Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mickemoto


mickemoto
őstag

Ugyan ez történt nálunk is a családban.Véletlen valaki ráklikkelt a frissítésre, mert gondolta abból baj nem lehet, majd szépen otthagyta a gépet és egy óra múlva már hangja sem volt.(HP 6930P)Egyébként van aki azt mondta ez még a jobbik eset, mert előfordul hogy a net csatlakozás megy el.

(#2) Chaser


Chaser
titán

Ha régi gép nem csoda..ha új gép és nincs a géphez hivatalos w10 support akkor sem csoda. Viszont lehet kapni usb hangkártyát 500ft-ért.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Azt még elmesélhetnéd, mi célja ennek az erőltetett mű-népies nyelvezetnek?

(#4) nonsen5e válasza mickemoto (#1) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nekem tavaszi gyártmányú Broadwell alapú Asus laptoppal sem ment se a net, se jópár más dolog sem amikor felfrissítettem... Hivatalos oldalon sem volt hozzá semmi driver. Azzal a lendülettel ment vissza a 8.1.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) marositech válasza Chaser (#2) üzenetére


marositech
senior tag

És akkor el kéne magyarázni mire való ez az egész erőltetett frissítői ablak (lásd kép).
Ráadásul kompatibilitási ellenőrrel. Ja amúgy azt vettem észre akinek HP-s gépe van, (bármilyen HP!!!) simán frissíthet 10-esre. 1 éves Asus/MSI/Acer notira még gondolkodik az M$, hogy frissíthető-e vagy nem.
Az egész átverés :O és még én azt hittem a HP és a M$ csuhajdejóbarátok. Hát bullshit.
Tele van a net káromkodással akinek ilyen hangkártyával próbál OS-t frissíteni.

potyautas: Elnézést kérek nem volt kedvem minőségi blogbejegyzést írni. Ígérem talán nem fordul elő.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Biztosan szükséged van egy Windows-ra? Szintén egy régi gépre tettem fel a Win10-et, nekem működött tökéletesen, mégis megváltam tőle végül. A Manjaro alig eszik RAM-ot, pörgős minden, és nem kell félnem, hogy elfogy a 2GB RAM-om. Érezhetően jobb vele, mint a Win10-zel!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.