Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
Mi Max 3, Redmi 6 Pro kapható már a boltban?
Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#402) internetezoo


internetezoo
senior tag

Akkor ma se lesz webshop. Mi a következő ígért időpont? Amúgy nem a Besocial csinálja, már leadta a maga részét.

(#403) Crizal


Crizal
tag

El sem hiszem, de van webshop..........mondjuk, hogy ezen mi tartott ennyi ideig azt fel nem foghatom!
Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a MIÉNK! :C

(#404) Atomgeszi válasza Crizal (#403) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Érdekes. Főleg, hogy a termékek fele "Elfogyott" A specifikációknál, meg egy nyamvadt számadatot sem látok, hogy mekkora tepsi is az adott telefon, vagy vak vagyok?

Szerk: Redmi 6 Pro-nál van méret, Mi8 Lite-nél nincs. [link] Sőt a R6P-hez képest jóval kevesebb spec van megadva.

Vicc, hogy egy "szar" középkategóriás R6P-be belefér az SD kártya bővítés és az Infra távirányító, de a felső kategóriába már nem.

[ Szerkesztve ]

(#405) kicsako


kicsako
őstag

Ja. szép és jó, csak a termékek fele elfogyott, és vannak érdekes leírások:

A szűrő cseréje nagyon egyszerű

A szűrő kialakítása három réteget foglal magába, hogy az egyszerűen cserélhető legyen.
A szétválasztásnál minden szűrőrétegnek saját élettartama van, és nehéz megmondani,
ha cserére van szükség. Másodlagos szennyeződés is előfordulhat a szűrők cseréjekor.

Az összes 3 réteg beépítésével a Mi Légtisztító hengeres szűrője megoldja ezeket a
problémákat, és alacsonyan tartja a szűrés költségeit.

Akkor most egyszerű, vagy sem? Lehet én vagyok ennyire buta :F

[ Szerkesztve ]

(#406) markussandor


markussandor
senior tag

Tiszta debilek, komolyan minden oldalon el kell fogadni a sütiket?

Javítva, csak háromszor kellett... Fura ez nekem.

[ Szerkesztve ]

(#407) kicsako válasza markussandor (#406) üzenetére


kicsako
őstag

Nekem egyszer elég volt, szóval nem biztos hogy az oldal hibás

(#408) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

A(z) https://xiaomi.hu/ webhelyen található oldal betöltése a következő okból nem sikerült:

net::ERR_EMPTY_RESPONSE

A weboldal nem érhető el
A(z) https://xiaomi.hu/ webhelyen található oldal betöltése a következő okból nem sikerült:

net::ERR_EMPTY_RESPONSE

Erről ennyit...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#409) kelzsoca válasza ElektrikusDE (#408) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az oldal működik, más országból is betöltődik.

https://vertigostore.eu

(#410) djgeg válasza ElektrikusDE (#408) üzenetére


djgeg
őstag

Komolyan kb fél év alatt ezt sikerült összehozni, vagy most találtak valakit aki összetákolta ezt ? :D
Megrendelés gombra elszáll az oldal "ERR_EMPTY_RESPONSE" :D
Minek van kirakva funkció ami nem működik?

:C :C
Istenem ezek tényleg barmok....

ui.:
(#409) kelzsoca
Most nekem is simán a főoldal megnyitás helyet nyomott egy ERR_EMPTY_RESPONSE -t Szóval nem user error.... egyszerűen csak fos a webshop....

Van valami közöd bárkihez tőlük? Vagy netán te ott dolgozol? Kérlek csesz már le valakit... mert ez komolyan kritikán aluli már.... :(

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#411) gyuri2008 válasza djgeg (#410) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem működik rendesen az oldal.

(#412) azbest válasza kicsako (#405) üzenetére


azbest
félisten

amúgy valójában a mért porszám alapján vezeti a készülék az élettartamot, amit százalékban kijelez (az appban is, ha nem képernyős változat). Szerintem a gyártó egy egységként kezeli a szűrőket. Lehet ők valami kínai-magyar google transzlétet használtak :D

Mondjuk csak a formaldehidet is kiszűrő változatot találtam meg az oldalon, a sima basic fapadosat nem. Ha tényleg az, ahhoz képest jó az ár.

[ Szerkesztve ]

(#413) djgeg válasza gyuri2008 (#411) üzenetére


djgeg
őstag

A Megrendelés gomb is? :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#414) gyuri2008 válasza djgeg (#413) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

(#415) internetezoo válasza djgeg (#410) üzenetére


internetezoo
senior tag

Ez egy Wordpress keret ami előre elkészített + hozzá pluginek, bővítmények és a téma. WooCommerce a shop "lelke" [link]. Kép, angol szöveg az megvolt a központból. Fordítás, kép-, adat feltöltés volt a lényeg. De egy "profi" csapatot bíztak meg, nekik ez nem hónapok kérdése.

(#416) internetezoo


internetezoo
senior tag

Halkan mondom: lehet koppintás mert éreztem, hogy láttam már valahol, de biztos, hogy szebb a lengyel webshop: [https://mi-home.pl/]

(#417) AxBattler válasza internetezoo (#416) üzenetére


AxBattler
félisten

Nemcsak hogy szebb, de mintha fényévekkel gyorsabb is lenne... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#418) djgeg válasza AxBattler (#417) üzenetére


djgeg
őstag

Amúgy ja tényleg wordpress.... ezt 1 hét se normálisan összedobni... és nem a semmiért gyorsabb a lengyel mivel az prestashop, ami azért a célnak jobban megfelel. Na mind 1...

(#414) gyuri2008

Most nyomkodtam egy kicsit elsőre most ment aztán később meg hibákat dobál... Nagyon stabil :D

ui.:
Üzenem annak aki összerakta a ezt a WP-t, hogy jó lenne az login felületet eldugni/levédeni... [https://xiaomi.hu/wp-login]

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#419) DAS69


DAS69
csendes tag


iOs-en erre mind képes... :N
Függetlenül attól hogy Chrome vagy Safari. :U

[ Szerkesztve ]

(#420) azbest válasza DAS69 (#419) üzenetére


azbest
félisten

lehet, hogy ipv6-os hálózatról nem működik. Vannak szerverek, ahol rosszul van ez beállítva és már több magyar szolgáltatónál is előfordul, hogy ipv6 címet is osztanak (telekommal jártyam így. Próbáld ki pl a http://firstphone.hu/ oldallal, az is elfekszik ipv6-os klienstől)

Bár, telenor mobilnetről mennie kéne. Nekem megy androiddal.

[ Szerkesztve ]

(#421) djgeg válasza djgeg (#418) üzenetére


djgeg
őstag

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#422) DAS69 válasza azbest (#420) üzenetére


DAS69
csendes tag

Firstphone működik rendesen (Telenor, iOS)
Androidon megy ez is ugyanúgy Telenoron. iOS-en viszont böngészőtől függetlenül be se tölt.

(#423) djgeg válasza azbest (#420) üzenetére


djgeg
őstag

Nope... nekem is random dobálja a connection resetet meg connection closed ot... kb 10 ből 2. miközben navigálok az oldalon... pc chrome...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#424) azbest válasza DAS69 (#422) üzenetére


azbest
félisten

Akkor titeket utálnak, vagy most változtattak ip címet és nálatok valamiért nem frissül az új ip címre a dns feloldás. Pécén ctrl+f5 vagy újraindítás vagy valami.

(#425) djgeg válasza azbest (#424) üzenetére


djgeg
őstag

Ugyan onnan van hostolva mint eddig is 46.101.217.5
Ugyan úgy mint a többi wayteq site:

fitbit.hu
mail.fitbit.hu
maparc.hu
newteq.eu
steiner.hu
sygic.hu
wayteq.eu
wayteq.hu

De k mind 1 :DDD Végre van wepshop... legalább.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#426) kelzsoca válasza djgeg (#410) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem dolgozom ott. :)

Annyit tudok hogy ma indult el "csendesen" a webshop, mondhatjuk éles tesztnek is, tehát hibák, mint látható biztosan vannak/lesznek, megpróbálom eljuttatni az illetékesek felé amiket itt jeleztek, és szerintem javítani fogják.

https://vertigostore.eu

(#427) judas13 válasza djgeg (#421) üzenetére


judas13
addikt

Már megyeget.
A fő olvasni való így egy nappal sem a nyitás után az, hogy: "nincs készleten" és "elfogyott".

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#428) internetezoo


internetezoo
senior tag

Hiba: főoldalon a Led lámpa és a fülhallgató kép nem a termék leírásra irányít hanem a főoldalra mutat a link.

(#429) Viktor0610 válasza internetezoo (#428) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tök jó. Kár, hogy kompetens személy nem feltétlen olvassa. :))

Most olvasom kelzsoca hozzászólását. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#430) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A jelzett hibákat továbbítottam, a hibajelzéseket köszönik Nektek is, dolgoznak rajta, a szerver erőforrásait tovább emelték.

https://vertigostore.eu

(#431) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Holnap tervezett karbantartás lesz a xiaomi.hu webshopnál.
Időpontot nem tudtak mondani, a webáruház működésében lehetnek kiesések.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#432) judas13 válasza kelzsoca (#431) üzenetére


judas13
addikt

Mikortól várható ez a Hou Hou féle multi eszköz kb a storeban?(+ 8 rugót olvastam majdani áráról ha igaz ami nem rossz)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#433) gproject


gproject
aktív tag

mashol se mennek siman a dolgok xiaomiekkal

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#434) djgeg válasza gproject (#433) üzenetére


djgeg
őstag

Most komolyan neked ez a nem sima???
Elolvastad egyáltalán? Woa nyitáskor már 11 telefon elérhető volt AZ ONLINE WEBSHOPBAN ELSŐ NAP és ezt nem említették a megnyitón.... Ez aztán a hatalmas probléma... :C

"You wouldn’t have known it from the actual launch, but Xiaomi debuted a whopping 11 phones in one day on its new online U.K. store. Here’s the full list:

Mi 8 Pro
Mi 8
Mi 8 Lite
Mi A2
Mi A2 Lite
Redmi Note 6 Pro
Redmi 6A
Redmi 6
Redmi Note 5
Redmi S2
Pocophone F1"

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#435) gproject válasza djgeg (#434) üzenetére


gproject
aktív tag

a cikk tovabb is tart, de ugy latszik te nem olvastad el
mind1

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#436) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Még most néztem rá újra az oldalra és előrendelhető a tv :Y :C !!

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#437) djgeg válasza gproject (#435) üzenetére


djgeg
őstag

Elolvastam... Komolyan ha szerinted az a hatalmas probléma, hogy csak 10db teló volt flash sales alatt mindeközben elindult a webshop (első nap), NORMÁLIS KÉSZLETTEL és ezt pariba állítod a hazaival, ahol hónapokat kell várni egy weblapra és még mindig készlethiány van.,... akkor ott baj a fejben...

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#438) djgeg válasza Dan-szan (#436) üzenetére


djgeg
őstag

Hol a magyaron? :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#439) trebrona válasza Dan-szan (#436) üzenetére


trebrona
nagyúr

Rossz oldalt nézel, az nem a hivatalos. :N

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#440) Dan-szan válasza trebrona (#439) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Sajna tényleg😐.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#441) azbest


azbest
félisten

én már komolyan nem értem a magyarokat...

A webshopot nem frissítik, csak facebookon lehet hallani a termékekről és személyesen vásárolni...

(#442) Ixion77 válasza azbest (#441) üzenetére


Ixion77
őstag

Lehet hogy olyan termék amire nem akarják bevállalni a kötelező 14 nap visszaküldési lehetőség kockázatát?
(Mondjuk ettől még ki lehetne tenni a webáruházba "ez a termék csak személyesen vásárolható" szöveggel. De lehet hogy ennek meg valami technikai akadálya van.)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#443) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vajon mikor lehet kapni Bip okos órát?

(#444) Sajti84


Sajti84
csendes tag

Tud valaki megbízható alternatív beszerzési lehetőséget az első generációs robotporszívójukra, ami nem sokkal drágább? Olyat, ahol ha probléma van intézik a garit is, nem nekem kell Kínába küldözgetni... (xiaomishop.hu-t néztem, de elég sok rosszat lehet róluk olvasni) Első körben 10k plusz pénzért talán az Ipon tűnik legbizalomgerjesztőbbnek, bár nem tudom ők honnan szerzik és hogy intézik a garit...

Már az is béna, hogy úton útfélen árulják, de a hivatalos márkaboltban elfogyott, na de hogy sem előrendelni nem lehet, sem pedig információjuk nincs arról mikor lesz újra kapható, az azért vicc kategória...

[ Szerkesztve ]

(#445) azbest válasza Sajti84 (#444) üzenetére


azbest
félisten

nem tudom melyik milyen generációs, de az eustock.eu is wayteq garis szokott lenni, mint a hivatalos xiaomi.hu. Lehet, hogy valami gebasz van a weblapjukkal most, mert nem látom a vásárlás gombot.

(#446) Sajti84 válasza azbest (#445) üzenetére


Sajti84
csendes tag

Mert ott is elfogyott... :D (Ott legalább van "értesítést kérek" gomb)

[ Szerkesztve ]

(#447) Geteron


Geteron
friss újonc

:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.