Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Ezt a wow kártyát még mindig ennyien veszik, számomra ez hihetetlen, hogy nem unnak rá :F

nothing is true everything is permitted..

(#2) Lipi9988 válasza Sicilian (#1) üzenetére


Lipi9988
csendes tag

Számomra is...

Kólából PEPSi, processzorból AMD!

(#3) teeem


teeem
aktív tag

Hát, muszáj nekik venniük a GC-t, mert nem tudnak ráunni a wowra. :U Én viszont már ráuntam úgy másfél-két éve, hogy folyton World of Warcraft-t látok az első helyen. Nem baj, legalább most ott van a top 10 ben a Mass Effect is. Néha azért kerülnek értelmes játékok is a listába. :P

(#4) monsta007


monsta007
tag

Ps3-on Dante's Inferno a második :Y nagyon várhatják már a GoW 3-mat

Fifa 10 elég gáz, ha mindig megveszik persze hogy nem fejleszt benne semmit az EA (én leragadtam a '99-nél, Ps1-en :D )

[ Szerkesztve ]

(#5) D1Rect válasza Sicilian (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Mivel folyamatosan jönnek az újabb tartalmak, annyira nem meglepő.

(#6) iSonic


iSonic
addikt

Na majd a Bad Company 2 jövő héten top1 lesz ;)

(#7) Narxis válasza iSonic (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jaja, Bad Company 2 széjjelver mindenkit.

Thanos was right.

(#8) _Voyage_ válasza teeem (#3) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hát, hogy bekerült a ME a top10-be, már csak maximum 9 értelmes játék lehet benne... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9) iSonic válasza Narxis (#7) üzenetére


iSonic
addikt

De stratégiai részről ott van még kihívóként a Supreme Commander 2 is..

(#10) teeem válasza iSonic (#9) üzenetére


teeem
aktív tag

Na meg a Napolen Total War, bár abból biztos nem visznek majd annyit. :O

Voyage:
Ez nem volt szép. ;]

(#11) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Jó látni, hogy még fogy a CS: Source... :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) _Voyage_ válasza teeem (#10) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

;]
Amúgy SC2 szerintem is jobb lesz(supreme commander, nem starcraft2 :DDD ), mint napolen total war. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#13) iSonic válasza _Voyage_ (#12) üzenetére


iSonic
addikt

Hát már jobb ^^

[ Szerkesztve ]

(#14) aram01


aram01
nagyúr

mw2 jól tartja még magát ,kíváncsi vagy hogy bf2 hol fog kezdeni a listán

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) Dare2Live válasza Sicilian (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

SC egy 12éves játék és a mai napig az egyik(hanem) legnépszerübb RTS.
Képzeld el ezt havidíjjal kombinálva.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#16) elithun válasza tDr1v3r (#11) üzenetére


elithun
őstag

De akkor sem értem miért kérnek el érte még mindig 7e forintot. :U Jó játék nem vitatom, meg is venném, de nem egy mai csirke.(Vagy csak én nézem rossz helye(ke)n?)

Egyébként érdekes, hogy az Avatar is benne van még a listá(k)ban.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#17) Prof01 válasza iSonic (#6) üzenetére


Prof01
veterán

Sztem is. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#18) VIC20 válasza _Voyage_ (#12) üzenetére


VIC20
őstag

SC2? Csakis a Star Control 2 lehet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) Narxis válasza iSonic (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azt annyira nem várom, az első rész nem tetszett. De adok majd neki egy esélyt.

Thanos was right.

(#20) Sicilian válasza iSonic (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

Reméljük :K

nothing is true everything is permitted..

(#21) teeem válasza aram01 (#14) üzenetére


teeem
aktív tag

Valahol biztos az elején. Én is arra tippelek hogy első helyen, de idővel szerintem a MW2 visszaszorítja. Többen fognak maradni ott, mint a BC2 nél. Pedig szvsz a BC2 sokkal jobb lesz... Szerintem. :U

(#22) syC válasza Dare2Live (#15) üzenetére


syC
addikt

Sohasem értettem, hogy mit esznek rajta. Szvsz eléggé unalmas.

(#23) Cramo


Cramo
tag

Szerintem BC2 mindent verni fog.
MW2-höz viszonyítva pl.: olcsóbb is(gyűjtői 10000), jobb is(ez szubjektív...), változatosabb is (vezethető járművek, dedikált szerver, grafika), és reálisabb is szerintem.
De lehet elfogult vagyok. Talán egy kicsit könnyű lett BF2-höz viszonyítva.

Asus P5Q Deluxe, mtech 450w, 2Gb Crucial Ballistix Tracer LED 1066Mhz, E7200@3,6, HD 2900 Pro, X-Fi Extreme Gamer

(#24) atee válasza Cramo (#23) üzenetére


atee
őstag

Szerintem is jobb lesz. Viszont nehezebb az egész. Nem lesz annyira populáris mint az MW2
Ettől még a lista elejére kerül, de eladásokban talán nem lesz annyi összesen majd.

D-day 2002-01-04 01:54

(#25) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Az Avatar játékot ennyien megvették? Pedig hihetetlen vacak. Mondjuk a film nekem nagyon tetszett, azzal marha jól el lehet adni.

(#26) boeing válasza WonderCSabo (#25) üzenetére


boeing
senior tag

Igen ez meglepetés,Mass Effect2 meg...

(#27) romero28 válasza tDr1v3r (#11) üzenetére


romero28
senior tag

azért még mindig a legnépszerűbb online fps :K

(#28) JanR válasza romero28 (#27) üzenetére


JanR
addikt

Csak lassan abbol is johetne mar egy ujabb darab! Na nem mintha a mostani elavult lenne, de bennem van egy percerz gondolat, hogy a HL3 is johetne mar egy uj CS-vel ;]

(#29) HyP3b0y válasza JanR (#28) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ha CS nem, de a HL3 egy portal 2vel jöhetne, bőven elég nekem a source, nem kell egy erőforrásigényesebb sourcemotor, csak a baj lenne vele(ez nem azt jelenti, hogy ne dobjanak piacra újat, de amíg így viszik a source-t, minek csinálnának újat)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#30) D4rkAv3ng3r válasza D1Rect (#5) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Attól még ugyanolyan szar marad. ;]
Sok WoW kocka inkább menjetek csajozni annak több értelem van ... :P

(#31) Tomate válasza WonderCSabo (#25) üzenetére


Tomate
veterán

Általában a filmet gyorsan követő játékok mind gagyik... A filmnek tudható be, hogy ennyire kelendő, nem pedig a játék mivoltának.

(#32) gabor85 válasza D4rkAv3ng3r (#30) üzenetére


gabor85
őstag

csitt! addig nekünk több marad :DD kockuljanak csak tovább:P

(#33) D1Rect válasza D4rkAv3ng3r (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

A "szar" nagyon szubjektív. Neked nem tetszik, ez ok. De attól még nem szar.
Egyébként van jópár wow-kocka aki mellette emberi életet él.
Persze a sztereotipiára is van tökéletes példa.

(#32) gabor85: Több? Mivan multitaskban tolod? ;]

[ Szerkesztve ]

(#34) teeem válasza D1Rect (#33) üzenetére


teeem
aktív tag

Van aki így. ;]

(#35) Rossi


Rossi
addikt

WoW érthető, Mass Effect 2 sem meglepetés, viszont hiányolom a Dragon Age-et, már mindenki megvette akinek kellett?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#36) HaGii


HaGii
tag

De mennyi az annyi???Nem lehetne kiírni, hogy miből mennyi is fogyott?Biztos tudni lehet, elvégre valami alapján létrejöttek ezek a sorrendek, és az biztos nem az ABC...

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#37) #41133696 válasza iSonic (#6) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem valószínű. Sokan nem fogják megvenni, egész egyszerűen azért mert az MW2-t sokan megvették, és az jobb is.

(#38) D1Rect válasza #41133696 (#37) üzenetére


D1Rect
félisten

Ugye játszottál mind a kettővel?

(#39) aram01 válasza D1Rect (#38) üzenetére


aram01
nagyúr

én játszottam mindkettővel és azt mondom: más (igaz csak bétáztamabc2-vel)szerintem elférnek egymás mellett :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#40) Paul119 válasza D4rkAv3ng3r (#30) üzenetére


Paul119
addikt

Idiotizmus tetőfoka.. ha valaki wowozik miért ne lehetne nője?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41) #41133696 válasza D1Rect (#38) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen a beta-val játszottam, az MW 2-vel meg játszom, mert megvettem, de a BC 2 -t nem kérem, mert a BF2 -óta amit szintén megvettem, semmi olyan újdonság nincs, sőt van olyan dolog ami még visszafelé fejlődött ( például nem lehet lehasalni LOL ? ) , szóval nincs benne számomra olyan tartalom amire azt mondanám, hogy megéri megvenni. Egyébként az MW 2 -t is bánom :)

A másik meg az, hogy az EA is tisztában van vele, hogy a COD mellett nem rúghat labdába. Ahogy bejelentették a COD 6- ot EA egyből benyögte, hogy akkor félév csúszás. Ennek persze az volt az oka, hogy sokan vagy ezt vagy azt veszik, és ha a kettő közül választani kénytelen az átlagember, akkor a COD-ot választja, már csak azon okból kifolyólag is, mert mindenki azt tolja, aki FPS-ezik. és hát nem mert az EA belemenni egy Activisonnel folyó versenyben. Nem hogy most, már 2005-ben sem. A BF 2 is nyáron jelent meg. Pedig a Karácsony, és az újdonság meglepően nagy marketing erő :)

(#42) darkarthur válasza Paul119 (#40) üzenetére


darkarthur
senior tag

Hány nő szereti, ha a kocka ott ül és 24/7 WoW-ozik? :DDD

Samsung S23 Ultra 5G

(#43) darkarthur válasza #41133696 (#41) üzenetére


darkarthur
senior tag

Jézusom! Hol élsz Te? :O

Samsung S23 Ultra 5G

(#44) teeem válasza #41133696 (#41) üzenetére


teeem
aktív tag

Szvsz ez hülyeség. Legalábbis az a része biztosan, hogy aki FPS ezik az tuti hogy a codot tolja. Persze, azt aláírom hogy többségük lehet hogy codozik, de sok ember van aki BF2 zik, vagy CS-zik, stb stb.

(#45) tibe0309 válasza teeem (#44) üzenetére


tibe0309
tag

Háát, nem tudom hogy ki mi tud, de legjobb tudásom szerint az a dedikált szerver a bc2-ben se lesz igazán dedikált szerver. Vagyis hogy nem fogják kiadni a szervert, és ők is azt nyilátkozták, hogy hasonló lesz mi az Activision megoldása...

(#46) Derrewyn válasza darkarthur (#42) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Valójában a játékosok igen kis része az, amelyik 24/7-ben tolja, és ez bármire igaz, még a WoW-ra is.
Ellenpélda pedig minden játék esetében akad, nem kell ahhoz MMO-nak lennie, hogy valaki többet töltsön előtte, mint ami egészséges lenne bármilyen szempontból is.

[ Szerkesztve ]

(#47) Paul119 válasza Derrewyn (#46) üzenetére


Paul119
addikt

Ez igaz játékosok 5-10% a tolja 24/7ben azok akiknek tele a zsebük pl,én is wowozok és a nagy átlaghoz mérten 2-4 órát tud lekötni maximum, és szerintem ez még bőven emberi idő és nem kockaság(pl 9től raidelünk 11ig) ennyi egy napra, van hogy egész nap be sem lépek:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#48) Quent1n


Quent1n
senior tag

Furcsa számomra látni a sok WoW-os hozzászólást... Én már rég úgy tekintek az ilyen listákra mint amiken a WoW:GC nem szerepel, mert igazság szerint nem is szerepelhet egy JÁTÉKSZOFTVER eladási listán egy GAMECARD ez már ezer meg egy helyen ki lett tárgyalva. Az egész csak szaros marketing. Annyi,hogy így nem derült ki, hogy ki lenne az igazi 10. helyezett, bár mondjuk engem ez annyira nem izgat, mert a magyar PCs! eladási listák sajnos nem sok igényességet tükröznek, véleményem szerint.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#49) Brent válasza Derrewyn (#46) üzenetére


Brent
aktív tag

hát szerintem ez -főleg- a wowra igaz, meg a többi mmo-ra. Ezek a grindelős szarok tudják csak be kockítani az embert.. egy fps ilyet nem tud.

(#50) schawo


schawo
titán

Ez a lista elég véleményes. Nem hiszem, hogy tartalmazza a Steam eladásokat, márpedig az igen fontos tényező lehet. Én pl sosem vásárolok boltban.

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.