Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) niof válasza k-adi (#47) üzenetére


niof
addikt

Igazából itt nem ez volt a lényeg, de úgy tűnik nem sikerült átadni. Hanem az, hogy a bankok (mindegyik) rengeteget kaszál az általa kezelt tőke piacon való forgatásával, elég alap dolognak kéne lennie, hogy ingyen biztosítja az alkalmazást a kuncsaftoknak, mert az ő pénzükből élnek, nem is akárhogy! Szóval azt én nem veszem be, hogy ezért plusz pénzt kell szedniük, ez ebben a formában totális lehúzás, az ügyfelek jövedelmétől teljesen függetlenül.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#52) Pocok256 válasza k-adi (#47) üzenetére


Pocok256
veterán

Itt az elvről van szó havonta kb 5k t legombol utalás és egyéb költségek nevén majd még ezért a fosért is fizessek mindezt úgy hogy a revo pl 0 ft lenne... Nekem a számlám fenttartása otp n kb évi 60k ba is benne van ha ugyanezt revon csinálnám 1-2k lenne max....

És akkor még 500ft ot elkér olyanért aminek ingyenesnek kellene lennie hát nyalják meg :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#53) NPeete


NPeete
tag

Nekem az a bajom az egész átállással, hogy az egy dolog, hogy a régi appot eldobják, viszont néhány alapfunkciót, amit a régi app tudott, az új egyelőre nem támogat (pl. lekötések kezelése, további számlák mutatása...). Remélem gőzerővel dolgoznak márciusig a fejlesztők...

(#54) btprg


btprg
senior tag

Remélem a böngészős internetbankok nem fognak megszűnni még egy darabig, mert számomra az okostelefon túl komolytalan és megbízhatatlan eszköz ahhoz, hogy azon keresztül akarnám a pénzeimet kezelni. (Főleg az android nevezetű bughalmaz kémprogram.)

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#55) Tikakukac válasza k-adi (#47) üzenetére


Tikakukac
titán

Add össze a jelképes összegeidet, amiket jelképesen húznak le a jelképesen hülye és számolni nem tudó emberekről.

Jelképes agyvérzés az ilyen excel tábla vége :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56) k-adi válasza Tikakukac (#55) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem para ha millios a fizud. :)
amúgy meg ja, elv szempontból kibaszás, dehát aki náluk van az alapból önkéntesen megy a fszerdőbe :D Viszont azért az se várható el, hogy minden 0 ft-os legyen... netbank, számlavezetés, utalási díj stb.. valamin le kell húzni a usert az üzemeltetési költségek miatt is.
Amúgy meg nagyon egyszerű: nem tetszik, le lehet lépni. Banktól is, országból is.

(#57) Samott válasza k-adi (#56) üzenetére


Samott
addikt

Ha millios a fizud, akkor van olyan ajanlat ahol minden is ingyen van. Premium szamlacsomagok, de ahhoz megtakaritas vagy komolyabb fizetes rendszeres utalasa kell.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#58) Tikakukac válasza k-adi (#56) üzenetére


Tikakukac
titán

Imádom a nem tetszik le lehet lépni mondókát.

Igen, hát megoldani problémákat, szembenézni velük, kijavítani és átgondolni meg a sarkunkra állni, az kíván némi gerincet, tököt és morális meg IQ szintet tömegében is. Az meg ugye elég kipusztulós fajta. Úgyhogy ha nem tetszik a kamukázós áthárított tranzakciós adó, takarodj a bankból, ha pedig gondod van azzal, hogy ez a mentalitás max egy sztyeppetörzsnél lenne helyénvaló, nem itt az EU közepén, akkor meg húzz a bánatba. Okos, és elegáns, kifinomult és nem utolsó sorban tuti megoldás ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#59) sz.balazs.95 válasza Tikakukac (#58) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Őszintén szólva én sem szoktam szimpatizálni ezzel a felfogással, viszont kereskedelmi bank van egy tucat. Pl. én olyannál vagyok, ahol a számlavezetési díj becsületkassza alapon megy. Azaz leírja a bank, hogy nekik mennyibe kerül, hogy náluk vezetem a számlámat, én pedig el tudom dönteni, hogy akarom-e honorálni az ő munkájukat azzal, hogy annál magasabb összeget fizetek be, vagy hogy egyáltalán fizetek érte vagy sem.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#60) Tikakukac válasza sz.balazs.95 (#59) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezért írtam fentebb, az elsőben, hogy semmi gond, eddig ilyen-olyan okokból simán elfogadtam, hogy közepesen átlátszó módon húznak le, de ez az utolsó gyufaszál.

Hasonló huszáros megoldást várok a költözésre is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#61) WiZARD


WiZARD
addikt

Én minden lényegi bankszámlához kapcsolódó pénzügyi tevékenységemet a Wise-nál intézem. Mind céges mind magán oldalon.

Persze ilyen-olyan kötelezettségek miatti kényszerűségből vannak magyar bankoknál számláim, de azokat kb nem használom semmire a pofátlan díjak/költségek miatt.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#62) k-adi válasza Tikakukac (#58) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nézd, nem kell egyetértened, nem is kell imádnod se a választ, de a valóság ez.
Jelezheted nekik, nem hiszem hogy meghatja őket. Bankot váltani könnyebb. Sokan csinálják számlacsomagok kedvezmények miatt. Szolgáltatást nyújtanak, ha nem tetszik a szolgáltatás, akkor váltasz. Vagy bemész a mekibe és vered az asztalt hogy 10éve bigmac van de te unod? Nem, hanem átmész a burgerbe inkább.

Amúgy ja, le kell lépni, nem lesz ügyfél és akkor talán elgondolkoznak hogy valami nem stimmel, mert a nyafi nem hatja meg őket és már eddig is volt bőven olyan eset ami kiverte a biztit, de ahogy látom továbbra is van <random adó> és társai és még mindig az OTP a no.1 MO.n

(#63) Tikakukac válasza k-adi (#62) üzenetére


Tikakukac
titán

Legyél vidéki és piszkos gyorsan megvilágosodsz mi miért is van így és miért szomorú :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64) k-adi válasza Tikakukac (#60) üzenetére


k-adi
nagyúr

megkapod a választ tavasszal.
vagy így vagy úgy

(#65) Tikakukac válasza k-adi (#64) üzenetére


Tikakukac
titán

Én tudom a választ 30 éve :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#66) k-adi válasza Tikakukac (#63) üzenetére


k-adi
nagyúr

köszi de skippelném a lehetőséget, így is van elég gondom, ha tehetem nem vagyok a saját magam ellensége :D

a területi lefedettségre gondolsz? ha nincs más választási lehetőség (ami sad story) akkor ezvan, perkálsz.... (vaaaaagy tudod, költözöl)

(#67) Tikakukac válasza k-adi (#66) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez a sad story van az ország jelentős részében :B Költözni meg, well, igen. Ezt a részét kifejtettem már, költözz akkor te is 30-40 év munkája után, mert éppen túl sok a **** és a csillagok helyére 10 darab bannolásra elég kifejezést illessz be.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#68) bLaCkDoGoNe válasza Tewe013 (#34) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor nézd meg az MKB-ét. :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#69) leviske válasza Tewe013 (#8) üzenetére


leviske
veterán

Én azért azt nem állítanám, hogy jobb, mint mondjuk a George. Pláne, hogy volt annyi eszük, hogy kivették a templátokat, ami egy rohadtul jó funkcionalitás volt azok számára, akik rendszeresen utalnak ide-oda, de nem akarják automatizálni a dolgot. Ezzel szemben a havi költések inkább egy csicsás extra, mint abszolút mindenki számára hasznos feature.

#9 AnonymusX: Nem hiszem, hogy az Apple vagy a Google beleszólna abba, hogy egy fizetős szolgáltatás kliense elérhető-e a storeban "ingyen" vagy sem. A Netflixnek és a Spotifynak is első sorban az a nyűgje, hogy nem tartalmazhatnak fizetési oldalra mutató linket. Ilyen az OTP appjában nem lesz, de hasonlóan vannak fenn a Cisco-nak is applikációi. Rendesen visszaütne, ha ilyesmivel riasztanának el vállalati ügyfeleket a platformról.

Ezt persze nem kell úgy értelmezni, hogy egyetértek egy alap alkalmazás fizetőssé tételével. Viszont elvileg csomagfüggő, hogy fizetős lesz-e.

(#70) [K2]

"Az átmeneti időszakot figyelembe véve, az új szolgáltatások használatáért egyelőre nem számítunk fel külön havidíjat (lsd. aktuális Hirdetmény szerint 2021. december 31-ig)"
Ez mondjuk annyira nem jött be, ma levontak 438Ft-ot, mint csomagdíjat. :))

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#71) csako válasza [K2] (#70) üzenetére


csako
veterán

Nem stimmel az összeg, szóval azt másért vonták le.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#72) [K2] válasza csako (#71) üzenetére

A dátum se stimmel, de a számlámnak nincs havidíja egy munkáltatói szerződés miatt.

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#73) jozdavab


jozdavab
tag

Akit zavar, hogy már egy alkalmazáshasználatért is sápolni akarják, és esetleg váltani akar annak javaslom figyelmébe a:
Bankszámla kereső 2021 – Átlagjövedelemmel – Bankmonitor

Paraméterezetten lehet keresni az összes bank kínálatában, egyszerűbb mint egyesével túrni minden bank oldalán a csomagokat.

Vulpes pilum mutat, non mores.

(#74) --HARDCORE-- válasza jozdavab (#73) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nem rossz, de 4ezer ftért (éves szinten) nem váltok. Mindenhol drága bankolni. :( (Pláne ha nem csak zsemlére megy, hanem használjuk is a kártyát.)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#75) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Az 500 Ft bankszámlánként értendő, vagy személyenként (apple store / google play accountonként)?

Tehát az 500 Ft az 500 Ft marad, ha van 3 bankszámlám náluk, de egy telefonon használom?

Illetve az 500 Ft az 500 Ft marad-e, ha van egy bankszámlám náluk, de ioson és androidon is használom az appjukat?

Illetve, a fentiek kombinációja?

(#76) localhost válasza lugosi (#75) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Két felhasználó (nejem és én külön telefonszámmal, külön accounttal de egy folyószámlán) 2*500 Ft.
Hát egy lófityiszt! :-)
Bankmigráns leszek.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#77) Cathfaern válasza lugosi (#75) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az egész a webbankos szerződésedhez van kötve ahogy én értem. Szóval ahány webbankos szerződés, annyiszor 500 Ft.

Bár elég valószínű az a helyzet amit lentebb írtak egy kommentben, hogy nem azért szerepel az 500 Ft, mert azt be akarják hajtani, hanem hogy ha később feltételhez akarják kötni az ingyenességet, akkor megtehessék.

(#78) lugosi válasza Cathfaern (#77) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ennek annyira nem örülök, ha jól értem akkor ha 3 számlám van náluk, akkor az havi 1500 Ft? :Y

(#79) sajby válasza lugosi (#78) üzenetére


sajby
senior tag

Át fogják ők még ezt gondolni januárig :D

(#80) Cathfaern válasza lugosi (#78) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A 3 számlát egy webbankból kezeled nem? Mert akkor csak 1x 500.

(#81) lugosi válasza Cathfaern (#80) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogy érted hogy egy webbankból? Hogy egy bejelentkezés? Mert nem, külön-külön. Minden számlához külön bejelentkezést használok.

(#82) sajby


sajby
senior tag

Már hosszabodott az ingyenes időszak :D

"Az akciós havidíjat a Bank 2022. április 30-ig biztosítja azzal, hogy az akció időtartamát annak lejártát megelőzően
jogosult jelen Hirdetmény útján bármikor meghosszabbítani."

(#83) Syl


Syl
nagyúr

Amikor az OTP mobil app értesítést küld, azt hol lehet (végig) elolvasni? [kép]
Rábökök, bejön az app, bejelentkezek és hiába kapargatom végig az összes létező menüpontot, sehol nem találom az értesítés szövegét... :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#84) lugosi válasza Syl (#83) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem teszi be oda jobb felső sarokban levő levél ikon alá? Nekem van amit betesz oda és van amit nem.

(#85) Syl válasza lugosi (#84) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem. "Jelenleg nincs üzeneted" - megjegyzem itt soha nem is volt semmi üzenet. Csak a lock screenre szokott üzengetni, de annak meg ugye "nincs meg a vége"...
De ugyanezt műveli a vízmű és az mvm appja is. Üzenet jön, csak az első pár szó látszik a lock screenen, de a többi belevész a távoli ködbe. Appon belül sehol-semmi...
Ami qrvára bosszantó, mert volt, hogy a villanyosok így üzentek tervezett áramkimaradásról, és az üzenet azon része ami a dátumot/időt jelölte, az nem volt rajta az értesítésen...
Kezdem azt hinni, hogy ez is egy iOS "feature"

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#86) lugosi válasza Syl (#85) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Amúgy azért kérdeztem, mert hasonlót én is tapasztaltam. Időnként szól az OTP app, hogy rég nem változtattam meg a jelszavam, de ezt az üzenetet nem lehet előhozni sehol. Nyilván nem azért mintha újra el akarnám olvasni, de valóban így van ahogy írod, hogy amit a lockscreendre kitesz, azt utána az appon belül nem hozod elő.
Sőt továbbmegyek, ha az appon belül az üzenetek között van üzeneted (pl. mostanában, hogy gond van az autópályamatrica-vásárlással), azt viszont nem teszi ki a lockscreenre. :U

(#87) patrik1001 válasza lugosi (#81) üzenetére


patrik1001
csendes tag

hol tudok több felhasználót hozzá adni? apámnak nincs okostelefonja és a régi app-ba többet is hozzá lehetett adni

[ Szerkesztve ]

(#88) sajog159


sajog159
aktív tag

Sziasztok!
Az iPhoneon eddig volt/van az OTP SmartBank App. Leginkább a kártyás fizetés jóváhagyására használom. Látom ott egy sort, hogy „Regisztráció”. Ha nem regisztrálok. 2022/03/31-től megszűnik a régi app és ennyi? Annak mennyi volt a havi költsége különben (ha volt)?

(#89) sajby válasza sajog159 (#88) üzenetére


sajby
senior tag

Eddig ingyenes volt.megszűnés után, elméletileg csak arra lesz használható, hogy regisztrálj az új alkalmazás használatára. Ahogy írják, 2022 ben új díjcsomagok bevezetését tervezik, hogy mindenki megtalálja amire szüksége van címszó alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.