Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samott


Samott
addikt

Jol emlekszem, hogy ezzel az uj appal az volt a gond hogy fizetos? Tehat most megszunik a regi, ingyenes eszkoz es csak az uj sz.r fizetos marad?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#2) zsigaa94


zsigaa94
csendes tag

Bizony, jelenleg amikor telepítenéd az új alkalmazást jelzik, hogy idén december végégig ingyenes. Utána pedig kb havi 500ft, viszont az ingyenességet meghosszabbíthatják.

(#3) WiZARD válasza zsigaa94 (#2) üzenetére


WiZARD
addikt

na igen, meg a lottón is nyerhet bárki :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4) Samott válasza zsigaa94 (#2) üzenetére


Samott
addikt

Es akkor ez miert nem szerepel a cikkben? Eleg fontos reszlet, nem?

(ez is olyan mint a "kenyelmi dij" - nekik olcsobb, hogy elektronikusan intezed az ugyeid, de cserebe meg le is huznak vele)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#5) Zsoleszhun válasza Samott (#4) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Én is ezt kerestem a cikkben. Ki maradt...

¯\_(ツ)_/¯

(#6) Pocok256


Pocok256
veterán

Hát igen ezért fog megszűni az otp accountom ... és állok át revolutra ott valahogy nincsenek havi zárlati meg egyéb díjak ... sőt applikációért se kell fizetni ... 2021 ben fizetőssé tenni egy alap szolgáltatást nevetséges :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#7) n00n


n00n
őstag

Vicc, hogy kivezetik a régit... Nem is az 500 forintot sokallom, hanem azt, hogy azért fizessek nekik, hogy elérjem a számlámat...Bedühödök és lemondom a francba...

(#8) Tewe013 válasza Samott (#1) üzenetére


Tewe013
őstag

Mondjuk az új az miden csak nem szar. Messze veri a többi hazai nagy bank appjait. Az mar jogos kritika, ha tényleg 500ftot kell majd fizetni ezért.

[ Szerkesztve ]

(#9) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Plusz havi díjat elkérni egy mobil alkalmazásért (vagy akár ahhoz, hogy interneten elérd a számládat) pofátlanság. Kiváltképp a jelenlegi vírushelyzetben.

Illetve azt nem értem, hogy Apple Store-ba hogy kerülhetett fel az alkalmazás így, ilyenkor nem akarja az Apple a saját rendszerén elkérni a havi díjat?

[ Szerkesztve ]

(#10) mobal válasza Tewe013 (#8) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Mikor működik. Push üzenetek vagy jönnek vagy nem, illetve minden művelethez két azonosítást néha sokallom.

G Pay pedig hiányzik.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ugye az tiszta mindenkinek, hogy OTP-nél mindenképp fizetsz a netes bankolásért? Eddit se volt ingyen app. Illetve későbbiekben is csak az lesz fizetős, ha kapni akarod az azonnali értesítéseket, amiket a régi app egyáltalán nem küldött (helyett van / volt az ugyancsak fizetős sms értesítés).

(#12) ghiottone válasza Samott (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, de amikor éles lesz, akkor onnantól kezdve a drirekt havidíj és üzenetdíjért nem kell majd fizetni, mivel itt fizetsz az app havi használatáért.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) pzstm válasza Tewe013 (#8) üzenetére


pzstm
titán

CIB mobilapptól számomra nem jobb, és ezt a szinvonalat pár éve már megugrottak mikor nagy váltás volt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14) --HARDCORE-- válasza ghiottone (#12) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Ha csak 500Ft akkor jobb is, mert most csak az üzenetdíjak 1200-1500Ftok.. De gondolom nem csak ennyi lesz.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___

(#15) Graphics válasza Samott (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

törölve.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) sunyijanika válasza Cathfaern (#11) üzenetére


sunyijanika
tag

Érdekes, ha kikapcsolom h nem kérem, akkor is küldi...

(#17) szaszyka válasza n00n (#7) üzenetére


szaszyka
senior tag

Múlt héten sikerült meggyőzni nővéremet, hogy 22 év után hagyja ott azt a hordát! Javaslom te is tégy ugyanígy. :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#18) bexinho23 válasza ghiottone (#12) üzenetére


bexinho23
őstag

Aki pedig egész évben díjmentesen használja a smartbankját (ez alól kivétel az utalás és az éves kártyadíj), mert nem kér sms-t, nem vesz fel kp-t, csak utalást indít és fogad, az most így járt, és kénytelen 500 Ft-ot fizetni olyan funkciók miatt, amit amúgy ki sem fog használni (évek óta excelben vezetett, saját költségvetési tábla)...

Biztos sokan álltak át az új appra, de azért annyian mégsem, ha maga az OTP próbál kedvezménnyel (1 havi HBO GO) regisztrálásra bírni az ügyfelet ez év végééig.

Amúgy hogy van ez a gyakorlatban, hogy van egy bankszámla csomagom, ami elméletileg nem szűnhet meg/nem módosulhat, mégis megszüntethetik? Vagy ez hogy fog történni?

(#19) Tewe013 válasza bexinho23 (#18) üzenetére


Tewe013
őstag

Itt az a kérdés, h ha nem kérem az értesítéseket akkor is fizetni kell majd érte?

(#20) bod101 válasza bexinho23 (#18) üzenetére


bod101
aktív tag

Az OTP nem ad semmit se díjmentesen. Biztosan fizetned kell valami díjat. Nekem azt írták még régebben addig ingyenes az app használata amíg a régi smartbank még használatban van azaz párhuzamosan nem fizettetik meg a használati díjat.
Szerintem jó lett, néha nem működik ez-az de még teszt időszak van.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#21) bexinho23 válasza bod101 (#20) üzenetére


bexinho23
őstag

A korábban írt hozzászólásomban említett felhasználási szokás mellett nem fizetek többet évente 2500 ft-nál többet (éves kártyahasználati díj), illetve az alkalmankénti utalásért szokott pár ft-ot levonni az OTP (lényegében kártyával való vásárlásra és fizetésem fogadására használom). Ezt elfogadhatónak gondolom, de hogy 500-at húzzanak le ezen felül csak úgy, az már nem annyira korrekt hozzáállás a véleményem szerint.

#19Tewe013
Ennek a szolgáltatásnak ez a fix alapdíja, függetlenül az értesítés funkció használatától.

[ Szerkesztve ]

(#22) bod101 válasza bexinho23 (#21) üzenetére


bod101
aktív tag

Ja, Neked ez a Smart csomag van. Ezt nem ismertem, itt tényleg nem számolt fel eddig díjat.
Valószínű akkor ezeknél így marad ezután is.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#23) Tikakukac


Tikakukac
titán

Szerencse, hogy fizetőssé teszik. Így végre beverték az utolsó szöget is a koporsóba és megyek tőlük. Szép munka srácok :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) sajby


sajby
senior tag

Nekem Net számlacsomagom van.569ft a havidíj,van benne Webkártya és Otpdirekt is.
Kíváncsian várom,hogy alakul majd a jövő év :)

[ Szerkesztve ]

(#25) rdt89


rdt89
addikt

S mi lesz az Appgalery tulajdonosokkal? Ha már nyúlják a havi 500ft-ot, akkor erőltessék már a fejlesztést rá is. :(

(#26) cintula187 válasza bexinho23 (#21) üzenetére


cintula187
addikt

ügyintézés telefonon: 279 Ft/nap
ezmiez? ha felhívom őket ezt pluszba fizetnem kell?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#27) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Érdekes ez a szemlélet, hogy a bankszámla és a netbank app kvázi függetlenné válik egymástól. Ha minden igaz, a George is erre épül.
A következő lépés a Simple-lel való összevonás lehetne valamilyen irányba.
Bár az kérdéses, hogy pl nekem, nem OTP-sként milyen előnyt tudna nyújtani ennek a használata, illetve hogy most akkor tulajdonképpen teljes leválasztás történt, azaz akkor is használhatnám ezt, ha egyébként nem rendelkezem OTP fiókkal, vagy az előfeltétel, csak a második számlát is látom vele egy felületen?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28) subset


subset
senior tag

Szomorúan olvasom hogy + zsetonba fog kerülni...
Az elsők közt telepíthettem anno, akkor nem emlékszem, hogy ezt említették volna. Na mind 1.
Azt az apróságot igazán helyre rakhatnák már - főleg ha csak ez az app marad jövő évtől, hogy több számlát tudjon végre kezelni -Főleg ötszázért. Jeleztem is az ügyfélszolin a hiányosságot....Folyamatosan dolgoznak a fejlesztéseken....bla bla..

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#29) joey04 válasza AnonymusX (#9) üzenetére


joey04
titán

Illetve azt nem értem, hogy Apple Store-ba hogy kerülhetett fel az alkalmazás így, ilyenkor nem akarja az Apple a saját rendszerén elkérni a havi díjat?

Kicsit nézz ennek utána.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) joey04 válasza Pocok256 (#6) üzenetére


joey04
titán

más bank ok. de elsődlegesnek revo? merész.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) [K2]

Elsőre pofátlanságnak tűnhet, hogy pénzt kérnek ezért a szolgáltatásért, midőn a SmartBank ingyen volt... Igen ám, de a szolgáltatások listája bővebb ezzel az alkalmazással.
A SmartBank viszont nem értesített semmiről, minden SMS formában érkezett. Na, ezt viszont ki tudja váltani az új app. 10 és 37Ft között mozog 1-1 banki SMS alkalmanként, így aki havi szinten 13-50 alkalommal vásárol/pénzt vesz le/utal/utalást kap/stb, annak kapásból megéri váltani erre az alkalmazásra.

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#32) bexinho23 válasza cintula187 (#26) üzenetére


bexinho23
őstag

Nem tudom, gondolom igen, egyszeri díj. Ha ügyet kellene velük intéznem, akkor ennyibe kerülne a távozásom.

K&H-n gondolkodom egy ideje, mert havi szinten ugyanezért a díjért (mobilapp 500 Ft + éves kártyadíj, ami 35 év felett 2500 helyett már 4500 lesz) olcsóbban kapok jobb számlacsomagot, amihez tartozik GooglePay kompatibilitás is.

12 éve főiskola kezdetekor jó lehetőség volt az OTP junior számlacsomag, pláne, hogy OTP automatát mindenhol lehetett találni.

(#33) Pocok256 válasza [K2] (#31) üzenetére


Pocok256
veterán

De minek értesítés már azt sem értem o.O

#30joey04
Na igen meg kérdéses KATA s béremet tudom e oda utaltatni majd a nav kitalálja ....

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#34) Tewe013 válasza bexinho23 (#32) üzenetére


Tewe013
őstag

Nem szeretnél K&H appot használni OTP után. :DDD Én OTP-s a barátnöm K&H-s, de akkora szart én még nem láttam,.mint a k&h mobilappja.

(#35) [K2] válasza Pocok256 (#33) üzenetére

Ha semmilyen pénzmozgásról nem szeretnél értesülni, akkor is ott vannak az aláíró/megerősítő üzenetek :(((

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#36) bexinho23 válasza Tewe013 (#34) üzenetére


bexinho23
őstag

Hogy hogy? Amit én használok az app-ban:
-eseti utalás
-meglévő takarékszámlára díjmentesen utalok összeget, főszámlára visszatenni ugyancsak ingyenes
-simple-lel (tudom, hogy külön app) telefonnal fizetek, helyi járatos havi bérlelet vásárolok, felszálláskor érvényesítek

K&H-s app-pal gondolom mindhárom dolog elérhető/használható, vagy nem teljesen? Legfeljebb a simple bérletvásárlás esetén kell új módszert keresnem.

(#37) korcsi válasza [K2] (#35) üzenetére


korcsi
veterán

Ha ugyanarra gondolunk, az a régi alkalmazásba megjön ingyen.

Sebaj weben elérhető marad minden:
"
Az OTPdirekt internetbank szolgáltatásait nem érinti a SmartBank lakossági kivezetése, mindent ugyanúgy elérsz.
Viszont az OTPdirekt internetbank belépés azonosítási folyamata változik!
Lakossági ügyfélként a QR kód alapú azonosításhoz már csak az új OTP Bank Mobilalkalmazást tudod használni.Ha több lakossági OTPdirekt szerződéssel rendelkezel, már nem használhatod a QR-kód alapú bejelentkezést!Vállalkozói OTPdirekt szerződéssel rendelkezel, a QR kód alapú azonosításhoz továbbra is használhatod a SmartBank alkalmazást!
"

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#38) Tewe013 válasza bexinho23 (#36) üzenetére


Tewe013
őstag

Persze, az alapfunkciók mennek ott is, de szörnyen tulbonyolított és átláthatatlan az app, szerintem UI designra a legminimalisabbat költötték, amit csak lehetett. Költés követés az meg teljesen hiányzik belőle.

(#39) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ez azért így 2021-ben eléggé vállalhatatlan, jó hogy már évek óta pattantam tőlük.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#40) Zoli133 válasza Tewe013 (#38) üzenetére


Zoli133
őstag

A régi smartbank után nekem megváltás a kh mobilappja, de valóban az új otp appal nem tudom már összehasnolítani, de tény hogy nem nehéz jobbat csinálni.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#41) Pocok256 válasza [K2] (#35) üzenetére


Pocok256
veterán

Az popupként van. Mondjuk lehet azért is pénzt kér na mégegy indok a revolut mellé ... NEVETSÉGES :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#42) jeni


jeni
félisten

A Huawei Appgallery-n és a P40 szériától az összes olyan telon amin már nincs Google Play azokon végleg befejezett lesz az OTP használata!

(#43) jeni válasza Tewe013 (#8) üzenetére


jeni
félisten

Az 500Ft be lehet szorozni annyi OTP ügyféllel akik ténylegesen szerződött ügyfelesek és kiderül mennyi bevétele lesz a három betűs cégnek.

(#44) niof válasza jeni (#43) üzenetére


niof
addikt

Igazából ebben az a legundorítóbb, hogy a te pénzedet használja a bank, forgatja ide-oda, nyerészkedik rajta nem keveset, és ez nem elég, ha akarod használni a mobilappot, csengess be havi 500-at! Még ha egy jelképes összeg lenne, akkor azt mondom OK, mondjuk 100Ft, de 500, egy kicsit durva lehúzás.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#45) jerry311


jerry311
nagyúr

Megadja a végső lökést, hogy megszüntessem, a számlám náluk. Igazából már akkor kellett volna, amikor megszűnt náluk a bankkártyám.

(#46) csako


csako
veterán

Csak én várom optimistán, hogy újból meghosszabbodik az ingyenesség? :DDD
Eddig asszem 2 vagy 3 alkalommal lett így.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#47) k-adi válasza niof (#44) üzenetére


k-adi
nagyúr

ha nem minimálbéren élsz az 500 ft is jelképes összeg... most úgy csinál itt mindenki mintha 5000 lenne

(#48) k-adi válasza rdt89 (#25) üzenetére


k-adi
nagyúr

"mi lesz az Appgalery tulajdonosokkal?"

Ami a simple esetén is.

Le lesznek 💩

[ Szerkesztve ]

(#49) k-adi válasza niof (#44) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Igazából ebben az a legundorítóbb..."

azt kihagytad a felsorolásból, hogy mindezt akkor vezetik be amikor tombol a covid és jön (vagy már itt van?) a 4. hullám a delta után az omikron variáns, stb.

(#50) rdt89 válasza k-adi (#48) üzenetére


rdt89
addikt

De a Simple szép lassan azért kikupálódott, így csak szardarabot kaptunk, nem egy egész rakás áldást :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.