Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Csak így tovább!? És erre beraksz egy ezeréves válogatott-képet..

(#2) robekri


robekri
addikt

Sok ember azt mondja, hogy világbajnokok vagyunk!

Na ezek az emberek akik pancserek mint a szar! Azt nem veszik észre, hogy birkapásztor, kamionsafősös (izland, málta)csapatoktól tétmérkőzésen kikapunk! Ezt nem sértésképpen mondom rájuk, hanem a mi szégyenünk szempontjából.

Elnézést, a kirohanásomért, csak ez qrvára bosszant, meg az hogy ölik a zsét a buzi fociba, akik meg szerzik a hírnevet az országnak még sportszerre sem jut! :O:O

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3) Coyot válasza robekri (#2) üzenetére


Coyot
őstag

Pont ezt akartam írni.

Má' nem

(#4) robekri válasza Coyot (#3) üzenetére


robekri
addikt

..és nagyon visszafogtam magam brazze!!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#5) Makaveli


Makaveli
senior tag

Coyot és robekri, pont ugyanez az érzésem, hogy nagyon sok pénzt ölnek ebbe a futballba, ahhoz képest, hogy nem megy úgy mint ahogy kéne.

Tibiajax: Nem találtam legújabb képet a magyar válogatottról! Amit be bírtam volna rakni képnek a bejegyzéshez!

[Szerkesztve]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6) venember83


venember83
nagyúr

Tán senkit sem érdekel, hogy mit tett a mi kis hazánk a világbajnokkal? - majd ha lesz meg 3-4 ilyen meccsuk sorozatban, akkor meltatni fogom oket. Addig ugyanaz a semmi csapat, szvsz... Jol irtak az olaszok, ujra van 1 6-3 amirol lehet beszelni, fognak is, csak eppen semmi ertelme az egesznek amig 1 nyomorult eb/vb-re sem tud kijutni a csapat, meg szervezokent se ;] Kulonben kint voltam, de orulni akkor fogok ha meg lesz par ilyen meccs, addig minek :F

(#7) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát igen elég szar a magyar foci, és ez a véletlen győzelem se rángatja ki a kakiból.
Leginkább az a valószínű, hogy az olaszok félvállról vették az egészet, és ezért sikerült nyernünk, ellenkező esetben 11-0 ra kaptunk volna ki.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) tkazmer


tkazmer
addikt

haverokkal együtt voltunk azon a délután, bár a meccs alatt már nem. A legviccesebb, hogy én arra tippeltem, csakúgy poénból, hogy 3 gólt rúgunk, egy barátom pedig, hogy mi nyerünk. én nem is néztem a meccset, az indexen olvastam még 3x percben, hogy 0-0, ekkor azt mondtam, hogy biztos elfelejtették frissíteni, és hagytam a fenébe. aztán később olvastam csak, hogy megvertük az olaszokat!!! :Y

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#9) Overlocker válasza venember83 (#6) üzenetére


Overlocker
veterán

''- majd ha lesz meg 3-4 ilyen meccsuk sorozatban, akkor meltatni fogom oket. Addig ugyanaz a semmi csapat, szvsz...''

Sztem is..várjunk még meg pár tétmeccset ;) Amúgy robekri igazad van, de mostanában kifele is ment belőle, nem véletlenül reklámozta az egyik sörgyártó cég is a vízilabda válogatottat, megérdemelve! ;)





[Szerkesztve]

(#10) robekri válasza Overlocker (#9) üzenetére


robekri
addikt

Az a baj komám, hogy én nem a reklám- és támogatókról beszélek, hanem amit az állam öl bele!

Venember83: ehhe a 3-4hez hozzá kellett volna írnod, hogy tétmérkőzésen!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#11) Overlocker válasza robekri (#10) üzenetére


Overlocker
veterán

ahaaa.. hát nem tudok konkrét számokat, de sztem most kevesebbet ölnek bele, mint 1-2éve...

(#12) spirit007


spirit007
senior tag

Szerintem meg tét mérkőzés ide vagy oda , ha én vb bajnok lennék kurv@ra nem hagynám , hogy hülyét csináljon belőlem egy ''gyengébb'' csapat .
A másik meg a tipikus magyar mentalitás :
- egyik gárda az olaszokat mentegeti , hogy begyulladt a kislábújkörmük , meg meleg volt az üdítő
- másik gárda meg kórusban fikázza a magyar focit .

Könyörgöm , elvertük a világbajnokokat !!!
Az kéne mondan minden normális magyar embernek : SZÉP VOLT FIÚK !!!

(#13) hunnylander válasza spirit007 (#12) üzenetére


hunnylander
őstag

Szép volt fiúk! Csak így tovább!

BTW egész Európa röhög a majmokon. Akarom mondani; a bajnokon. :))

Azért a brazilok nem így szokták viselni a VB címet.

www.HunnyF1.com

(#14) robekri válasza spirit007 (#12) üzenetére


robekri
addikt

Szerintem meg tét mérkőzés ide vagy oda , ha én vb bajnok lennék kurv@ra nem hagynám , hogy hülyét csináljon belőlem egy ''gyengébb'' csapat .

Ebben biztos, hogy igazad van! Ez olyan mintha vizilabdás fiúkat elverné Etiópia! :DDD

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#15) venember83 válasza robekri (#10) üzenetére


venember83
nagyúr

Igy van.

spirit007: eppen elegszer orultem mar 1 magyar eredmenynek, elegszer lobbant fel a remeny bennem, s pont elegszer csalodtam is. Most nem fogok! Bizonyitsak be, h er a csapat valamit s akkor biztos vagyok benne, h nagyon sok szurkolo mellejuk szegodik! De kb 30 evnyi szerencsetlenkedes utan nekem nem eleg 1 meccsen nyujtott forma/eredmeny!

Megjegyzem a vizilabdas fiuk is kikaptak multkor a dontoben, pedig oriasi oromukre nem is a szerbekkel jatszottak... :U

(#16) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Elvertük ugyan az olaszokat, amire nyilván a világ futballszerető része felkapta a fejét, és valóban szép eredmény a jelenlegi helyzetben, de nem árt tisztában lenni tényekkel, amik mellettünk szóltak:

- az olaszoknál a meccs után kezdődött a bajnokság, miközben a mi válogatottunk tagjai már játékban voltak itthon is, Németországban is, Angliában is
- számomra teljesen érthetetlen módon Gattuso egy percet sem kapott, pedig szvsz ha ő pályán van, nem fickándozunk annyit.

Ezenkívül - tényleg baromság - tényleg világbajnokok vagyunk az UWFC szerint :) (robekri, Neked szól).

Állítom egyébként, ha 1 v. 2 hónappal később játsszák ezt a meccset, simán elvernek minket. A másik pedig az, hogy - vénember nyomán - annyi csaílódást kaptunk már, hogy egy eredményre csak legyintünk, ami ráadásul tét nélküli meccsen volt az, ami. Be lehet ellenben bizonyítani, hogy nem véletlen volt ez az eredmény, pl. a bosnyákok ellen, Norvégia, Málta stb. ellen...

https://www.coreinfinity.tech

(#17) laci06 válasza robekri (#14) üzenetére


laci06
senior tag

Nah én is irok már ide:)

Etiópiában viz sincs, nemhogy vizilabda válogatott szerintem:)
De nem értem egyébként miért fikázza mindenki a magyarokat, valószinüleg ha újra játszanánk az olaszok ellen, kikapnánk, de a múltkor nagyon szépen játszottak, és nem feltétlen az eredmény a lényeg, hanem, hogy jók voltak...
Ezen el lehetne vitatkozni, hogy most fél vállról vették-e az egészet vagy nem, de ha jól tudom ez volt az utolsó meccsük a franciák előtt, nem hiszem, hogy félvállról vehették volna, a meccs után sem mentegetőztek. Meg ez hogy néz már ki? Egy magyar válogatott megveri őket, ez tényleg hatalmas szégyen nekik, olasz lapok is igy hozták le, hogy meggyaláztak minket stb...
Sokan hozzák fel a vizilabdát, nemrég volt egy tét nélküli meccs, pontosabb felkészülési, a nem tudom milyen kupa előtt, a szlovákok ellen, 17-5-re nyertünk...
Szép volt fiúk, habár szerintem is máshova kéne rakni az a pénzt(kajak, kajak-kenu, vizilabda stb.)

(#18) L|zsidoboz válasza hunnylander (#13) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem mindenkit tesz boldoggá, hogy idén csak barátságos meccsen tudott nyerni a válogatott.
Sztem a magyarokon jobban röhögtek, mikor kikaptak Máltától... :U
A brazilokon meg a vébén röhögött az egész világ. Nem tudom melyik a rosszabb... :U
A VB címnek meg mi köze egy barátságos meccshez?

Olasz foci fikázását meg be lehetne fejezni sztem, nem tombolán nyerték a világbajnoki címet.

Good to be good, but better to be lucky.

(#19) spirit007 válasza venember83 (#15) üzenetére


spirit007
senior tag

''De kb 30 evnyi szerencsetlenkedes utan nekem nem eleg 1 meccsen nyujtott forma/eredmeny!''

Appám !
Ez olyan gondolat menet mintha Marinéni aki 30 évig lottózik és addig nem nyert semmit , dühében széttépné az 5 találatos szelvényét . Mivel addig sem nyert ...és különben is csalás az egész :DDD

mod:
''Olasz foci fikázását meg be lehetne fejezni sztem, nem tombolán nyerték a világbajnoki címet.''

Ez mondjuk így van ;)


[Szerkesztve]

(#20) venember83 válasza spirit007 (#19) üzenetére


venember83
nagyúr

Jo, akkor oruljunk, h sikerult semmit nem szamito meccsen megverni az olaszokat, yippie!!!! Csodalkozok, h Gyurcsany bacsi meg nem hozta szoba, h aug22 legyen Magyarorszag masodik nemzeti unnepe! Ha nem erted, h mire gondoltam, akkor sajnalom... Tobbel tartoznak a magyar focistak a nezoknek mint 1 db jo eredmennyel!



L|zsidoboz: Hallanod kellett volna mi ment mellettem a meccsen. Angol csako volt ott magyar baratnojevel, folyton az olaszokat szidtak, be nem allt a szajuk, minden masodik mondatuk a ''Fuckin' Italians!'' volt. Persze mivel a kisp*csa tul akart tenni a baratjan, meg kulonben is miert ne, csak ugy szalltak a szajabol a Roh@djatok meg! meg az anyabakuldesek... Szegyelltem magam helyettuk is :B
De van igazsag, angol csako biztos boldog volt mikor hazaert, latvan, h a nemetektol kikapott az angol vilagvero csapat, amelyik kb semmit sem nyujtott vilagversenyen utobbi jopar evben, persze a csomo kihagyott tizenegyeseken kivul :DDD

[Szerkesztve]

(#21) L|zsidoboz válasza venember83 (#20) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Főleg barimeccsen szidni őket, érdekes... :U

Magyar csapatra visszatérve: Utóbbi 5 évben ezek voltak magyar válogatott sikerei:

-Megvertük az olaszokat
-Megvertük a németeket
-Szoros meccs az argentínokkal
-Szoros meccs a franciákkal
(-Megvertük a skótokat)

Mind top10 csapat, csak az a szépséghiba, hogy mind barátságos meccs volt.
Ehhez képest két sima, megalázó vereség norvégoktól, sima vereség töröktől és görögöktől, szoros meccs máltával.

Most akkor örülni kell vagy kicsit visszavenni az arcból? :U
Persze pár napig édes a siker, de azért ne legyen hosszútávú sztem.

Good to be good, but better to be lucky.

(#22) venember83 válasza L|zsidoboz (#21) üzenetére


venember83
nagyúr

Brazilokkal is volt meccs, bar az teny, h nem a nagyvalogatott jatszott... Az se volt eppen gyenge mutatvany.

mod: Arcbol meg minek visszavenni, hisz: MEGVERTÜK A VILÁGBAJNOKOT! MAGYARORSZÁG AZ ÚJ VILÁGBAJNOK!!!

Vagy nem? :DDD



[Szerkesztve]

(#23) robekri válasza laci06 (#17) üzenetére


robekri
addikt

Nem véletlenül írtam Etiópiát!

A kajakosokra gondoltam én is! (nincs sportszer meg lófaszuk se :((()

De nem értem egyébként miért fikázza mindenki a magyarokat Mert kikap birkapásztor, kamionsafőr csapatoktól!! TÉTMÉRKŐZÉSEN!!!!! :(((

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#24) L|zsidoboz válasza venember83 (#22) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Braziloktól emlékeim szerint simán kikaptunk, azt azért nem vettem a siker kategóriába. :)


[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.