Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Szegény g3 nagyon le van maradva :C
Tényleg 720p és ez hardver kiváló választás volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) vicze


vicze
félisten

Vicces, hogy minden órajelhez egy új típust csinálnak a Exynos 5 Octa-ból, ez a 3. azonos HW paraméterekkel, csak különböző órajelekkel. (Tudom ez másik rádiót is kapott.)

[ Szerkesztve ]

(#3) Kex613826


Kex613826
tag

Szép is...jó is...viszont nagyon drága lesz! Amúgy nekem nagyon tetszik, már csak azt szeretném tudni, hogy mennyire melegszik!

Be positive, nothing is perfect!

(#4) vicze válasza Kex613826 (#3) üzenetére


vicze
félisten

Pontosan ugyan úgy, ahogy a többi Exynos 5 Octa. Bár ez csökkentett órajelet kapott a Tab S-ekhez képest

(#6) tjb007 válasza vicze (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az meg még viccesebb, hogy nem különböznek az órajelek (legalábbis ami a processzormagokat illeti), egy az egyben 5420.

Az amerikai szolgáltatós példányok amúgy S801-et fognak kapni, azoknál majd még jobban lehet verni a mellet az AnTuTu pontszámra.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kex613826 válasza vicze (#4) üzenetére


Kex613826
tag

Köszi

Be positive, nothing is perfect!

(#8) Flyme


Flyme
senior tag

Ezt a benchmark dolgot mar reg el kene felejteni, eleg idejetmult dolog, e-penis novelesen kivul semmire sem jo, ugyis gyakorlatban fog kiderulni, hogy mennyire gyors a telefon, raadasul nem is mindig realis eredmenyt ad x telefon sebessegerol.

[ Szerkesztve ]

(#9) Maranello74 válasza Flyme (#8) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Tájékozódni jó, talán még többre is.

Csak nem irígykedni tettszik?

Ha a htc vinné a primet akkor sokkal fontosabb adat lenne mi?
Persze, hogy nem ez a döntő de azért ne vitassuk el, sőt dicséretet érdemel.
Ha már péniszméret akkor ott is sok a kegyes hazugság de mindenki tudja, hogy a nagyobb jobb.

[ Szerkesztve ]

(#10) Flyme válasza Maranello74 (#9) üzenetére


Flyme
senior tag

Irigykedni, egy benchmarkeredmenyre lol... Ki beszelt itt a htcrol? Egyaltalan nem a samsungnak szolt amit irtam, altalanossagban a benchmarkrol ez a velemenyem. De latom a szovegbol teljesen mast sikerult leszurnod, azert koszonjuk :)

(#11) aelod


aelod
veterán

Jó ez. :))
A Samsungnak a gyári felülettel akadtak gondjai mindig is. Ha ott is mindig tettre kész lesz akkor korrekt. Az ára meg majd beáll egy idő után.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12) Maranello74 válasza Flyme (#10) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Énis csak egy példát hoztam.

Milyen köszönjük?
Írhattam volna harapottalmát is nem tökmindegy?
A lényeg hogy nem bírom trollkodást.

[ Szerkesztve ]

(#13) spawn21


spawn21
veterán

aki bcs pontokra vesz telefont, meg is érdemli.
;]

iPhone 13p

(#14) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez a benchmark dolog már megint kár, nem mérvadó, főleg, hogy már régóta csal a benchmarkon a samsung :D

(#15) Maranello74 válasza Ali G. (#14) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Meg a többi is.
Szerintem sem ez a legfontosabb de valamiért a tesztelők is kiváncsiak erre az adatra.

[ Szerkesztve ]

(#16) spawn21 válasza Maranello74 (#15) üzenetére


spawn21
veterán

na mi van, fáj az igazság? :DDD

iPhone 13p

(#18) Sn00k


Sn00k
veterán

Ejjj, pedig már azt hittem az e-péniszem megkeményedik, de mégse! Elmaradt a 40 ezer feletti pontszám... :DDD

3njoy the Lif3

(#19) bok92


bok92
addikt

Szegény, mire felgyorsul, már le is merül... ;]

(#22) Kasya válasza AS (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat, en meg a 30k-t se erem el sokszor (28-33k kozt ingazik, hatterben tartott dolgoktol fuggoen)... :D Erdekes ez az Antutu. Kellene valami rrendes benchmark program.

szerk: A fentieknek teljesen igazat adok. Ez nem mervado, meg csak nemzetkozileg nem is elfogadott, tehat egy nem hivatalos teszt eredmenye. Egy mobilon is nagy kisebb-nagyobb szorassal tud mas eredmenyt dobni.

[ Szerkesztve ]

(#23) scream válasza Maranello74 (#17) üzenetére


scream
veterán

Te meg elmehetnél mondjuk aludni, sok értelmes és építő hsz-eddel együtt. Tisztelettel.

-----

(#22) Kasya

Amikor megjelent, akkor még normális bench volt, aztán a gyártók hozzá "optimalizálták" a készülékeket, ezért mára kb semmi nem szűrhető le a pontszámokból. De sajnos nem hiszem, hogy lesz valaha is rendes, "független" bech, amiben a telefonok mondjuk nem emelt órajelen futnak vagy hasonlók. :(

[ Szerkesztve ]

(#24) r-chee válasza bok92 (#19) üzenetére


r-chee
őstag

Engem pölö rodhattul nem érdekel, hogy nap végére lemerül, ha használom folyamatosan. A töltőre dugdosást már mindenki igazán megszokhatta volna, sőt, meg is szokta, de a rinyálásból még nem tudtak jópáran kinőni :N

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26) bok92 válasza r-chee (#24) üzenetére


bok92
addikt

Ja és ez bárhol, bármikor megoldható... :U Még ha a többi paraméter korrektnek tekinthető, ekkora méretben lehetett volna nagyobb akksit is belevarázsolni... ( lásd a konkurenciát: Huawei Ascend P6 S- 2000mAh, Gionee Elife S5.5 2300 mAh)

[ Szerkesztve ]

(#29) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Ez pont kétszerannyi pontot szerez mint az enyém. :)

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#30) Pálin(t)ka válasza Flyme (#8) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Ez ugyan az amúgy, mint kinek mennyi lájk van a facebook profilképén, de ez biztos annyira menő lehet. S5-öm van, de őszintén 1x sem néztem meg mennyi pontot ér el. Működik, gyors a többi nem zavar. ;)

(#31) kali


kali
legenda

benchmark...
velem van a gond, hogy egyik telefonomon sem futtattam még ilyen vagy hasonló teszteket, mert nem érdekeltek az eredmények?

(#32) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Elég fürge lett a kicsike! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#33) D80


D80
tag

Nekem nem meggyőző ez az Exynos 5 Octa 5430, azért a Note 4-nél lehet kevés, az mégiscsak egy csúcskészülék lesz!
A benchmark-ok meg semmit nem érnek, inkább a fogyasztás és a melegedés érdekelne!

(#35) C$abi


C$abi
aktív tag

Na erre az Antutu eredményre a benchmarkhuszárok most verhetik a pöcsüket... :)

(#36) Blyan válasza Flyme (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Meg aztán jin az iPhone 6 es rendberakja a mezőnyt megint. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) Garada


Garada
őstag

Szép eredmény meg kell hagyni és lehet rá is veszem magam a vásárlásra azok után hogy fém anyaghasználatot vetettek be, már nagyon ideje volt.

(#39) Maranello74 válasza Ali G. (#37) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Provokálsz?
Igen trollokét és lefűzöm, hogy egyben elküldhessem neked, de csak azért hogy meglegyen neked is egyben.
A te baromságaidat ha akarod kis rózsaszínű csikokkal kihúzom.

[ Szerkesztve ]

(#40) RECSKA válasza Garada (#38) üzenetére


RECSKA
veterán

Oldala fem, eleje gg3, hatulja tejfolosdoboz... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#45) jonnyjoker01 válasza Csarli85 (#29) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez pont 13x annyi pontot szerez, mint az enyém :DDD

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.