) üzenetére


gyuri2008
veterán

Honnan tudjuk meg?

(#389) kelzsoca válasza internetezoo (#387) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amennyiben igen, mit szeretnél vásárolni? :)

https://vertigostore.eu

(#390) Ixion77 válasza kelzsoca (#389) üzenetére


Ixion77
őstag

Nem tudja, mert nem látja a kínálatot :)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#391) Tomy Yayo válasza kelzsoca (#389) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Mi Mix 3-at :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#392) kelzsoca válasza Ixion77 (#390) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gondoltam van konkrét elképzelés. :)

https://vertigostore.eu

(#393) Bestspiler7 válasza kelzsoca (#392) üzenetére


Bestspiler7
tag

Hát van egy kis csuszás:
"A weboldal elindulása a fejlesztő cégen múlik. Ma azt mondták, hogy e
hét szerdán fog élesedni."

(#394) gyuri2008 válasza Bestspiler7 (#393) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt a kínlódást.
Ez már egy vicc.

(#395) internetezoo


internetezoo
senior tag

Komolytalan már ez a Besocial. Tavasz óta ki van adva a webshop elkészítés igénye és már lassan itt a tél.

(#396) Viktor0610 válasza internetezoo (#395) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerdán indulnak.

(Csak azt nem mondták, melyik szerdán... ;] )

Samsung Galaxy A54

(#397) peestike válasza Bestspiler7 (#393) üzenetére


peestike
senior tag

Ööö... Lehet ráengedtek egy terhelést, hogy szimulálják a fekete pénteki rohamot. Talán meglesz addigra. Nehogy már akkor beégjenek, hogy xar a webshop. ;]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#398) Marteen21 válasza peestike (#397) üzenetére


Marteen21
csendes tag

Azt mondták hogy náluk nem lesz Black Friday akciózás.

(#399) peestike válasza Marteen21 (#398) üzenetére


peestike
senior tag

Akkor ez sem lehet kifogás. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#400) gerii


gerii
addikt

Mix 3, tabletek jövőre lesznek.
Mi 8 hónap közepétől.

Ma ezt mondták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.