Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) R a y


R a y
senior tag

hihetetlen h meg mindig olyanokon lovagoltok ami mar regen meg van oldva, mint peldaul csengonak ( nocomment) aztan bt mms, es a tobbi.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#52) copin válasza cousin333 (#44) üzenetére


copin
őstag

Meglásd, jön a Samsung, és bealáz mindenkit a WVGA-s OLED kijelzőkkel...

Bealázni nem fog, mivel semmivel nem tud többet, mint a konkurencia, de ha kicseréled a kulcsszót elárasztra, akkor lényegesen közelebb kerülünk az igazsághoz.

(#53) (An)Dante válasza evone (#46) üzenetére


(An)Dante
őstag

Nézd, elhiszem hogy szereted az iPhone-t és nem rossz készülék. De a 480x320 képpontos TFT vs. 800x480 képpontos OLED versenyben csúnyán elvérzik az Apple. Még egy Nokia 5800 XpressMusic 640x320-as kisebb méretű kijelzője mellett is látszik hogy nem olyan finom a rajzolata. Egy 2,5-szer annyi képpontot tartalmazó, ráadásul fejlettebb technológiával készülő kijelző mellett pedig nem rúg labdába. Ez van. Láttam egymás mellett mindkét készüléket, tehát tudom miről beszélek.

Az iPhone 3G S nem azért fog jól fogyni, mert technikailag olyan szuper, hanem mert szolgáltatások és használhatóság terén továbbra is kiemelkedően jó.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#54) babosmiki válasza evone (#37) üzenetére


babosmiki
addikt

Dizájn hová változzon?
Például ide! :Y

Lenne még mit fejlődni...

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#55) evone válasza EczkE (#50) üzenetére


evone
őstag

ez alapjan tuti

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#56) cousin333 válasza evone (#46) üzenetére


cousin333
addikt

1. Képzeld, láttam. Kétségkívül szépek a színei és jó a fényereje.

"Egyaltalan nem latszik hogy a felbontas kicsi lenne."

Ehh, a 480 x 320 még egy iCsodán is 480 x 320 marad. Lehet, hogy a méteres gomboknál halál mindegy, egy pdf-nél, vagy honlapnál nem az.

"Latom sokat ertesz a fotozashoz, azert annyit tudhatnal hogy a megapixel haborunak kb 0 ertelme van, foleg ilyen kategoriaban. Szerinted attol lesz jo egy kep hogy xx minel nagyobb megapixel szam van ott?"

Fentebb kiegészítettem a mondatomat. Kicsit visszavehetnél az arcodból, amúgy.

"Mi olyan hihetetlen az 1000 uj apiban"

Az API az egy interfész az alkalmazásoknak, egyenként számos utasítással. 1000 különféle interfész nemcsak hogy húzós, de szerintem értelmetlenül sok is. De lehet, hogy úgy számolják, mint a Safari 300 funkcióját. :))

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#57) yorka


yorka
tag

Tudja valaki, hogy FM rádió lesz-e benne?

(#58) #72042496 válasza eldiablo (#42) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Mégis, mi különböztet meg egy Nokiát és egy iPhonet?Vagyis, inkább ki?"

A célközönség.

"Csak mert valamiről elhiszik, hogy jó az attól még nem jó valójában."

Ez teljesen szubjektív. Nem kell és a különböző igények miatt nem is megoldható, hogy mindenkinek jó legyen. Fontos viszont, hogy akinek szánják a készüléket (ismét csak a célközönség), annak a lehető legjobb legyen.

(#59) Stiky válasza Stimpy001 (#36) üzenetére


Stiky
senior tag

Az új design mizériát nem értem. Ott van a Motorola aki a V3-as kinézetével elvolt jó pár évig, minek változtatni a jól bevált recepten nemde?!

Igaz a Moto-n meg is látszik jelenleg hol tartanak... :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#60) [Anduriel] válasza Lenry (#32) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Ohh, akkor elnézést a dezinformációért :B

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#61) evone válasza babosmiki (#54) üzenetére


evone
őstag

Oke, ird be akarmalyik mas touchscreen telefon hirhez hogy ide kellene fejlodni, jelenleg egy ilyen kinezetu telefont se tudsz mutatni, szoval nem hiszem hogy az Applenek ezzel kellene foglalkoznia, foleg hogy egyelore nincsen rá igény. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#62) evone válasza cousin333 (#56) üzenetére


evone
őstag

Nem veszek mert megint csak az akarmi van fikazzuk le az applet a tenyek ismerete nelkul. Komolyan, ezena rohadt forumon kb ezeket a funkciokat lattam hogy hianyolja mindenki, "hogyha majd ez benne lesz meg az benne lesz akkor megveszem". Beleraktak. SZAR, NEM KELL, 1 HONAPJA MEG JO LETT VOLNA, MOSTMAR ELAVULT. el o el.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#63) babosmiki válasza evone (#61) üzenetére


babosmiki
addikt

Lenne rá igény! ;)
Ja már van hasonló:

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#64) cousin333 válasza evone (#62) üzenetére


cousin333
addikt

"megint csak az akarmi van fikazzuk le az applet a tenyek ismerete nelkul"

Mutassál már tőlem ilyen példát légyszíves..

"ezena rohadt forumon kb ezeket a funkciokat lattam hogy hianyolja mindenki"

Tőlem nem láttad, az tuti.

"MOSTMAR ELAVULT"

Szerintem anno te is szerettél volna egy Pentium 100-ast, most már nem hiszem, hogy vennél, pedig elég olcsó. Kissé sarkított példa, de talán sikerül felfognod. 1 hónapja is voltak kifogásaim, többek között a kijelzőre vonatkozólag. És jelenleg nincs olyan készülék, ami ellen ne tudnék (számomra) nyomós érvet mondani.

"We spared no expense"

(#65) evone válasza babosmiki (#63) üzenetére


evone
őstag

Akkor ugy mondom, hogy a többsegnek nem. Mivel nincs nagy siras rivas miatta, sot, nagyon sokan vannak megelegedve vele, igy ezert nem hiszem hogy foglalkoznak vele. Ha az MMS miatt nem sirt volna senki, biztos nem lenne most benne...

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#66) evone válasza cousin333 (#64) üzenetére


evone
őstag

Mind1. Lezarva, latszolag nem egyezik a velemenyunk, felesleges flamelni egy hulye telefon miatt.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#67) Stiky válasza evone (#62) üzenetére


Stiky
senior tag

Technikailag egy i8910 HD-hez vagy egy Arénához képest most mond azt, hogy nem! :)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#68) eldiablo válasza #72042496 (#58) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha a most piacra kerülő termékek felé van egy minimális elvárás(10MP, HD Videó stb...) akkor az iPhone felé miért nincs?
Más a felhasználói réteg? Akkor gyakorlatilag bármilyen hiányosságra fel lehetne ezt hozni. Nincs a Walkman telefonokban AF-os kamera. Ja, hát más a felhasználó réteg. Aki zenét hallgat, az ne fotózzon?!
Bocs, de ez egy vicc.

(#69) #02683648


#02683648
törölt tag

Engadgeten meg gizmodon néztem a közvetítést, s utóbbin az alábbi mondat hangzott el:

Language support: Their operating system is “localized into every language they support.” They’re adding Hebrew, Arabic, Thai, Greek and Korean. They support more than 30 languages in iPhone 3.0.
Every one of these languages has portrait and landscape keyboards.

[link]

Az én értelmezésemben a "localization" meg a "language support" két külön dolog. De javítson ki vki ha nem így van.

(#70) #72042496 válasza evone (#61) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egyrészt a design-beli fejlődésnek éppen az lenne a feltétele, hogy ne legyen hasonló telefon, különben csak másolatnak tekintik a készüléket. Másrészt viszont szerintem is jó az iPhone úgy, ahogy van.

eldiablo:

Ez nem vicc, ez úgy működik, ahogy leírtam.
Igen, lehet olyan réteg, aki magasról tesz arra, hogy a walkman telefonjában van-e AF kamera. Csak ha ez a réteg túl kicsi, a gyártó megszívta. Ennek elkerülése érdekében végeznek előzetes felméréseket, pl. piackutartást.

[ Szerkesztve ]

(#71) bolvar


bolvar
senior tag

de nekem valószinűleg ezlesz az első iphoneom szal nekem megfog felelni:)láttam 2g/3g-st és mind2 nagyon tetszett.erre megérte várni:)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#72) copin válasza Stiky (#67) üzenetére


copin
őstag

A multi touch miatt kiesett az i8910, a böngésző pedig a KM900-ban marad el csúnyán a webkit-estől. A kisebb átlójú kijelző pedig csak mellékes. A felhozott 3 modell közül a whyphone az igazi számomra. Így is megehet közelíteni, emiatt nem fekete-fehér, hogy elavult-e, vagy sem, egy készülék, de globálisan valóban elmarad az átlagtól. Ezt a hibát a 2G-nél vétették, amit elég nehéz lehet kijavítani az alkalmazások miatt. Majd kiderül, hogy visszaütnek-e a specifikáció hiányosságai. A nokia is el volt/van a QVGA-val, kapja is érte a "dícséreteket", de mégis el tudják adni a cuccaikat, mégha eyre kevesebbet is.

@eldiablo Vannak hiányosságok, amelyek csak használat közben derülnek ki. Ilyen az itunes, vagy a wmp, mint követelmény. Ezeket nem írják a specifikációban. A whyphone előnye viszont lassan de biztosan elfogy és a végén már csak a webes áruházak maradnak meg. Talán elég lesz, talán nem.

[ Szerkesztve ]

(#73) eldiablo válasza #72042496 (#70) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem érted a lényeget. Mindegy. Én befejeztem a vitát.
Legyen mindenki a választottjával, legyen az bármi vagy bárki.

(#74) copin válasza babosmiki (#63) üzenetére


copin
őstag

Jó ízlésre vall. :D

(#75) Xero


Xero
nagyúr

Bárki bármit mond, egy éve használok iPhone-t, ettől kézreállóbb és használhatóbb érintő cucc azóta sem jelent meg.
Nagy ívben lesajnálom a kijelzőt, ha nem tudom normálisan kihasználni böngészéssel vagy app-okkal.

Részemről megnézem mennyivel gyorsabb az a gyorsabb 3Gs, aztán meglátjuk tré tud-e valami platina konstrukcióban biztosítani cserét. Ha nem lesz valóban gyorsabb a minden napokban és nem tudom olcsón megoldani a cserét én maradok a 3G-nél.

Aki pedig fentebb említett a navigációt:
Már ma van turnbturn navigálás full magyar térképpel, több tíz ezer poi-val na és persze magyar nyelvel és hangal. A hétvégén teszteltem kb 1000km-en keresztül és hibátlanul üzemelt! :) Aki érdekel a megoldás: iDA. :p

(#76) Xero


Xero
nagyúr

Azért iTunes-t hiányosságnak feltüntetni...
Mind a mai napig a legjobb média menedzselő app-nak tartom.
Én anno használtam iRiver app-ot sync-re, akkoriban mindent megtettem volna egy iTunes sync-ért. :p

(#77) Bazsó válasza EczkE (#50) üzenetére


Bazsó
tag

Hát én is csak abban reménykedem ,hogy a "kamera"nem olyan 3 megapixeles lesz,mint a tömeg telefonokban.Hanem normális...
Én személy szerint várom,vártam :C
A dizájn az meg úgy jó,de nem tudom mire kellett volna változtatni,talán egy tányérra,vagy nem tudom :DDD

Nokiám van...de Apple lesz... :C

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#78) rOwLeY válasza (An)Dante (#53) üzenetére


rOwLeY
őstag

én megnyitottam ugyanazt a képet egy iPhone-al és egy 5800-val és konkrétan az 5800 fakó volt mellette, szifonnak sokkal teltebb színei élesebb rajzolata volt!

(#79) copin válasza Xero (#76) üzenetére


copin
őstag

Nem vagyunk egyformák szerencsére.

(#80) Malachi


Malachi
addikt

Múlt héten szétnéztünk néhány voda és T üzletben, barátnőmnek kerestünk valami taccsos mobilt, mert tetszik neki a sziphone-om csak nagynak tartja. azaz túl szélesnek.

Elkeserítő a helyzet, emberek. Nokia5800 iszonyat, xPeria akadozik net közben és egyébként is, még a samsungok voltak a legjobbak, de mikor kézbe vett egyet (valamelyik csúcsgépet) és NEM TUDTA rendesen kezelni a netet letette. (az iphone-t első kézbevételkor rutin szinten kezelte. mindent, nem csak a netet. egyszerűen intuitív és kész) Mellesleg az (samsung) is akadozott, ott volt kezemben az apple telefon, párhuzamosan töltöttük az oldalakat a kiállított készülékekkel.

Miért nem tudnak olyan egyszerűen és jól kezelhető, gyors okostelefont gyártani mások, mint az apple? Ennyire nehéz?

(#81) (An)Dante válasza #02683648 (#69) üzenetére


(An)Dante
őstag

Legyen igazad, de mint mondtam az Apple iPhone hivatalos oldalán a magyar nyelv nem szerepel a támogatott nyelvek között, csak a billentyűzet lesz magyar nyelven, de predeiktív szótár nélkül. Ha ez változik az örömteli, de én nem tudok más oldalt alapul venni csak a gyártó saját oldalát, mely az Apple esetén eléggé autentikus forrásnak tekinthető. Az általad belinkelt oldal sem említi a magyart az új nyelvek között és ugye a régi sem tudott magyarul.

http://www.apple.com/iphone/specs.html

Languages

Language support for English (U.S), English (UK), French (France), German, Traditional Chinese, Simplified Chinese, Dutch, Italian, Spanish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Danish, Swedish, Finnish, Norwegian, Korean, Japanese, Russian, Polish, Turkish, Ukrainian, Arabic, Thai, Czech, Greek, Hebrew, Indonesian, Malaysian, Romanian, Slovak, and Croatian

Keyboard support for English (U.S.), English (UK), French (France), French (Canadian), French (Switzerland), German, Traditional Chinese (Handwriting, Pinyin, Zhuyin), Simplified Chinese (Handwriting, Pinyin), Dutch, Italian, Spanish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Danish, Swedish, Finnish, Norwegian, Korean, Japanese (QWERTY), Japanese (Kana), Russian, Polish, Turkish, Ukrainian, Estonian, Hungarian, Icelandic, Lithuanian, Latvian, Flemish, Arabic, Thai, Czech, Greek, Hebrew, Indonesian, Malaysian, Romanian, Slovak, and Croatian

Dictionary support (enables predictive text and autocorrect) for English (U.S.), English (UK), French, German, Traditional Chinese (Handwriting, Pinyin, Zhuyin), Simplified Chinese (Handwriting, Pinyin), Dutch, Italian, Spanish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Danish, Swedish, Finnish, Norwegian, Korean, Japanese (QWERTY), Japanese (Kana), Russian, Polish, Turkish, Ukrainian, Lithuanian, Arabic, Thai, Czech , Greek, Hebrew, Indonesian, Malaysian, Romanian, Slovak, and Croatian

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#82) JMarco válasza rOwLeY (#78) üzenetére


JMarco
csendes tag

Andante nem a fakóságról, hanem a felbontásról írt, hogy mennyi pixel látszódik, lehet hogy a színei élénkebbek, de a Nokia felbontása nagyobb. Én már csak az OLED kijelzot hiányolnám belole, többi mind megvan benne, érintos mobilnak a kijelzo a lényege ,ezt nem értem, erre miért nem gyúrtak, miért csak a belsot pofozgatták, a kinézet meg annyira visszafogott, amire senki se mondhatja azt, hogy ronda, (bár azt se,hogy eszméletlen szép :) ).

(#83) (An)Dante válasza eldiablo (#73) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az Apple iPhone és 3G eddig sem amiatt fogyott, mert technikai fronton olyan szuper konstrukció lett volna. A menürendszere és a telefonhoz tartozó támogatás ugyanakkor példaértékű. Ha az LG, Samsung, Sony Ericsson vagy a Nokia össze tud hozni ilyen szintű menüt, képes több éven át szoftverfrissítést biztosítani úgy, hogy az újabb funkciók közül a lehetségeseket a régi modellekbe is belerakja, ráadásul mindezt kimagasló technikai paraméterekkel akkor az Apple-nek is össze kell majd kapnia magát. Addig viszont totál felesleges drága alkatrészekből építkezni.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#84) marchellow


marchellow
tag

kicsit olyan ez mint a Wii vs. PS3/X-BOX 360.
a Wii is hardverileg silánynak mondható egy PS3-hoz képest, mégis milyen népszerű.

(#85) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Lehet megköveznek a Szifon rajongók,de ezért megint kiadni egy "uj" telefont?
Cseppet sem lehúzos az Apple üzletpolitikája. :(

1.autofokuszos kam(nahát :DDD ),de 3mp (ez még csökkent is??)
2.gyorsabb proci. arra eddig se volt panasz
3.nagyobb belső memó. ez még hasznos is...(és memóriakártyahely? vannak 64gigás kareszok is..
4.hosszab akkuidő...(egyes okostelefonok ezt romfrissitéssel hozzák)

Szóval maga a készülék egyébként tényleg gyors meg stb...de amit az apple müvel,hát ezért sose kéne ilyen cucc :(

Tutira maradok Omniás :R

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#86) macikos válasza AMD!4ever (#85) üzenetére


macikos
addikt

Megint kiadni? Te jó ég! 1 év elteltével az Apple kiadott egy új telefont. Bazz... Nokia, Samsung, SE meg ontja a saját modelljeinek az össze-vissza variált, hülyébbnél hülyébb változatait, de az ugye nem gond, mi?

Mint amikor a N95-ből kijött a 8GB-os változat... na ott aztán volt előrelépés dögivel...

A másik meg hogy tegyél már rá egy új szoftot egy adott gyártó régi telefonjára. Az Apple ilyen "mocsok", hogy nem szarja le a vásárlók fejét, hanem elérhetővé teszi számukra a legújabb oprendszert. Más gyártónál ez úgy nézne ki, hogy szevasz, cumi, vedd meg az új telefont.

4. Erre reagálok. Tehát már az is baj, hogy egy nagyobb kapacitású akkumulátort tesznek a telefonba :F Eszméletlenek vagytok... Mellesleg ha lenne fogalmad az iPhoneról, akkor megértenéd, hogy miért is fogyaszt sokat és még ennek ellenére is nagyon jól bírja magát az akku.

(#87) Inarus válasza AMD!4ever (#85) üzenetére


Inarus
addikt

Bocs,de ebben macikosnak eléggé igaza van... pl sok 6.0-ás készülékre még 6.1 frissítés sincs,nemhogy ilyen mértékű... nem azt mondom,h az apple oly csodás,de azért kicsit túlzás hogy rájuk a lehúzó jelzőt aggatják, míg a többire meg a "de jó fejek,h egy új modellben kijavították a dolgokat".

feljavított modell, feljavított szoftverrel, szűk termékpaletta... annak aki most akar készüléket, vagy az első genesről váltásra a 3g és gps nem volt elég ok (és talán ez a spec lista elég lesz) annak okés...

persze attól még sok dolgon érződik a szándékos késleltetés és az igen erős marketing.

(#88) blueMerle


blueMerle
veterán

Azért ez felettébb elgondolkodtató hogy miért nincs magyar nyelv? Ennyire nem számítana már komoly piacnak Magyarország? :( Vagy a support hiányzik?

(#89) Enjoy


Enjoy
addikt

Ismét csak maradok a samsung + winmo párosnál.
Majd talán a jövő évi edisön már hoz valami átütőerőt, most ezt valahogy nem érzem :(

► més que un club ◄

(#90) evone


evone
őstag

Azert kivancsi leszek a vele keszult kepekre, mert gyanitom jobb minosege lesz mint egy N95nek.

Komolyan nem birom felfogni hogy minek egy telefonba 3 megapixel autofokusznal nagyobb kamera? 5 megapixel miben tobb? Nagyobb felbontasban. Es minosegben? Semmikeppen se. Ezeknel a mikro optikaknal kurvara nem szamit szart se...

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#91) copin válasza blueMerle (#88) üzenetére


copin
őstag

Gondolom nincs, aki lefordítaná.

(#92) kiki22


kiki22
senior tag

amugy nem arrol volt szo ,h tobb szinben fogjak gyartani ?

(#93) Ulkesh


Ulkesh
őstag

Az Apple elkövette azt a hibát, hogy nem a Nokia példáját követi.
Ha nem adja ki az új szoftvert a régi készülékekre, akkor mennyivel többet tudna a most bejelentett készülék :D :D

-

A kijelzőt okkal nem változtatták, egyszerűen nem tehetik meg azt amit a HTC. vagy Samsung. Nem rúghatják fel a kompatibilitást, hogy a régi alkalmazások ne, vagy csak rondán fussanak. Illetve ha meg akarnák őrizni a kompatibilitást, akkor 480x960-as felbontást kellett volna belepakolniuk az arányok megtartása miatt, ami jelentősen rontotta volna a teljesítményt és gyakorlatilag ezen a fizikai méreten parasztvakításon kívül más előnye nem lenne.

-

Aki fanyalog a kamerán, az nézze meg pl. a HTC 5 MPixeles kamerái által készített képeket... A MPixel nem jelent semmit.

-

A véleményem egyébként az, hogy nem véletlen a design azonossága és a név kismértékű változtatása. Szerintem pár hónap és jön még 1-2 új modell, amit Jobs kíván bemutatni és ennél nagyobb fejlesztéseket fog tartalmazni.

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#94) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Jul 9. nem is olyan rossz időpont. Végre nem a végén kapjuk meg az Ájfónt :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#95) Spancho


Spancho
őstag

Az a baj hogy itt megint 1 hónap míg kijön, lehet hogy több mert a simát is elöbb igérték mint jött , és tuti csak a nagy T adja majd hyper-super média xxxxxxxl csomagban havi 50k-ért ,de legalább ingyen netezhetsz szabadon.... :W

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#96) Murderer69 válasza evone (#90) üzenetére


Murderer69
őstag

"Azert kivancsi leszek a vele keszult kepekre, mert gyanitom jobb minosege lesz mint egy N95nek"

ez most mire volt jó???
és megint ki indítja flém lavinát???
öcsém nem vagytok ám egyszerűek ti vérfanboyok :N
azt utána meg sajnáltatjátok magatokat hogy mindenki titeket olt hát csodálkozol B+ :F

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#97) copin válasza Ulkesh (#93) üzenetére


copin
őstag

A kijelzőt okkal nem változtatták, egyszerűen nem tehetik meg azt amit a HTC. vagy Samsung. Nem rúghatják fel a kompatibilitást, hogy a régi alkalmazások ne, vagy csak rondán fussanak. Illetve ha meg akarnák őrizni a kompatibilitást, akkor 480x960-as felbontást kellett volna belepakolniuk az arányok megtartása miatt, ami jelentősen rontotta volna a teljesítményt és gyakorlatilag ezen a fizikai méreten parasztvakításon kívül más előnye nem lenne.

Ezzel egyet értek, bár nálad...
[link]

Valószínű, hogy megnő a kijelző felbontása is a jelenlegi duplájára (640x960-ra) ezzel megtartva a régebbi alkalmazások fele a kompatibilitást és megfricskázva a konkurenciát.

Érdekes. :)) A memória bejött nálam, bár nem kockáztattam sokat a jósoláskor. :D

(#98) Integra válasza Ulkesh (#93) üzenetére


Integra
titán

"ami jelentősen rontotta volna a teljesítményt és gyakorlatilag ezen a fizikai méreten parasztvakításon kívül más előnye nem lenne."

nem ciki már az állandó magyarázkodás?:)
parasztvakítás az oled, igaz? lol, apple szemellenzősöknek mindig mindenre van magyarázatuk és még szentül hisznek is benne:))
na sebaj, majd 2-3 év múlva..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#99) Ulkesh válasza Integra (#98) üzenetére


Ulkesh
őstag

"parasztvakítás az oled, igaz?"

Olvasni tudsz? Értelmezni amit olvasol???

Ki beszélt itt OLED-ről? Én a 3,5"-en megjelenített gigantikus felbontásokról írtam, hogy parasztvakítás.
Mégis mi a fenének kéne 640x960-as felbontás 3,5"-en?????????

"szemellenzősöknek mindig mindenre van magyarázatuk és még szentül hisznek is benne"

Mondod Te a saját kis szemellenződ mögül :D :D :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#100) evone válasza Murderer69 (#96) üzenetére


evone
őstag

ööö, keresd vissza hogy ki inditotta, de nem én, hanem aki benyogte hogy a 3megapixel autofokusz kevés, sot valaki azt is irta hogy a 2 megapixel fikszfokukszhoz videozas kepesseg nelkul meg visszalepes is!!! :D

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.