Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) albi31


albi31
senior tag

Valamelyikőtök beszél jól angolul?mert akkor linkelek egy videót amin ugyan ezt el fogja mondani egy New York-i szervizes is!

(#702) Toby888 válasza albi31 (#701) üzenetére


Toby888
senior tag

nekem megy az angol

(#703) rumkola


rumkola
veterán

a nyújorki szervizes :DDD :DDD :DDD

(#704) Toby888 válasza rumkola (#703) üzenetére


Toby888
senior tag

most ezen nevetel ?? ne nevetejéé ;] :DDD ;)

(#705) Dr. Romano válasza albi31 (#701) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Csak nem Lui Rosszmenre gondolsz?

Ő azt mondta hogy a flipcsip dizájn okozza az esetek 90+%-ában a problémát nem a golyók. Valszeg igaza van, mert már hőlégfúvóztam pár vga-t és notit úgy hogy csak 150 fokra melegítettem a cuccost és így a golyók megolvadása nélkül is újra feléledtek zombi módban.
Szóval reballozni úgy hogy nem cseréli ki az ember a csipet, az kb pofont adni a szarnak esete nem javítás...

Itt és itt beszél róla.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#706) Toby888 válasza Dr. Romano (#705) üzenetére


Toby888
senior tag

a srác jól bevan tépve xD :C :C :DDD

(#707) Dr. Romano válasza Toby888 (#706) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah a második videónak volt előzménye. Azért ennyire ideges benne mert Linus megsütötte a kártyáját, ez meg berágott rá hogy egy ilyen nagy csatorna hogy taníthatja az embereket ilyen hülyeségre :D

Később azonban Linusék elmentek hozzá ""bocsánatért""" :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#708) albi31 válasza Dr. Romano (#705) üzenetére


albi31
senior tag

De pontosan rá gondoltam...akkor tiszta minden....a javítás valójában csak a chip csere lenne,de mivel az is "bevizsgálatlan" helyről származik,az egész egy lócitrom!!!!

(#709) albi31


albi31
senior tag

Egy pár megjegyzés a látottak kapcsán!
Az anyagi részébe bele sem megyek(egy új chip munkával 27eFt..a gép piaci ára meg 30-35eFt...itthoni példa!)...a "bocsánatkérős videóban" látott,hogy a művelet végén azonnal leszedik a nyákot,majd rá is próbál?....hát az is BS kategória....min. 2h hagyom kihűlni,hogy a rétegek közül a pára elpárologjon,...és csodálkozik hogy nem jó!

Ui.: nekem rettentő szimpatikus Louis mert tényleg mindenféle BS nélkül elmondja a valóságot...most figyelj!!!!Világszerte megy a BS,mert akinek lövése sincs az egészről,felmegy a tube-ra és meglátja a békönös videókat és már csinálja is at home!!!A harc szó szerint arról szól,hogy melyik videónak lesz nagyobb nézettsége,ergo,az terjed.....mint a vírus!Én ezután ezen fórumhoz feleslegesen szólok,mert már évekkel ezelőtt leírtam,hogy mi a "pálya!"...Viszontlátásra pajtások! :DD

[ Szerkesztve ]

(#710) kovy79 válasza albi31 (#691) üzenetére


kovy79
őstag

Tehát te azt mondod (és ugye leírod: "reball nem megoldás"), hogy egy reball után megjavuló cucc (ami esetleg már évek óta megy), nem volt jó a reball és el kell szakemberhez vinni "utójavításra"... Jó.
Legalább beismered, hogy vannak kivételek: "az esetek nagy részénél".
Lehet csűrni, csavarni, de az a legfelháborítóbb, hogy a szakemberek fel vannak háborodva, ha valakinél működik egy olyan dolog, amit nem ők javítottak. És itt nem feltétlenül a taglalt témára kell gondolni, pl. kerti-, háztartásigép szerelésben is ugyanolyan bicskanyitogató!
Nem értem, miért fáj, ha egy kidobásra ítélt, más emberrel soha meg nem javítandó dologhoz nem szakember nyúl?
E cikk címe is szerintem nem véletlenül az, ami és nem pedig az, hogy "Meghalt a 10K-s VGA-d? Vidd el javíttatni 30K-ért!"
El lehet mondani, hogy mi mivel járhat, de nem kell megszakadva, erőlködve győzködni...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#711) albi31 válasza kovy79 (#710) üzenetére


albi31
senior tag

Szó sincs róla,leírtam az esetek 99%-ban nem segít a reball,1%-ban igen,az had menjen...nekem nincs semmi bajom ha te otthon szétégeted a saját dolgodat,de erre biztatni bárkit is,ostobaság....de mindenki azt csinál amit akar...nekem csak azzal van gondom,hogy rettentő sok a visszaélés eme dolog kapcsán,nem részletezem!

(#712) lase92 válasza Toby888 (#687) üzenetére


lase92
csendes tag

hi, újra itt, látom beindult a karate. ;]

Második körös sütés eddig tartott, most nincs időm/kedvem újabb kísérletre, már érkezik a kártya utódja. :)

(#713) Toby888 válasza lase92 (#712) üzenetére


Toby888
senior tag

mi lesz az utód ?? ( :

(#714) lase92 válasza Toby888 (#713) üzenetére


lase92
csendes tag

Egy gtx 1050 ti-t szeretem volna, de közben elszabadult már annak is az ára. :D
Így végül szereztem 2 év garis r9 270x-et :)

(#715) Toby888 válasza lase92 (#714) üzenetére


Toby888
senior tag

elég a 2 GB ?? szokol gamelni ??

(#716) lase92 válasza Toby888 (#715) üzenetére


lase92
csendes tag

Nekem igen, tripla "A" játékokkal nem szoktam nyomni, esetleg néha napján, de akkor bőven elegendő számomra valami kompromisszumos graf. beállítás is.
Egyébként mégiscsak megsütöttem a karit, és megy is, így bevágtam crossfire-be egyenlőre ;]
Toltam is egy fire strike bencket :)) : [link]

Még azért ezt az eredményt lehetne csiszolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#717) Toby888 válasza lase92 (#716) üzenetére


Toby888
senior tag

aaz laza :D

(#718) kovy79 válasza albi31 (#711) üzenetére


kovy79
őstag

Azért csak oda kellett szúrni a 99%-kal, meg a "gyújtsd fel az világot" szösszenetekkel. Pontosan erről beszéltem az előző kommentemben...
Pont, mint pl. minap egy márkás szakszerviz, aki rám akart tukmálni egy 30.000.- Forintos mosógépszivattyút, mondván, hogy csakis az a jó, miközben egy másik márka tökéletesen megfelelő, 5.000.- Forintos modellje is tökéletes lett (persze én ez utóbbira rákérdeztem, határozottan ellenezték az ötletet). Azt érték el, hogy nem csak a szervizt, hanem a komplett márkát ignorálom életem hátralévő részében... Számtalan példát tudnék még mondani. Szóval az arrogáns "mundér védelme" nem feltétlenül kifizetődő, amint az eltúlzott (1%) jelzők sem.
Azt a biztatást idézhetnéd tőlem! Én soha nem biztattam senkit, maximum nem beszéltem le. Miért tenném, ha nálam a vitrinbe kerülő, 10-12 kártyából 8-on segített?
A visszaélésekkel kapcsolatos aggály még valós is lehetne, de nem nálam, én magamból indulok ki, mint sokan mások.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#719) albi31 válasza kovy79 (#718) üzenetére


albi31
senior tag

Csűrhetjük,csavarhatjuk,a leírt dolgok a valóság.A leglényegesebb hogy nem csak saját tapasztalat,de biztos hogy nem neked kell ezt bizonyítanom,bebizonyítanunk...a tények meg hát makacs dolgok!!!Végezetül,akinek nem inge...ismered!!!

[ Szerkesztve ]

(#720) chelseafan12


chelseafan12
csendes tag

Sziasztok!
Régebben(pár éve) olvasgattam ezt a topikot, mikor még semmit nem tudtam a hardveres dolgokról, azon belül a videókártyáról. :) Jópofa volt, hogy tényleg volt, akinek sikerült ez a megsütéses dolog! :) Örülök, hogy rátaláltam. :D

Na, aztán a napokban én is hasonlóképpen jártam. Már hónapok óta észrevettem, hogy nem gyengélkedik a VGA-m, de nem tartottam különösen nagy figyelmet rá, mert azt hittem csak melegszik, stb. Kapott is mindig egy-két olyan momentum után pasztát, mikor már gyanús volt. Meg aztán a procira is gyanakodtam, mert eléggé húzva van. A napokban pedig bejött az, amire nem vártam...... CSGO közben elszinesedett kép, szürke árnyalat és lekapcsolt a gép. Utána pedig sekép, sehang. :/ No Signal felirat a monitoron, stb. Gondoltam akkor megkéne csinálni a takaritást, pasztázást, stb. :/ Meg is csináltam, utána sem volt jó. Rádugtam a monitor kábelt az alaplapra, és láss csodát müködött. :/ Sajnos az én kis 5770-em, amit imádok, mióta megvan, bemondta az unalmast. :D Aztán jött ez a fórum. :D Mondom hát úgysincs veszteni valóm, akkor olvasgatok egy kicsit+megnézek 1-2 yt videót erről, és akkor uccu neki. :D Igy is lett! Be csomagoltam a drágát, aztán beraktam a sütőbe. Hőfokról fogalmam sincs(kb. 150-200) lehetett(régifajta sütő). Bent hagytam kb. 5-8 percig, aztán kivettem. Lehült, paszta rá, visszaszerelés és akkor próba. Azt le kell irnom, hogy nem nagyon hittem ebben. :D Gondoltam a régebb fajta kártyáknál ez még mehetett, de az új technika már nem dől be ennek a csodatévő dolognak. :D Aztán elindult a gép! :D Hatalmas öröm, minden. :D Gyors lefuttattam rajt benchmark teszteket, 65 fok fölé nem megy a VGA(kapott+hütést a gép). Szóval eddig minden happy. Most már 3. napja megy úgy, hogy sütve van. Játékok, filmek, videók tökéletesen futnak rajt, mint eddig! Szóval király!!

Én is beszállok azok táborába, akiknek ez sikerült! :)

(#721) lase92 válasza chelseafan12 (#720) üzenetére


lase92
csendes tag

Üdv a klubban :D
Nekem is egy 6770-em (átnevezett 5770) volt, kezdetben 2 db is. :)

(#722) siggo válasza lase92 (#721) üzenetére


siggo
csendes tag

Azért a gázsütő dolog nem az igazi,és csak szerencse kérdése ,mivel csak a chippet kéne melegíteni.
Ezért jobbnak tartom a hőlégfúvós megoldást.Eddig 2db. működőképes vga-am volt,most van 6db. :K

(#723) bsgy


bsgy
csendes tag

Csatlakoznék azok táborához akiknek bejött a hajszárítós újraélesztés, egy Asus Gtx 560 karit leheltem életre egy 1400 w teljesítményű hajszárítóval. Kb 6 percig tartott a műtét és jó lett :C :C

Itt egy kép arról hogy milyen volt előtte a hiba:

Legyen mindig vidám az ember, nem baj ha akasztófa alá viszik csak fel ne húzzák!

(#724) siggo válasza bsgy (#723) üzenetére


siggo
csendes tag

Azért sejted ,hogy az nem lesz hosszú életű? 240-300 °c Ennyit nem tud egy hajszárító.

(#725) AsakuraDave válasza siggo (#724) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Van egy már lassan fél éve halott de elrakott GTX470-em ,nincs már rá gari stb... Müködni működik annyira hogy gép bekapcs van kép,játszani is lehet de az egész monitor tele van vízszintes fehér csíkokkal igy élvezhetetlen az egész. Szerinted ha "csak" ennyi a baja,tehát teljesitménybe nem vettem észre változást,akkor egy sütő módszerrel megéri próbálkozni? Sajna ilyen irányzott hős cucchoz nem tudok hozzájutni így csak a sütő van :/ Meg elvileg ez a vram hibája de tudtommal az fizikálisan a nyákon vannak kis fekete "kockák" nem pedig a chipset/gpu-ba lennének benne :D

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#726) siggo válasza AsakuraDave (#725) üzenetére


siggo
csendes tag

Én mindenképp megpróbálnám.Ha már csíkoz az nem hinném,hogy ram hiba lenne.Akkor inkább a színek változnak meg egyre durvábban. De én direkt emiatt vettem egy legolcsóbb kétfokozatú 300-600 °c Hyundai hőlégfúvót 6-ezerért.Persze sok másra is jó.Egy Gtx 480 már nem egy mai darab.Frissítened kéne.De előbb süsd meg hátha bejön és még elmegy egy darabig,vagy szétégeted az egész nyákot. Most akarok megsütni egy Asus gtx 560 dcu 2-őt.Ha sikerül neked adom ingyen,csak elkel jönnöd érte.

(#727) AsakuraDave válasza siggo (#726) üzenetére


AsakuraDave
őstag

:Y :Y :Y Ezt priviben megbeszélhetjük :R :R :R

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#728) Speedmaster


Speedmaster
csendes tag

Van egy msi r6850 cyclone kártyám. Azt csinálja, hogy windows csökkentett módban működik, de normál módban nincs képe egyik kimeneten se. Mi lehet a hiba? Látszólagos sérülést nem látni a kártyán.

(#729) Toby888 válasza Speedmaster (#728) üzenetére


Toby888
senior tag

mekkora tápod van ?? hány wattos ?? és mennyit kajál a VGA max ??

(#730) Speedmaster válasza Toby888 (#729) üzenetére


Speedmaster
csendes tag

400as tápom van. Úgy tudom 150 körül van a kártya max. A gép i5 2500k, samu 850 evo, 1tb hdd. Kipróbáltam 1 másik gépben is amibe 500as táp van. Abban se jó.

(#731) Toby888 válasza Speedmaster (#730) üzenetére


Toby888
senior tag

rakd újra a win-t

(#732) rumkola válasza Toby888 (#731) üzenetére


rumkola
veterán

ha másik gépben sem jó, akkor ez igazán nagyszerű ötlet :D

(#733) Speedmaster válasza rumkola (#732) üzenetére


Speedmaster
csendes tag

Milyen módszerrel lehetne letesztelni a kártyát? Ha az i5 belső videojat hasznalom megjelenítőként a windowsban gpu-z tudná tesztelni?

(#734) Dr. Romano válasza Speedmaster (#733) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Átrakod másik gépbe. Ha ott oké, akkor nem a vga a baj, ha ott sem jó akkor nagy eséllyel a vga....

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#735) Speedmaster válasza Dr. Romano (#734) üzenetére


Speedmaster
csendes tag

Ezen már túl vagyok.

(#736) siggo válasza Speedmaster (#733) üzenetére


siggo
csendes tag

Mit akarsz még rajta tesztelni? Másik gépben sem jó, akkor szar a kártya és ennyi.Kalapács teszt talán jó?Felesleges köröket futsz,mikor egyértelmű a hiba.Ez minium 5 éves kártya.Már akkor is gyenge volt.Venni kéne másikat:

(#737) Speedmaster válasza siggo (#736) üzenetére


Speedmaster
csendes tag

Ha neked egyértelmű mi a rossz rajta, akkor leírod ide? Téged zavar ha kérdeznek, vagy hogy valaki többet akar tudni valamiről? A kártya nem teljesen rossz, mert csökkentett módban működik. A felesleges köröket meg Te futod, hogy ilyeneket írsz.

(#738) Speedmaster válasza siggo (#736) üzenetére


Speedmaster
csendes tag

Egyébként mikor vettem, akkor egy erős középkategóriás kártya volt.

(#739) albi31 válasza Speedmaster (#738) üzenetére


albi31
senior tag

Ha valami nem működik,azt hogy akarod tesztelni?Csak működő VGA_t lehet tesztelni!!!
Leírtad hogy 2 gépbe is ugyan azt produkálja!!!...a csökkentett mód az azt jelenti,hogy a driver-t nem veszi fel,ergo döglött a VGA...de ha nekem sem hiszel,kérdezd meg a szomszédot!!!Tényleg nem akarok udvariatlan lenni,de a lényeg ez!

rumkola : :C

[ Szerkesztve ]

(#740) albi31 válasza rumkola (#732) üzenetére


albi31
senior tag

Like!!!! :C

(#741) Speedmaster válasza albi31 (#740) üzenetére


Speedmaster
csendes tag

A gépet el lehet indítani nem csökkentett módban is úgy, hogy a kártya benne van és a driver is betöltődik, mivel az i5ben is van egy vga (vagy lehet bele tenni második kártyát is). Az eszközkezelőben látom is, a GPU-Z ki tudja olvasni minden paraméterét. Olyan értelmes tanácsra várok, ami megmondja, hogyan tudok dedikáltan ennek a kártyának feladatot adni úgy, hogy közben a másik kártyát használom megjelenítésre, nem pedig a szomszédéra. Furmarkot próbáltam, de nem tudtam rákényszeríteni, hogy ne az i5 vgajat tesztelje. Bootoláskor képet addig ad, amíg a Windows 10 betöltésekor a forgó pöttyöket látni. A Kezdőképernyő már nem látható. Azt még nem próbáltam ki, hogy a gép él-e illetve van-e lehetőség távolról képernyőképet használni (mondjuk VNC) ha ez az ATI a primary display adapter az asrock lapban. Ha a Te gondolatmeneted szerint gondolkodnának, akkor egy kártya csak rossz vagy jó lehet. Hogyan deríted ki akkor, hogy például a monitorkábel csatlakozója rossz és elég egy kártyán a vezetéket átdugni egy másik csatolóra vagy a rosszat kicserélni, vagy van-e értelme a kártyát forró sütőbe tenni?

(#742) lase92 válasza Speedmaster (#741) üzenetére


lase92
csendes tag

Még megpróbálhatod, hogy 2 kábel külön-külön a két kimenetre (dedikált/integrált). Másik felét a kábeleknek pedig a megjelenítőre(ha van több csati) vagy megjelenítőkre. (még nem próbálkoztam ilyennel, ez csak felvetés :D nincs integráltam a ded mellett...)
De sok siker nem remélhető szerintem. Valószínűleg tényleg új karit kell venned, esetleg még beválhat a sütő, de az sem végleges megoldás...

(#743) siggo válasza Speedmaster (#737) üzenetére


siggo
csendes tag

"Kedves Barátom"!
Úgy látom elég sokan adtak megfontolandó tanácsot,és segítséget.Ennek ellenére te kötöd az ebet a karóhoz,és ahelyett,hogy megköszönnéd a segítséget ,még bele is" marsz" a segítőkbe!
Ha eddig sem értetted meg most még egyszer elmondom ,hogy a kártyád kinyiffant,és venned kéne egy másikat."Döglött" kártyákat fel lehet éleszteni sütéssel,azért írtál ebbe a topikba.Ez a kártya már nem ér ennyit sem. ---Ha most erre "szemét" módon válaszolsz,ami azt jelentené,hogy nehéz a felfogásod,szinte biztos,hogy kitiltanak innen, és ezt csak az agresszív hozzáállásodnak köszönheted!
Ez ugyanis ha nem tűnt volna fel nem az edző terem.De te valószínű nem is jársz ilyen helyekre mert ott is megkövetelik az illemet!

(#744) albi31 válasza Speedmaster (#741) üzenetére


albi31
senior tag

Bizony,csak kétféle dolog létezik,működő és nem működő,mondatja ezt 19 év számítógép szerelés,javítás....nincs köztes állapot amin még "működik"!!!!
Józan paraszti ésszel,ha valami működik,akkor működik bármilyen környezetbe,vagy mint azt megelőzően..ha meg nem,akkor próbálgathatod így is meg úgy is,csűrheted-csavarhatod,a végeredmény továbbra is az lesz....amúgy ne ijedj meg,ismerem ezt a "mentsük meg a VGA-m"gondolatmenetet,ez természetes,de itt el kell fogadni,hogy ennyi volt,valamelyik "motorja"megadta magát és ezért csinálja amit csinál....a sütésről fentebb részletesen kifejtettem a véleményemet,mint "átlátó ember"!!!!(De magadnak megcsinálhatod,aztán megy ameddig megy alapon)

Ha mindenáron "tesztelni"akarod,akkor tegyél fel egy játékot amin választható a VGA és lám,de a már ismert hiba fog megtörténni,nem lesz képed...szerintem a Futurmark is azért nem indítja el,mert látja,hogy nem működik a VGA...de ha lesz ma időm,feldobom egy gépre amin ugyan ez a kiépítés mint nálad és mondom,hogy mizu!

Win10 a pöttyök után venné fel a VGA driver-t,de nem tudja,ezért nincs kép!!!

[ Szerkesztve ]

(#745) Speedmaster válasza siggo (#743) üzenetére


Speedmaster
csendes tag

Kedves Siggó!
Nem vagyok a Barátod. Az agresszív Te voltál rögtön az első hozzászólásoddal (736. hozzászólás).Úgy gondoltam, hogy ebben a fórumtémában fel lehet tenni ezt a kérdést, és lesznek olyanok, akikkel lehet róla beszélgetni. Ezt Én nem gondolom agresszivitásnak. Ha tudtam volna, hogy Te is itt leszel, biztosan nem írtam volna be ide, mert úgy látom Téged az frusztrál, hogy valaki gondolkodik, aminek hatására szétvered az "edzőtermet". Azért írtam ebbe a topikba, mert az internetes keresési találatok azt mutatták, hogy a hozzám hasonló eseteket melegítéssel tudták ideiglenesen orvosolni. De Én tovább szerettem volna lépni, megtudni a sütés előtt, hogy van-e értelme. Erre jöttél Te és bedobtad a kalapácsos megoldásodat "szemét" cinikusan, meg ráfogtad a másikra, hogy felesleges köröket fut, és agresszív. Milyen választ vártál?
Az, hogy a kártya mennyit ér nem Te döntöd el. Valakinek egy ilyen kártya lehet azt jelenti, hogy nincs tovább számítógépe, mert nincs pénze másikat venni. Az biztos, hogy csak használati értéke volt csak (amíg működött). Szerencsére tudok venni másikat. De azzal, hogy esetleg sütőbe teszem, vagy megpróbálom valamilyen módon tesztelni és több tudásra szert tenni, vagy a topikban történő beszélgetéssel (de nem veled) a témában okosodni, nem gondolom, hogy csökken a meglévő "értéke" (ha végiggondoljuk valójában inkább növekszik, mert a többi hasonló cipőben járónak tapasztalatot ad, még akkor is ha sütés után nem működik). Rosszabb már nem lesz. Lehet később majd segíthetek valakinek (aki nem Te vagy, az edzőteremi tapasztalataiddal, mert Te oda is jársz) hasonló esetben, mert már jártam ezen az úton.Megsütni meg nem kerül semmibe.
A segítséget a Többieknek köszönöm, kiemelten Albi31-nek, akinek igazából lett volna felháborodni való oka a hozzászólásom után.
Albi31 ha jutsz valamire privátban is elküldheted (hogy Siggót ne frusztrálja a topik). Ha valakinek ötlete Támad az is írhat.

[ Szerkesztve ]

(#746) siggo válasza Speedmaster (#745) üzenetére


siggo
csendes tag

Ha nagyon ráérsz,és nincs pénzed akkor megérheti megsütni a" bármilyen" kártyát.Azt kéne megérteni,ha már nincs garancia,esélyed sincs a sütésen kívül. Kb. 3 évente cserélgetek kártyát.Amiről te beszélsz az egy régen kifutott,lebutított volt már a kiadás pillanatában is .Ezért fogalmam sincs mit akarsz még ezzel a "sarral" elérni vagy tuningolni.A hiba ott van,hogy hozzáértők nélkül vetted meg,és most szívsz! Videokártyát nem lehet csak úgy megvenni mint két kiló kenyeret.A tanácsot amit kérsz a vétel előtt kellett volna tenned.Én nem akarlak téged kiokítani,csak sajnállak.Vegyél egy gtx 980 ti ref kártyát ,és minden gondod megoldodik!
Én is ezt tettem ,bár 780ti-vel mert nem volt kapható 980ti.Felesleges regényekben válaszolnod,mindenki tudja,hogy miről van szó. :)

(#747) Speedmaster válasza siggo (#746) üzenetére


Speedmaster
csendes tag

Nem értem hogy jön ide az, hogy mikor milyen kártyát vettem. Közöd van hozzá? Kérdezett valaki? Majd biztos a te tanácsodra fog mindenki hallgatni, és azt vesz, amit mondasz. Egyébként a "regény" meg arról és kifejezetten neked szólt, hogy vedd már észre magad és ne oktass ki és leginkább ne nézz le senkit, mert nem úgy áll hozzá a dolgokhoz ahogy te. Sajnálni meg téged kell, mert nincs szövegértésed. Ezután remélem megértetted és befejezed, mert már a "regény" végét is érthetted volna. Azóta már észre is vehetted, hogy nem kíváncsi senki (én meg kifejezetten nem) a hozzászólásaidra.

(#748) siggo válasza Speedmaster (#747) üzenetére


siggo
csendes tag

Ha nem vagy rá kíváncsi akkor minek válaszolsz rá? Ismerem a hozzád hasonlókat! Beledöglenétek ha nem a tiétek lenne az utolsó szó! :(
Maradj csöndben ,és ennyi! :K

(#749) gézu


gézu
őstag

Reball előtt állok (laptop vga alaplapra forrasztva). Csináltam egy próbahevítést a sütőben (155°-305°) sima forraszanyaggal, hogy képbe helyezzem magam a hevítéssel kapcsolatban. 8 perc után olvadt folyékonyra 8-as fokozaton (kb. 246°) az anyag. Ez elég lassúnak tűnik, kicsúszik az időből és a max 196°-ból is. Szkeptikus vagyok a lap túlélését tekintve. ;] :U

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#750) Toby888 válasza gézu (#749) üzenetére


Toby888
senior tag

ha nem menthető a darab, akkor rakd be , és várjuk az eredményt :D ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.