Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Frigo


Frigo
őstag

Linkin Park ? Hol élnek ezek ? :o Érdekesebb lett volna a trailer ha mondjuk Justin Bieber énekel alatta. :C

(#2) p3rgam3nt válasza Frigo (#1) üzenetére


p3rgam3nt
tag

:D
Város.Mármint a játék , nem a LP album.

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#3) Zolás válasza Frigo (#1) üzenetére


Zolás
addikt

Uhh rettenetes zene egy rettenetes videóhoz :DDD
Még talán a zene élvezhető lenne csak a szinti olyan mint a C64es zenék és elég idegesitő ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) balcsy válasza p3rgam3nt (#2) üzenetére


balcsy
aktív tag

Mi bajotok van a Linkin Park-al?:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#5) HS 2142 válasza balcsy (#4) üzenetére


HS 2142
őstag

Én nekem semmi, csak ez a szám egyszerűen nem jön be...

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6) Gabr


Gabr
tag

Egy két jelenetet nehéz megkülönböztetni melyik mozi és melyik ingame, olyan jól meg van csinálva. Jó lesz. Kéne valami sci-fi ilyesmi is, bár ott lesz a Crysis hiánypótlónak.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#7) P00By válasza balcsy (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

Az, h ez már "nem igazi" LP! :U :D

(#8) menalcas


menalcas
őstag

" azonban ennél a trailernél igenis illik."
Szerintem az egész trailer rettenetes, nem tudom megmondani miért, a zene vagy a vidi rontja el, az biztos hogy nem kóser a cucc :((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#9) hommeros válasza menalcas (#8) üzenetére


hommeros
őstag

egyetértek.
Egy kis tesco gazdaságos folteltávolító reklám is lehetett volna már benne, ha már így össze montázsolnak mindent.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#10) Mappa


Mappa
addikt

még mindig a szarbol akarnak várat építeni :DDD

nem kötelező megadni

(#11) nightmare13


nightmare13
senior tag

Asszem akkor nekem van ízlésficamom, de nekem meg nagyon együtt volt az egész videó XD
Amúgy meg hülyeség, hogy egy ilyen játékhoz ne illene rock, hiszen a játék is egyfajta zúzás... Nem azt mondom, hogy valami hard metal, hanem poprock szintjén is vannak nagyon jó számok

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#12) Ryuu válasza menalcas (#8) üzenetére


Ryuu
tag

Ki hogy van vele, nekem nem volt gondom vele. :))

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát ez tényleg borzalmas, ez a szám meg, hát nagyon gyenge.

(#14) menalcas válasza nightmare13 (#11) üzenetére


menalcas
őstag

A rock-al nincs baj, a régi LP-al sincs baj, de ez sehogy nem jött át .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15) Blaise válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


Blaise
veterán

A szokásos kritikus kedvedben vagy? :P

ps: ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) errorcode06


errorcode06
őstag

Mikor először olvastam a hírt, azon gondolkodtam el, hogy mi köze van azt Ati Catalyst-nek a mohá-hoz ? - Túlságosan Ati fan lennék ?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#17) Jander


Jander
senior tag

Szerintem is marha korrekt a cucc! LP már tényleg nem a régi, de spec. nekem ehhez a trailerhez bejött a szám hangulata...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#18) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A játékhoz azt a hosszú szakállas mukit nagyon eltalálták. Nagyon kemény a napszemüvegben. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) Fáraó


Fáraó
őstag

Hangulatos, tetszett.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#20) BalaNce87 válasza Blaise (#15) üzenetére


BalaNce87
addikt

Olyasmi:), de szerintem tényleg elég gyenge szám a linkin parktól, a trailerhez meg valahogy nem passzol.

[ Szerkesztve ]

(#21) julius666 válasza Gabr (#6) üzenetére


julius666
addikt

Persze mivel semmit sem látni, úgy rángatják a kamerát. Ráadásul ennek köszönhetően tiszta blokktenger az egész videó.
Néha azt sem tudtam megállapítani, mit van a képernyőn, nemhogy ingame vagy renderelt - esetleg élőszereplős-e.

Én nem tudom hogy vagytok vele, de nekem kib*szottul elegem van a modern kori kereszteshadjárat-adaptációkból (értsd: közel-keleti háborúk), nekem ez biztosan ki fog maradni. Nem értem miért nem lehet végre valami újat kitalálni.

(#22) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

juj b+ :Y
:C...a játék, nem a LP

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) gybazsi


gybazsi
senior tag

Szeretem a Linkin Parkot, de ez a szám nem jön be. Remélem nem ilyen lesz az egész album. A játék meg majd kiderül milyen lesz, nekem a BF:BC2 hangulata jobban tetszik.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#24) Tituka


Tituka
senior tag

ezt most jó volt megnézni :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#25) #40835072


#40835072
törölt tag

ez eszméletlen jó! :C

de jöjjönmár ki

(#26) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

de utálom az ilyen keverék szarokat.

nagyon gyenge volt.

Aurea mediocritas

(#27) menalcas


menalcas
őstag

Úgy látom nagyon vegyes érzelmeket váltott ki az "anyag".

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#28) wednesday


wednesday
őstag

Ez a trailer nekem nem jött be, hangzásvilág se. :U
Ha már párosítjuk az LP-t a MoH-ával akkor inkább legyen ez a trailer: Medal of Honor - Linkin Park Teaser Trailer

[ Szerkesztve ]

(#29) EczkE


EczkE
addikt

Szerintem ez annyira nem volt rossz, mintahogyan azt annyian írták elöttem. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#30) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Nekem bejött. Jó lesz.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#31) tdd587


tdd587
őstag

Most kellene abbahagyniuk a zenélést a LP-nak. Ennyire nem megy?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#32) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ez a zene nagyon gaz

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.