Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Rimuru válasza lajosx (#100) üzenetére


Rimuru
veterán

Korabban beraktam 2 linket, ott mindem info megvan, #87, #95. :)

Kb 50 (kombinalt)hsz hianyzik neked. ;)

Vigyázat, csalok!

(#102) lajosx válasza Rimuru (#101) üzenetére


lajosx
őstag

Ahogy én számoltam 1947.7 a kombinált ha jól számoltam. Nem 1750 a határ mert ott van 1750 meg 2000is :) Tényleg nem értem ezt a rendszert,elnézést a lámaságért. Továbbá mi is kell akkor még pontosan? Mert valamit lehet nem jól számolok.Nagyon köszönöm a gyors válaszod,és a segitseges is 😊

Ha jól értelmezem, ha 3 évnél régebbi tag vagyok akkor 2000 hozzászólás kell?

Továbbá jól számoltam az 1947,7? :)

[ Szerkesztve ]

(#103) Rimuru válasza lajosx (#102) üzenetére


Rimuru
veterán

Regen kevesebb ido es hsz kellett az van baloldalon (1750) ezeket noveltek a jobb oldali ertekekre.
Jol erted, annyi kell hogy a kombinalt hsz szamod elerje a 2000-es hatart es jol is szamoltal.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#104) Meggyi001

Na, meg elöztetek.....Igen, és automatikus.

https://gamergep.hu/

(#105) lajosx válasza Rimuru (#103) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm :)

(#106) lajosx válasza Meggyi001 (#104) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm szépen :R

(#107) mefistofeles

Nem nagyon érdekel a rang... 16 éve ez a kedvenc oldalam és kész...... Úgy járok ide mint haza. NEM A RANGÉRT VAGYOK ITT hanem mert jól érzem magam....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#108) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a "rendszer" nem számolja a hsz.-mat már egy ideje?
1946-on áll hónapok óta, se előre, se hátra. Lehet e ezt egyáltalán jelezni valakinek, érdemes-e, tudnak-e róla?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#109) Medvus válasza Kami11 (#108) üzenetére


Medvus
csendes tag

Biztos valahol már megkérdezték, de egyelőre nem találom, csak ezt:
https://logout.hu/bejegyzes/rios_gephaz/az_uj_rangrendszer.html
Ez a legfrissebb rang rendszer? Ha igen hol látom hogy a piaci, vagy a közösségi hozzászólások számítanak e, ha igen mennyire vagy hogyan? :D :))

(#110) Viktor77 válasza Medvus (#109) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, az a legújabb.
Az első sor egy link, ami egy számításos oldalra visz, ahonnan idézek:

"kombinált hozzászólásszám = (1 * szakmai) + (0.25 * közösségi) + (0.1 * piac)"

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#111) kavalkád


kavalkád
aktív tag

sosem értettem mi értelme ennek a rangosdinak. van akit ez motivál, hogy többet kommenteljen? és ha igen nem megy ez a mondanivaló rovására?

(#112) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Hohó, még a végén ebben az évben kikerülök az Őstagból (Nekem az olyan öregesítő) :D Aztán a cél a Nagyúr! A többi nem érdekel... :DD

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#113) Sdi válasza kavalkád (#111) üzenetére


Sdi
addikt

"és ha igen nem megy ez a mondanivaló rovására?" De igen. Van itt olyan nagyúr, aki egy időben / pár éve / szakmai topikba még azt is beírta, hogy éppen most " mit ettem ", "most megyek a barátnőmhöz". Több száz vagy akár ezer hszt. szedett össze csak ott ilyenekkel.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#114) RandomName válasza Sdi (#113) üzenetére


RandomName
aktív tag

+1
;]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#115) Aureal


Aureal
senior tag

Szerintem eleve szánalmas ez az egész rangrendszer itt, de főleg az, hogy másütt a nickek alatt automatikusak közlik, hogy hány pont kell a köv. szintig, nem kell külön ilyen balfék ph kalkulátor vackok után nyomozni… :W
(Nekem is egy haverom érdeklődött most a feljebbjutásról. No az meg egyenesen gáz, amit egy jómunkásembernek ehhez össze kell lapátolni. Szóval az már konkrét keccsölés egy legenda vagy félisten rang után. Nettó sült f.szság aki ezt kitalálta!) :C

(#116) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!
Csak kiváncsi vagyok, nekem mi kell meg a következő ranghoz? Nem sokat számít , de kicsit unom már ezt az őstagot , mintha dinoszaurusz lennék :DD olvastam valami kalkulátorrol de még az érvényes? Bár azt sem találtam meg. Nagyon szépen köszönöm :R

(#117) Ndruu válasza lajosx (#116) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

3350 szakmai, 173 közösségi, 105 piaci, 28 blog és lokál
kombinált hozzászólásszám = (1 * szakmai) + (0.25 * közösségi) + (0.1 * piac)

3403,75 a kombinált hsz. számod, tehát kell még 596,25 a következő ranghoz.

4000 hsz és 4 év - addikt

Rangrendszer a Prohardver lapcsaládon
Megújult a rangrendszer

Tudtommal a kalkulátort már nem fejleszti senki.

Harrrr!!!!

(#118) lajosx válasza Ndruu (#117) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm :R láttam valami 3500hsz de akkor rosszul láttam, és 4000. Akkor még egy darabig dinó leszek :R :D

(#119) Dilikutya


Dilikutya
félisten

20 éve mekkora sikk volt rangosnak lenni, meg előrébb jutni. Ma még érdekel ez valakit? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#120) lajosx válasza Dilikutya (#119) üzenetére


lajosx
őstag

Hát engem per pill érdekelt, de csak mert nem tetszik nagyon ez az őstag. De egyébként semmi jelentősége, szerintem többet jelent a pozitív értékelés, mint a rang. Legalábbis hardveraprón. :) Mondjuk nem tudom miért, de ph-án komolyabban veszek egy nagyobb rangú emberke véleményét holott lehet az újonc jártasabb a témában :D

(#121) DarkByte válasza Dilikutya (#119) üzenetére


DarkByte
addikt

Én emlékszem mikor "PH! addikt" lettem úgy durván 10 éve (leírni is szörnyű, 2006 óta van ez a fiókom PH-n, mikor ment el így az idő.. és amúgy előtte is volt egy fiókom aminek elhagytam a belépési adatait), akkor kicsit elszomorodtam hogy a következő szint sokkal távolabbra került. Pár évente egyszer eszembe jut hogy újra kalkuláljam épp hol járok, bár akkor is inkább nosztalgia okokból. :) Az biztos, ha egyszer elérem a "veterán" szintet, innen azzal megyek nyugdíjba. :DDD Túl sok felé oszlik az internetes jelenlétem. És igazából az egyetem alatt pörgettem nagyon a PH-t, akkor volt a portál az internet közepe nálam. Azóta kicsit több mindennel versenyez, főleg hogy mostanra jól tudok angolul. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.