Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#720) chelseafan12


chelseafan12
csendes tag

Sziasztok!
Régebben(pár éve) olvasgattam ezt a topikot, mikor még semmit nem tudtam a hardveres dolgokról, azon belül a videókártyáról. :) Jópofa volt, hogy tényleg volt, akinek sikerült ez a megsütéses dolog! :) Örülök, hogy rátaláltam. :D

Na, aztán a napokban én is hasonlóképpen jártam. Már hónapok óta észrevettem, hogy nem gyengélkedik a VGA-m, de nem tartottam különösen nagy figyelmet rá, mert azt hittem csak melegszik, stb. Kapott is mindig egy-két olyan momentum után pasztát, mikor már gyanús volt. Meg aztán a procira is gyanakodtam, mert eléggé húzva van. A napokban pedig bejött az, amire nem vártam...... CSGO közben elszinesedett kép, szürke árnyalat és lekapcsolt a gép. Utána pedig sekép, sehang. :/ No Signal felirat a monitoron, stb. Gondoltam akkor megkéne csinálni a takaritást, pasztázást, stb. :/ Meg is csináltam, utána sem volt jó. Rádugtam a monitor kábelt az alaplapra, és láss csodát müködött. :/ Sajnos az én kis 5770-em, amit imádok, mióta megvan, bemondta az unalmast. :D Aztán jött ez a fórum. :D Mondom hát úgysincs veszteni valóm, akkor olvasgatok egy kicsit+megnézek 1-2 yt videót erről, és akkor uccu neki. :D Igy is lett! Be csomagoltam a drágát, aztán beraktam a sütőbe. Hőfokról fogalmam sincs(kb. 150-200) lehetett(régifajta sütő). Bent hagytam kb. 5-8 percig, aztán kivettem. Lehült, paszta rá, visszaszerelés és akkor próba. Azt le kell irnom, hogy nem nagyon hittem ebben. :D Gondoltam a régebb fajta kártyáknál ez még mehetett, de az új technika már nem dől be ennek a csodatévő dolognak. :D Aztán elindult a gép! :D Hatalmas öröm, minden. :D Gyors lefuttattam rajt benchmark teszteket, 65 fok fölé nem megy a VGA(kapott+hütést a gép). Szóval eddig minden happy. Most már 3. napja megy úgy, hogy sütve van. Játékok, filmek, videók tökéletesen futnak rajt, mint eddig! Szóval király!!

Én is beszállok azok táborába, akiknek ez sikerült! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.