Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) enginev3.0 válasza Jeanne d'Arc (#97) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vize már van, Vivien víz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#102) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

...és nyilván a versenyfelügyelet még véletlenül sem fog kifogást emelni. :W

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#103) #06658560 válasza simauser (#63) üzenetére


#06658560
törölt tag

Utóbbit megveszi a deutsche tompi?

(#104) bolvar válasza gliskard (#71) üzenetére


bolvar
senior tag

Kinek lesz az jó pár év felélik a vízkészletüket aztán mi lesz velük :D

A legnagyobb baj full kilátástalan a helyzet rosszabb mint bármikor a szociban. Ami kell nekik azt kilóra megveszik kb.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#105) Giovan! válasza Geri Bátyó (#102) üzenetére


Giovan!
addikt

Amúgy sem lenne értelme, max nemzetstatégiai besorolást kapna ez is Orbántól azt jól van.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#106) attiati


attiati
veterán

friss pletyka

[Mészáros Lőrinc összeáll a MET-tel: beszáll a Tigázba is]

ha egy buli beindul....

az a baj, hogy ez már lavina :D

(#107) travix


travix
aktív tag

Mészáros megvette az utolsó magyar céget is, a miniszerelnök nyugdíjemelést tervez, 2040 nyara. :(

(#108) BiP válasza travix (#107) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem ez hamarabb meglesz. Nem a nyugdíjemelésre gondolok ...

(#109) petipetya


petipetya
nagyúr

Viszlát EU, üdvözlégy Albánia.

"nincs rá lezsóidő"

(#110) hyperst74 válasza Samott (#50) üzenetére


hyperst74
csendes tag

Mostmár biztosak lehetünk majd a választások eredményeiben :DD

(#111) hyperst74 válasza attiati (#106) üzenetére


hyperst74
csendes tag

Olyan sokoldalu ember ez a Lőrincz h az már gömb :D

(#112) Degeczi válasza Apollyon (#9) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez a lényeg... mennek a poénok "Lölö növekedéséről", a tényleges maffiafőnöknek meg van mersze 700 ezres megtakarítást bevallani

(#113) JamesHun válasza attiati (#106) üzenetére


JamesHun
addikt

azért az durva lenne

SeriesX: JamesSHun

(#114) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Ez a felvásárlás érintheti az SAP részlegét a T-systemsnek is aminek most indul az 10-10 fős konzulensi fejlesztői képzése? Vagy az az KKV-s részben van?

(#115) Parallaxis válasza Jeanne d'Arc (#97) üzenetére


Parallaxis
addikt

A vizét már ihatod :)

(#116) janeszgol válasza Janoo_07 (#114) üzenetére


janeszgol
félisten

Érinti. De miért kell megijedni ettől?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#117) Janoo_07 válasza janeszgol (#116) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Akit felvesznek, annak el kell köteleződnie másfél évre. Na most nem mindegy hogy a Német Telekom alatt van a cég vagy a 4iG alatt. Vagy rosszul gondolom?

(#118) janeszgol válasza Janoo_07 (#117) üzenetére


janeszgol
félisten

Mivel nem cégvezetőket, illetve egyéb vezetőket keresnek az Akadémiára, így mindegy szerintem. De persze ahogy gondolod.
A SAP kezelése, illetve annak megtanulása független attól, kihez tartozik a cég.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#119) gubacsino válasza cuebler (#31) üzenetére


gubacsino
aktív tag

"Lőrinc" belepisált az országunkba... mi meg hagytuk!


Pont az ilyen magatartás miatt is tartunk itt... hogy "minek elmenni szavazni"
Aki hátat fordít ne csodálkozzon, hogy azt csinálnak mögötte amit csak akarnak. Észre sem veszi, jól megb... a többiekkel együtt persze. Pusztán pökhendi sértődött közönye miatt. A választásokra jogosultak + - egyharmadát nem érdekli az országának és a benne nevelt gyermekeinek jövőbeni sorsa? Eldobnak egy olyan jogot, ami a világ népesebbik felén nincs vagy csak névleg létezik? Távol áll tőlem minden szélsőséges nacionalizmus, de ezért a jogért mennyi magyar áldozta az életét? Petőfi Sándor, Mansfeld Péter neve mond valamit?

Az, hogy talán nem lenne ekkora (2/3) hatalmuk eszükbe sem jut...
Ez a politika hatalom segíti hozzá őket a gazdasági hatalom megszerzéséhez. Amivel nap mint nap élnek is. Hogy így működik? Hát így! Volt olyan rendszer a tömegek korában ami jobb volt és működött is? Az én nagy-anyósom meg Horthyista volt. Közben haláláig előfizetett a Népszabadságra. Megélte ő is a XX. sz. minden borzalmát. De mindig elment szavazni. Hogy az aktuálisan kormányzó párt ne lehessen egyenlő az állammal az országgal.

Elnézést ha túl személyes hangvételűre sikerült a válaszom. Nem megbántani akartalak. Elsősorban nem ellened, hanem az általad is hangoztatott vélemény ellen próbálok meg küzdeni. Ha kell racionális, ha kell emocionális érvekkel. Meg kell tanulni a demokráciát minden korosztálynak. Élni kell a szavazati joggal! Mert nem mindig volt erre lehetőségünk.
És hogy legyen kerete az irományomnak még ha ilyen is... bocs most ez így sikerült.
Mindenki belepisál az úszómedencébe, ebben igazad lehet. Viszont nagyon kevesen teszik ezt a trambulin tetejéről.

[ Szerkesztve ]

(#120) cuebler válasza gubacsino (#119) üzenetére


cuebler
senior tag

nincs ezzel semmi baj, én is hasonlóképpen gondolom. és kit javasolsz, kire szavazzak? sokat gondolkodtam rajta, jó lenne egy olyan szavazati opció, hogy semelyik párttal nem értek egyet, menjen az összes a pi...ba. akkor lenne demokratikus véleményalkotás. viszont a csúti gnómnak a jelenlegi szituáció tökéletesen megfelel...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#121) Zolik válasza cuebler (#120) üzenetére


Zolik
senior tag

Mindig van alternatíva, mindig van olyan kezdeményezés akik változást szeretnének...de ahogy egy ilyen megjelenik azonnal csírájában elfojtják/ellehetetlenítik ezeket. Jó példa erre, hogy a városomba az ellenzéki összefogásként bemutatott független polgármester jelöltet már most elkezdték lejárató hadjárattal ellehetetleníteni, zaklatni, olyanokat hazudnak össze hogy a hajam ki tudnám tépni (pl arról írt a "város FB nemzethy oldala" hogy a jelölt háza előtt magasra nőtt egy bokor ami eltakarja a jelzőtáblát és ez "veszélyes", meg hogy aki ilyen attól mit lehet várni stb..) A végére sokan tönkre mennek idegileg, megfenyegetik őket aztán a végén vagy visszalépnek vagy felbomlik az egész.

Az hogy lölő kezébe került az IT is kvázi korlátlan lehetőséket biztosít nekik a folyamatos megfigyelésben és a választási rendszer saját képükre formálásban. Szomorú hogy idáig jutott ez az ország..

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#122) MongolZ


MongolZ
addikt

Jajjmá megin ez a lipsi ajvékolás, hát nem örültök Magyarország fejlődésének, sikerének? Egy újabb MAGYAR üzletember szerezte meg a mocskos kapitalista nyugattól a céget, végre itthon marad a profit, lesz pénz kenyérre meg cirkuszra.
Nézzétek meg az m1-et, ott igazat mondanak, meg is mondták, hogy soha nem teljesített ennyire jól Magyarország, ezért is vagyunk már az EU-ban GDP/fő tekintetében hátulról a másodikak!!!44!4

(#123) Chaser válasza Csapoati (#16) üzenetére


Chaser
titán

:DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124) nyunyu válasza MongolZ (#122) üzenetére


nyunyu
félisten

Milyen profit?

Valamelyik gazdasági portálon láttam levezetve, hogy a TSM feleakkora nyereséggel dolgozott, mint az MT, majdnemhogy vitte a pénzt. :DDD

Ezen komolyan elcsodálkoztam, de aztán eszembe jutott, amit régebben a főnököm egyszer elejtett, hogy a mi KKPnk volt a legnyereségesebb részleg, papíron ő adott kölcsön erőforrásokat más részlegeknek, hogy a költségeik egy része nálunk legyen elszámolva, hogy valamennyi nyereséget ők is fel tudjanak mutatni.

Nyomott áras állami eszközbeszerzéseken nem lehet meggazdagodni. (hacsak nem te vagy az üzletkötő, akinek a zsebébe visszacsurog valamennyi alkotmányos költség.)
Bár azokat az utóbbi 1-2 évben már az 4iG vitte a TSM elől.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#125) gubacsino válasza cuebler (#120) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Igen, ez szokott lenni a következő kérdés.
Egy kérdést kell feltenni. Összességében elégedett vagy -e jelenleg hatalmon lévők tetteivel?
Ha megvan a válasz, már nem nehéz.
De másnak is azt szoktam mondani, hogy akire csak akar, ezt ott a fülkében kell megtennie.
Ha a rossz és csúf között kell, mert a jó éppen hány a sarokban, csukja be a szemét és bökjön mint a lottó szelvényen, de éljen a lehetősséggel. Mert a közönytől még az is jobb. Így talán sokkal többek érdeke lesz képviselve. Az én értelmezésem szerint a demokrácia nem a többség akarta. Hanem a többség akarata a kisebbség érdekeinek arányos figyelembevételével. Ahogy egy filmben láttam nem rég:
"Senki sem boldog. Tehát jó egyezség született!"
Nem agitálok már senki ellen vagy mellet. Megvan a kialakult világnézetem hogyan lehetne ez jobb hely mindenkinek. Másnak is megvan az értékrendje, ami talán nem rosszabb vagy jobb, csak más. Biztos vannak közös pontok, ami a közösség, és nem az egyén javát szolgálják. Hát szavazzon mindenki zsinórmértéke alapján. Mi áll közelebb értelmi és érzelmi világához. Csak éljen kiváltságos jogával!

(#126) BiP válasza gubacsino (#125) üzenetére


BiP
nagyúr

Hasonlóan gondolkodunk. Lehetőség szerint én sem szoktam agitálni, bár úgy vélem, a mostaninál bármi töketlen opció is jobb lenne. De ez OFF.
A szavazással tökéletesen egyetértek, mindenki éljen a jogával, és menjen el. Mindegy, kire, (na jó, ha őszinte akarok lenni, annyira nem mindegy :) ), de menjen el, szavazzon belátása szerint. Ebben nem fogom befolyásolni, ezen én is túl vagyok már, hogy bárkit győzködjek. A hülyét ezért, az okost azért felesleges. A lényeg, hogy szavazzon.
Emiatt kicsit sarkosabban is gondolkodom azokról, akik viszont nem élnek ezzel a joggal: aki nem ment el, (teljesen mindegy, milyen indokkal - nem volt kedvem, nincs kire, nem értem rá, úgysem rajtam múlik), az utána maradjon is csöndben. "vétkesek közt cinkos aki néma".

[ Szerkesztve ]

(#127) Ringman válasza nyunyu (#124) üzenetére


Ringman
nagyúr

Nyomott áras állami eszközbeszerzéseken

na ezektől nem kell félni a tulajdonosváltás után.

(#128) bambano válasza nyunyu (#124) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Nyomott áras állami eszközbeszerzéseken nem lehet meggazdagodni": ez mehet a ph!aranyköpések topicba.
csak nem vicces... :(

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#129) BiP válasza bambano (#128) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem ezt úgy értette, hogy aki az alvállalkozó lánc legalján megcsinálja végül a melót, annak ez nyomott áras dolog.

[ Szerkesztve ]

(#130) hemaka válasza bambano (#128) üzenetére


hemaka
nagyúr

hatalmas😂

(#131) MasterDeeJay

Na ha ilyen szépen halad jövőre megveheti a Microsoftot is, persze csak a Nokia után mert nokiás dobozból nagy hiány van! :D

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#132) #78693120


#78693120
törölt tag

Még a "bkv bérlet fejlesztés" előtt voltam állásinterjún a topik címében említett cégnél.
Szerencsére nem vettek fel. :D

(#133) MongolZ válasza nyunyu (#124) üzenetére


MongolZ
addikt

Hmm, kiakadt a szarkazmus detektorod?
3,6... not great, not terrible.

(#134) pengwin válasza KaiotEch (#93) üzenetére


pengwin
addikt

Inkább LL Systems.
A mi urunk árnyéka, Lölö után.

Üdv, pengwin

(#135) nihill válasza BiP (#126) üzenetére


nihill
őstag

Addig amíg egyik oldalt lölőék vannak, a másik oldalon meg 25 párt osztozkodik marakodik, addig tényleg mindegy kire szavazol.
Mondjuk ilyen IT háttérrel ettől függetlenül is.

(#136) bambano válasza nihill (#135) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem értem, mi a gondod az ellenzéki pártokkal... például ha az ep képviselők alapján teszünk egy (téves) általánosítást, akkor a momentumban mindenki beszédhibás :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#137) BiP válasza bambano (#136) üzenetére


BiP
nagyúr

A politikusnak a beszéd munkaeszköz. Tök felesleges erre figyelni, logopédushoz, urambocsá' beszédtanárhoz...
Ahogy a helyesírás ismerete is felesleges, a nép úgyis megérti úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#138) pengwin válasza cuebler (#120) üzenetére


pengwin
addikt

Én kötelezővé tenném a szavazást, ugyanakkor beletennék a szavazólapra egy "Nem támogatom egyik jelöltet sem" opciót.
Ha a szavazók X%-a nem támogat jelöltet egy egyéni választókerületben, akkor a választókerület képviselője csak a juttatása (1-0,X)-szeresét kapja az adott ciklusban. Listás szavazatokra ugyanezt a módszert alkalmaznám...

Aki nem megy el szavazni, és erre nincsen egészségügyi vagy előre jelzett egyéb oka, azt viszont birságolnám, előző évi bevételének adott százalékára, hogy ne csak a minimálbéres tömeg érezze a büntetés súlyát.
10-20 év ebből, és meglenne a szavazás kultúrája idehaza.

(#121) Zolik
Mindig van alternatíva, mindig van olyan kezdeményezés akik változást szeretnének

Melyik országban?
Idehaza az összes "kezdeményezés" csak valamelyik rendszerváltás óta létező politikai csoportosulás "rebranding" próbálkozása volt. A pár új arc a módszerváltás óta eltelt 30 év terméke, de lényegében ugyanaz a politikai elit forog az ország élén, mint a '90-es években. Hiába változnak a szereplők, a moralitás és a módszerek maradnak.
Mindegy, hogy régen SZDSZ, MDF, MIÉP volt, most meg LMP, DK és Jobbik.

Egyedüli "újdonság" a Kutyapárt, akik már szintén régi motorosok, és egy egészséges politikai életű országban (ennyi idő után már) nem is szabadna létezniük.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#139) Chaser válasza pengwin (#138) üzenetére


Chaser
titán

nem a kultúra hiányával van baj, én sem megyek szavazni, ahogy mondod, hiányzik egy tartózkodom opció, elmennék, részese lennék, de egy bohócra jelöltre sincs a jelöltek közül ingerem, de mivel nincs tartózkodás, nem fogok elmenni, h a kisebbik rosszra bohócra szavazzak

szerk:
valószínűleg azért nincs tartózkodom opció, mert a szavazók túl nagy része nyomná azt
illetve nem lennék abban egészen biztos, h nem manipulált a legtöbb szavazás, ha valakinek azt mondanák ráteszi-e a fütyijét h 100%-ig biztos a tisztaságban, kíváncsi vagyok hányan mondanának igent, én biztos h nem:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#140) Fred23 válasza Chaser (#139) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem bármelyik párt, amelyik eljut odáig, hogy az 5%-os küszöböt készül átlépni, már tett egy halom -a kezdeti elveivel ellentétes- kompromisszumot, illetve kiszolgálni kész olyan érdekeket is, amikre korábban nagyon csúnyán nézett. Én mindig a saját véleményem szerinti kisebbik rosszra megyek szavazni, sőt, még azt is vállalom, hogy főként a saját érdekeimet nézve. De azért tényleg jó lenne egy tartózkodom opció, és valszeg elég sok szavazat menne rá!

(#141) Chaser válasza Fred23 (#140) üzenetére


Chaser
titán

sajnos egy pártot sem tudok mondani, akire jó szívvel szavaztam volna az elmúlt x évben...:) ígérgetni megy, aztán csak lopnicsalnihazudni', majd ha lesz tartózkodás megyek én is, addig biztos nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#142) Fred23 válasza Chaser (#141) üzenetére


Fred23
nagyúr

Túl nagyok az igényeid. Én kiválasztok rangsorolva 6-8 számomra fontos dolgot, aztán utána nézek, melyik párt miket mondott ezekről, illetve mikre lehet esély. Végül pedig megpróbálok örülni annak, hogy a legkevésbé antipatikust erősítettem egy kicsit. Persze látom, hogy oltári gáz mindegyik, de előnyösebb a reálpolitika résztvevőjének lenni, mint otthon maradni.

Bocsi az OFF-ért, befejeztem!

(#143) Chaser válasza Fred23 (#142) üzenetére


Chaser
titán

"melyik párt miket mondott ezekről,", és akkor folyttás, majd választás után már egészen másképp emlékeett róla, meg egyébként sincs pénz, sem erőforrás, sem ember, meg hát no, leginkább semmi nincs
én ilyen bohóckodáshoz nem fogok asszisztálni, akinek megfelel tegye :R
mo. tipikusan az a hely, ahol a legkisebb rosszara lehet szavazni, köszönöm szépen, én nem kérek belőle, de elmennék, ha lenne tartózkodás opció, igen sajnálatos, h túl nagy igényeim vannak, de valahogy együttélek velük...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#144) macskea válasza ANOka (#23) üzenetére


macskea
őstag

Szerinted? Egy sem. Mint ahol soha sehol senki, nagyon kevés kivétellel pár sajtóorgánumnál.
Az emberek felháborodása egészen addig tart, amíg nem kellene elkezdeni nekik némi kockázatot vállalni. Ott mindig vége.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#145) nyunyu válasza Fred23 (#142) üzenetére


nyunyu
félisten

Én kiválasztok rangsorolva 6-8 számomra fontos dolgot, aztán utána nézek, melyik párt miket mondott ezekről, illetve mikre lehet esély.

Én meg kitöltöttem valami választós appot, ami összevetette a világnézeti preferenciáimat a pártok "programjával" (maradjunk a politikai marketing maszlag definíciónál), aztán az általa első helyre rangsorolt pártot azzal a lendülettel le is húztam a listámról, mert egy számomra vállalhatatlan politikai hulla vezeti.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#146) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Tartózkodom opció? Abszurd, de mennyünk el ebbe az irányba. Legyen! De akkor nem lehet hogy az 4 évig gyakoroljon önmérsékletet, és befogja a száját? Lemondott önként a választás jogáról, hát vele bukta a szólás szabadságát is. Megkérdezték. Volt véleménye, de megtartotta magának, nem foglalt állást, akkor most milyen alapon alkot utólag véleményt, és mint független kívülálló kardoskodik, tőr pálcát, eszmék érvek, személyek felett/mellet.
A pálya széléről jobban esik bekiabálni?
Attól nem ebben a közegben fog élni, mert nem "mocskolta" be nevét? De tévhit. Nincs pálya széle, nem lehet senki sem kívülálló. A vezetőink közülünk kerülnek ki. Ha egy vezető gátlástalan, az ostobák adtak neki teret. Ha félelmetes a gyávák hagyták hogy az legyen. Ha korrupt a pénzéhesek tették azzá.
A strucc politika bármilyen indokkal, csak struccpolitika. Szabadon hagyott üleppel, ahol az enyhébb eshetőség az, hogy belerúghat akárki.

(#147) ricsi99


ricsi99
addikt

Szép lassan lölö nevén lesz minden.
Ti pedig az ö rabszolgái lesztek és a gyerekeitek is az lesz.
Lehet hőbörögni , lehet osztani az észt , lehet megsértödni ,lehet akármit csinálni...
.Ha bárki itt leir nekem egy példát ,hogy az "elmúlt8év" nem erről szólt ,attól bocsánatot kérek és hálaimába foglalom a nevét.
Itt változás akkor lesz ha a nép kivonul az utcára és jó "bajkáni szokás" szerint szavaz....
Azt nehéz lesz "meghackelni" :D
Majd utána lehet pártoskosni ,demokráciát játszani miegyébb.
Kisgömböc nem fog lelépni/megváltozni... se a slepje
Lehet különcködni, lehet okoskodni... de a bili egye telik... és elöbb utobb átcsap mindenki feje felett.

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#148) ricsi99 válasza Chaser (#139) üzenetére


ricsi99
addikt

Tudod van pár ország ahol kötelezö szavazni.
Elmész és rajzolsz valami szépet a szavazólapra....
Mi az eredmény....???
pl: 25% a régire szavatott 10% az ujra 65% meg leszarja ... tehát marad a régi de nem verheti magát ,hogy a nép választotja... hanem max mind 4. emberé
ha viszont 25% régire szavaz 10% az ujra ehhez még hozzácsapok kamuból 50% -ot ,mert megtehetem akkor az lesz amit én akarok... tetszik?
Miből van az a tévhit ha valakit megtettek vezetőnek az sérthetetlen atyaúristen lesz?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#149) bambano válasza pengwin (#138) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

van olyan szavazási módszer, amivel negatív szavazatot is le lehet adni. lásd debian projekt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#150) Louro válasza Chaser (#141) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem pont ezzel a hozzáállással támogatod a Lölö további zsenialitásának kibontakozását.

Attól, hogy mindegyik szar....ez a munkájuk. Szerintem nemzetközi, sőt, történelmi szinten se tudsz mondani olyat, akit az adott korban mindenki imádott. Ilyen a jogállamiság. Ezek a keretek, a kisebbik rosszt kell választani és kész.

De az nem elfogadható opció, hogy nem megyek el, mert mind egy hulladék fos.

Ahogy előttem is írták, és ahogy több országban is van, minden szavazót köteleznék és aki nem megy el, mint az iskolában, igazolja, hogy miért maradt távol. De ez pont nem a célja a jelenlegi hatalomnak, mert a mélabús, fejüket homokba dugott emberek elég valószínű, hogy ellenük szavaznának.

Az egész rendszer megbukott már évtizedekkel ezelőtt. Ez a jogállamiság egy olyan útvesztő, amiben nem tudsz igazán nyerni becsületesen. Lásd tőzsde, ahol nulla munkával gazdagodnak meg, vagy ki tanította meg nekem az iskolában, hogy ha bemegyek a boltba és odavizelek a pultra, az törvényellenes. Ember nincs, aki teljes mértékben tisztában van a lehetőségeivel, korlátaival.

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.