Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) d@vee


d@vee
őstag

De ezt most miért? Hasznos? Nem...mobarénás cikkben részletesebben ki is van vesézve a teló.
Informatív? Talán, de megint csak nem itt fogok keresni antutu epénisz méregető pontszám után.
Van értelme? Nem sok. Előző két indok főleg.
Így egy kérdésem maradt. Ennek mi a lényege? Mármint, hogy külön bejegyzést teszel ki a P9L antutu pontszámának.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#2) Matyi222 válasza d@vee (#1) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szia!

Teljesen jogos a sok kérdés.
Semmi értelme, ráértem, unatkoztam, még nem csinálta ilyet.
Leginkább próbálgatom, gondolkodom, hogy mit és hogyan lehetne hasznosan megoldani, megírni.....

Passz amúgy, biztos nem marad sokáig kint....

Amúgy én is utálom az Antutu pontokat semmi értelme, csak ezt volt egyszerű videóra venni így elsőre.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#3) d@vee válasza Matyi222 (#2) üzenetére


d@vee
őstag

De pl. olyan tesztet rakhattál volna ki amin jó alaposan kivesézed a GPS képességeket, meg a rom cserélgethetőségeket, persze ezt is nagyon alaposan, sok mindenre kitérve. Tudod, olyan dolgokat, amik rendes tesztekben nem szoktak benne lenni.

Ja

(#4) Matyi222 válasza d@vee (#3) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Köszi az ötletet, majd megpróbálok valamit összehozni.

Ez a ROM cserélgetés meggondolandó, hiszen most teszteltem ezt az EMUI 5-ös verziót. Akkor megcsinálom újra egy komplett teszttel, csak elég rutintalan vagyok az írásban.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5) d@vee válasza Matyi222 (#4) üzenetére


d@vee
őstag

Összehasonlíthatod, hogy mind a két rendszer szűzen pl. milyen gyorsan indul el, mennyire vannak bugok az általános felhasználás közben, mennyire mennek jól a játékok, ha van a kettő között különbség, mennyi szabad hely van, ha ezt vagy ezt a rom-ot teszed fel, meg ilyenek.
Ha nem érzed elég jónak magad hozzá, akkor simán blogbejegyzést csinálj róla, ne címlapos írást.

Ja

(#6) Matyi222 válasza d@vee (#5) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Köszi sokat segítettél, mindenképp megcsinálom, de blogra, mert amatőr lesz. Valahol el kell kezdeni.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#7) d@vee válasza Matyi222 (#6) üzenetére


d@vee
őstag

Nem baj ha amatőr lesz, gyakorlással kell fejlődni :)

Ja

(#8) szotyi/kecsó válasza Matyi222 (#2) üzenetére


szotyi/kecsó
csendes tag

Szia,számomra hasznos volt, köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.