Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adam320


adam320
senior tag

Nekem nem tetszik,de ez ne érdekeljen senkit :)

(#2) Tikakukac


Tikakukac
titán

Meggyőző, de lövöldözésre egér+ bill kombótól nem tudnék elszakadni bár sok isminél tolom úgy, nem hiszem, hogy valaha is meg tudna győzni, de ez szvsz van csak így :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) pilsner válasza Tikakukac (#2) üzenetére


pilsner
aktív tag

egyetértek. én egyszer próbáltam ki a far cry 2-őt a "hülyeazértnemvagyok" boltban egy konzolon, hát FPS-re egér kell, és kész!

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#4) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Azt hittem monitorokról lesz szó.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#5) adam320


adam320
senior tag

:DDD

(#6) Adams007


Adams007
tag

A videók alapján jónak tűnik a játék, csak sajnos PS3 exkluzív. 256 fős csata, nem lenne rossz :D

(#7) aram01


aram01
nagyúr

jó kis game

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) Raysen623


Raysen623
addikt

Megnéztem a vidit és szinte visítottam a hülye arcade-os baromságtól! Lövök valakit aki mászik fel egy létrán, majd nekiállok tárazni mert közben kiürült a tár, DE az ellenfél csak mászik tovább!!!! Mekkora xar már az ilyen??!!! Ha valakit meglőnek akkor az legyen már meglőve!:)) COD Modern Warfare rulz öccsém. PS3 mehet a levesbe hiába 250 fő egy pályán! Mikor fog annyi ember összejönni??!!

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Nekem tetszik a 128 vs 128 mellesleg Red Orchestrában is összejön annyi ember még ha csak több szerveren akkor is... ha nem lesz csak 2-3 teli szerver egyszerre (már pedig lesz annyi) az se gond, mert itt nem fogják azt mondani, hogy 20-as szerver felett csak publámák játszanak :U

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#10) bigz


bigz
tag

Ahhoz kepest, hogy akkora nagy figyelmet helyeznek a taktikai reszre, meg a csapatmunkara, az elso benyomasom inkabb valami UT szeru rohanos lovoldozos. Valszeg akkor jo, ha tenyleg van egy nagyvezir aki team chatben megmondja a frankot, vagy ha mindenki pontosan tudja, hogy mi a dolga. Ez a resze nekem nem teljesen tiszta.

I <3 Razer Mantis Control.

(#11) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Szerintem is állat' lehet a 128 vs. 128...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#12) jaksajani


jaksajani
csendes tag

Na végre egy igazán érdekes PS3 cím. A gameplay videótól nem dobtam hátast, már jobban szeretem az élethűbb 1-2 lövés miatt meghalós dolgokat, mintsem a 100HP-s megoldásokat, de ettől függetlenül érdekes lehet ez a masszív mennyiségű ember egy pályán.

(#13) heihachi válasza jaksajani (#12) üzenetére


heihachi
addikt

Kíváncsi vagyok hogy fogják megoldani, hogy a 256 emberes gamma ne lagoljon. Nagyon nem tudom egyelőre elhinni, hogy ez lagmentes lehet így.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) nrgia


nrgia
őstag

Annyira nekem sem tetszik...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.